Široký klobouk

Široký klobouk

„Klobouk, který vám jde, slouží jako větší morální podpora než celá řada zákonů,“ říká EM. Poznámka. A s tímto populárním výrazem je těžké argumentovat i dnes. Dámský klobouk může zachránit obrázek a nakonec ho zkazit, takže je třeba toto příslušenství nosit s velkou opatrností, s ohledem na všechny nuance. Jak si vybrat a co nosit? Dnes odhalíme všechna tato tajemství.

Trochu historie

Slavní historici módy tlačí mnoho verzí vzhledu klobouku. Jeden z nejvíce obyčejný je to klobouk objevil se ve středověku v Evropě, když kanalizace byla nalita přímo z oken. V tomto smyslu, prostorná čelenka pomohla hodně chránit před šupinami, které by mohly spadnout přímo na hlavu. V různých dobách klobouk přidal své vlastní doteky: peří, luky, závoje a mnoho dalších kompozic. Jak víme, že móda miluje návrat, takže všechny tyto prvky jsou v naší době relevantní.

Klobouk dnes

Vraťme se dnes. V dnešní době je klobouk praktickou pokrývkou hlavy a jasným doplňkem. Náš módní rozhovor bude o tomto stylovém a nesrovnatelném prvku dámského šatníku. Designéři magicky proměnili klobouk se širokým lemem na velmi zajímavé a chytlavé příslušenství. Klobouky často lámají módní ovace na pódiích, a to vyvolává pouze zájem o krásy celého světa.

Funkce modelu

Klobouk se širokým okrajem je široce lemovaná čelenka. Móda vám umožní nosit klobouk kdykoliv během roku, a to iv zimě. Máte-li pravidelné funkce a štíhlou postavu, pak si můžete vzít klobouk s širokým lemem, jak se říká, aniž by hledali. Ale pokud se vaše proporce přesně neshodují s ideálem, pak potřebujete více úsilí, abyste si našli klobouk. Špatný klobouk může deformovat proporce libovolné postavy, takže obraz by měl být vybrán dokonale is notoricky známým 90-60-90.

Široký okraj

Klobouk se širokým okrajem je předmětem povzdechu mnoha módy. V roce 2017 takový klobouk slibuje, že bude skutečným hitem. Klobouk se širokým okrajem byl původně výhradně výsadou bohaté třídy a nyní je toto již dostupné příslušenství známkou rafinovaného vkusu a sofistikovaného stylu. Klobouk s velkým okrajem dokonale chrání vlasy a obličej před ultrafialovými paprsky, což je jeho nespornou výhodou oproti jiným typům klobouků. Model se širokým okrajem navíc usnadňuje práci bez slunečních brýlí.

Barevná řešení

Tato nebo ta barva klobouku může určit styl a dokonce i náladu dám. Světle vypadají skvěle na moři a v shonu města. Klobouky, kombinující prvky barevných dekorací ve formě květin nebo jiných dekorací, vyžadují "podporu" ve formě šatů nebo letní šaty. Klobouky tmavých barev se světlými kabáty a pláštěmi vypadají skvěle. V zimě se klobouky v Rusku nosí jen zřídka, ale návrháři se o tuto módní akci postarali také zdvořile.

Černá

Na vrcholu popularity po dlouhou dobu zůstává černý klobouk. Je zde zajímavý názor mnoha stylistů, že takový klobouk by měl být přítomen v šatníku každé sebeobslužné módy, jako jsou legendární černé šaty od Coco Chanel. Mimochodem, tyto dva prvky vypadají úžasně. Černý klobouk - prvek tajemství, ženskosti a elegance.Všestranná černá barva klobouku se širokým okrajem je kombinována s téměř všemi barvami za předpokladu, že všechny věci jsou vybírány podle pravidel.

Bílá

Středem pozornosti bude vždy dáma v bílém klobouku se širokým okrajem. Večerní a koktejlové šaty, mini nebo maxi sukně jsou s tímto doplňkem velmi kompatibilní. Tento klobouk se může účastnit různých stylů. Volný milující ležérní styl, striktní elegantní styl nebo příležitostný ženský vzhled budou dokonale orámovány široko-lemovaným sněhově bílým kloboukem. Bílá barva je přátelská s téměř všemi barvami, takže nakreslení obrazu nebude obtížné, ale kolik kouzla a něhy bude mít!

Červená

Kolik neuvěřitelně krásných odstínů je plná červené. Šarlatový nebo korálově zbarvený klobouk tak může mít v šatníku čestné místo i nejjasnější módy. Červený klobouk symbolizuje vášeň, bouři emocí, žena v takovém klobouku prostě nemůže zůstat bez povšimnutí. Obraz dámy v červeném klobouku bude jistě plný romantiky a šarmu. V šatech a červeném klobouku se můžete bezpečně vydat na rande nebo jinou speciální událost.

Druhy

Mnoho klobouků se širokou krempou si dnes zaslouží být nazýváno opravdu mistrovským dílem. Moderní móda nabízí obrovské množství typů a jmen klobouků: hat-wheel, Calabrian, Florentine, sombreros a mnoho dalších. Denim, prádlo, hedvábí, sláma, bavlna prostě fascinují svým vzhledem. Letní klobouky jsou široce zastoupeny ve sbírkách značek. Tyto čepice jsou hodné pozornosti, proto je považujeme za podrobnější.

Léto

Takový klobouk může být s rovnými nebo zvlněnými poli.

Klobouky na léto jsou vyrobeny z lnu, bavlny nebo jiného lehkého materiálu. Pletené klobouky vypadají obzvláště jemné, jsou obvykle prezentovány s prolamovaným vzorem. Lehký klobouk s širokým lemem bude skvělou výzdobou pro formální akci. Léto miluje světlé barvy, takže klobouky pro volný čas jsou prezentovány ve všech barvách duhy.

Pláž

Klobouk s širokým okrajem na pláži je tradičním nutností naší doby. Dává ženě neuvěřitelné kouzlo, chrání zdraví a krásu ženy před spalujícím sluncem. Stylisté věnují velkou pozornost plážové módě, která vám umožní vybudovat obrovské množství ohromujících luky. Klobouky s květy, listy nebo plody různých barev budou v této sezoně velmi důležité. Plavky, pareos, tuniky budou zde vítány.

Panama

Péče návrháři mají připravené možnosti pro klobouky a pro ty, kteří milují věci jednodušší. Jedním z těchto jednoduchých a win-win módních tahů je Panama se širokými poli. Je méně rozmarná při výběru věcí a v péči o ni. Některé Panamas ve stylu lze kombinovat se sportovními věcmi, které rozšiřují hranice možností. Barevné řešení pro Panamu může být velmi odlišné, velmi často designéři doprovázejí takové výtvory s kresbami.

Svatba

Obraz ve stylu šedesátých let je v módě. Nevěsta v klobouku vypadá mimořádně jako třešeň na dortu, protože klobouk je jakýmsi zvýrazněním. Nezapomenutelná kombinace - se závojem nebo se závojem vzadu. A sám, klobouk na svatbě je působivý, exkluzivní a neuvěřitelně působivý. Jasnější příslušenství pro svatbu prostě nelze nalézt, takže se určitě podívejte.

S dekoracemi

Tady návrhář fantazie nemá žádné limity. Šperky pro dámské klobouky od století do století neztrácejí svůj dřívější význam. Její majestátní klobouk má své vlastní preference. Peří, které se zdá, že usiluje o nebe, činí nositele čepice ještě vyšší.

Luky dávají hostesce náklonnost a stuhy dělají obraz více shromážděný a někdy kontrastoval.

Jak se zdobí

Klobouk se snadno aktualizuje doma. Zkrášlit klobouk je dát více aristokratický vzhled. Květiny sofistikované příze nebo tkaniny dodá neobvykle svěží a letní vzhled.Jakýkoliv klobouk bude vhodný pro přepracování. Guipure, peří, řetězy, luky nejrůznějších tkanin budou vypadat skvěle na klobouku se širokým okrajem. Pokud si klobouk ozdobíte vlastními rukama, pak se takový klobouk může bezpečně nazvat exkluzivním, protože bude jedinečný a pravděpodobně nenapodobitelný.

Jak vyzvednout

Takový elegantní doplněk, jako klobouk, by měl být vybrán velmi pečlivě. Zde je třeba vzít v úvahu tvar obličeje a výšku a tvar. Za prvé, klobouky s širokým okrajem jít vysoké ženy s pravidelnými rysy. Všechno ostatní si bude muset vybrat o něco déle. Podívejme se, jaká pravidla by měla být vzata v úvahu při výběru našeho klobouku.

  1. Respektujte proporce těla. Čím menší je tělo ženy, tím elegantnější a sofistikovanější by měl být klobouk se širokým okrajem. Hlavní pravidlo: klobouková pole by neměla být širší než ramena, pak budou pozorovány všechny vizuální proporce, zde, jak říkají: „je to v klobouku!“. Totéž platí pro korunu. Jejich šířka by již neměla být vzdálenost mezi lícními kostmi.
  2. My se rozhodneme čelit. Široce lemovaný klobouk a oválný stylista doporučují ženám tzv. Čtvercový obličej. Pro trojúhelníkový obličej bude pěkný klobouk s vlnovými nebo asymetrickými poli. Klobouk s vysokou korunou půjde k ženám s kulatým obličejem, což opticky vytvoří efekt prodloužení obličeje. U dívek s oválnou tváří si můžete v každém z provedení zvolit klobouk s širokým lemem, věří se, že pro všechny tyto osoby jsou vhodné téměř všechny možnosti. Ať už jste klobouk správně zvedli, řekne vám zrcadlo.

Co nenosit

Moderní móda vám umožní kombinovat klobouk s mnoha věcmi skříň, nicméně, tam jsou malé "zákazy". Stylisté kategoricky zakazují nosit klobouk se sportovními věcmi. Klobouk se širokým lemem se všemi druhy saka a bundy bude vypadat směšně. V souboru, kde je klobouk, se nedoporučuje míchat různé styly. Nikdy se nedělejte takový módní zločin.

Hvězdy a klobouky

Klobouk je častým hostem ve filmech a písních. Je nemožné zapomenout na Scarlett O'Harovou nebo Angelicu v kloboucích se širokou krempou. Každá žena je hrdinkou svého života a jedna z nejlepších dekorací je klobouk. Pokud tedy existuje možnost objevit se v klobouku se širokým okrajem, pak by jej určitě měli použít.

Hollywoodské hvězdy často přicházejí s módními triky, které celý svět nabírá. Mohou jít do klobouku a na koberec Hollywoodu a do obchodu s potravinami. Gwen Stefani, Madonna, Erin Wassonová jsou jen tvůrci klobouk-trend. Mistrovsky kombinují klobouky s bohémskou a elegantní, to vše ochucují šarlatovou rtěnkou a doplňky. Kožešiny, trička, rukavice, šortky, velké řetězy vypadají zatraceně velkolepé a jednoduše nezapomenutelné.

Klobouk s širokým okrajem může být hlavní postavou v obraze, nebo může jednoduše doplnit obraz. Volba vedoucí nebo vedlejší role pro klobouk je vždy vaše. Široký klobouk je vždy extravagance a chytrosti. Dobře zvolený klobouk vám pomůže stát se nezapomenutelným. Jsme si jisti, že vám to určitě bude vyhovovat!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky