Cítil klobouk

Cítil klobouk
 • Módní odrůdy
 • Co na sebe
 • Jak čistit a ošetřovat
 • Stylové obrázky
 • Stylový a hotový luk není možný bez příslušenství. Plstěná čepice je příležitostí, jak učinit váš obraz výjimečným a zdůraznit jemný pocit chuti.

  Vlastnosti a výhody

  Úspěch čepic je vlnový, zpočátku jsou přítomni v šatníku každého muže a ženy a několik desetiletí jdou do zapomnění. Dnes jsou klobouky opět na pódiu a každá žena módy je povinna je přidat do vašeho šatníku.

  Jaká je zvláštnost klobouku z plsti? Za prvé, v materiálu. Plst je tvořena plstící kozí a králičí jemnou chmýří, nacházejí se i syntetická vlákna, nicméně přírodní materiál je stále nejkvalitnější a pohodlný materiál.

  Výhody plsti:

  • nezmizí;
  • pohodlné nošení za každého počasí;
  • má různé barvy;
  • v závislosti na složení vláken a tloušťce pásu může být plastová nebo dobře tvarovaná.

  Takto jsou plstěné čepičky získány v různých stylech a stylech. Některé z nich jsou vhodné pro každodenní stylové luky, jiné jsou harmonické s teplým svrchním oblečením. Velkou výhodou plstěných klobouků je jejich zaměření na unisex styl, protože první modely byly určeny pro muže.

  Módní odrůdy

  Když už mluvíme o plstěném klobouku, jsme zvyklí si vzpomenout na "tvrdé kluky" a gangstery, kteří jdou v modelech s poli. Dnes je však řada klobouků skvělá a zaměřená nejen na chytlavé obrazy, ale i na docela klidné a harmonické.

  Muži

  Muž v klobouku přitahuje pozornost, cítí sílu a brutalitu. Tam jsou následující styly klobouků pro muže od plsti: \ t

  • Trilby - styl klobouku má podélný zub ve středu, stejně jako malá pole, trochu zabalené;
  • Pork-Pai - klobouk v klasickém britském stylu s válcovou korunou a horizontálním vrcholem má malá pole a stuhu, která zdobí korunku;
  • Fedora je nejoblíbenější verzí plstěného klobouku mezi muži. Tato čelenka má na obou stranách přední strany a je vyrobena z tvárné a tvárné plsti. Fedora se vyznačuje širokými otevřenými poli a dobře se hodí k stylu ležérního;
  • Homburg - klobouk pro klasický oblek. Má pevný tvar se zastrčenými poli a středem uprostřed.

  Taková rozmanitost dává mužům prostor k použití klobouku. Jsou organické s kalhoty a džíny, košile, trička a šortky, přidávat elegantní a aristokratičnost ke každému obrazu.

  Žena

  Výše uvedené čepice jsou aktivně využívány ženským pohlavím a obrazy jsou odlišné s poznámkou ženskosti a něhy. Široká škála dámských plstěných klobouků zde nekončí, zde jsou jen některé z nejaktuálnějších modelů:

  • buřinka má polokulovitý tvar a má přesný vztah s modelem čelenky Charlieho Chaplina;
  • Cloche - výhradně ženský model formy "zvon". Populární modely jsou bohatě zdobené květinovými motivy a saténovými stuhami;
  • floppy - klobouk se širokými plastovými poli.

  Klasika

  Chcete-li aktualizovat svůj šatní klobouk, můžete snadno zmást. Existuje však možnost vhodná pro téměř všechny ženy a muže. Klasický klobouk s lemem, korunkou a ozdobnou stuhou je univerzální. Koruna může mít podélný zub nebo přesně na hlavu. První varianta opticky protáhne obličej, druhá naopak vyhoví ženám s oválným typem obličeje.

  S poli

  Pole klobouku může být úzká a široká, rovná a zastrčená.Stojí za to říci, že pole jdou pro všechny typy tváří, ale jejich výběr musí být správný. Široká pole zdobí baculaté dámy, stejně jako oválné tváře. Vysoké dívky si také mohou vybrat široká pole, ale zakrslé dívky se doporučuje nosit čepice se středními poli, které nezdůrazňují malou postavu.

  Černá

  Černý klobouk vypadá jasně a velkolepě, a to jak u mužů, tak u žen. Je nepostradatelná pro mimosezónní a zimní období, protože černá je organická s téměř jakýmkoliv svrchním oděvem.

  Modely v této barevné paletě jsou úspěšně kombinovány s červeným šátkem, šátkem v burgundském odstínu a světlými barvami.

  Světlo

  Plstěné klobouky ve světlých odstínech se nosí po celou sezónu. Modely tenkých pocitů zůstaly v horkých dnech a v modelech hustého materiálu se cítíte pohodlně iv období dešťů.

  Béžové plstěné klobouky jsou doplněny stuhami z kávy a čokoládových odstínů a osvěžujícími mléčnými tóny. Skutečnou kombinací byl béžový klobouk s černou stuhou a lemováním polí, vytvářejícím obchodní a zároveň velmi moderní verzi.

  Pro koupel

  Člověk by měl být krásný všude, a to zejména v těch místech, kde jsou tělo a duše očištěné a plné zdraví a síly. Vana je více populární než kdy jindy, nicméně, takže cesta k ní končí bezpečně, je důležité myslet na koupi plstěného klobouku.

  Proč potřebuji klobouk ve vaně? V horké místnosti, můžete snadno dostat úpal, stejně jako zničit vlasy s párou. Plstěný klobouk proti němu spolehlivě chrání, kromě toho neabsorbuje pot a vypadá velmi esteticky.

  Praktické modely jsou vyrobeny s minimální výzdobou, zábavné a světlé jsou uměleckým dílem mistrů svého řemesla. Takže můžete potkat plstěné klobouky, turbany, kokošniki, Svanki, v podobě zvonu a dalších.

  Co na sebe

  Klobouky můžete nosit po celý rok, protože teplý a prodyšný materiál se budete cítit pohodlně. Nicméně, plstěné čepice vyžaduje pečlivý výběr oblečení, jinak můžete snadno hodit několik let, nebo vypadat směšně a podivně.

  Takže, v zimě s nákupem čepice, můžete zapomenout na bundy dolů. Kožich nebo kožešinová vesta jsou harmonickým společníkem při tvorbě stylového luku. Nedoporučujeme kombinovat čepici s kabátem klasického střihu, protože dnes je naprosto v rozporu s módními trendy.

  Jako hlavní oblečení se hodí džíny, vlněné šaty a těsné punčochové kalhoty. Klobouk přijímá mnoho možností pro boty, ale stojí za to odmítnout barevné boty nebo boty ugg.

  Na podzim a na jaře bude plstěný klobouk doplňovat koženou bundu, prodloužený svetr nebo bundu. Pláštěnka a kabát jsou také vhodné pro vytvoření stylového vzhledu, ale jejich střih a styl by měl odpovídat nejnovějším trendům v módě.

  V létě je plstěný klobouk kombinován s kraťasy, chinos, džíny, dlouhé sukně a šaty. Seznam vhodných položek může být vyjmenován na velmi dlouhou dobu, nicméně je důležité si uvědomit, že věci, které jsou příliš jednoduché, jako bavlněné sundresses nebo šortky a la „na pláži“, nemohou vytvořit harmonický tandem.

  Muži si také mohou vychutnat prostor při kombinované skříni s plstěným kloboukem. Stylový soubor s kloboukem ve stylu Fedoru tak může vytvořit přírodní bavlněné košile, rovné kalhoty a lehké polokošile. Klasický oblek doplní prakticky každý styl klobouku.

  Jak čistit a ošetřovat

  Být vlastníkem plstěného klobouku, je čas se naučit, jak se o něj správně starat, protože materiál pro jeho výrobu byl vybrán velmi speciální. Cítil se tedy strach z vlhkosti, což znamená, že se nedoporučuje nosit výrobek v deštivém a mokrém počasí. Kromě toho stojí za to připomenout, že když je mokrá, cítí se může zmenšit a váš stylový klobouk má každou šanci dostat se do šatníku mladší sestry. Dalším rysem plsti je jeho plasticita, která někdy hraje krutý vtip s kloboukem.Například, s neustálým zavěšením čepice na háčky, tvoří ohyb, který bude velmi obtížné se zbavit.

  Jak se starat o tak rozmarnou osobu? Nejdříve, když se vrátíte domů, musíte výrobek umístit na rovný vodorovný povrch a vyčistit jej od prachu měkkým kartáčkem. Čištění by mělo být povinné, i když jste si jisti, že víčko je v bezvadném stavu. Usazený prach se rychle rozvíjí na místa, která pomohou odstranit speciální prostředky pro čištění plsti.

  Dalším způsobem, jak vyčistit klobouk, je vzít ho do čistírny. Tím se sníží náklady na nákup speciálních nástrojů a určitá důvěra v pozitivní výsledek.

  Stylové obrázky

  Plstěný klobouk v kombinaci s bílými šaty a letní pláštěnkou vytváří elegantní a svěží vzhled. Široká pole vykonávají nejen estetickou, ale i praktickou funkci, která chrání před horkým letním sluncem.

  Módní luk s příkopem a hubenými kalhotami je reprezentován širokým černým kloboukem.

  Stylový klobouk v černé barvě s rovným lemem je doplněn jasným vínovým kabátem a dvoubarevným šátkem. Ženský vzhled doplňuje malá kabelka a vysoké kožené boty s podpatky.

  Píseňově barevný plstěný klobouk nádherně mění jednoduché pletené tričko a hubené černé kalhoty, které mění luk na sofistikovaný a sofistikovaný.

  Pánský klasický vzhled, který byl vytvořen s použitím třídílného obleku a bot z lakované kůže, je doplněn béžovým kloboukem s rovným lemem.

  Kostkovaný oblek a šedý klobouk s malými obručemi dělají klasiku brutální a moderní.

  Podlouhlý kabát, klobouk a nedbale přehozený dlouhý šátek krásně přecházejí v mimosezónním vzhledu.

  Poznámky
  Autor komentáře

  Šaty

  Sukně

  Halenky