Módní Kostýmy 2019

Módní Kostýmy 2019

Více nedávno, klasické kostýmy byly zvažovány výlučně obchodní oděv a nosil jen na zvláštních příležitostech.

Dnes, když v módním průmyslu existuje jasná směs stylů, kostýmy již nejsou tak jednoznačné. Doplňují je nejen obchodní a slavnostní obrazy, ale také jako hlavní stylistický prvek v obraze každodenního života.

Není divu, že se módní návrháři aktivně snaží diverzifikovat moderní řadu kostýmů a doplnit je o mimořádné kombinace. Jaké styly obleků potěšily návrháře módní společnosti v této sezóně a jaká je jasná výhoda těchto oděvů?

Vlastnosti a výhody

Hlavní výhodou moderních modelů klasických obleků je, že kombinují několik důležitých funkcí najednou. Takže bez ohledu na styl a střih vždy praktické, protože je to tato vlastnost, která je předurčena klasikou. Taková výbava poskytuje jakoukoli image eleganci a sofistikovanost a tyto vlastnosti byly člověkem neustále oceňovány. Navíc Tento oděv se hodí naprosto každému, hlavní věc je vybrat správný styl a velikost.

Ano a Rozsah kostýmů je nyní tak rozmanitý.že si můžete vybrat styly, které nejenže dokonale zdůrazní důstojnost postavy, ale také plně odpovídají nejnovějším módním trendům. Různé barvy potěší konzervativce monotónní a mimořádné osobnosti - jas a hojnost tisků.

Také si vyberte Můžete absolutně libovolnou kombinaci, od kalhot s bundami, končícími s vrchy se sukní. Vzhledem k výše uvedenému není vůbec divné, že v nedávné době začaly být klasické kostýmy velmi populární. Které modely odborníků na kostýmy doporučují věnovat této sezóně zvláštní pozornost?

Módní trendy

Obzvláště populární v této sezoně jsou modely klasických obleků ve sportovním stylu.. Vyznačují se mimo jiné malými vložkami na rukávech, které se liší texturou a kontrastem k obecnému pozadí výrobku.

Takové modely lze nalézt ve sbírkách Marco de Vinchenzo a DKNY. Ale slavní návrháři Oscar de la Renta, Dolce & Gabbana a Roland Mouret se rozhodli zředit závažnost svých kostýmů stylovými dekorativními prvky ve formě zipů.

Pro krejčovství se návrháři rozhodli použít různé materiály, od pletenin a kostýmních tkanin, končících sametem, džíny, guipure a kůží. Nejoblíbenější odstíny v klasickém barevném schématu jsou černá, modrá, bílá a hnědá a ve světlých a mimořádných odstínech červená, žlutá, růžová, oranžová a zelená. Jaké funkce jsou různé kostýmy určené pro různé obrázky?

Obchod

Obvykle tyto modely se skládají z rovných kalhot se šipkou nebo bez a sakoa Místo kalhot lze doplnit klasickou sukni střední délky. Dekorační prvky na takových modelech kostýmů buď zcela chybí, nebo jsou přítomny minimálně ve formě broží, knoflíků a mělkých řezů. Barevné schéma je obvykle neutrální, pastelové nebo tmavé.

Pro dívky a ženy

Pro každodenní ženské designéry systematicky vyvíjejí originální modely kostýmů. V této sezoně jsou nejoblíbenějšími kombinacemi multi-texturované kombinace složené z několika druhů tkanin - kožešiny a kůže, džíny a textilu, sametu a guipure, bavlny a tvídu.Samotné kostýmní prvky se vyznačují originalitou, nejen texturou, ale i střihem. Nejoblíbenější jsou nyní kostýmové modely s asymetrickými sukněmi a krátkými bundami, stejně jako kalhoty a dlouhé bundy.

Pro dospívající

Dokonce i klasické dospívající kostým modely. různé moderní střih. Mohou být namontovány a těsné, protože nejčastěji postava teenagera vám umožní nosit jen takové modely a modely jsou častěji doplňovány modely pro dospělé. Řetězy a kožené vložky na lokty a rukávy mohou sloužit jako dekor. Barevné schéma je obvykle jasné, i když klasické odstíny nejsou vyloučeny.

Jak si vybrat

Při výběru kostýmu radí experti na módu především zaměřit se na rysy jejich tvaru a vzhledu:

1. Vysoké dívky je lepší vizuálně rozdělit siluetu na polovinu pomocí prodloužené bundy a kalhot nebo sukně do středu kolena.

2. Dívky krátké postavy Je lepší vybrat si obleky se zkrácenými bundami a kolenními sukněmi nebo pevnými kalhotami.

3. Dámy s velkými boky Je lepší zvolit si obleky s bundou do poloviny stehna a sukně nebo rovnou kalhoty.

4. Dívky s nádhernou bustou Vhodné jsou modely obleků s bundou - Basque.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat šířce a délce rukávu.. Pokud se nemůžete pochlubit utaženými rukama, vyberte si modely bund s dlouhými a rovnými rukávy, ale vyhněte se kratším rukávům. Nezapomeňte, že miniaturní límec je vždy přesnější.

Pokud si vyberete teplý model obleku s podšívkou, vezměte prosím na vědomí, že by měl volně sedět na hlavním výrobku. Jinak riskujete rychlé rozbití podšívky.

Co na sebe

A tady kombinovat klasické kostýmy návrháři radit s jinými klasickými oblečení. V obchodním stylu by byla vhodná halenka nebo stylová košile, v harmonii barevně se sadou. Jako boty jsou ideální klasické boty - lodě.

V obraze každodenního života není nutné nosit kompletní oblek. Bundu lze kombinovat s džíny a tričkami, kalhotami nebo sukněmi - s roláky a svetry. Volba obuvi závisí na celkovém stylu obrazu.

Stylové obrázky

Harmonie v jakémkoliv obrázku vždy pomůže vytvořit příslušenství. Pro slavnostní představu je lepší zvolit nejelegantnější a stylovou tašku - spojku. Tradiční dámské kabelky budou vyhovovat příležitostnému a obchodnímu stylu. Šperky je lepší vyzvednout na klasický kostým není příliš chytlavý. Měly by se stát pouze ziskovým přírůstkem do obrazu, a ne „skóre“.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky