Trilby klobouk

Trilby klobouk

Trilby - klobouk je druh Fedory s malými sníženými poli a nízkým vrcholem, má jeden podélný zářez uprostřed a dva malé - po stranách pro prsty, zvedání na schůzce. V klasické verzi je kolem koruny svázána stuha. Tento druh klobouků používají ženy i muži různého věku, je univerzální a dobře zapadá do různých stylů, v závislosti na kvalitě provedení, materiálu, barvy.

Klobouk získal své jméno na konci devatenáctého století v Anglii díky populární hře George du Maurier a čelenky hlavní postavy. To bylo popularizováno mezi tvůrčími lidmi: umělci, spisovatelé, herci, hudebníci, a na začátku dvacátého století, to bylo populární u fanoušků a účastníků závodů, protože příslušenství sedí pevně na hlavě a nepadne během pohybu, ne fouká s větrem. Všude, kde se takové malé klobouky začaly nosit na konci sedmdesátých let, to usnadnila možnost celoročního použití, kombinace v klasickém souboru, ležérním stylu, v neformálním stylu.

Muži

Trendy a sebevědomí muži často upřednostňují Trilby a vybírají ji k vytvoření stylového a zároveň omezeného obrazu úspěšného muže.

Klobouk je vždy kombinován s klasickým kostýmem monofonní nebo svislé pruhované tkaniny, a na podzim a na jaře přísný plášť vlny podpoří elegantní vzhled. Uvolněná příležitostná, s použitím čelenky, dostane část sofistikovanosti, harmonie a bude vypadat kompletně s klasickými kalhotami, vestou, jednobarevnou košili, kravatou nebo motýlkem, jednoduchou bundou a krátkým kabátem.

Mezi mladší každodenní směry patří přísná košile, kalhoty, džíny, šle, kožená bunda a pouště, ale pro neformální setkání je příležitost pracovat s barvami, v trendu budou béžové, hnědé, tlumené modré tóny doplňků.

Vytvořte jednoduchý pouliční styl, který vám umožní kombinovat klobouk Trilby s tričkem, džíny nebo bavlněnými kalhotami, moderní módní obuv, šátek, koženou bundu. Jednotlivé řady snímků s Trilby upřednostňuje více mladých lidí, přítomnost klobouku jim pomůže učinit je přitažlivými a mimořádnými.

Žena

Doplněk pro skutečné dámy je klobouk Trilby, který může každý den přinést na šátek a eleganci oblečení. Přísné tvídové obleky, boty s nízkými klíči podporují anglický klasický styl a jasná barva tohoto příslušenství tuto jednoduchost a závažnost zředí.

Modely bavlny a slámy vypadají dobře v letním šatníku, mezi plátěnými šortkami, lehkými halenkami a šaty s květinovým vzorem a z plsti, kůže, semiše, veluru - v období podzim-jaro s džíny, krátkými kabáty, bundami a šály.

Klasický klobouk Trilby by měl být hnědý, což naznačuje jeho původ, ale ženské styly jsou považovány za klasické a černé. Dnes je možné zakoupit módní klobouk pro teplé období v jasných barvách: červená, oranžová, žlutá.

Designéři ve svých sbírkách nabízejí různé kombinace oblečení s Trilby: černé malé šaty, doplněné kloboukem, podmaní přátele na večírku, slámu - vytvoří vesnickou luk, striktní oblékání - slušnost, kompletní džínové oblečení - brutalitu a svobodu a ve stylu boho a hippies - uvolněnost.

K obleku

Téměř každý bude schopen nosit takový model čelenky, pokud budete věnovat pozornost pravidlům barev a výběru.Klobouk harmonicky vypadá na dívkách krátkého vzrůstu, kde malá pole klobouku příznivě zdůrazňují rozmělnění, bujnou - měli byste si vybrat příslušenství s vysokou korunou a majiteli vysokých a štíhlých postav - neexistují žádná omezení. Držitelé Trilbi se širokým obličejem získají díky malým polím, mihnutým doplňkům na boku - půvabnou pozornost - odvrátí pozornost od kulatého obličeje.

Jak je na hlavě nasazen klobouk, může určit náladu jejího pána: Trilby, která byla posunuta dozadu, je o klidu mysli; bokem - o dobrém stavu vašich záležitostí; na čele - o neochotě někoho vidět.

Trilby dnes

Světoví designéři ve sbírkách nabízejí mnoho nových trendů, takže módní ženy si budou moci vybrat, co je dnes relevantní. Pódia jsou klasické barvy, od bílé po černou, zdobené řetězem, místo stuhy, a tento detail vám umožní vytvořit osudový obraz, a téma světa Ameriky třicátých let je čteno v modelech svázaných s lehkým šátkem. Trilby klobouk styl, který přišel z Anglie, je také populární s klasickými třídílné svislé pruhované obleky. Na výstavách si můžete prohlédnout modely zdobené výšivkou, aranžmá květin, pom-poms. Úderem jarní a letní sezóny bude Trilby ze slámy, zředěné variantami stuh nebo barev.

Navzdory mužskému původu modelu je kombinován se všemi dámskými oděvními soupravami. Slavné hvězdy a módy jako Keira Knightleyová, Lindsay Lohanová, Victoria Beckhamová, Britney Spearsová, Katie Parryová milují tento model a mají ho v šatníku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky