Pánské polo - stylové a praktické oblečení

Pánské polo - stylové a praktické oblečení

Polo je ideální volbou oblečení pro muže v jarní a letní sezóně, tento výrobek absorbuje kvalitu triček a košile. Prezentace polokošile do světa, jak se předpokládalo dříve, patřila známému francouzskému tenistovi a tvůrci značky Lacoste - Rene Lacoste.

Věřilo se, že v roce 1933 měl v úmyslu kombinovat tričko a košili do zcela nového produktu, který by poskytoval pohodlí ve sportu a navíc slušný vzhled pro muže. Nicméně, jak se ukázalo později, polokošile se objevilo mnohem dříve, než se narodil sám Rene Lacoste. Tento produkt nahradil klasickou košili, která se rozhodla hrát polo a golf.

Zpočátku byla polokošile většinou bílá, ale dnes můžete tento výrobek najít v různých barvách as nejrůznějšími tisky. V dnešní době zahrnuje různé polokošile model s dlouhými rukávy.

Vlastnosti

Hlavním charakteristickým znakem pánského polo oblečení z obyčejného trička je přítomnost límce a speciální střih rukávů. Dalším důležitým detailem je materiál, z něhož se vyrábí pólo. Vzhledem k tomu, že toto tričko je určeno pro teplé období, nejlepší volbou pro tento výrobek jsou přírodní materiály. Může to být bavlna nebo len, ale mohou být přidány syntetické materiály, ale ne ve velkém množství. To značně zvyšuje odolnost výrobku proti opotřebení.

Ale pokud si vzpomenete na klasické originální polokošile, pak bylo vyrobeno z takového materiálu jako bavlna-hřiště. Tato tkanina je hustší než běžná bavlna, ale je prodyšná a vypadá velmi atraktivně. Peke je bavlněná tkanina s nenápadnou vazbou, která tvoří vzor v podobě kosočtverců. Je to právě tento materiál, který je hlavní pro tvorbu pólu, slavné světové značky pro muže (Marc O'Polo, Lacoste, Polo Ralph Lauren) vyrábějí pólo hlavně z tohoto materiálu.

Hlavní charakteristické rysy pólu:

  1. Obojek.
  2. Přítomnost 2-3 tlačítek.
  3. Přísný vzor.
  4. Fringing na límci a manžety.

Jak si vybrat

Zpočátku by jste měli nakupovat, měli byste pečlivě zvážit: s čím a kde se plánuje nosit výrobek. Pro vzhled v kanceláři je lepší zvolit klasické, většinou černobílé modely. Pokud je pólo zakoupeno pro sport, neformální schůzky nebo jen procházky v parku - pak nemůžete omezit svou volbu a zvážit jakékoli modely, které se vám líbí.

Velmi důležitým kritériem při výběru polokošile je velikost výrobku. Nepřiměřeně vybraný produkt může zničit celý vzhled a změnit stylovou košili na něco absurdního. Proto si vybírat polo, stojí za to připomenout, že nejoptimálnější bude ta košile, která není příliš těsná na těle, ale ne visí dolů. Jednoduše řečeno, lehce nasazený výrobek je tou správnou volbou.

Výrobek se liší od firmy přítomností perlových knoflíků namísto obvyklých plastových. Tento malý detail je velmi důležitý, protože hovoří o eleganci a vysokých nákladech na výrobek.

Hlavním kritériem při výběru polo je samozřejmě hladké švy bez vyčnívajících nití! Než si koupíte svůj oblíbený model, měli byste se podívat na přítomnost tohoto "nepříjemného překvapení". Stojí za to věnovat pozornost knoflíkovým dírkám, musí být hladké a úhledně zpracované.

Volba polo nezapomeňte na délku výrobku. Po pokusu o košili, měli byste věnovat pozornost skutečnosti, že délka výrobku není menší než jeden centimetr od kapes kalhot.To je velmi důležitý bod, protože mnoho mužů nosí pólo jak pro uvolnění, tak pro zastrčení do kalhot. Tato délka je považována za nejoptimálnější a je ideální pro univerzální opotřebení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky