Oblek ve školce

Oblek ve školce

Děti od nejmladšího věku mají umění, protože každá role, kterou spolu s postavami žijí, se stává jednou s jejich charakterem. Snad právě proto jsou mateřské školy šťastné, že mohou představit nové úkoly a uspořádat matiné a karnevaly, rozvíjet děti a sledovat jejich let fantazie.

Vlastnosti a účel

Takže byste měli začít připravovat kostým pro dítě ve školce předem, protože každé dítě se chce cítit jedinečné a odlišné od ostatních.

Stojí za zmínku, že hraní rolí je pro dítě velmi užitečnou činností. Dítě v takové hře nejenže rozvíjí svou představivost, ale také se učí komunikovat, být ve společnosti a pokud je hra důkladně připravena, také se učí počítat a psát. Samozřejmě, že je to mnohem zábavnější hrát v zajímavých kostýmech, protože jsou stejné jako v dospělých nebo postavách z oblíbených karikatur.

Oblek pro dítě se může skládat pouze z oděvů a může zahrnovat určité předměty, například kufr lékaře.

Odrůdy

Všechny děti zbožňují hry, ve kterých se reinkarnují do dospělých nebo se stávají obyvateli živočišného světa. Bohužel rodiče často těmto hrám nevěnují dostatečnou pozornost a děti v nich hrají pouze ve školce, v kostýmech zakoupených při této příležitosti. Psychologové a odborníci důrazně doporučují připomenout si výhody těchto aktivit a koupit si několik různých kostýmů pro vaše dítě, ve kterých se může vyvíjet vždy a všude.

Role a role spiknutí

Plot-role-playing hry vynalezl obrovský soubor. Toto může být přičítáno, a scény o obchodě, knihovna, kadeřník, škola, vojenská inteligence, policie, etc. \ t

Samozřejmě, kostým pro každou postavu ze scény by měl být zvláštní a velmi srozumitelný. Školní kostým pro dítě by tedy měl být podobný skutečné školní uniformě, ale zároveň pozoruhodný zábavou. Tak, aby klasické kalhoty fit roztomilé podvazky. Nezapomeňte na základní školu, která je absolutním atributem obrazu školy.

Starší děti aktivně hrají důstojníky vojenských zpravodajských služeb. Chcete-li takový obraz znovu vytvořit, budete potřebovat čepici, maskovací oděv a zbraně.

Obvyklé kostýmy na hraní, které nenesou žádný pozemek, zahrnují kostýmy roztomilých zvířat. Zajíčci, lišky, veverky, medvědi a vlci mohou být harmonickým atributem každého matiné.

Kadeřník

Kadeřnictví je místem, kde muselo jít každé dítě. Vlastní účes nebo role pozorovatele fascinuje dítě a způsobuje obdiv, protože tolik zajímavých předmětů je ve schopných rukou profesionála.

Součástí kadeřnického kadeřnictví je plášť pro kadeřníka a pláštěnka, tedy tkanina pro klienta, který má být řezán. Materiál pro oblek je polyester nebo jiný hladký materiál. Četné kapsy na plášti poskytnou dětem pohodlí, tam můžete složit nůžky, hřeben a zrcadlo, protože skutečný mistr je vždy po ruce.

Zajímavý detail v některých modelech kostýmu byl místem pro odznak. Osobní oblek profesionála - to není to, o čem mladí sen sní?

Oblek léto, jaro, podzim a zima

Mateřská škola se snaží dítě komplexně rozvíjet. Roční období - časté téma pro matiné.

Výběr letní oblek, věnujte pozornost lehké tkaniny, například šifon.Sluneční šaty ve volném střihu a věnec z květin budou dobrou volbou. Odstíny oděvu samozřejmě musí odpovídat letním barvám. Správná volba by tedy byla zelená, červená a malé množství žluté.

Ale v obleku na podzim se žlutá barva používá na maximum. Sundresses a šaty, vyšívané s oranžovými a červenými listy, vypadají obzvláště harmonické a přesné s objemným věncem listů s bobulí jeřabin.

Zimní oblek je jedním z nejznámějších. Bílé a modré tóny jsou perfektně kombinovány v kabátech a šatech s kožešinovým lemem. Nezapomeňte na mrazivý vzor, ​​který zakrýval jeho záři šaty a čepici.

Naproti tomu jaro je často zaměňováno s létem. A to vše je zelené, přítomné v obou. Správná volba by byla lehké letní šaty z nebeské tkaniny, pokryté nenápadným květinovým vzorem. Celý obraz by měl vytvořit dojem z prvních květin na pozadí odcházející zimy.

Profesí

Dítě z mateřské školy by mělo znát minimální informace o profesích, možná pak otázka, s kým pracují rodiče, nezpůsobí strnulost. Pochopení významu profesí se navíc stává pro dítě základem pro respektování různých pracovních míst.

Například nejznámější povolání pro dítě je postavení prodávajícího. Oblek pro tuto pozici zahrnuje zástěru a polštářek z hladké a nepružné tkaniny. Postarejte se o potřebné profesní vlastnosti. Kalkulačka, skóre a stupnice - to je to, co mladý odborník nemůže udělat bez.

Zajímavým způsobem bude kostým letuška a stewarte. Modrá nebo červená vesta a čepice budou přesně reprezentovat jejich vzhled.

Chlapci budou mít rádi policajt kostým. Cape a hůlka - jednoduché a rozpoznatelné všemi.

Chlad

Nabízejí možnost vyzkoušet si ve školce a v nepříliš příjemných obrazech. Časté nachlazení je zajímavá role způsobující bolest hlavy u rodičů. Co obléknout dítě? Je třeba říci, že existuje mnoho možností.

Tak, synonymum, braný jako základ, moci stát se kikimora. Její kostým obsahuje beztvaré zelené a mokré oblečení a rozcuchané vlasy.

Dalším způsobem, který je pro děti srozumitelnější, bude nachlazení, oblečené v pyžamu s velkým teploměrem v podpaží as vázaným šátkem kolem krku. Perfektní účes zde bude také nadbytečný, ale domácí čepice na spaní dokonale padne.

Divadelní

Dalším způsobem, jak rozvíjet představivost v dítěti a vytvářet koncepty dobra a zla, je vyprávět pohádku. Ale nejen to říct a nabídnout, že se stane jeho hlavní postavou.

Základem inscenací jsou známé ruské pohádky o Koloboku, Mashovi a medvědech, Ryabovi Kuře. Pohádky nestačily, aniž by Red Riding Hood, Puss v botách a Sněhová královna.

Stojí za to říct, že hlavním prvkem je čelenka. Žlutá odměrná čepička s veselým obličejem zobrazí obrázek buchty, čepice se zobákem a očima v pockmarked zbarvení odkazuje na kuře a tak dále. Vyzdvihne se jen oblečení.

Hrdinové dětských inscenací jsou stále více šelmy. Je snadné koupit si kostýmy v obchodě, ale je to stále ta nejkrásnější věc, kdy je obraz vytvořen pod vedením milovaného dítěte.

Kuchaři

Cook - oblíbený obraz role-role. Dítě je s touto profesí dobře obeznámeno, protože každý den ve školce vidí dobrého kuchaře, který se zabývá vařením lahodné kaše a želé.

Složení kostýmu zahrnuje kuchařskou bundu, čepici, rukavice, lžíce a naběračku. Nezapomeňte na odznak tohoto kuchaře.

Indián

Horizont dítěte se neustále rozšiřuje. A nyní přichází čas, kdy je čas dozvědět se o lidech světa. Indický kostým dá dítěti jasnou reinkarnaci.

Indický kostým ve verzi pro chlapce a dívku by měl obsahovat košili až po kolena, doplněnou třásněmi. Kalhoty jsou přidány do chlapcova obleku a obvaz přes boky pro dívčí oblek.

Čepice z peří dvou různých barev, například modré nebo červené, budou přesně zapadat do obrazu.

Z odpadního materiálu

A dítě by si mělo být vědomo toho, co je to ekologie a jak důležité je ji zachovat. Obleky pro matiné z odpadního materiálu mohou sloužit jako jasná a zajímavá lekce pro dítě.

Nejoblíbenější kostýmy z této kategorie jsou modely z plastových sáčků. Pláště Koshchey Immortal jsou vyrobeny z velkých pytlů na odpadky a malých girland, volánů a květin na šaty módy jsou vytvořeny.

Zajímavou a neobvyklou možností by byly šaty z polovin jednorázových kelímků. Uložte je na obruby objemového rámu.

Nejvhodnější oblek je model obalů bonbónů. Velkolepé věnce na vlasech a korálcích jsou tvořeny jednoduchým skládáním bonbónových obalů s akordeonem a následným navlékáním na nitě.

Staré noviny jsou dalším rychlým způsobem, jak vytvořit model pro matiné. Sešívačka, lepicí páska a velké množství novin je vše, co je potřeba pro nevyžádaný oblek.

Soutěž kostýmů ve školce - nápady

V mateřských školách se pravidelně konají soutěže nejlepších kostýmů a není omezena na představivost rodičů. Nicméně, některé maminky a tatínky, naopak, hádají. Nabízíme několik originálních nápadů.

Veselá volba by byla oblek Chung-Chang. Tento obyvatel horkých zemí bude jasným vrcholem vánočního večírku. Pro oblek stačí krátká sukně tutu a černý top s černými punčochami. Pro obličej a ruce vhodný dětský make-up nebo nylonové punčochy. Při hledání přesného způsobu si však pamatujte na pohodlí svého dítěte.

Když přemýšlíte o myšlence, požádejte o radu své dítě. Možná chce být v roli kreslené postavičky. Nejjednodušší a nejmilejší bude postava Masha. Červené kapesník, ruské šaty a druh spokojeného dítěte přinese vítězství.

Matiné na Nový rok není možné bez elegantního vánočního stromu. Tak proč ne jen být svou dcerou v této roli? Kokošnik v podobě vánočního stromu a saténových dlouhých šatů, bohatě zdobených korálky, vánočními kuličkami a girlandami, přinese radost mladé módní ženě.

Další myšlenkou kostýmu budou obyvatelé lesa. Ne, nemluvíme o populárních kostýmech. Vzpomeňte si na ty, jejichž kostýmy jsou u matin vzácné. Například ostnatý ježek s košíkem jablek a hub bude vypadat velmi originální. Ostny mohou být vyrobeny nezávisle na papíru pomocí papírové mâché a potažené černou barvou.

Při tvorbě nebo nákupu kostýmu se nebojte být vtipné a vtipné, protože to jsou kreativní obrazy, které zůstávají v paměti a dělají z kluka hvězdu jakéhokoliv matiné.

Originální kostýmy pro matiné

Roztomilý podzimní vzhled vytvoří oranžové šaty zdobené sušenými květy. Křídla listí obnoví vzhled nymfy podzimního lesa.

Vánoční kostým vyrobený ze šatů s ořezovou cestou, doplněný vzorem v podobě sněhových vloček a kožešinové čepice, ozdobí jakýkoliv vánoční večírek.

Statečný a agilní kočka v botách - obrázek pro chlapce. Červený klobouk a boty v tónu jsou požadovanými atributy kostýmu.

Novoroční pohled bude tvořit kostým vánočního stromu vyrobený z šatů s volánky a čelenkou se zeleným závojem.

Moderní karikatury jsou také plné barevných postav. Legrační a laskavý veselý kolega Shrek ožije v zeleném obleku s rohy.

Kostým bílý měkký a načechraný koťátko, skládající se z čelenky ve tvaru tlamy a plyšové sukně, ozdobí matinee v jakémkoliv předmětu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky