Fedorův klobouk je populární "gangsterský" model

Fedorův klobouk - populární model gangstera

Fedorův klobouk je populární "gangsterský" model. Dříve byla tato čelenka nosena pouze muži, ale postupem času ji našla mezi dámskými doplňky. Fedor je populární v mužském prostředí, bez ohledu na sociální postavení a věk svého majitele. Klobouk se perfektně kombinuje s klasickými obleky a běžným oblečením. Chcete vypadat stylově a dávat luk elegantní sexualitu? Vyberte si klobouk pro Fedora.

Historie

Fedorův klobouk je odvážná, odvážná čelenka, která zdůrazňuje mužné rysy. Ženy, naopak, křehké a rafinované.

Fedorův klobouk byl po dlouhou dobu považován za nepostradatelný atribut mužů patřících k mafii. Obraz borsalina, stylového a sebevědomého muže, byl nejprve vyzkoušen Italy a později rozšířen po celém světě.

Před šedesáti lety obsadil Fedorův klobouk čestné místo v pánských a dámských šatních skříních. Nosila se téměř vždy. Tato čelenka byla preferována lidmi vysoké společnosti, Čechy. Vzhledem k tomu, že Fedor často nosili muži zločineckého světa, byla přezdívaná „gangsterská čepice“.

Příslušenství vypadá opravdu nenapodobitelně. Kombinuje klasické rysy, svobodu, emancipaci, důvěru a kouzlo.

Dnes je klobouk stále častěji k vidění na celebritách, modech velkých měst ve sbírkách slavných návrhářů. Vzhled čelenky mu přidal další jméno „snap brim“ - rozbité pole. Boční a zadní strana klobouku mužů se rozbíjí a přední strana dolů. Takový klobouk dává obraz tajemství, mužskosti a sexuality.

Vlastnosti a výhody

Pánský klobouk Fedor má mnoho dalších jmen. Nazývá se mafiánský klobouk nebo gangster. Zasloužila si tato jména ne náhodou, protože dříve Fedor používal mafii ve svém obrazu, aby jí předal brutalitu a status. Model lze nalézt na hlavních postavách ve slavných filmech. Klasická Fedora má středně velká pole, stuhu a tři malé deprese na koruně.

Zvláštností a výhodou klobouku je, že neztrácí svůj význam s časem a vytváří stylový a diskrétní vzhled. Jeho majitel automaticky získá status sebevědomého a úspěšného muže. Plus čelenka - vysoce kvalitní a přírodní materiály. Klobouky se nerozpadají, neztrácejí vzhled a odolávají opotřebení.

Modely

Klobouk získal svou popularitu v polovině 20. století. V 60. letech vyráběly výhradně klasické modely této čelenky. Postupně začali designéři experimentovat se vzhledem produktu. Takže tam byla jedna z odrůd Fedorina klobouku - Trilby. Pokrývka hlavy je poněkud odlišná: má krátká pole, která jsou zezadu zahnutá nahoru. Trilbi nosí muži s výrazným individuálním stylem.

Dříve byl trilby považován za „jazzový klobouk“, postupně se zvýšil počet jeho fanoušků.

Přednost dávají zástupci tvůrčích profesí. Jaký je rozdíl mezi fedora a trilby? První klobouk vytváří odvážný obraz a v kombinaci se zbytkem oblečení je elegantní a pohodlný. Trilby je ideální volbou pro milovníky mimořádných věcí, složitých kombinací v oblečení.

Model Trilby dobře zapadá do pouličního i ležérního stylu. Dobře zapadne do obrazu s klasickými věcmi: kalhoty, vesta, bunda, košile, kravata, motýlek. Zkuste experimentovat s otrhanými džíny, mládeží.

Materiály

První klobouky Fedory byly vyrobeny pouze z plsti. Koruna této čelenky byla ovinuta kolem saténové stuhy.Později se stuha začala vyrábět z jiných materiálů. Styl klobouku, bez ohledu na čas, zůstal stejný. Úzká pole, která mohou být spuštěna a zvednuta a vybrání nahoře. Moderní klobouk šitý z tvídu, semiše, vlny a dokonce i kůže. Sláma se používá pro letní modely.

Navzdory různorodosti materiálů a tkanin je klasická varianta plstěného klobouku. Tento model je v souladu s jakýmkoliv oblečením a doplňky. Stylisté nedoporučují nosit klobouk se sportovními věcmi. Sláma Fedora bude dokonale vypadat kompletně s oblečením v „mořském“ nebo „rustikálním“ stylu. Muž a žena ozdobí univerzálnost klobouku a originální vzhled.

Co na sebe

Fedorův klobouk doplňuje klasickou šatní skříň muže a ženy. Kombinuje se perfektně s pouličním oblečením, ležérním oblečením.

Klobouk by byl vhodný pro pohled s klasickým oblekem a dokonce i koženou bundu. Noste klobouk na procházku, speciální událost, pláž nebo jachtu, v závislosti na materiálu výrobku. Nezapomeňte, že nejlepší kombinací je Fedora a klasický oblek černé, tmavě modré, šedé, hnědé, béžové nebo bílé.

Oblek může být svislý, ale ne klec.

Od svrchního oděvu k klobouku se hodí k přísnému kabátu a pláštěm. S kloboukem fedora je snadné vytvořit moderní borsalino vzhled. Tento vzhled vypadá velkolepě, takže je populární mezi muži.

Formální oblek, bílá košile, kravata, vesta, boty z lakované kůže a klobouk jsou synonymem luxusu, úspěchu a elegance.

Klobouk dokonale zapadá do všestranného neformálního stylu. S jeho pomocí můžete dosáhnout další elegance, sofistikovanosti a šarmu. Klasická bunda, krátká srst, texturovaná vesta, kalhoty, sofistikované doplňky a klobouk jsou neuvěřitelně stylovým vzhledem pro sebevědomého muže. Fedora dokonale ladí s kalhotami a šle, vesty z neutrálních odstínů. Pro neformální akci si můžete vyzvednout oblek s bohatým tónem, ale v klasickém stylu.

Fedorův klobouk vypadá moderně s tričkem, mikinou, džíny, chinosem, světlým šátkem nebo šátkem. Pokud chcete vyniknout v davu, nosí originální koženou bundu a bavlněné kalhoty s kloboukem. Zelené, fialové, terakotové barvy oblečení a také odstín okru jsou v této sezóně aktuální. Při vytváření obrazu s Fedorou není hlavní věcí přehánět texturou, výtisky a barvami.

Pokud nosíte klobouk s oblekem, kabát, ležérní oblečení, je nejlepší nosit s nimi klasické boty. K klobouku dokonale zapadají derby, mniši a oxfordové. Boty mohou být dvoubarevné. Tenisky, tenisky, tenisky, modely v mládí budou vyhovovat kalhotám, kalhotám, chinám a roztrhaným džínám. Zvedněte boty v melodii k oblečení nebo klobouku.

Dámská čepice Fedora může být nošena s dlouhými sukněmi, krátkými džínovými kraťasy, hubenými džíny. Dokonale klobouk doplňuje malé černé šaty. Téměř všechny věci z ženského šatníku s ní nejsou špatné dohromady: košile, halenky, hedvábné kalhoty, trička. Charakter klobouku - lze ho nosit kdykoliv během roku v závislosti na materiálu. Na podzim av zimě dokončete pohled dlouhými rukavicemi, šátkem a v létě tmavými brýlemi.

Etiketa klobouku

Pokud člověk položí klobouk, měl by být připraven vzít ho ve správnou chvíli. V moderní společnosti je důležité vědět, jak správně nosit tuto pokrývku hlavy. Člověk může zůstat v klobouku, pokud navštěvuje venkovní akce, je na vlakovém nádraží, na letišti, ve veřejné hale, ve vstupní hale, ve výtahu, během náboženských obřadů. Klobouk by měl být odstraněn, pokud je muž uvnitř (divadlo, kancelář, restaurace), ve výtahu, pokud stojí žena.

Je nutné vzít klobouk bez selhání, pokud komunikuje se ženou uvnitř nebo venku. Pokud národní hymna zní, s výskytem významných lidí, čelenka je odstraněna.Existují případy, kdy není nutné sundat klobouk, ale spíše ho zvednout. Toto pravidlo platí, když se objeví přátelé, jako znamení vděčnosti za službu.

Stylové obrázky

Co může člověk nosit s kloboukem? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá, protože příslušenství s dlouhou historií lze snadno kombinovat s věcmi z moderního šatníku. Všimněte si, jak se styloví muži oblékají ve velkém městě.

Tato čelenka udržuje harmonické vrstvení.

  • Klobouk fedora z plsti z hořčičné barvy se dobře hodí k světle modré džínové košili. Džínové předměty lze snadno kombinovat s touto čelenkou.
  • Sofistikovaný městský vzhled: hnědý klobouk Fedora, hnědá šortka, světlé kalhoty, klidné béžové boty, jasně modrý šátek a batoh z hnědé kůže.
  • Klobouk vypadá dobře s tmavými džíny, svislou pruhovanou košili, modrou bundou a šedým šátkem. Nezapomeňte k obrázku přidat příslušenství, například brýle s černým rámem.
  • Tmavě modrý klobouk Fedory dokonale ladí se šedými věcmi: tričko, džíny a klasický kabát.
  • Růžové tričko, černé tričko, světle béžová čepice s hnědou stuhou, černé brýle. Stylový městský obraz muže s chutí. Můžete přidat příslušenství.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky