Svatební šaty s korzetem

Svatební šaty s korzetem

Bez ohledu na to, jak se mění móda, bez ohledu na to, jak se mění styl a design, korzet stále zůstává základním prvkem svatebních šatů. I když je nemožné si nevšimnout, že některé svatební šaty dnes jsou šité bez ní. A přesto, ani jeden módní dům nikdy neprezentoval svou kolekci šatů bez modelu bez korzetu.

Módní couturiers a návrháři, a opravdu celá ženská polovina jsou vděční tvůrci korzetu, protože to dovolí ženě opravit non-ideální postava, zdůraznit její ňadra a pas, a také dát milost a ženskost. Pokud v 18. století byl všude vidět korzet se sukní na prstencích, pak je v moderním světě takový oděv spíše spojen se svatebními šaty.

Svatební šaty s korzetem vždy vypadají elegantně, jemně a stylově. V takových šatech se každá nevěsta cítí jako princezna Disney, stejně jako v pohádce, o které se od dětství snila. Nádherné bílé šaty a princ na bílém koni jsou samozřejmě dlouholetým modelem jakéhokoli dívčího snu. Navzdory tomu, že dnes byl bílý kůň nahrazen bílým Mercedesem, stále zůstávají svěží bílé šaty s vyšívaným korzetem relevantní.

Hlavní rysy

  1. Zdůrazňuje pas;
  2. Skrývá a upravuje objem boků a nohou;
  3. Umožňuje vizuálně zvětšit prsa;
  4. Poskytuje hladké a dokonale ladné držení těla;
  5. Šněrování umožňuje měnit velikost a objem;
  6. Dává obraz ženskosti.

Dnes existují tři varianty svatebních šatů s korzetem:

  1. Kusový model (korzet a sukně šité dohromady);
  2. S korzetem a sukní (dvě části existují odděleně od sebe);
  3. S prodlouženým korzetem (takový korzet má pouze dekorativní funkci).

Modely svatebních šatů s korzety

Curvy

Jedná se o tradiční svatební oblečení, které je nejčastěji vybíráno v Rusku. Tyto šaty mohou být jak ve tvaru A, tak klasický taneční sál. V tomto případě má šaty ve tvaru písmene A svůj objem díky několika vrstvám sukní, tzv. Petticoats pro objem, a míč nejčastěji na prstenci. V tomto případě si tyto šaty mohou vybrat různé korzety: s transparentním korzetem, s krajkou, s kamínky, s flitry, atd. Korzet v takových modelech šatů může mít šněrování jak za sebou, tak dva na obou stranách, a také to může být jak na háčcích, tak na blesku.

Mořská panna

Svatební šaty styl "mořská panna" je velmi populární na Západě. On je vybrán celebritami celebrit, královskými osobnostmi a obyčejnými dívkami, následovat módní trendy. Nicméně, s takovými šaty musíte být velmi opatrní, protože jako žádné jiné šaty bude zdůrazňovat všechny výhody a nevýhody (pokud existují) vaší postavy. Měla by existovat jasná kontura hrudníku a pasu. Proto, volba takový model, nespadají do nepořádku, protože každá dívka se chce podívat na její vlastní svatbu nejvíce okouzlující a atraktivní. Pokud splňujete parametry plus / mínus 90/60/90, pak si můžete vybrat tento outfit a neztratíte.

S nízkým korzetem

Šaty se sníženým korzetem byly dlouho populární mezi nevěstami v Rusku i po celém světě. Takové šaty jako šaty "Mořská panna" budou vaše postava, opakovat všechny křivky a hrboly díky korzetu. Je to velmi sexy, takže mnoho slabších pohlaví si vybere. Tento model lze stěží splnit s transparentním korzetem vzhledem k tomu, že korzet je zde protáhlý a zakrývá boky.To však neovlivňuje bohatství výběru, protože protáhlé korzety lze nalézt v různých stylech as různými dekoracemi: s flitry, krajkou, výšivkou, skleněnými korálky a dokonce i kameny Swarovski.

Krátké

Nelze říci, že takový model svatebních šatů je u nás populární, ale má právo na existenci, jen proto, že některé mladé dámy dávají přednost takovému modelu oblékání. Vzhledem k tomu, že současný trend „není jako všichni ostatní“, může být takové oblečení přesně vaší volbou. Váš svatební vzhled se může bezpečně proměnit v retro styl - sukně, krásný korzet, opasek.

Výběr korzetu

Při výběru korzetu musíte být velmi opatrní. Pokud se nevěsta ve svém životě nikdy nesnažila nosit korzet, pak si musí pamatovat, že mění svou pozici, což ji činí vyrovnanější a půvabnější. Při výběru korzetu musíte mít přesně svou velikost, nepočítat s tím, že zhubnete. A pokud jste již požádali, abyste zhubli na svatbu, je lepší nejprve zhubnout a pak si koupit korzet.

Jak krajky korzet

Vznesením otázky, jak si obléknout korzet, okamžitě vzpomínám na scénu, kde chůva svázala korzet mladého Scarlett O'Hara (film „Gone With the Wind“), nebo ve filmu „Titanic“ (kde Rosina matka pomohla utáhnout tkaničky na korzetu). Tak, jak ještě potřebujete správně šněrovat korzet.

Je třeba mít na paměti, že pokus zpřísnit nitě co nejtěsněji se může proměnit v úplnou noční můru pro nevěstu, protože bude muset strávit celý večer nebo dokonce den v těchto šatech. Na svatebním dnu je mnoho okamžiků, které mohou způsobit různé emoce až po sentiment. Proto, když v okamžiku zpřísnění korzetu nevěsta stojí stále a zhluboka se nadechne, pak během svatby může být strach. A to znamená, že zažije rychlé dýchání, které s velmi těsným korzetem dodá nevěstě obrovské nepohodlí. To je pro tyto účely, odborníci radí k šíření korzetu před svatbou nejméně 3-4 dny, takže nevěsta může pochopit, v jakém objemu je nejpohodlnější a dobře.

Za druhé, utáhněte krajku na korzetu začněte nahoře. Po zajištění prvního kříže šněrování uzlem je poloha hrudníku pevná. Poté, co jdete dolů, musíte dotáhnout oblast pasu a teprve potom se v posledním kole udělá luk.

Pokud se šněrováním na zádech je vše více či méně obtížné, pak se šněrováním po stranách potřebujete nějakou dovednost. Komplikovanost tohoto šněrování spočívá v tom, že musí být rovnoměrně utažena tak, aby byla silueta oblékání rovnoměrná a ne šikmá.

Značky

Soudě podle nejnovějších trendů ve světě módy, modely svatebních šatů s korzety získávají hybnost. V posledních týdnech módy v Miláně, Paříži a New Yorku byly takové modely nalezeny ve sbírkách Tonyho Warda, Jean Paul Gaultier, Carolina Harrera a Oscara de la Renta. Zákonodárci ve světě svatební módy nejsou výjimkou - Vera Wang, Elie Saab a Zuhair Murad. Mimochodem, ten druhý používal korzety ve všech druhých šatech, zdobil je všemi možnými dekory a vybíral nejrůznější odstíny - od klasického bílého až po bohaté zlato. To není překvapující, protože s korzetem šaty vypadá mnohem výhodnější, dává postavě mimořádnou milost a sofistikovanost. Korzet, který podtrhuje siluetu, je štíhlý a ukazuje postavu v nejlepších úhlech.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky