Pánský třídílný oblek

Pánský třídílný oblek

Vlastnosti a výhody

Způsob života velkoměsta samozřejmě zanechává svou stopu na stylu oblečení. Postupem času náš každodenní život přestal vzrušovat globální ekonomické vzestupy a pády, jako je krize devadesátých let, selhání a další problémy. Ve světě módy také přišla relativní stabilita. A v pánském šatníku zaujal pevně třídílný oblek.

Kostým je formálnost, elegance, stav a konečně pohodlí, protože když je v něm oblečen, není možné se dostat do nepořádku a vypadat nevhodně, pokud samozřejmě nejde o houbaření nebo rybaření.

Klasika je vždy důležitá, a proto si nemusíte dělat starosti s plýtváním penězi. Na rozdíl od široce inzerovaného sloganu „Image - nic“, nikdo nezrušil oblékání a existuje obrovský rozdíl v tom, že je třeba jít na pohovor, když se ucházíte o zaměstnání ve vážné společnosti v oblečení, které odpovídá stylu ležérnímu nebo v přísném obleku.

Navíc, vesta, která je součástí souboru, dá muži štíhlý a reprezentativní. Speciální chic je oblek šitý na míru tak, jak to ideálně sedí na postavě, skrývá vady a činí svého majitele slušným mistrem života.

Módní styly a modely

V závislosti na krejčovství lze kostýmy rozdělit do několika kategorií.

Anglický třídílný oblek

Nejoblíbenější je vždy tradiční verze kostýmu, vedoucí jeho linie z břehů Misty Albion a sestávající z jednobarevné bundy, kalhot a vesty monochromatických barev, většinou černé, šedé nebo tmavě modré. A pokud je šedá barva považována za poněkud demokratickou, pak je tmavě modrá ideální pro vytvoření nejpřísnějšího luku.

Důležitou roli hraje počet tlačítek. Je třeba poznamenat, že bunda umožňuje ne více než čtyři, a vesta může být otevřena pro nečleny s maximálně dvěma tlačítky.

Vesta může být dvě možnosti - zavřené nebo otevřené. Uzavřený model má malý prvotní výřez, pouze mírně otevírací kravatu. Otevřená vesta znamená hluboký řez vpředu, klopy, které sevřou krk, vytvářejí iluzi plnohodnotné vesty. Ve skutečnosti zůstává zadní strana odkrytá.

Bunda anglického obleku je vybavena ramenními vycpávkami podporujícími siluetu v neposkvrněném stavu, styl se vyznačuje poněkud zúženým střihem a vysokým pasem, který zjevně zužuje svého nositele. V zadní části je umístěna štěrbina, aby nedošlo k porušení přísných čar. Kalhoty mají vysoký střih.

Italský kostým

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení o Italech, jak horkých, emocionálních a spousty gestikulujících mužů, dávají přednost kostýmům přísným, ne křiku, vyrobeným v duchu minimalismu. Pokud jsou kalhoty rovné, pokud je bunda jednořadová s mírně zvednutými úzkými rameny, nejsou tam žádné štěrbiny. V poslední době návrháři dovolují určité odchylky od zavedených tradic a můžete najít modely s dvojitými prsy, ale siluety jsou stále dokonale ploché.

To, co sami Italové nemohli změnit, je volba látky. Materiál pro šití obleků se liší v rafinovanosti, bohatství faktury, vysoké kvalitě a vysoké ceně.

Díky dodržování přímých rysů a nedostatku nadbytků bude italský kostým vyhovovat jak štíhlým mužům, tak těm, kteří mají nadváhu, protože řez snadno skryje vady postavy.

Americký kostým

Americký trojdílný oblek bude vyhovovat těm mužům, kteří dávají pohodlí především. Volný střih, který se stal důvodem přezdívky „taška“ připojené k modelu, má nespornou výhodu ve formě schopnosti nebránit pohybu a zároveň vypadat oficiálně jako obchodní. Bunda v zásadě odmítá přítomnost ramenních vycpávek, je demokratická, pokud jde o siluetu, nemá jasné předpisy o počtu tlačítek a pro větší pohodlí je vybavena spline vzadu. Kalhoty jsou navrženy ve stejném stylu, volné a mírně nasazené na pás.

Evropský kostým

To bylo rozšířené v osmdesátých letech minulého století a je doporučeno pro výjimečně vysoké muže. Bunda je mírně nasazena, má prodloužený střih, který vizuálně vyvažuje postavu.

Německý kostým

Charakteristickým znakem je tkanina, která má vlastnost udržet si původní vzhled a neohýbat. Řez je spíše volný, rukávy nebrání pohybu. Obecně se připomíná americká verze na úkor nějaké poddajnosti, ale v tom, co nebere německou kvalitu a praktičnost, je to v přítomnosti rozepnutých tlačítek na rukávech a ručně lemovaných smyčkách.

Francouzský kostým

Vrchol milosti a elegance. Oříznutá bunda se zaoblenými rameny, zužující se dolů bude vypadat dobře na krátkých mužech s astenickou postavou.

Všechny popsané kostýmy lze rozdělit do tří kategorií - klasické, vybavené a obchodní.

Klasický oblek

Nepochybně, dlaň v tomto segmentu patří anglické trojce, ale italský kostým, navržený přísně, není mimo kontrolu. Ačkoli každý model má právo být nazýván klasikou, pokud kombinuje takové kvality jako závažnost čar a barev, minimalismus v detailech.

Tenký oblek

To zahrnuje anglickou verzi, stejně jako francouzskou a evropskou. Klasický typ se vyznačuje oslnivou bílou košili v souboru a monochromatickými barvami látky.

Obchodní oblek

Jméno mluví samo za sebe, tato kategorie je reprezentována všemi zmíněnými modely, s výjimkou smokingu a oděvu.

Barvy

Základní barevné schéma tří obleků představuje černá, šedá a tmavě modrá. V zásadě oficiální nastavení umožňuje variabilitu modré barvy, ale pokud je případ velmi zodpovědný, pak je to tmavě modrý tón, který nejlépe řeší úkol vytvořit striktně obraz, zejména v kombinaci se sněhově bílou nebo modravou košili. V poslední době se návrháři stále více doporučuje věnovat pozornost růžové nebo lila košile. Někdy v barvách trojité barvy mohou být přítomny pruhy.

Šedá barva je demokratičtější, a proto více přispívá ke komunikaci. Úspěšní podnikatelé berou tuto funkci v úvahu při plánování jednání, kdy je třeba, aby se co nejvíce přiblížil partner. Výběr mezi odstíny šedé, je lepší dát přednost uhlí, protože je vždy v trendu a spojené s bohatstvím.

Černý oblek je nejvhodnější v slavnostní atmosféře, ale i v pracovních dnech bude jeho majitel také v příznivém světle.

Pokud jde o pastelové barvy, jsou v obchodním prostředí nepřijatelné, a to i v letní sezóně, ale mírně viditelná buňka nebo proužek může přidat obraz eleganci.

Materiály

Podle zavedené tradice jsou kostýmy šity převážně z vlněných tkanin, protože jednou z výhod vlny je, že se nezvrásní. Také vlněná tkanina je prodyšná, což vám umožní cítit se pohodlně v obleku v létě iv zimě.

Pro speciální odolnost proti opotřebení a pro ochranu materiálu před deformací se do vlny přidávají vrásky, lycra nebo hedvábí. Hedvábné nitě přispívají k rychlé regeneraci formy, zachování původního vzhledu.

Pokud je potřeba vypadat solidně a reprezentativně, doporučuje se věnovat pozornost klasickému tvídovému obleku. Zpočátku, tweed dostal start v životě jako spolehlivý, trvanlivý materiál, který chrání anglické pánové z nepředvídatelných triků místní klima, a později vyhrál obdivovatele na pevnině. Snažte se, ve Spojeném království, požádat obchod, aby ukázal tvídový oblek, jistě vám bude nabídnut tradiční model, s vlastnostmi vedení tepla srovnatelnými se zkrácenou srstí. Také podle tradice, tvídové kalhoty jsou nutně vybaveny podvazky.

Jak si vybrat

Pokud si vyberete oblek, je třeba mít na paměti, že klopy límce by měly přiléhat k tělu. Věšáky by v žádném případě neměly viset, vrásky a vrásky jsou na zadní straně nepřijatelné. Optimální délka rukávu je až do zápěstí kosti, což vám umožní vidět rukáv košile o jeden centimetr.

V souladu s pravidly je prostřední tlačítko na bundě zarovnáno s pupkem. Ulnární šev rukávu končí v linii se začátkem spline a má čtyři až pět tlačítek.

Bunda klasického třídílného obleku uzavírá hýždě, zatímco štěrbina se nerozlišuje do stran.

Co na sebe

Tradičně je kostým nosen s bezvadně bílou košili, ačkoliv odchylka od normy je povolena ve směru jiných světlých barev. Podle zavedených kánonů není spodní tlačítko na bundě připevněno.

Business oblek dokonale s klasickou pánskou obuví.

Příslušenství, kravata, pás a náramkové hodinky nejsou vůbec zbytečné. Hlavní věcí je dodržovat pravidlo, že příslušenství má vytvořit dojem, že jejich cena převyšuje cenu kostýmu. Můžete přidat malý "pepř" ve formě složitého hrudního šálu.

Novinky značky

Mezi vynikajícími designéry, kteří se podívali na pánský oblek, drží italský Brioni dlaň. Pro vytvoření svých sbírek používá velmi jemnou vlnu. Ve svých produktech chlubí poslední James Bond Daniel Craig, a také dává jim přednost ruskému prezidentu Vladimirovi Vladimirovičovi Putinovi.

Kostýmy amerického návrháře Williama Fioravantiho, který je nejpřísnějším stylem, patří mezi nejdražší na světě. Vizitka je hluboký výstřih, ukazující košili a kravatu. Náklady na oblek mohou dosáhnout až dvacet tisíc dolarů.

Další italský designér Enzo D'Orsi vytvořil speciální řadu kostýmů z vlny australských a novozélandských ovcí z jemnozrnných roun.

Návrhář Alexander Amosu se vyznamenal tím, že vytvořil kostým zdobený sponami z 18-karátového zlata.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky