Pletené dětské kostýmy

Pletené dětské kostýmy

Pletené věci zůstávají v trendu po mnoho desetiletí. To není překvapující! Koneckonců, toto jsou funkční a krásné šaty. A pro ruskou drsnou zimu je to prostě nenahraditelné. Pojďme si dnes promluvit o oblecích pro ty nejmenší, protože stejně jako nikdo jiný nepotřebují pohodlí a teplo v chladném období.

Děti do 1 roku jsou velmi citlivé na změny teploty. Maminky by měly být velmi opatrné a nezapomeňte se ujistit, že jejich milované dítě je vždy teplé. Dokonce i lehký tah může způsobit vážné onemocnění. Pletené předměty budou skvělý nápad pro vaše dítě.

Vlastnosti a výhody pleteného oblečení:

 • Je dokonale prodyšný, takže vaše dítě bude pojištěno proti přehřátí.
 • Pletené věci se neprotahují, zachovávají si tvar.
 • Je snadné, aby si to sami, pokud máte základní dovednosti pletení.
 • Rozsah vzorů a metod páření je skutečně neomezený.
 • Vlna nezpůsobuje alergické reakce.
 • Vždy vypadá výhodně.

Módní trendy

Designové představy z vysokých pódií spíše zaujmou místo v naší každodenní skříni, i když mírně upravené. Módní domy prezentovaly své sbírky, které určovaly hlavní trendy pletených výrobků pro odchozí a nový rok.

Praktičnost byla vyhlášena hlavním tématem dětské zimy 2016. Návrháři se snažili spojit pohodlí a eleganci, překvapit každého neobvyklými barvami a kombinacemi a novými nápady. Můžeme sledovat určitou pravidelnost v modelech oblečení pro děti a rodiče: krásné věci nemají věk.

Móda pro dívky

Dívky, i v nejmladším věku, jsou náročnější na vzhled než chlapci. Malé princezny plně ocení styl a pohodlí pletených obleků. V zimě jsou tak důležité jasné barvy a barvy. V této sezóně jsou relevantní geometrické tisky, květinové vzory a národní motivy.

Novým rozhodnutím bude originální výzdoba pleteného oblečení. Materiál k tomu je omezen pouze vaší představivostí. Mohou to být:

 • Peří.
 • Vložky z kůže nebo kožešin.
 • Krajky, guipure nebo saténové prvky.
 • Experimenty s tvarem výrobku.
 • Obruby, obruby nebo kamínky.

Pro novorozence

Pletené obleky pro děti mají jednoduchý vzor, ​​který je základem většiny modelů - jedná se o pět obdélníků (zadní, dvě police, dva rukávy) a kalhoty. Je důležité si uvědomit, že novorozenci mají jemnou pokožku, takže švy na oblečení jsou vyrobeny na přední straně.

Pro děti jsou k dispozici dva typy pletených předmětů:

 • Zimní - příze ve velkém procentu obsahu vlny.
 • Léto - použité příze s přídavkem bavlny nebo hedvábí.

Takže, pro "zimní" novorozence, obleky, obálky nebo kombinézy jsou nejčastěji pletené, a pro "letní" děti dávají přednost oddělené obleky: halenka a kalhoty samostatně. Samozřejmě, pokud si přejete, můžete si vybrat jakýkoliv styl nebo si sami vyrobit kostýmový model. V každém případě existuje spousta pěkných pletacích vzorů.

Nejjednodušší a nejpůvabnější způsob, jak pro ty matky, které právě začínají zvládat vědu o pletení, bude pletená kombinéza pro kojence. Chcete-li vytvořit takový zázrak, potřebujete malou přízi a knoflíky. Na výjezdu dostáváme právě takový nádherný model, který spolehlivě ochrání dítě před chladem a dá mu pokud možno ještě hezčí vzhled.

Do 6 měsíců

Do šesti měsíců se dítě stává více emocionální, neklidné a aktivní. Už začíná dělat nějaké zvuky a reagovat na váš vzhled.Je důležité, aby oblečení nebránilo jeho pohybům a bylo pohodlné. Nikdo však nedovolí, aby byl oblek nejen praktický, ale také krásný. S pleteným oblečením to není těžké.

Jak najdete nápad haute couture? Klasické modely zůstanou v trendu, bez ohledu na módní trendy. Děti vypadají tak nádherně v redukovaných kopiích věcí pro dospělé. Věnujte pozornost původnímu svetru značky Chanel, vyrobenému v nejlepších tradicích jejího módního domu. Okolní lidé prostě obdivují eleganci a rafinovanost vašeho dítěte.

Každá dáma by měla mít v šatníku růžové malé šaty a boty v tónu, zejména malý. Nedělat bez kalhot stejné barvy. Samozřejmě si můžete vybrat libovolnou barvu. Pokud je čas a úsilí, pak diverzifikujte model s dalším tónem. Tento oblek je vhodný pro každodenní nošení i pro publikování.

Co se týče mladých pánů, vzory v buňce nebudou nikdy označovány za zastaralé. Bunda s v-neck bude vypadat stylově a cool na budoucího obránce. Všechny, bez výjimky, se hodí do chladných barev: modrá, šedá, bílá. Nicméně, světlé odstíny také vypadají reprezentativní: burgundské, žluté, tyrkysové.

Pro děti do 1 roku

Do roku vaše dítě již intenzivně prozkoumá prostor vašeho obytného prostoru. Ne každý má možnost využít vytápěnou podlahu doma a pokládat koberce všude není příliš moderní a ne tak hygienické. Aby se předešlo nachlazení, stojí za to zvážit praktické a teplé oblečení.

Jednoduchá sada halenek a pletených úpletových kalhot je vhodná pro malý první tahač. Pod blůzou můžete páskovat tenkou vestu, ale nohy jsou teplé ponožky. Takže vaše dítě nikdy nezmrzne, hraje v dětském koutku.

Proč nenajdeme fantazii pro víkendové obleky? Elegantní šaty nebo jasný originální svetr vašeho dítěte ukáže váš smysl pro styl. Nechte své dítě doslova v prolamované podobě.

Doufáme, že budete chtít vyzvednout jehly a uvázat zajímavý a praktický oblek pro vaše drobky. Nebojte se experimentovat s barvami a tvarem výrobků. Pro začátečníky je samozřejmě lepší zvolit jednoduché vzory a vzory. Můžete získat základní dovednosti tím, že budete chtít ukázat mistrovské třídě své matce nebo sobě na videu. Všechno bude fungovat!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky