Dámské čepice

Dámské čepice

„Je vždy elegantní a ženská!“ - takové hodnocení ostatních potěší každou ženu módy. A tajemství její vždy vynikající image je jednoduché - v čepicích.

Vlastnosti a výhody

Na sobě klobouk, můžete okamžitě transformovat mimo uznání. Žena na sobě tuto čelenku má vynikající styl, změkčí rysy obličeje a oči. V takovém nepřekonatelném obrazu žena vždy vystupuje z davu. Z vnějšku je nevědomky vnímána jako dáma, dáma. Ale hlavní věc - majitel klobouků se cítí příjemně a sebejistě.

Ženy, které si obléknou anonymní čelenku, prostě „pro teplo“ ztratí hodně. Jakmile ale jednou doplní svůj šatník o jednu nebo dvě módní klobouky, promění se v sofistikované aristokraty.

Módní typy

Noste si klobouk, který bude schopen. Opravdu, v tomto příslušenství, hlavním vrcholem stylu. Individuální vzhled, oděvní styl - to vše ovlivňuje správný výběr klobouku. Jejich obrovský soubor. Můžete bezpečně experimentovat, prezentovat a zkoušet různé styly klobouků.

Fedor

Fedorův klobouk je dnes velmi populární. Zpočátku se jednalo o plstěný tmavý pánský klobouk s malým okrajem. Když se ale Fedora líbila ženám, úplně se změnila. To může být ze semiše, tvídu a dokonce i slámy. Barva je jasná, například červená nebo hnědá s kostkovaným vzorem. Fedor může být spuštěn přes oči a ohýbat pole různými způsoby. Žena v ní vypadá zlobivě a přitažlivě.

Široký okraj

Široce lemované klobouky vypadají skvěle v létě i na podzim. V létě dívky preferují takové klobouky ze sisalu nebo lnu. Tento typ není poražen a dává obrazu určitou funkci.

S úzkými okraji

Kloboukový vůz - má úzké okraje. Jakékoliv oblečení jí bude sedět. Pokud ho nosíte v kombinaci s úzkým kabátem, můžete se stát elegantním člověkem. Noste ji s těsnými kalhotami - a už jste elegantní žena. A v souboru s koženou bundou se můžete proměnit v odvážnou módu.

Kolo

Kulatá čepička je tkaná z tvrdé slámy ve formě válce a rovného okraju. Nebo jednou zakulacená buřinka byla také mužská čelenka, ale dnes úspěšně zdobí ženské hlavy. Klobouk má kulaté a konvexní dno a malé hrany.

S hledím

S hledím vypadají obzvláště harmonicky na podzim. Tento klobouk vypadá spíše jako elegantní čepice. To je užitečné v každodenním životě a na dlouhé cestě. V něm budete vždy vypadat mimořádně.

Kardinál

Kardinál nazval zimní čepici. Jedná se o malé a objemné barety a čepice z angory a plsti. Někdy jsou zdobené kůží a kožešinou. Často můžete vidět zajímavou dívku v baretu z pleteniny s bambulkami. V podstatě mají přirozené barvy - všechny odstíny hnědé, zelené a šedé.

Klasika

Komfort a krása potěší klasický klobouk. Je vyroben ve tvaru kužele s širokým polem. Za ním je vyzdoben bohatým lukem silného hedvábí. V chladném období bude tento klobouk obzvláště pohodlný. Uvnitř - fleecová podložka a kontrola velikosti hlavy.

Anglicky

Atribut mlhavé Albion je tvídový klobouk. Dlouho se stal nedílnou součástí světové módy a vytvořil pro milovníky měkkých klobouků. Jejich měkký materiál nebude držet formu, protože s jejich velkými poli neexistují. Modely Tweed se snadno přizpůsobí jakémukoliv tvaru obličeje a jsou vhodné pro každého. V nich má žena bezvadný styl.

Pilulku

Invisibles připnul na vlasy malý klobouk bez okrajů.Jsou oválné tablety a kulaté. Připevněte je buď na horní část hlavy, nebo šikmo. V obou případech bude váš pohled hrát na vědomí přísnosti a elegance.

Bibi

Další malá čelenka - bibi, která je připevněna k vlasům jako vlásenka. Víčko se několikrát zmenšilo. Jedná se o vícevrstvý luk s korálky, závojem, peřím a stuhami. Někdy ve formě saténového nebo krajkového talíře s drahými kameny. Majitelé takových klobouků vypadají roztomilý a koketní.

Léto

Léto nabízí příležitost k velkému výběru klobouků. Sláma a prádlo jsou populární mezi ženami všech věkových kategorií. Některé klobouky jsou vyrobeny z příze, která vypadá velmi originální. Ale po celou dobu byl atributem léta panama, často bavlna. Neztrácejte význam Panama dnes. Téměř všichni návrháři ukázali Panamas na molu.

Letní čepice chrání vlasy před vysycháním na slunci a chrání pokožku obličeje, schovává ji ve stínu. A pokud jsou vyrobeny z přírodních materiálů, pak pokožka hlavy dýchá a nedochází k ucpání mazových žláz.

Pláž

Co jít na pláž? Ve slaměném klobouku jakéhokoliv tvaru. Nebo v prolamované panamě lehké tkaniny. Nebo v širokém prostředí. Nezapomeňte na důležité nuance - barva čepice musí být v kombinaci s něčím. Například, s plavky, plážové tašky, pareo.

S peřím

Pro vzácné fashionistas vynalezl klobouky s peřím. Pero jeden nebo více. Můžete vidět klobouk s mnoha malými peřím. Na některých pokrývkách hlavy peří jsou ve tvaru ventilátoru. Někdy ve formě obrázku. Pokud v historických dobách peří v klobouku často znamenalo moc, bohatství a triumf, nyní jsou znakem rafinovaného vkusu.

Se závojem

Tajemství vám dá klobouk s průsvitným a síťovým závojem. Někdy závoj jen mírně rámuje okraje čepice. Plus tohoto klobouku je, že ho může nosit každá žena. Bez ohledu na věk, dáma v klobouku se závojem nese nějaké tajemství, které přitahuje opačné pohlaví.

Svatba

Svatební čepice je někdy jen doplněk k oblečení, ale může hrát významnou roli ve vytvořeném obrazu nevěsty. V dnešní době jsou dívky často odmítány ze závojů a s potěšením se zdobí kloboukem, který dává romantický vzhled. Na svatbě nosit klobouky bez hranic, zdobené květinami a vzory. Také světlý závoj dá nevěstě kouzlo. Dokonce i místo závoje nosí rám, na kterém jsou umístěny malé kousky závoje s kamínky. Pokud je svatba v zimě, pak nevěsta bude mít rád kožešinovou čepici.

Turban

Dalším módním znakem je klobouk ve formě turbany. Vyrobeno z vlněné plsti, uvnitř - pěkný kepr. Turban vytváří obraz bohatých a držených dam. Zachycuje určité kouzlo. Zvláštní forma turbanů je hladká a reliéfní. Dekorativní květiny jsou umně shromážděny shora i zezadu.

Barvy

Černé a bílé klobouky jsou vždy klasikou win-win. Relevantní a červené klobouky. Nosit je vždy elegantní. Například během teplých období si můžete dopřát bohaté barvy. Přidejte k nim světlé poupata nebo kontrastní stuhy - a obraz se stane neodolatelným.

Barva čepice nemusí být kombinována s oblečením. Nechť je tón tmavší nebo světlejší. Nebo rozhodně odlišné od ní. Do fialové bundy například přidejte klobouk všech studených tónů. Hlavní věc - barva čepice je povinna s něčím harmonizovat. Bílé klobouky dávají bledý obličej. Tato barva zdobí ženu s dokonale hladkou pokožkou. Béžové klobouky jsou vhodnější pro brunetky, zelené - pro majitele smaragdových očí.

Také klobouky, které mají dva odstíny najednou vypadají velkolepě.

Pokud se chystáte na tyrkysovou, zelenou nebo jinou - neváhejte ji nosit!

Materiály

Klobouky jsou pletené z příze, šité z látky nebo kůže, vyrobené z plsti a kožešin. Brože a korálky, kamínky a dekorativní prvky z tkaniny, kožešin a peří je zdobí.

Nejelegantnější a nejpraktičtější materiál - cítil. V zimě nebude mrznout.

Stylový a ženský doplní satén a samet.Velur je velkolepý a spolehlivý materiál. Takové klobouky mají často složité cik-cak ozdoby. Dobrou výzdobou klobouků jsou brože a kamínky, peří a kožešiny.

Klobouky z kůže nejsou hrozné počasí špatné počasí, udržet v teple a nepokazit vlasy. Originální střih a styl doplňují elegantní barevnou pásku.

A v letním vedru bude nepostradatelný slaměný klobouk. Stane se vaším každodenním společníkem.

Jak si vybrat

Na klobouku byste se určitě měli podívat - zda je tento model pro vás to pravé.

Ženy s kulatými hlavami budou pokrývat klobouky se širokým lemem. Stále je možné s odlišnou strukturou. A vyhněte se kulatým a objemným kloboukům.

Podlouhlá tvář vypadá skvěle s nízkými klobouky. Jejich měkké hrany visí dolů nebo mírně zvednuté. Fedor se dobře pohybuje.

Tvář se srdcem pozoruhodně ozdobí zvonek.

Trojúhelníkové tváře vyžadují úzké okraje nebo Fedor. Klobouk můžete posunout na bok nebo přidat ozdobu.

Čtvercová tvář vypadá vedle klobouku s mnoha křivkami. Další možností je tabletový klobouk.

Špičkové prvky harmonizují s jasnými liniemi. Například s kloboukovým cylindrem.

Velké ženy by měly dávat přednost klobouku s velkým okrajem. Bude výhodné, když je pole ohnuté na místech.

Tenké a nízké módní ženy je lepší zvolit malou čelenku. Neměli by být širší než ramena.

Chunky nebo plné fit velké styly a cítil fedora. Ale pokud ještě chcete malý klobouk, pak by měl být s velkým dekorem. A je lepší se vyhnout čepicím.

Vysoká a štíhlá, můžete bezpečně získat širokou škálu klobouků.

Co na sebe

Pod hlavou jakéhokoliv stylu nezasahuje do vyzvednutí příslušenství. Mohou to být rukavice, šátek, brýle, boty nebo kabelka. Příslušenství je vybráno barevně. Když rukavice opakují texturu čepice.

Plstěný klobouk v chladném období vypadá skvěle s kožešinovými výrobky. Plus ležérně pletený šátek. Ukazuje se, romantický obraz. V teplém období odvážně doplňte svůj vzhled hedvábnými šátky. Ženská čelenka pod kloboukem. Měla by být její tón nebo kontrastní odstíny.

Klobouk můžete podpořit rtěnkou a lakem na nehty. Například červený klobouk v kombinaci s jasnou rtěnkou a stejným lakem.

Klobouk účes

Než budete nosit klobouk, musíte se postarat o účes.

Blond ženy hodí klobouk hnědé, červené, šedé, modré, tyrkysové a černé barvy.

Světle červené klobouky jsou dobré pro rusovlásky. Ale červená je lepší se jim vyhnout. Téměř všechny odstíny jsou vhodné pro tmavovlasé ženy.

Krátký a hladký účes vypadá s nadhazovači a klobouky, které nemají pole.

Dlouhé a tečící vlasy zdobí koketní klobouk s manžetami. Také majitelé dlouhých vlasů by se měli podívat na klobouk s širokým lemem. A také na pletený baret.

Na krátké a kudrnaté vlasy, kepi vypadá skvěle.

Romantické dámy s dlouhými kudrnatými vlasy mohou nosit zaoblené měkké možnosti.

Novinky značky

Ti, kteří chtějí být vždy v trendu, pozorně sledují novinky ve světě klobouků. Kdo chce být na vrcholu, preferuje módní značky klobouky.

Maison Michel. Tyto klobouky jsou známé pro neobvyklé tvary. Jemné cítil ohyby jsou spojeny s českým stylem. A malé tablety a barety jsou bohatě oblečené s polodrahokamy nebo obrovské luky. Každý klobouk elegantně zdobený písmenem „M“ - připomínkou značky Maison Michel Paris.

Kánoe. Čepice je také z kolekce Maison Michel. Kánoe se vyznačuje širokou stuhou dvou barev. Hodí se k jakémukoliv ležérnímu oblečení - ať už se jedná o džíny nebo oříznutý top.

Chanel. Chanel styl je přísný klobouk se zřetelnými liniemi. Koko se při tvorbě oblečení a klobouků snažila o jednoduchost a eleganci. Dnes, Chanel klobouky jsou většinou objemné čepice a různé barety.

Philip Tracy. Moderní módní návrhářka Tracy se proslavila klobouky neobvyklého designu a ruční výroby. Jeho klobouky kombinují krajku a tkaninu, peří a květiny. Například klobouk ve tvaru lilie. Nebo ve formě šťavnatého červeného disku s kontrastním černým peřím. Jeho klobouky jsou spíše šokující příslušenství než obyčejná čelenka.

Closh. Klobouk připomínající zvonek těsně zapadá do hlavy. Noste je, nízko nad čelo. Nebo otočení polí nahoru. Pletené vintage klobouky vypadají obzvláště krásné a originální. Často jsou zdobeny různými vzorovanými výšivkami.

Borsalino. Borsalino - jedinečná čelenka z té nejlepší kvality. Je vytvořen výhradně ručně. Ve starých časech v Itálii a ve Francii bylo borsalino rysem nejvyšších mafiánských kruhů.

Kulichy. Další novou značkou jsou čepice na čepice, určené pro zimní nebo chladný podzim. Tento klobouk je pletený vlněný kbelík. Perfektně doplňují dlouhou srst. Tento klobouk kombinuje styl a praktičnost.

Del mare. Klobouky Del Mare pro teplou sezónu. Je vyroben z mnoha kapronových pásků spojených navzájem. Je lehkých tónů a malých polí. Tento klobouk dává vzhled okouzlení.

Saint laurent. Klobouk se smaragdovou plstí pro boater. Všechny linie na tomto klobouku jsou těžké. Na jaře to bude dobře vypadat, když se příroda začne probouzet a zezelená.

Tibi. Dnes jsou vysoké klobouky v módě a Tibi nabízí několik letních možností s předraženou částí koruny. V zimě se staly módní měkké látkové klobouky s viskózními pompézami. To podtrhuje eleganci.

Stylové obrázky

Široká pole jsou zajímavá v páru s klasickým kabátem, s létajícími šaty a slavnostním vzhledem. Také - se širokými kalhotami. Skvělý doplněk - boty na vysokém podpatku.

Turban je skvělý způsob, jak vypadat módní. Vypadá skvěle s dlouhými sukněmi orientálního stylu nebo s přísným kabátem.

Straw klobouky-nadhazovače - další stylový trend. Dobrá společnost pro ně - prostorné šortky s třásněmi na okraji, barevné kalhoty nebo vzdušné šaty.

Černou fedoru lze nosit s lehkým svetrem. Ale pro šaty je lepší vybrat Fedoru v jiných barvách. Závažnost kalhot bude přidána do proužku a jednobarevné blůzy. Obecně platí, že Fedora je vhodná pro ženy, které dávají přednost obrazu mužského stylu ve svém obrazu.

Klobouky se závojem nárok na večerní šaty. Také ladně vypadají s krátkou srstí.

Oblek je vhodný s tvídovým kloboukem. Dobře, pokud je také tweedy. Mladé dámy nosí tvídové čepice s kabáty, vestami a bundami. Dokonale doplňte image bot Oxford.

Dnes je klobouk jen ženské příslušenství. Ti, kdo objevili úžasné kouzlo klobouků, se již proměnili v okouzlující dámy. Stručně řečeno, je to všechno o klobouku!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky