Dětský maskovací oblek

Dětský maskovací oblek

Vlastnosti a výhody

Co je kamufláž? Termín skrývá typ zbarvení, které umožňuje zamaskovat ve volné přírodě a v prostředí. Široce používané v armádě.

Oblečení specifické barvy se líbilo nejen armádě, ale i stoupencům aktivního odpočinku, geologům. To vám umožní spojit se s přírodou na lov, zatímco rybaření, turistika. Je teplý, nebojí se větru a špatného počasí.

Nedávno, kamufláž začala dobývat trh pro dětské oblečení. Kromě nepopiratelných výhod v podobě ochranných vlastností umožňuje dětem, aby se cítily zralejší, sebevědomější. Často chtějí napodobovat své rodiče a oblek „jako otec“ je pro tento účel dokonale vhodný.

Odrůdy

Kamufláž se liší podle sezónních podmínek, terénu a krajiny.

Nejprve kamuflážní barvy znamenaly výhradně khaki, což se od perského překládá jako „špína“. Později se barevné schéma rozšířilo na několik hlavních odrůd, včetně maskování pro poušť, les, džungli, zimní krajinu, safari, použitelné výhradně v Jižní Africe, stejně jako tzv. "Birch". Zbarvení "Birch" původně obsahovalo tři barevné segmenty a bylo nazýváno "Palm". Později byla modernizována, počet květin byl snížen na dva, aby se snížila cena, v každodenním životě se nazýval „Birch“ a byl ideální pro střední pásmo.

Pokud jde o materiál, pro šití se často používá dešťová tkanina, fleece, tkanina s vysokým obsahem polyesterového vlákna „Oxford“ a syntetická kombinovaná tkanina rip-stop.

Pláštěnka - to je docela ekonomická volba. Zimní modely jsou vybaveny izolací. Mohou se prát v pračce a vyždímat při vysokých rychlostech. Tkanina je dobrá, protože po praní nepotřebuje žehlení.

Fleece má díky své struktuře vysoké tepelně izolační vlastnosti, nevypadá ani se nerozpadá.

Oxford je vysoce pevný materiál. Výrobek z této tkaniny bude sloužit po mnoho let, od starších dětí až po mladší. Z minusů - ruční mytí.

Rip-stop je unikátní tkanina. Neprochází deformací, nedrží se, nezmizí. Vhodné pro praní v pračce.

Jak si vybrat

Blíží se k výběru maskovacího obleku pro děti, doporučuje se věnovat pozornost především kompletní sadě. Ujistěte se, že máte kapsy a poutka na opasek nebo opasek, dobrý zámek, závěsy pro montáž vybavení kempu. V ideálním případě je tkanina, ze které je výrobek šitý, impregnována kompozicí, která ji činí vodotěsnou a vodoodpudivou.

Podívejte se na oblečení značky. Souhlasím, pokud oblek není omyvatelný v pračce, a vyžaduje pouze suché čištění, to znemožňuje jeho použití. Děti se často špiní a po nějaké době i neznačkové kamuflážní barvy situaci nezachrání.

Při nákupu velikosti obleku se připravte na to, že za rok bude dítě růst a pás, kterým je model dodáván, bude v oblasti hrudníku. Je lepší vzít si trochu s rezervou. Délka se snadno nastavuje, tažením pásu v pase.

Pokud je maskovací oblek zakoupen pro použití k určenému účelu, a to pro maskování, zkontrolujte barevnou shodu s přirozenými povětrnostními podmínkami a pokuste se dotknout. Je vhodnější, když tkanina nevyvolá šustění při pohybu.

Stylové obrázky

Nejčastěji můžete najít maskovací obleky určené pro teplou sezónu, ale můžete najít modely určené pro mimosezónní a studené.

Stylisté nabízejí dětem pocit, že se budou chovat jako budoucí ochránci vlasti, reinkarnují se ve vážných výsadkářech, oblečených do saka, vybavených kapucí, izolovanými kalhotami a modrým baretem.

Dívky budou vypadat nezávisle, stylově a zároveň se budou cítit pohodlně v měkkém fleecovém obleku. Chcete-li vytvořit plnohodnotný luk sebevědomé dívky, můžete vám doporučit, abyste si vybrali tričko podobné barvy a doplňovali obraz prasličky po celou dobu, přičemž jako doprovodné příslušenství si vyberete kamufláž.

Má dítě sen stát se skautem? Je nutné začít se připravovat od dětství! Po výběru kombinézy „Berezka“ není pochyb o tom, že účast na aktivních hrách, jako je „Zarnitsa“, se dítě bude cítit pohodlně, bude schopno se snadno zamaskovat v přirozených podmínkách místního lesního pásu a oblečení bude dokonale chránit před klíšťaty. A kolik závistivých očí soudruhů se obrátí na sebe - a nepočítá. Camouflage kombinéza bude darem pro tyto chlapce!

Výběr teplý oblek, měli byste se podívat na model maskovací barvy "zima". Kombinézy vám umožní zůstat po dlouhou dobu suchou, protože sníh nebude mít kamkoliv. Bunda na vrcholu bude sloužit jako dodatečná záruka pohodlného pobytu v zimě. Lišta Tsigeykovy má výborné odpuzující vlastnosti, sníh se jí nelepí během hry na dvoře a čepice s ušima stejné barvy může být posledním nádechem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky