Plstěné klobouky na podzim-zima

Plstěné klobouky na podzim-zima

Módní trendy

Řada stylů plstěných klobouků pro období podzim-zima umožňuje ženám jakéhokoliv věku a preferencí vybrat si příslušenství, protože nyní je množství módního střihu možné nosit i ve sportovním snímku. Moderní plstěné klobouky držet krok s dobou a v této sezóně v trendovém klobouku s širokým okrajem, asymetrie, s použitím třásně, výšivky, kamínky, kameny.

Několik módních možností

klobouk s měkkými zvlněnými zvlněnými poli a kulatým vrcholem, který vyhovuje téměř všem dívkám;

klobouk s měkkými zvlněnými zvlněnými poli a kulatým vrcholem, který vyhovuje téměř všem dívkám;

v této sezóně je také populární kovbojský klobouk z plsti se zakřivenými stranami po stranách;

Klobouk Fedor je mužský prototyp, široce lemovaný lemem, ozdobený saténovou stuhou v kontrastní barvě nebo základním tónu, vhodný pro kalhotový oblek, džíny, krátký kabát nebo bundy.

Tyto klobouky jsou dobrou volbou pro holčičky s malými rysy obličeje, pod ležérním oblečením, do volného stylu, vintage oblečení, kožené bundy, kabáty s kožešinami nebo kožichy. Kombinace šatů - pouzdra a klobouku s okrajem vytvoří ženský vzhled. V této sezóně v módních plstěných čepicích a je lepší nosit je s krátkým svrchním oblečením nebo zahřátými sportovními věcmi.

Nejmodernější barvy letošní sezóny podzim-zima budou černé, různé odstíny šedé, hnědé, béžové, ale dobře známé přehlídky nebyly provedeny bez jasných možností, jako je červená v duetu s bílou nebo černou, burgundskou, modrou, tlumenou zelenou, fialovou, že otevírá nové možnosti pro vytváření obrázků. Trend podzimu - neformální tisky, lišící se velikostí a barvou, buňka.

Retro, vintage a klasické

Designéři nezapomněli na retro styl, inspirovaný módou dvacátých a třicátých let minulého století, která je nejvíce ženskou řadou čelenek v historických stylech, kde je zachycen francouzský styl a elegance forem.

Klobouky - cloch ve tvaru mají tvar zvonku, ve kterém se koruna, která se otáčí do malých polí, směřuje dolů, těsně zapadá do hlavy a zapadá do jakéhokoliv typu obličeje.

Klobouk (překládaný jako „spoušť, visící dolů“) ve třicátých letech byl spojován se slavnou herečkou Gretou Garbo, která se stala ztělesněním sofistikovanosti a sofistikovanosti, kloboukem se širokými lemy, ohnutými na dně a vysokou korunou, která je výhodnější v klasických tónech čokolády, ale v tlumené burgundské, modré, červené barvě vytvoří lenoch v moderním výkladu luk.

Jak vyzvednout

Při výběru klobouku je třeba věnovat pozornost typu vzhledu, výšce, oválnému obličeji.

  • Držáky podlouhlého tvaru jsou vhodnější nosit klobouky se širokým okrajem a nízkými vrcholy as čtvercovými - s vysokou korunou.
  • Tvář ve tvaru trojúhelníku příznivě zdůrazní čelenku s asymetrií.
  • Středně vyvýšená horní a vertikální čepová výzdoba (peří, květiny, luk) vyváží baculaté dívky.
  • Se čtvercovou hlavou doplňte obraz širokým kloboukem s posunem od středu a podlouhlým kloboukem je kontraindikován se zúženým vrcholem.
  • Většina šťastných žen s oválnými tvary - téměř všechny modely jsou vhodné, zejména asymetrické.

Existuje několik pravidel při výběru čelenku: je lepší nekoupit klobouky se širokými okraji, které jsou širší než ramena a již tváře: pokud chcete nosit brýle, lépe se vyhnout šperky ve formě kytice, květiny, stuhy: vysoké dívky harmonicky vypadají v široko-lemované zařízení, a malé - v malých kloboucích. Všechny tyto podmínky v konečném důsledku vedou k vizuální milosti a pohodlí při nošení. Klobouk, jako prvek obrazu, by neměl být z formy.

Co na sebe

Nespravedlivě zapomenuté plstěné klobouky se vrátily ke své popularitě ve světě módy a pokračovaly ve stoupání, ale v modernějších termínech.Dnes, stylisté nabízejí širokou škálu stylů, technik, vzorů, barev, vzorů, a to rozšiřuje možnosti pro vytváření jak mládeže, avantgardní a klasické oblečení sady.

Stylový obraz, sofistikovanost a šarm jsou neodmyslitelnou součástí soupravy, s použitím plstěného klobouku s lemem a kožešinovými kabáty, kožešinovými modely s kašmírem nebo vlněnými kabáty. Modely se širokým okrajem jsou ideální pro zvětšenou sukni, pletené svetry, džíny, vlněné vesty nebo rovné šaty, na podzim a v zimě - na pláštěch nebo klasických, ne dlouhých saka.

Romantické klobouky, jako jsou tablety, jsou zajímavé šifonovými halenkami, hedvábnými šaty nebo dívčím golfem a Fedora může být použita jako studentský luk s koženou bundou, krátkým koženým kabátem a v úctyhodné sadě, doplněné rukavicemi nebo šátkem. Kovboj, ve stylu ležérní, se vejde do košile v kleci, džínách a botách s širokým patem. V současné době může tato volba umožnit dívce jakékoli velikosti těla, protože vypadá ženský, módní, odvážně

Trochu pocitu historie výroby

Plst je stejná plst, vyráběná na stejném principu, pouze kvalitnější, tenčí a pružnější, proto je rozšířenější při výrobě klobouků, liší se v dlouhosrstých, velurových, krátkosrstých, semišových, hladkých. V sedmnáctém století sloužila jako surovina králičí, zajíc a bobrová vlna, pružnost byla dosažena speciálním chemickým roztokem, který zlepšil estetické a fyzikální vlastnosti. Klobouky Beaver jsou lehké, teplé, vodotěsné, dlouhodobě si udržují svůj tvar, proto byly považovány za luxus, mluvili o postavení majitele ve společnosti.

Postupem času, kvůli vyhlazování bobrů a jiných zvířat, začali hledat levnější přísady do vlny a aplikovat rtuť do výroby plsti, což zlepšilo kvalitu materiálu. Od konce osmnáctého do počátku devatenáctého století byl život nenávistných mistrů ohrožen a samotná výroba se stala nebezpečnou pro ostatní. V současné době jsou všechny výrobní procesy mechanizovány a šití výrobků je téměř bezkontaktní. Materiál získaný válcováním přírodních zvířecích chlupů (základní ovčí kůže), pod tlakem páry a mechanickým působením vláken, se vzájemně proplétají se smrštěním až osmdesáti procent, což zvyšuje jeho pevnost a trvanlivost. Netkaný materiál v použití je pohodlný, udržuje teplo, tvar, je pružný při zpracování, je dobře natřený, což přispívá k jeho širokému použití.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky