Letní čepice

Letní čepice

V moderním světě módy, letní čepice, klobouky, čepice, čepice a další klobouky jsou již dlouho nejen ochranou hlavy a vlasů před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale také nepostradatelným stylovým atributem, který dává zvláštní důraz a doplňuje obraz.

Slavní módní návrháři a couturiers každé letní sezóny produkují obrovské množství různých klobouků, které se liší od sebe ve stylu, barvě, tkanině nebo jiném materiálu, s dalšími vložkami. V takovém sortimentu zboží je velmi důležité, aby se nepletli a našli přesně to, co je ideální pro obraz a vzhled.

Správná volba

První věc, kterou stylisté doporučují při výběru klobouku, je věnovat pozornost tvaru obličeje. Dnes si můžete vybrat svůj vlastní klobouk pro jakoukoli oválnou tvář, která zdůrazní pozitivní rys exteriéru a zvýrazní ji z davu.

 • Oválný obličej. Spravedlivý sex s touto formou je nejšťastnější. Jsou vhodné pro všechny styly, materiály a typy klobouků. Ať už čepice, panama nebo klobouky s velkým okrajem. Ale stále při výběru, měli byste věnovat pozornost skutečnosti, že koruna je širší než lícní kosti.
 • Lehké letní barety a cloche jsou ideální pro obličej ve tvaru srdce. Můžete se také podívat na pokrývku hlavy s vysokým vrcholem a poli střední šířky. Klobouky s asiatrickými poli dávají obrazu originalitu a skrývají malé nedostatky.
 • Kulatý obličej. Skvělá volba pro módní ženy s kulatým tvarem budou atributy s poměrně širokými okraji a vysokými vrcholy. Plnost obličeje lze snadno zahalit jednoduchými dodatky na čelenku. Například peří, květiny, ozdoby, trojrozměrné vzory.
 • Obdélníkový obličej. Klobouky s širokým okrajem a vysokou korunkou dokonale zapadají do obdélníkového tvaru obličeje. Ale příslušenství s přísnými přímými liniemi je lepší nezískat, protože to bude tvář tvrdší a hranatý.
 • Čtvercový obličej. Módní ženy s tímto typem obličeje by měly dostat klobouky s hladkými liniemi a širokým okrajem. Velmi zajímavý vzhled dodá čelenku, která bude umístěna na libovolnou stranu. Stylisté doporučují nekupovat klobouky s obdélníkovými nebo čtvercovými přísnými formami koruny as úzkými okraji.

Neméně důležitým faktorem při výběru oděvu je materiál, ze kterého je vyroben. Na moderním trhu je velký počet klobouků:

 • Brčka Vynikající ochrana před sluncem a větrem, ale pouze v případě, že je vyroben z přírodního produktu.
 • Sisal. Přírodní materiál pocházející z agávových listů. Prodyšný a lehký.
 • Přírodní bavlna. Tento materiál propustí fantazii pro různé tisky, odstíny a tvary.

Jedná se o základní materiály pro letní lehké a pohodlné klobouky, které jsou vždy považovány za relevantní.

Barva klobouku by měla být vybrána přímo na základě typu vzhledu:

 • Jaro Světlý a zářící typ vzhledu. Odstíny kůže, vlasů a očí jsou teplé a čisté, takže musíte nosit přírodní barevné klobouky. Jako zelená, hnědá, zlatá, broskvová, mořská vlna.
 • Podzim Také považován za teplý typ, ale tady je více inherentní bohatství barev a vzpoury barev. Ideální klobouky tlumené barvy a tóny země. Stejně jako červená, oranžová, švestková, zelená.
 • Léto Nejběžnější typ barvy na severu. Charakteristickým rysem je přítomnost chladných a tlumených přírodních odstínů kůže, vlasů a očí.Klobouky by si měly vybrat modré, levandulové, růžové, hnědé barvy.
 • Zima Dívky s tímto typem vzhledu jsou druhé největší v Rusku. Mají poměrně vysoký kontrast odstínů očí, vlasů a kůže. Módní klobouky s hlubokými odstíny vyhovují zimním ženám módy. Například tmavě modrá, smaragdově zelená, růžová, jasně červená.

Na pláži

Každá dívka ví, že na dovolené v každé nádrži je nutné nosit klobouk. Klobouky, čepice, Panamas a další doplňky jsou nejen vynikající příležitost vyniknout a ukázat smysl pro styl. Jsou to také ochrana vlasů a hlavy před přímým slunečním zářením.

Klobouky musí být nutně vyrobeny z hustého, ale „dýchacího“ materiálu. Je velmi důležité, aby se příslušenství nepustilo do škodlivého slunečního svitu a zároveň bude vynikající ventilace, aby se vlasy a pokožka hlavy nepotili.

Stín čelenky lze vybrat na základě plavek a dalšího příslušenství. Je však lepší se zdržet nákupu plážových klobouků černé, hnědé a jiných tmavých barev, protože se velmi rychle zahřívají na přímém slunečním světle. Bílé a světlé barevné klobouky budou vítány na dovolené.

Co na sebe

Mnoho dívek mylně věří, že na pláži můžete relaxovat pouze v plavkách. Ve skutečnosti, tam je velká paleta luky, s nimiž můžete udělat nesmazatelný dojem na moři.

Například roztomilý letní klobouk může být nošen na pláži s krátkými krátkými šortkami, tekoucími kalhotami, otevřenými šaty a šaty na tenkých pásech, stejně jako s volnými a jednoduchými tuniky.

Populární ženské modely

Došlá

Nedávno, slamené čepice jsou zpět v módě. Stali se téměř nejoblíbenějším letním doplňkem.

Při výběru pokrývky hlavy byste měli věnovat pozornost několika nuancím, abyste se vyhnuli dalším nepříjemným následkům a plýtvání penězi.

Materiál slaměného klobouku musí být přírodní a kvalitní. Toto příslušenství se vyrábí pouze z rýžové slámy. Všechny ostatní výrobky mohou snadno vést ke slunečnímu nebo tepelnému úderu.

Klobouk musí být vybrán přesně podle velikosti hlavy. Velká čelenka bude neustále ustupovat a přinášet spoustu nepohodlí, a ten malý provokuje bolest hlavy a napětí.

Ideální volbou pro slunečný den by byl klobouk s poměrně širokým okrajem, takže nejen obličej, ale i ramena a hrudník mohou být chráněny před paprsky. K dnešnímu dni existují modely, které mají čáru šitou do pole. S jeho pomocí je snadné a snadné měnit tvar a šířku příslušenství.

Pletené

Velký výběr letních pletených klobouků lze nalézt na moderním trhu. Nejenže chrání vlasy a hlavu před slunečním zářením a větrem, ale také dávají určité kouzlo a styl, doplňují a doplňují stylový vzhled. Tyto výrobky jsou zdobeny různými korálky, kamínky, korálky, stuhy, květiny. Oči se těší různé odstíny pletených klobouků.

Krásné roztomilé klobouky se hodí naprosto všechny styly a jsou kombinovány s obleky, lehké a světlé šaty, kalhoty, vesty, bundy.

Pletené klobouky mají mnoho výhod. Jsou lehké a vzdušné, s nebo bez okrajů, s širokou škálou pletení a vzorů, dekorace a barev. Toto příslušenství lze snadno vyrobit sami. Udělej to individuální, na rozdíl od jiných a originálních.

S velkými poli

Letní klobouky se širokým lemem jsou ideální pro vysoké a štíhlé dívky. Módní ženy s malým vzrůstem by si měly vybrat příslušenství s poli, která nejsou širší než délka ramen. Stylisté doporučují dát sofistikovaný obraz, který připevní přední část polí k korunce.Tento klobouk lze nosit s kraťasy, hubené džíny, sako, dlouhé šaty nebo letní šaty.

S úzkými okraji

Tyto modely jsou dobře kombinovány s obchodním stylem. Lze je nosit bezpečně s přísnými kalhotami, vestami, vestami a halenkami, stejně jako s různými džíny. Nejlepší způsob, jak dokončit stylový vzhled je s čerpadly nebo klín sandály.

Tam jsou také klobouky bez polí vůbec, které jsou vhodné pro malé, štíhlé ženy. Tyto oděvy mohou být kombinovány s každodenními luky.

Panama

Panama je považována za nejlepší volbu pro módy, kteří by si chtěli vyzkoušet na klobouku, ale bojí se to udělat. Panama je velmi připomínající tvar zvonkovitého klobouku, ale může být provedena v jiné formě.

Pokrývka hlavy je vždy šitá z hustého, ale měkkého materiálu, který dokonale chrání před přímým slunečním zářením a větrem.

V zásadě se stylistům doporučuje vyzkoušet si Panamu na ležérní styl, ale můžete jej také nosit s lehkými šaty, letní šaty, šortky, banánové kalhoty, volné tenké halenky.

Neměli byste se dostat pryč s muži, protože pro ně jako módní návrháři vytvořit obrovské množství klobouků různých tvarů a materiálů.

Modely pro muže

 • Stetson. Tento klobouk je považován za opravdový kovbojský doplněk. Je vyroben převážně z plsti, ale pro letní verzi jsou k dispozici lehčí materiály, které chrání před slunečním zářením, větrem a deštěm.
 • Trilby. Půvabný klobouk s vysokým a středně širokým lemem. Pro plážovou sezónu je vhodnější zvolit trilby, vytvořené z přírodní slámy.
 • Panama. Měkký, stylový a relevantní atribut moderního člověka. Vynikající ochrana proti přírodním potížím a doplnění zbytku.
 • Kanote. Jinými slovy, je to malá, elegantní, plochá panama. Skvělá volba pro pláž a letní procházky po městě.

Všechny tyto varianty pánských klobouků lze nosit s jakýmkoliv stylem oblečení. Obě šortky a volná trička a přísné kalhoty a košile.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky