Cítil klobouk

Cítil klobouk

Plstěné klobouky jsou elegantním doplňkem, který stylistům doporučuje věnovat pozornost dívkám i mužům.

Vlastnosti a výhody

Plstěné klobouky jsou vyrobeny z přírodní vlny plstěním. Klobouky nejvyšší kvality vyrobené z ovčí nebo králičí vlny. Tato hlavová část je velmi jemná na dotek, i když zároveň drží svůj tvar dobře.

Vytváření kvalitních plstěných klobouků je poměrně dlouhý postup. Ale to, naštěstí, nemá vliv na cenu hotových výrobků. Plstěné klobouky lze nalézt z drahých značek a cenově dostupnějších.

Historie vzhledu

Cítil se daleko od této sezóny. Takové elegantní pokrývky hlavy nosili před několika sty lety králové a vysoce postavení muži. Zpočátku nosil plstěný klobouk byl znakem sounáležitosti s vysokou společností. Ale postupem času se v továrnách vyráběly plstěné klobouky, které je zpřístupňovaly všem lidem.

Zpočátku na sobě plstěné klobouky měli jen muži. Ale postupem času, stejně jako mnoho jiných předmětů pánského šatníku, klobouk přecházel k ženě. Dívky začaly nosit cítil klobouky na par s muži, stejně jako kalhotové obleky.

Klasický plstěný klobouk se skládá ze širokých polí a korunky. Někdy je doplněn speciální stuhou po obvodu. S vývojem módy se však i takový jednoduchý prvek šatníku vizuálně změnil a objevilo se mnoho nových modelů.

Odrůdy

Ženy

Plstěné čepice, které se stěhovaly do ženského šatníku, byly velmi transformovány. Existuje mnoho nových modelů, mezi nimiž najdete vhodnou možnost pro dívku s jakýmkoliv stylem. Existuje mnoho stylů dámských klobouků. Podívejme se na některé z nejoblíbenějších.

Closh

Tento elegantní klobouk je charakterizován přítomností malých zaoblených polí, které jsou ohnuté směrem ven.

Slauch

Další malý klobouk je slabý. To je také doplněno o malá pole, ale s vyšší korunou. Popularita takový klobouk přinesl slavnou herečku Greta Garbo, kdo pravidelně se objevil v tom na veřejnosti.

Dora

Nejoblíbenější a nejoblíbenější verze moderních módy je klobouk Dora. Díky jednoduché formě s poli a korunkou střední šířky a výšky, bude vyhovovat téměř každé dívce, hlavní je vybrat vhodnou barvu.

Proud

Další neobvyklá čepice je aktuální. Malá čepička bez okrajů as pevným rámem je navržena tak, aby se spojila s elegantním závojem. Základ čepice je často doplněn o krystaly, peří nebo dokonce brože.

Muži

Pánské plstěné klobouky jsou také relevantní dnes. Věnujte pozornost kovbojským kloboukům, které jsou kombinovány s džíny a košile. Univerzálnější varianta - klasické měkké modely kombinované s kabátem a obleky.

Moderní barvy a výzdoba

Plstěné klobouky jsou prezentovány jak v neutrálních tónech, tak ve více jasných barvách. Eternal klasiky jsou čelenky ze světle šedé, hnědé, černé nebo béžové barvy. Mohou být bezpečně přepravovány s věcmi v klasickém a ležérním stylu. Trendem dneška jsou také tmavě červené, olivové a tmavě modré plstěné klobouky.

Klasické plstěné klobouky mohou být doplněny stuhou různé barvy. Taková stuha může být buď tónová nebo odlišná od ní. V této sezoně byly dámské klobouky zdobeny kamínky, kameny, třásněmi, výšivkami a dokonce i závoji.

Co na sebe

Elegantní plstěný klobouk není vhodný pro kombinaci se všemi věcmi. Takové klobouky se nejlépe hodí pro klasické oblečení.Bez ohledu na podlahu lze kombinovat plstěný klobouk s klasickými kalhotami a kabátem. Dívky si také mohou vybrat elegantní klobouk pod šaty nebo kombinaci sukně s blůzou. Tímto způsobem budete určitě vystupovat z davu.

V chladnějším období, dívky mohou nosit plstěné klobouky s krátkými kožichy nebo kožichy. Dobrá volba je kombinace takové čelenky s elegantním zimním kabátem.

Jak se starat

Aby byl klobouk po dlouhou dobu co nejatraktivnější, měl by se nosit pouze za dobrého počasí. Pod vlivem deště nebo sněhu se může rychle zhoršit.

Je lepší držet takové klobouky v poloze na zádech, než viset na háku. Pokud se nacházíte v čelence z plsti, která je v dešti, měla by být sušena při pokojové teplotě. Praní těchto klobouků doma se nedoporučuje. Kupte si speciální kartáč, který v případě potřeby upevní pokrývku hlavy.

A když sezóna skončí a klobouk musí být na chvíli položen do skříně, je lepší ji ukrýt v krabici. Tam můžete také přidat pytel levandule, takže krtka nebude zasahovat do plstěný výrobek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky