Zirconia náramek

Zirconia náramek

Za posledních několik desetiletí se neobvyklá výzdoba velmi žádala mezi lidmi různého věku a společenského postavení - zirkonový náramek. Navzdory tomu, že je vyroben z jiných než drahých kovů, je popularita těchto šperků rostoucí jak u žen, tak u mužů.

To je usnadněno vnějším stylovým a módním designem a velmi účinnými léčivými vlastnostmi, potvrzenými experimentální prací vědců a zkušenostmi běžných uživatelů, o čemž svědčí mnoho pozitivních recenzí o náramku se zirkoniem. Proto spolu s exkluzivní výzdobou získají lidé s nákupem možnost zlepšit svůj zdravotní stav. V tomto článku se zabýváme přínosem a poškozením zirkoniového náramku.

Co to je?

Zirkonium - kov se stříbřitě bílou barvou s jemným zlatým odstínem.. V tabulce stojí D.I. Mendělejev na 40. místě. Tento poměrně vzácný kov je v podstatě obsažen v přírodním minerálu se souhláskovým názvem zirkon. Kámen se používá ve světovém klenotnictví a má název "Matar diamond" (na počest těžebního místa - Matara na Srí Lance). Červený zirkon se nazývá hyacint a aktivně se používá k vytváření různých šperků.

Před dvěma stoletími si tento kov vybral chemik ze Švédska, mají jedinečné antikorozní schopnosti: nejsou téměř ničeny studenými roztoky organických kyselin, zásadami a amoniakem. Ve vodě není pokryta vrstvou rzi (včetně moře), při interakci se vzduchem neztrácí své vlastnosti.

Zirkonium se používá v jaderném průmyslu. Je ideální pro jaderné reaktory, protože je odolný vůči radioaktivním paprskům. Při interakci s kyslíkem hoří rychle, takže jeho sypký stav je poměrně výbušný. Ale díky této vlastnosti se používá v procesu ohňostrojů.

Vzhledem ke své odolnosti vůči vnějším škodlivým účinkům je povolena absolutní bezpečnost a antiseptické vlastnosti tohoto kovu Ministerstvo zdravotnictví a široce používané v oblasti zdravotnictví. Používá se jako hlavní prostředek při výrobě zubních implantátů, lékařských přístrojů, náušnic, obrub a protéz. Zvláště populární jsou zirkoniové náramky, které ovlivňují různé biologicky aktivní body umístěné na zápěstí osoby a jsou spojeny s různými vnitřními orgány. Tento efekt na základě reflexologie normalizuje funkční procesy všech životně důležitých systémů v těle a dlouhodobě dává obvinění z veselí a dobré nálady.

Symbióza krásy a dobra

Dekorace je žádaná nejen díky svým léčivým vlastnostem. Zirkonový náramek vypadá velmi stylově a originálně. Pro atraktivnější vzhled je na kov nanesen anodický povlak. Na spotřebitelském trhu se nachází v několika barevných variantách a ve dvou formách: skládají se z vazeb spojených dohromady a jediného náramku. Předpokládá se, že spojení, díky větší hmotnosti ve srovnání s jednoduchou, účinněji ovlivňuje biologicky aktivní body. Kromě toho, náramky z odkazů s míčky vypadají originálně a jsou velmi žádané.

Zirconia náramky jsou docela lehké a trvanlivé. Stejně dobře se hodí jak pro muže, tak pro ženy, jde dobře s mnoha styly oblečení a zdůrazňuje individualitu.

Osvědčená účinnost

Zlepšení vlivu pomocí náramku se začalo široce diskutovat a zkoušet na sobě ve 30. letech minulého století. Z nějakého důvodu, pracovník v továrně Chepetsky vyrobil náramek z materiálu pro chemický průmysl, ve kterém byl závod zapojen. Odpověděl na otázky, že tento zirkoniový náramek překonal mnoho let chronické bolesti v ruce. Po tom, mnoho z dělníků nosí takové náramky a různí vědci začali studovat jeho terapeutické vlastnosti. Sovětský doktor V.D. Volochkov v 90. letech experimentálně dva a půl roku a zaměstnávající více než 150 lidí prokázal léčivé vlastnosti zirkonia.

Pro tento experiment bylo vybráno 160 osob různého pohlaví a věku, včetně dětí. Do první skupiny patřili pacienti s různými kožními onemocněními: alergiemi, psoriázou, dermatitidou, ekzémem. Po pouhých několika dnech nošení náramku měl téměř každý pozitivní účinek (s výjimkou pacientů s psoriázou, kde pouze 8% pacientů dostalo pozitivní dynamiku). Druhou skupinu tvořili poruchy pohybového aparátu. Stabilní pozitivní dynamika se začala objevovat na konci prvního týdne nošení. Subjekty navíc měly normální tlak, srdeční tep a krevní oběh. Nervozita se snížila, spánek, chuť k jídlu a celková pohoda se zlepšily.

Vědci z bioenergie také příznivě zpracovávají zirkoniové náramky, Vzhledem k tomu, že tento kov absorbuje všechny negativní energetické emise živých organismů a obnovuje přirozenou energetickou bilanci, která příznivě ovlivňuje lidskou auru.

Zázračná síla

Zvažte některé z pozitivních účinků zirkoniového náramku na tělo:

 • Kov není nepříjemný ale dezinfikuje pokožku a svalovou tkáň, proto se doporučuje nosit zirkoniové náušnice, které hojí nově propíchnuté laloky o několik dní dříve než zlaté.
 • Přispívá k rychlému zlepšení pokožky při různých onemocněních: alergie, ekzémy, dermatitida, neurodermatitida atd.
 • Příznivě ovlivňuje pohybový aparát v poruchách míchy.artróza, artritida, osteochondróza, zlomeniny atd.
 • Náramek má pozitivní vliv na tělo s bolestí různého původu: bolest hlavy, svalové, menstruační a bolesti vnitřních orgánů.
 • Zirkonové šperky stabilizují krevní tlak, to je zvláště potřebné pro lidi trpící hypertenzí.
 • Zirkonium také pomáhá v boji proti depresi., stres, přepracování, únava, neuralgická onemocnění a nespavost.
 • Pomáhá eliminovat abnormality dýchacích orgánů ledvin a gastrointestinálního traktu.
 • Náramek se doporučuje nosit s tachykardií, flebitida a srdeční selhání.
 • V kombinaci s jinými léky pomáhá v boji proti sexuální dysfunkci obou partnerů., obnovení přirozené touhy a obnovení pocitu vášně.

Místo hraje roli

Díky unikátnímu tvaru vybouleníDekorace ovlivňuje určité body, které jsou na zápěstí jakékoli osoby. V závislosti na ruce, na které je náramek nosen, působí léčivý účinek na různé orgány a systémy podpory života.

Na pravé straně náramek komunikuje s tečkami:

 • yan-gu - eliminuje takové nepříjemné symptomy, jako jsou závratě, hypertenze, bolest v lokti, otok krku, duševní poruchy, nepřiměřený tinnitus s výjimkou sirných zátek;
 • Yang Liao - bojuje proti bolesti ramen a bederním, zlepšuje hyperopii;
 • yang chi - zlepšuje zdravotní stav při horečce a bolesti hlavy různého původu. Pomáhá v boji s neodolatelnou žízní, mírným diabetem.
 • wai-guan - pomáhá s různými nepříjemnými pocity v žaludku a zácpě, hluchotě a arteriální hypotenzi. Pomáhá bojovat proti nachlazení a tolerovat náhlé změny počasí.

Na levé straně komunikuje s tečkami:

 • tai yuan - bojuje s hypotenzí, normalizuje průběh klidného zdravého spánku, zmírňuje bolesti žaludku, stejně jako hrudní oblast a hlavu;
 • jing-tsui - ovlivňuje dušnost, křeče jícnu, pomáhá odstraňovat bolest svalů;
 • da ling - příznivě ovlivňuje myokarditidu, perikarditidu, neuralgii a anginu pectoris;
 • Ying-si - normalizuje srdeční rytmus, odstraňuje srdce a bolest hlavy, zimnice, pomáhá zastavit krvácení z nosu, zmírňuje křeče různých etymologií;
 • Shen-méně - má pozitivní vliv na různé odchylky duševního zdraví, snížení výkonu mentálních procesů (paměť, pozornost atd.) a arytmií;
 • tun-li - eliminuje úzkost, strach, nervové napětí a podráždění. Normalizuje tep.

Doporučení pro použití a kontraindikace

Pro stabilní a efektivní výsledek se doporučuje nosit náramek zirkonium po dlouhou dobu. Ačkoli již v prvních dnech nošení, šperky jemně ovlivňují celé tělo, normalizují celkový stav a zvyšují důvěru v budoucnost. Náramek se cítí docela pohodlně při sprchování a nepřináší v noci žádné nepohodlí. Neexistují žádné zjevné kontraindikace, ale alergická reakce na tento kov, měli byste odstranit šperky a kontaktovat kliniku. Navzdory prokázanému terapeutickému účinku, zirkoniové šperky neodstraňují potřebu pravidelně dostávat kvalifikovanou lékařskou pomoc a podstoupit komplexní diagnostiku ve zdravotnických zařízeních.

Dekorace nevyžaduje zvláštní péči, ale aby se zachoval její atraktivní stav a lesk, celý povrch náramku, po umytí v mýdlovém roztoku, by měl být setřen suchým hadříkem.

Druhy různých tkaní

Mechanická továrna Chepetsky v Glazově nabízí paletu náramků zirkonie s 5 modely:

 • "Spikelet". Elegantní design tkaní je vhodný pro poměrně mladé ženské ruce a romantický obraz dodá rafinovanost a něhu.
 • Zetka. Brutální náramek bude zdůrazňovat mužskou oddanost, vytrvalost a soběstačnost.
 • "Honeycomb". Ženský model pro elegantní, módní a moderní ženy. Bude to dobře se stylem ležérní oblečení.
 • Dáma. Stručnost a dodržování tradic - to jsou charakteristické rysy takového tkaní, které je považováno za univerzální a vypadá stejně dobře na pánských i ženských zápěstí.
 • "Jméno" - náramek s hladkým talířem uprostřed, určený pro nápisy, pozdravy, přání nebo jména.

Aby se vyloučily padělky, mají všechny náramky na zámku spojení určitou rytinu, vyrobenou laserem, ve formě označení chemického prvku zirkonia - Zr.

Pánské náramky se prodávají do délky 23 cm, ženy do 22 let. Chcete-li určit požadovanou velikost, měli byste změřit kartáč měřidlem.

Změřte dvěma způsoby:

 • zabalit zápěstí mezi kartáčem a kamenem s metrem do výsledné jednotky přidejte 1 cm (pro ženy), 1,5 cm (pro muže);
 • sevřete zápěstí několik centimetrů nad kost směrem k lokti. Výsledky měření musí být shodné. Pro určení požadované velikosti je třeba vzít v úvahu průměrnou hodnotu měření.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky