Náramek na nohy

Náramek na nohy

Kromě obvyklých modelů šperků, můžete často najít náramky na noze v klenotnictví. Nazývají se kotníky. Tento módní šperky je známý již dlouhou dobu a mnoho dívek ho používá k doplnění svého obrazu. Přední módní domy jsou opět zapojeny do zavádění anletů na široký trh, takže každý člověk může zdůraznit její elegantní kotník s tímto elegantním doplňkem.

Náramky k nám přišly ze starověkého Egypta, kde s jejich pomocí bylo možné pochopit, k čemu sociální postavení jeho vlastník patří. Drahé ženy nosily drahé předměty a kůže nebo mušle byly obyčejné ženy. Ankety byly velmi populární ve starověké Indii. V moderním světě je používají jakékoli dívky pro každou příležitost.

Vlastnosti a účel

Anklet je jemná dekorace vyrobená z nejrůznějších materiálů. To může být náramek z korálků nebo náramek ze zlata, stříbra a jiných kovů zakoupených v obchodě. Může být zdobena přírodními kameny, mušlemi nebo korálky. V každém případě výrobek plní specifickou funkci a nosí se na nohu pro jakýkoliv účel.

Toto příslušenství je důležité v teplém období, kdy dívka může holé holeně. Anklet vypadá velmi krásně v kombinaci s přísnou sukní. Tak můžete striktní styl zředit, ale nevypadá to vulgárně. Dámské nohy přitáhnou pozornost opačného pohlaví, pokud si vyberete správnou dekoraci.

Indické ženy nosily tuto výzdobu jako symbol jejich společenského postavení a to byl intimní prvek. Takový dar mohl dát jen manžel a jen on měl právo to vidět. V dnešní době není kotník považován za něco intimního, a proto ho může každá dívka nosit.

Nejlepší je použít toto příslušenství ve vašem volném čase, protože to není obchodní prvek. Pokud ještě chcete zdůraznit linii nohou a přidat obraz jedinečnosti, můžete si na nohu koupit přívěsek s náramkem. Jeho mnoho nití spadne na nohu a zavře ji. A aby to vypadalo vhodně, je nutné mít na nohou uzavřené boty.

Někteří lidé používají tento produkt jako talisman nebo amulet, a proto si vybírají kotníky s přírodními kameny nebo speciálními symboly. Dokonce i ve starověku se věřilo, že s pomocí talismanu se můžete chránit před zlými slovy a různými chorobami. A přestože žijeme ve věku moderních technologií, stále existují lidé, kteří věří v sílu amuletů.

Hlavním účelem kotníku je zdůraznit sexualitu. Nohy jsou vizuálně prodlouženy a přitahují pozornost ostatních. Je nepravděpodobné, že by tato dekorace zůstala bez povšimnutí, takže dívky ji často používají jako složitý způsob, jak přilákat pozornost.

Ale ne všude je tento nevinný produkt považován za vhodný a má právo existovat. Například v Arménii bude dopravce takového příslušenství považován za vulgární ženu. Opravdu, ve starověku, to bylo věřil, že kotník na levém kotníku byl nosen jen mladé dámy snadné ctnosti. Toto příslušenství je proto možné nosit pouze tehdy, je-li jistota, že je v daném místě vhodná.

Modely a odrůdy

Existuje mnoho různých modelů a typů kotníků, které vám umožní vybrat si nejvhodnější variantu z velkého množství zboží.

Odrůdy kotníků se dělí na tenké, široké, prolamované, tuhé, pevné a s přívěsky.Masivní kus může být ozdoben řezbami nebo vložkami z přírodních kamenů. Volba závisí na osobních preferencích a nemusí nutně něco symbolizovat. Mnoho dívek raději nosí kotníkové příslušenství z gumiček, kožených tkaniček, korálků nebo korálků.

V závislosti na materiálu řetězu se dělí na měkké a tvrdé. Měkké výrobky se dělí na řetězové, řetězové a genderové řetězce. Mohou to být drátěné kroužky, kožené pásky nebo závěsy. Tvrdé doplňky jsou vyrobeny z pevných materiálů, a proto se neohýbají. Velmi často se nosí v několika kusech na jednom kotníku.

Slave náramky, které vypadají dobře na bosé nohy jsou velmi populární. Otrok je náramek, který spojuje kotník a špičku. Může to být prsten, gumička nebo řetízek. Takováto dekorace často není příliš pohodlná na nošení, protože na prstu mohou dostat mozoly.

Náramky "Nekonečno", "Klíč a zámek", "Podkova", "Srdce" a "Andělská křídla" jsou populární mezi mladými lidmi. Rozmanitost závěsů s různými vložkami umožňuje zdůraznit jejich individualitu. Velice žádaný je pájený náramek ve formě prstence, který je kombinován s dalšími výrobky, vytvářejícími trojrozměrné šperky.

Módní materiály

Nálepky jsou vyrobeny z různých materiálů. Může to být stříbro, zlato, guma, korálky, měď a kůže. Cena výrobku závisí na použitém materiálu.

 • Zlatá zdůrazňuje krásu a jemnou povahu dívky. Charakterizuje vlastnosti a chuť dívky. To je ukazatel vysoké prosperity a bohatého života. Doporučuje se nosit dámy ve věku a pouze pro slavnostní akce.
 • Měď zvyšuje krevní oběh, reguluje tlak, léčí nespavost a bolesti hlavy. Lidé věří, že měď přispívá k léčbě mnoha nemocí, a proto si vybrat šperky z tohoto kovu. Kromě toho na ženské noze vypadá krásně.
 • Pozlacené - Levnější varianta než zlato, ale není to o nic horší. Nevzdává se korozi a časem nečerne.
 • Stříbro - nejoblíbenější varianta, která vyhovuje téměř každému obrazu a má nízkou cenu.
 • S kameny zdůraznit originalitu jemné přírody. Může to být umělý nebo přírodní kámen různých velikostí. Mnoho dívek si vybírá příslušenství s kamenem, který jim vyhovuje podle znamení zvěrokruhu.
 • Z velkých korálků vytvářejí etnický styl a jsou vhodné pro cestu na pláž. Doporučuje se použít tuto možnost pro mladé dívky.
 • Payal - imitace sandálů, které lze nosit na bosých nohách. Pro procházky po pláži je tato možnost nejvhodnější.
 • S kouzly - originální řešení pro vytvoření jedinečného obrazu. Přívěsky mohou být jakéhokoliv tvaru a barvy.

Jaké nošení nohou

Při nákupu anklet, dívky často přemýšlet o tom, která noha nosit. Ve starověku to bylo velmi důležité. Náramek na levé noze nosili vdané dámy, aby ukázali ostatním, že jejich srdce je obsazené a ona už má manžela. Muži tak pochopili, že se s touto dívkou nelze seznámit.

Na pravé noze nosil náramek ženy s jednoduchou ctností, které nejsou zatíženy morálními principy. Proto v moderním světě o takovém majiteli lze takto posuzovat. Ale jen velmi málo lidí je závislých a zná příběh, aby posoudilo toto příslušenství.

V 21. století to vůbec nezáleží na tom, na kterou nohu je kotník nasazen, pouze pokud vaše okolí nezná historický původ tohoto ornamentu. Kde a jak bude řetězec použit zpět, je vlastní podnikání vlastníka, a to nic neznamená.

Jak odstranit

Chcete-li správně odstranit kotník, musíte vědět, jaký typ upevňovacího prostředku se na něm používá.

Zámek Espagnolette je jedním z nejjednodušších spojovacích prostředků, ale zároveň velmi silný. Chcete-li odstranit náramek se západkou, stačí otevřít západku a vytáhnout řetěz z prstence.

Chcete-li otevřít zámek karabiny, musíte stáhnout pružinovou svorku.Předpokládá se, že karabina je schopna odolat velké váze a je snazší jej otevřít než západka.

Sklopný zámek spojuje dvě části výrobku, což jim umožňuje otáčet se kolem vlastní osy. Chcete-li odstranit takový náramek, stačí vytáhnout kolík, který upevňuje spojení.

Otevření šroubového spoje je velmi snadné - jednoduše odšroubujte jeden kus od druhého. Tento zámek je považován za jeden z nejsilnějších spojovacích prostředků.

Pokud je kotník zapečetěn, mohou vzniknout problémy s jeho odstraněním. Proto, výběr produktu, být veden takovou velikostí, že se nehodí kotníku. Vzhledem k tomu, že v tomto případě bude nutné příslušenství odstranit, budete potřebovat kleště nebo speciální pomoc.

Značky

V klenotnictví můžete najít všechny šperky, ať už se jedná o šperky nebo šperky. Mnoho známých značek se zabývá výrobou kotníků, které vytvářejí jedinečné doplňky pro každý vkus.

 1. Sluneční světlo - značka, která vyrábí šperky, které odpovídají charakteru moderní dívky. Jsou navrženy tak, aby inspirovaly a dávaly zvláštní krásu. Pro nožní náramky, značka dělá klasický nebo neobvyklý řez pomocí drahých kamenů.
 2. Sokolov - známá značka, která vytváří unikátní dekorace, na kterých pracují přední světoví designéři. Zkušení řemeslníci odlévají výrobky a vkládají do nich diamanty, kubické zirkony, diamanty a další kameny. Nálepky podléhají kontrole kvality, pokud jde o dodržování norem, a teprve poté jsou zaslány do prodejních regálů.
 3. Adamas - Tohle je továrna na šperky, vyrábějící vysoce kvalitní šperky. Na jejich tvorbě se podílejí zkušení návrháři, módní návrháři a leštíci. Dámské kotníkové náramky mohou být vyrobeny z drahých kovů s různými přívěšky a vložkami.
 4. Swarovski - společnost, která vyrábí šperky s krystaly a drahými kameny. Jsou potaženy speciálním nátěrem, který vytváří lesk různých barev. Nálepky jsou vyrobeny z různých materiálů různých tvarů, velikostí a mnoha řezů.
 5. Pandore - Značka, která vyrábí šperky z kvalitních materiálů. Každý výrobek je ručně zpracován nejlepšími mistry světa. Nálepky jsou vyrobeny ze stříbra, zlata, kůže, nití s ​​použitím drahokamů a polodrahokamů. Některé modely jsou vyryty. Každý výrobek má sponu s logem společnosti.

Jak určit velikost

Nákup produktu není vždy možné měřit, takže je důležité vědět, jak si vybrat správnou velikost. V případě nohy by náramek neměl obepínat kotník, ale měl by být lehce uvolněný. Je pravda, že některé dívky upřednostňují přesně přiléhající příslušenství.

Před nákupem výrobku změřte obvod kotníku doma páskou. K dosaženým výsledkům můžete přidat 1-3 centimetrů. V případě, že je náramek vyroben z velkých kamenů nebo korálků, není nutné přidávat centimetry, aby pevně seděl na kotníku.

Kotník by měl být o něco větší než kotník, ale neměl by být příliš volný, aby nespadl z nohy. Ale příliš těsné uchycení nepřidá k obrazu krásu.

Jak si vybrat

Než si koupíte výrobek, musíte se ujistit, že vyhovuje vašemu stylu. Anklet bude vypadat dobře s krátkou sukní nebo s lehkou letní šaty, ale nebude harmonizovat s přísným oblekem.

Je vhodné nosit příslušenství se sukněmi, šortkami, krátkými kalhotami a ne dlouhými šaty. Proto, vybrat ornament, ujistěte se, že kotníky budou otevřené a zároveň nebude kazit celkový obraz.

Nejčastěji se náramek na noze nosí s otevřenou botou: sandály, břidlice, boty s otevřeným nosem. Proto by nehty měly být v perfektním stavu s čistou pedikúrou.

Chcete-li zdůraznit tenké kotníky, je lepší zakoupit tenké doplňky ze zlata, stříbra nebo mědi s malými oblázky nebo přívěsky. Vizuálně zmenší nohy, což pomůže výrobkům s několika závěsnými řetězy.

Co kombinovat

Návleky se nosí v kombinaci se sukněmi, šaty, kalhotami s kapucí, oříznutými džíny, kalhotami nebo šortkami. Striktní styl řetězce může zvýšit obchodní originalitu, pokud se nosí na firemní párty. Pokud obraz už vypadá vzdorně a šaty otevírají intimní místa, pak je lepší nedávat si náramek na nohu. On je již symbolem sexuality, takže si může z obyčejného oblečení udělat vulgární oblečení.

Zlatý řetízek s přívěsky je nejlepší pro koktejlové šaty. Obraz můžete doplnit náušnicemi nebo přívěskem ve stejném stylu.

Některé dámy mohou nosit příslušenství přes punčocháče nebo punčochy. Vypadá to směšně a na místě, takže je lepší to neudělat.

Silné a objemné řetězy dodají stylu agresivity a ztuhlosti, zatímco miniaturní náramky dodají svému majiteli ženskost a křehkost.

Pro vytvoření letního a světlého vzhledu budou fungovat kotníky s jasnými korálky. Ty mohou být šperky vyrobené z vlastních korálků nebo drahokamů. Pro procházky podél pláže jsou v ideálním případě pro imitující břidlice vhodné neděle.

Příslušenství by mělo dokonale doplňovat obraz a být v souladu s outfitem. Nohy by měly být dobře upravené, protože budou zaměřeny na ostatní.

Kde koupit

Anklets vyrábět mnoho šperky továrny, které prodávají své výrobky ve velkých obchodech. Při nákupu výrobku musíte zajistit jeho kvalitu, zkontrolovat všechny potřebné informace a zkontrolovat vzorek, pokud je vyroben z drahých kovů.

Při objednávání zboží přes internet musíte zajistit integritu dodavatele. K tomu musíte studovat recenze skutečných kupujících. Mnoho stránek prodává levné padělky, které se po nějaké době stávají k ničemu.

A co je nejdůležitější, nemůžete běžet na levné zboží. Zlato a stříbro mají určité náklady na gram, a pokud jsou v náramku kameny, cena se několikrát zvýší. Proto, pokud prodávající nabízí "zlatý" řetěz za nízkou cenu, pak je to určitě falešný.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky