Pánské náramky

Pánské náramky

Mnoho lidí si myslí, že pouze ženy mohou nosit šperky. To však není tento případ. Moderní muži jsou zvyklí doplňovat jejich obraz s takovými stylovými věcmi jako pánské náramky. Toto příslušenství vám poví o charakteru jeho majitele, mužnosti, smyslu pro styl.

První takové pánské šperky byly vyrobeny ze zvířecích kel, kůže. Byli integrálními atributy válečníků, vůdců a šamanů. Každý může nosit pánské doplňky. Podívejme se, co je to zvláštnost pánských náramků a jaké existují jejich typy.

Šperky Vlastnosti pro muže

Náramky pro muže jsou dnes vyrobeny z různých materiálů. Mohou je nosit muži všech věkových kategorií a společenského postavení. Tento stylový doplněk může organicky zapadnout do Vašeho individuálního stylu. Mezi hlavní rysy šperků pro muže patří:

 • Praktičnost. Tyto šperky můžete nosit kdykoliv. Můžete si vybrat náramek do kanceláře stylu nebo směr příležitostné. Můžete přitáhnout pozornost opačného pohlaví, vždy v trendu.

 • Široká nabídka zboží. Moderní výrobci nabízejí celou řadu možností náramku pro silnou polovinu lidstva. Může se jednat o modely z kůže, syntetických materiálů, přírodních vláken, zdobené korálky, kovové části. Pro ty, kteří preferují drahé kovy, si můžete vybrat tradiční doplňky ze stříbra nebo zlata. Všechny typy náramků jsou v poptávce pro muže.

 • Dostupnost Můžete si koupit možnost se vám líbí v každém obchodě. To je další výhoda produktu. Vše bude záviset na koncepci vašeho oblečení a image, stejně jako na finančních prostředcích, které jste ochotni na takovém stylovém příslušenství vynaložit.

 • Přiměřená cena. Zboží si můžete zakoupit za demokratickou cenu. Můžete ušetřit své úspory a zároveň vypadat módní, přitahovat pozornost hezkých dám. Samozřejmě existují drahé a exkluzivní možnosti. Mohou být zakoupeny bohatšími podnikateli.

 • Styl Zdůrazněte svou originalitu s tak malým elementem. Budete se cítit sebejistě, budete schopni dosáhnout svých cílů, vyrovnat se s jakýmikoli životními obtížemi.

Náramek na zápěstí pro muže má také své jemnosti. Zástupci silnějšího pohlaví se obvykle zajímají o to, jakou ruku nosí. Zde můžete říci, že je lepší nosit tyto krásné a zároveň pánské doplňky na pravé straně, zatímco levá bude mít hodinky. Neměli byste nosit šperky z různých kovů najednou. To bude znamenat špatnou chuť.

Tam jsou také některé jemnosti v nošení určitého kovu. Například, pokud je muž ženatý a nosí prsten zlata, pak je stříbrný náramek nejlépe umístěn na zápěstí levé ruky. Klasické možnosti v bílém nebo žlutém zlatě, které kladou důraz na postavení člověka, by neměly být uváděny na úřad Tyto dekorace jsou ideální pro neformální setkání nebo večerní recepci.

Pokud jste z jakéhokoli důvodu nepohodlní nosit tento doplněk na ruce, můžete ho nosit na noze. Tato možnost je nyní na vrcholu popularity.. Samozřejmě, vášniví konzervativci se mohou s takovou nedůvěrou odvolávat na takový trend, ale má místo, kde má být. Stylové příslušenství bude skvěle vypadat v létě s otevřenou botou na pláži. Nebojte se ztratit svou mužnost. Toto příslušenství dodá každému modernímu člověku šarm a originalitu.

Neztrácejte popularitu a pánské náramky na krku, amulety. Pomohou dokončit individuální obraz organicky, dají jistotu a přispějí k dosažení cílů. V amuletech mužů se používají různé symboly, které pomáhají ovlivňovat štěstí, inteligenci, vtip, atd. Tyto šperky můžete bezpečně používat a věřit v jejich magické schopnosti.

Náramky se staly nepostradatelnou výzdobou stylového obrazu každého moderního představitele silnějšího pohlaví. Moderní návrháři přicházejí se všemi novými a novými modely, vytvářejí módní trendy a umožňují každému experimentovat se stylem. Spousta materiálů, zajímavý dekor najde své vděčné kupce.

Módní předměty pro chlapa

Každý si může vytvořit svůj vlastní jedinečný obraz. Stačí se rozhodnout, který náramek chcete vidět na zápěstí. Je třeba poznamenat, že je lepší pro muže, aby se zabránilo výrobky z lehké bižuterie. Například plasty, keramika, slitiny, sklo jsou více ženské materiály. Na tenké rukojeti vypadají elegantně a hezky.

Ale na silných rukou mužů bude výhodné hledat těžké doplňky, které dají svému majiteli mužskost. Je lepší zvolit zlato, platinu, stříbro, kůži, dřevo. Podle typu dekorace můžete určit charakter člověka Například řetězec zlata vybere sebevědomého mladíka, který se snaží být vůdcem ve všem. Stříbrné šperky budou mít přízeň rozumné, stabilní osoby. Fabric náramek bude vyhovovat kreativní a romantické přírodě. Dřevěné výrobky budou nosit muže statečný a silný.

Samozřejmě, v každém případě je nutné respektovat míru a smysl pro styl.

Mezi hlavní módní náramky patří:

 • "Šambala".

V dávných dobách měli na výzdobě jen tibetští mniši. Nyní tento druh získává svou popularitu. Tyto šperky obvykle používají ti zástupci silnějšího pohlaví, kteří znají a chápou význam a sílu přírodních kamenů. Tento druh amuletu, vyrobený ručně z přírodních kamenů, nese silný náboj energie. Pomůže vám v podnikání, v osobním životě, v zlepšení zdraví. Stojí za povšimnutí, že veškeré příslušenství má jiný účel. Některé z nich jsou navrženy tak, aby poskytly důvěru svému majiteli, jiní - aby se zklidnili, a jiní - aby ozdobili. Složení takového pánského náramku může zahrnovat achát, jasper, serpentin, labrador a další.

"Shambhala" bude to skvělý dárek pro vašeho muže pro každou oslavu. Mnoho lidí si myslí, že takový náramek je mladistvě volitelný. Nicméně, mnoho renomovaných mužů rád nosí takové šperky.

 • Nekonečno znamení

Tyto produkty se stanou krásnou a módní výzdobou. Jsou velmi jednoduché, ale zároveň stylové. To je přesně to, co skutečný člověk potřebuje. Můžete zdůraznit svůj stručný styl. Součástí příslušenství je kožený řemínek a kovový prvek ve tvaru postavy osmi nebo nekonečna. Existují různé možnosti pro barevný výkon. Vyberte si model, který je pro vás to pravé.

 • "Bismarck".

Jeden z nejpopulárnějších tkaní je Bismarck. Mezi jeho vlastnosti patří silné spojení článků, hladce se pohybujících prvků, stylový vzor. Muži oceňují takový výrobek pro jeho trvanlivost a atraktivní vzhled. Brutální náramky přidávají mužskost, kouzlo, přitahují pozornost opačného pohlaví.

Mnoho kupujících je zvyklých vidět dvojitý “Bismarck”, kde prsteny jsou propojené ve dvojicích mezi sebou. Tento design je poměrně spolehlivý. Nebojte se, že se řetěz náhle zlomí. Široký náramek potěší vás i ty kolem vás.

 • Obrněné.

Tato vazba dodává náramku dostatečnou šířku. Produkty se ukázaly jako masivní, se spolehlivým spojením, jejich silným spojením. Tyto náramky jsou ideální pro postavení mužů, zdůraznit úspěch a styl, mluvit o mužnosti a odhodlání. Zvláštnosti řetězce lze přičítat skutečnosti, že se při nošení neotáčí.

 • S talířem.

Tyto pánské doplňky jsou velmi stylové a neobvyklé. Deska je jejich součástí. Na ní lze vyrýt jakýkoliv nápis nebo kresbu. Takže můžete získat originální individuální náramek. Bude to skvělý dárek pro každého člověka na oslavě, pomůže vyjádřit jejich vřelý postoj.

Druhy

Mezi mnoha typy pánských náramků lze identifikovat nejběžnější. Tak například církevní předměty se stávají skutečným symbolem víry. Ortodoxní náramek je nejčastěji vyroben ze zlata a stříbra. Hlavní požadavek - dodržování církevních kánonů. Tyto pánské doplňky mají masivnější formu. Nebudou jen ozdobit vaše zápěstí, ale také vám dodají spiritualitu celého vašeho života.

Podobné muslimské dekorace. Muslimské náramky jsou odlišná krása, přísnost stylu, příležitost připojit se k náboženství. Toto příslušenství bude vaší spolehlivou podporou na cestě k drahocennému cíli.

Pro normalizaci tlaku je k dispozici také speciální magnetická volba. Obecně platí, že tyto léčivé přípravky mají příznivý vliv na zdraví, pohodu a náladu. Pomohou normalizovat spánek, zvýšit odolnost proti stresu. Takové triky jsou zvláště užitečné pro ty, kteří se často unavují, pracují pro opotřebení.

Možnost kreativy je produkt s nástroji. Připomíná kovový náramek pro hodinky. Zároveň jsou v každém článku trysky pro šroubováky a konektory klíčů. Toto příslušenství je pohodlné a pohodlné pro použití, pomůže výrazně usnadnit život a život každého člověka.

Originální verze jsou nominální náramky. Najdete zde stylové produkty, které osloví i ty nejnáročnější módy. Pro ty, kteří se chtějí udržet v kondici a vypadají vesele, je k dispozici fitness náramek. Toto zařízení vám pomůže vhodně zorganizovat vaši fyzickou aktivitu, změřit puls, sledovat fáze spánku atd. Existuje mnoho dalších typů výrobků: šperky, indické, slovanské, skandinávské. Pomohou organicky doplnit váš styl, zdvihnou váš duch a nastaví pozitivní náladu.

Stylové materiály

Pokud jde o materiály, ze kterých se mohou skládat moderní módní náramky, ve skutečnosti jich je spousta. Mohou to být předměty z korálků nebo nití, ze šňůry nebo dřeva, s ametystem, smaragdem, mědí, pryží, železem atd. Můžete si vybrat vhodnou volbu pro sebe a nosit ji každý den.

Pokud chcete zdůraznit svůj status, bezpečnost, vzhled, můžete si vybrat výrobky z platiny nebo pozlacené, stejně jako jiné vzácné a jiné kovy. Můžete si například vybrat původní platinu, titan, wolframovou verzi.

Někteří silnější sex dávají přednost použití šperků z přírodních kamenů. Každý takový produkt je schopen dát svému majiteli všechny pozitivní vlastnosti. Například, onyx náramky pomohou posílit vedoucí vlastnosti, zaostřit mysl, dát sílu a sílu. Jasper je schopen živit člověka pozitivní energií, pomůže vyhrát, ochránit svého majitele před závistí. Tygří oko pomůže v důležitých podnicích, dá sílu a důvěru. Výrobky od jantaru se stanou obránci před problémy a neúspěchy.

Titan, sardonyx, achát, shungit budou v produktu vypadat dobře. Můžete si zakoupit dřevěné, uhličité, turmalínové produkty. Mimochodem, turmalín je považován za kámen zdraví mužů. Pro příznivce originálních a nestandardních řešení můžete doporučit produkty, kde je wolfram.

V každém případě je hlavní věc, že ​​příslušenství by způsobilo pouze pozitivní emoce. Pak se budete cítit sebevědomě a každý podnik vám bude snadno dán.

Dekor

Mnozí z silnější sex vybrat příslušenství po ruce, které mají původní prvky výzdoby. Například, rytý výrobek bude skvělý dárek. Na tento náramek můžete napsat příjemné přání svému příteli nebo manželovi.Takové překvapení nezůstane nedoceněno.

K dispozici je atraktivní bižuterie se symbolikou, která pomůže doplnit individuální styl. Pro ty, kteří jsou příznivci určité subkultury, si můžete vybrat možnosti s lebkami, s drakem nebo s masivním křížem.

Pokud máte rádi chic a bohatství, chcete zdůraznit jejich životaschopnost, pak si vyberte model s diamanty. V tomto případě je nutné pozorovat umírněnost kamenů. Koneckonců, hojnost brilancí je stále výsadou slabé poloviny lidstva.

Různé kameny se stanou stylovou výzdobou. Může to být karneol, granát, tyrkys, zirkon nebo citrín. Vyberte si model, který vám vyhovuje v duchu.

Barvy

Muži nejčastěji preferují přísnější a formální barvy. Patří mezi ně klasická černá. Zdá se, že nikdy nevyjde z módy. Dekorace v tomto odstínu budou vyhovovat jakémukoliv outfitu, pomáhají organicky doplňovat individuální styl.

Pro ty, kteří chtějí vystupovat z davu, upozorňují na sebe, deklarují svou originalitu, je zde červená paleta. S touto barvou rozhodně nebudete ve stínu. Můžete si vybrat módní variantu a úspěšně ji kombinovat s oblečením.

Modrá je také populární. Bude hovořit o mužskosti, spolehlivosti, odhodlání a také zdobí vzhled každého člověka. Dalším hitem této sezóny je bílý jade. Tato možnost se zamilovala do silné poloviny lidstva s jemnou barvou. Hodí se téměř do jakéhokoliv stylu, bude dobře kombinován s letní šatní skříní.

Značkové doplňky

Slavné značky nabízejí řadu možností: jednoduché a elitní, monofonní a barevné. Můžete si vybrat náramek, který bude vyhovovat vašim preferencím. Mezi zajímavé, vysoce kvalitní a módní možnosti patří:

 • Sluneční světlo.

Populární náramky osloví všechny silnější sex. Hlavní myšlenkou společnosti jsou produkty využívající kouzla. Takové prefabrikované šperky budou vrcholem vašeho obrazu. To je věřil, že firma Pandora se stala ideologickým inspirátorem pro takové dekorace. Můžete si vyzvednout různé přívěsky s originálními vložkami. Změňte je podle své nálady.

 • Swarovski.

Populární značka pomůže vytvořit stylový vzhled. Každý náramek má neobvyklé barevné schéma, styl provedení, stejně jako originální design. Často v produktech společnosti dominují drahé kameny. Jejich placer ocení ti muži, kteří jsou zvyklí na eleganci a luxus.

 • Cartier.

Tyto výrobky mají klasický design. Vyznačují se masivností, vložkami velkých kamenů. Existují možnosti, které budou dokonale kombinovány s kancelářským i neformálním stylem. Pro ty, kteří jsou zvyklí na nestandardní řešení, si můžete vybrat možnost v podobě hřebíku. Je ideální pro ležérní styl.

 • Nominace.

Tyto produkty mají svou vlastní zvláštnost. Každý prvek náramku je připojen přímo k sobě. Jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou hypoalergenní. Spolehlivost a odolnost - vlastnost výrobků. Náramek se skládá ze základny - jednoduchého pásku, který obsahuje 13 pravoúhlých článků, které se navzájem zaklapnou. Budete muset získat různé kouzla a vytvořit svůj původní náramek.

 • Sokolov.

Všechny výrobky jsou vyráběny v moderním stylu a ve verzi pro mládež. Můžete si koupit náramky z různých ušlechtilých kovů. Každý výrobek je založen na trvanlivosti a spolehlivosti.

 • Kingii.

Varianta je zajímavá, protože má samonafukovací polštář. To vám pomůže zajistit vaši bezpečnost. Pro aktivaci výrobku stačí jen vytáhnout kovovou páku.

Taková pomůcka pomůže zvednout osobu vážící až 125 kilogramů zdola. Náramek má vestavěný kompas. Nastavitelný popruh umožní nosit přístroj pro dospělé i děti.

 • Fosilní.

Stylové možnosti pomáhají každému členovi silnějšího sexu cítit se originálně, odvážně a silně. Kožené náramky se dobře hodí do jakéhokoliv stylu.Můžete si vybrat libovolné vhodné barevné schéma. Pro ty, kteří dávají přednost originálním možnostem, existují zvláštní design výrobků.

Existuje také mnoho dalších firem, které si získaly důvěru zákazníků. Patří mezi ně: Adamas, Bvlgari, Montblanc, Bottega Veneta, Hermes, nerezová ocel, Armani, Baldessarini, Diesel, Louis Vuitton, Tioro, Leatherman, Valtera, S'Oliver, Srdce chromu, Tous, Alexander McQueen, Vision. Koupit produkty pouze v oficiálních obchodech. Takže se můžete vyhnout padělkům. Při volbě, nespěchejte, pečlivě zkontrolujte příslušenství. Nechte náramek dát jen pozitivní emoce a dobrou náladu.

Ručně vyráběné

Není žádným tajemstvím, že můžete nezávisle vytvářet neobvyklé náramky, které přitáhnou pozornost ostatních, vypadají stylově a stylově a dokonce i cool. Můžete se naučit tkát sami, nebo koupit design možnosti. Samonosné pánské doplňky jsou vždy provedeny původně, jejich příslušenství je různé.

Záleží jen na vás, zda si takový výrobek vyrobíte sami, nebo si ho zakoupíte u designéra. V každém případě je ruční výroba vždy oceňována mnohem vyšší. V důsledku toho budou výrobky drahé, zejména pokud jsou vyrobeny z drahých kovů.

Jak si vybrat

Při nákupu jakéhokoliv produktu je nejdůležitější vybrat si to správně. K tomu, než jdete do obchodu, rozhodnout, co přesně chcete koupit, jakou barvu a texturu. Pak byste měli určitě zjistit, jakou velikost náramek potřebujete. Můžete to definovat bez větších obtíží. Podívejte se, jak dlouho je vaše zápěstí. Změřte ji páskou nebo silnou páskou.

Stojí za zmínku, pokud náramek bude mít sponu, pak je třeba změřit tlustou část kosti. Pokud si ozdobíte rukou, pak byste měli měřit nejširší místo pod zápěstí.

Toto je křižovatka dlaně a palce. Pro ty, kteří chtějí mít volný náramek, přidejte další centimetr.

Podívali jsme se na hlavní výhody a typy pánských náramků. Nyní víte, co dát svým přátelům, příbuzným, manželovi na speciální akce. Nejlepší výrobky jsou vyrobeny z drahých kovů a přírodních materiálů. Samozřejmě budou vyžadovat velké finanční investice. Ale právě tyto náramky Vás potěší svým stylovým výkonem a originalitou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky