Nominace Náramek

Nominace Náramek

Každý člověk se snaží být tak či onak jedinečný. Za prvé, může být vyjádřena ve vzhledu, počínaje stylem oblečení, končící nejmenšími detaily, které mohou být na první pohled nepostřehnutelné, například s příslušenstvím a dekoracemi.

Vlastnosti klenotů společnosti

Hlavní myšlenkou Nominace šperků, a zejména číselných náramků, je sestavit si vlastní šperk, který by vyhovoval jakémukoliv oblečení, příležitostem nebo příležitostem. Schopnost vytvořit produkt, který by pomohl vyjádřit vlastní individualitu.

Italský výrobce šperků Nomination může být zaslouženě považován za lídra na trhu se šperky.

Její produkty se prodávají výhradně v značkových buticích, které se nacházejí po celém světě: od Evropy po Asii. Italské výrobky vycházejí z masy podobných výrobků díky nezapomenutelnému tvaru a eleganci. Vzhledem k velkému počtu navrhovaných dekorativních vazeb je možné Váš náramek na rozdíl od kohokoliv vytvořit naprosto jedinečným.

Společnost Nomination se objevila v málo známém městě v severní části Itálie - Sesto Fiorentino.

Asi před dvaceti lety se tam otevřel první malý obchod se šperky. Základem byla poměrně standardní myšlenka s využitím klíčových řetězců - kouzla, která již v té době aktivně využívala řada klenotnických firem. Paolo Jensini se však při této koncepci modelu nezastavil, šel dále a vytvořil „vytáčený“ náramek, jehož prvky lze v případě potřeby odstranit a vyměnit.

Prvním produktem byl ženský skladatelný náramek z kolekce „Composable“, která se skládala z vazeb, kde každý prvek mohl být na první pohled připevněn mechanismem, který byl na první pohled neviditelný.

Náramek získal popularitu díky své nepravidelnosti a originalitě. Prvky článků z ušlechtilé oceli jsou smaltované, poté zdobené zlatem a drahokamy nebo polodrahokamy.

Náramky přitahují svým neobvyklým stylem vlastního výrazu "I": jsou to písmena a latina, cyrilice, symboly, ikony, miniatury.

Již dvacet let, kdy existuje společnost, bylo vyvinuto více než 3000 různých modelů. Kombinovat je a kombinovat, můžete změnit vnější součást náramku - z elegantního klasického šperku se může proměnit v chytlavé a jasné příslušenství s jedinečným nápisem nebo symbolickým obrazem. Můžete si zakoupit mnoho různých zdobených odkazů a měnit je v závislosti na vašem outfitu, výběru tematických prvků pro akce, které plánujete navštěvovat nebo kombinovat barevné vložky s lukem.

Značka se stala tak populární, že její výrobky lze vidět v rukou slavných umělců, například Christiny Aguilery, Angeliny Jolie, Miley Cyrus.

Nominační náramky jsou univerzální, nejsou určeny pouze pro večerní outfit, nebo naopak denní, jsou vhodné v každé situaci, mohou být libovolně kombinovány.

Tematické odkazy

Obrázky na odkazech mohou obsahovat písmena, symboly horoskopových značek, označovat sport a koníčky a dokonce charakterizovat životní styl.

S pomocí zdobení náramků můžete oslavit nezapomenutelné události ze života.

Například, svatba se konala - můžete si koupit odkaz s obrazem snubní prsteny, holubice nebo dvě srdce.Pokud jste se vydali na nezapomenutelnou cestu, pak si můžete koupit spojení s letadlem, palmou, Eiffelovou věží, Colosseumem nebo jakoukoli jinou památkou, kterou můžete určitě najít mezi mnoha nabízenými možnostmi.

S pomocí náramku můžete každému ukázat své názory na život. Pokud jste bojovník za mír a harmonii v celém světě, pak můžete získat znamení míru. Pokud vaše každé ráno začíná s kávou, pak můžete najít odkaz s šálkem cappuccina.

Modely

Sázecí základy Nominačních náramků jsou dvou typů:

  1. "Klasika"Obsahuje v sobě 13 kombinovaných spojů, z nichž každá má velikost 10 × 9 milimetrů."
  2. "VelkýObsahuje také 13 článků o rozměrech 10x12 milimetrů, které jsou upevněny k sobě díky bezpečnému skrytému upevnění.
  3. "SmartySada obsahuje 13 článků o šířce 10 mm a výšce 7 mm.
10 foto

Při výběru základny stojí za to připomenout, že nákup náramku "Klasika", můžete jej doplnit pouze odkazy ze seriálu"KlasikaTotéž platí i pro ostatní základny, protože je nemožné spojit menší spoje s velkými spoji a v tomto případě pojmový vzhled zmizí.

První se objevil model Nominace "Composable" dobyl všechny své jedinečnosti.

Pak v prodeji ještě nebyly předloženy modely podobné kvality a designu. Samotná stavba - myšlenka skládání vazeb a kombinace oceli a zlata zasáhla každého. Tento model je považován za nejvíce personalizovaný, protože původní ilustrace na odkazech charakterizují osobu, která nosí náramek, mluví o něm, jeho životním stylu a náladě.

"Rozšíření nominace". \ T Tento model je úsek náramky, které se skládají z menších článků než "Composable". V této sbírce je každá z nich pokryta sprejem z drahého kovu, takže je považována za vyšší prémii. Šířka náramků je dostatečně úzká, takže je lze nosit najednou v několika kusech, míchat a kombinovat různé typy vložek: zlato, drahé kameny, tvarované kostky a zirkony.

Barvy

Společnost Nomination chce uspokojit potřeby a preference všech znalců bižuterie a bijouxu, proto je barva základu náramků nabízena v několika variantách, což vám umožní vybrat si šperky pro jakýkoliv typ barvy bez velkého úsilí.

Kromě pevné základní barvy náramků: stříbrná, zlatá, černá, tam jsou dekorativní vložky absolutně žádné odstíny: bílá, žlutá, modrá, červená, zelená, oranžová a mnoho, mnoho dalších, v závislosti na předmětu vzoru a obrazu samotného.

Co se stalo

Podstavec je vyroben z lékařské oceli a ne dražších kovů, jako je stříbro, jen z jednoho jednoduchého důvodu - pružinový systém, který drží náramek pohromadě, je tak silný, že stříbro prostě nemůže nést takový náklad, protože je to spíše měkký kov. Také lékařská ocel je hypoalergenní materiál. Od stříbra nebo zlata se liší svou tvrdostí a díky tomuto faktu šperk neztrácí tvar ani po dlouhé době a nedeformuje se. Navíc neztmavují a nejsou ohroženy, ani když jsou v kontaktu s vodou, takže produkty jsou skvělé pro koupání v procházkách po moři a na pláži.

Některé odkazy jsou plně vyrobeny ze stříbra.

Tento drahý kov je nejvhodnější pro ty, kteří jsou náchylní k alergiím. Vyzařované stříbro se odlišuje od světlejšího odstínu oceli. Kromě stříbra je bílé zlato také pokryto radiem. Tyto výrobky však vypadají naprosto identicky a není možné vizuálně identifikovat typ kovu. Stříbrné náramky jsou také dobré pro přímořskou plavbu, radiální postřik jim nedovolí oxidovat a měnit barvu a mořská slaná voda neovlivní lesk kovu.

Stříbro je považováno za měkký kov, proto je v Nominačních výrobcích kombinováno s hustší ocelí.Například u modelu "Composable" jsou všechny prvky vyrobeny z oceli vzhledem k tomu, že na základně každého článku je pružinový mechanismus. Pokud by tyto výrobky byly vyrobeny ze stříbra, ztratil by svůj tvar na samém počátku. Ale vložky v tomto modelu jsou vyrobeny ze stříbra nebo jsou pokryty zlatem.

Jak odlišit od padělků

Stejně jako většina světově známých značek, i Nominace je často obětí plagiátorství. Společnost z Číny DIY zejména často vytváří repliky pro šperky značky. Produkty této společnosti jsou několikanásobně levnější než originální a jsou vyrobeny z velmi nízkých kvalitních materiálů.

Na standardních linkách, které se používají pro základnu náramku, je na vnitřní a přední straně vyryt rytina „Nominace“ - název společnosti. To je ukazatel kvality a pravosti výrobku.

Cena

Nominace náramek tvůrce plánuje, aby se jeho produkty přístupné všem.

Proto se kromě drahé platiny, stříbra a zlata, pro výrobu náramků používá oceli, což je cenově dostupnější. Ale stojí za to připomenout, že koupí ozdobu z oceli, nebudete se zbavit v designu vůbec. Non-drahé prvky jsou také variabilní, přesné a přitahují vzhled jako drahé.

Kromě toho můžete kombinovat různé kolekce, můžete kombinovat ocelové základny se zlatým dekorativním prvkem, navíc zdobené diamanty.

Vzhledem k tomu, že náramky jsou sestaveny z článků, cena je vytvořena pro jeden prvek. Pokud by byly vyrobeny z mědi, cena by byla asi sto rublů. Pro ocelové spoje musíte zaplatit od sto padesáti rublů. Pro jeden odkaz ze zlata, cena je asi tisíc rublů, a to navzdory skutečnosti, že výrobek často není zcela vyroben z drahých kovů, ale pouze je rozprášen.

Pro muže je v průměru zapotřebí asi 20 odkazů, zatímco 17 bude dost pro dívky.

Užitečné tipy

Jak vložit odkaz

Vazby náramku jsou jeho bezprostřední součástí, protože v této konstrukci nejsou žádné šňůry-základny, na kterých by byly detaily navlečeny, což umožňuje sestavení náramku nebo změnu jeho součástí.

Spoj je kovový prvek, který se upevňuje na obou stranách.

Ohyby zachycují výstupky pravoúhlých článků. Tak, dva objekty lpí na jednom háku, jeden na každé straně.

Jak upevnit

Nominační náramky nemají absolutně žádné spony, zapínání ani karabiny. Když položíte na ruku, jednoduše natáhnete náramek a vložíte do něj ruku. Šperky s háčkováním mají měkké, pružné vložky, díky nimž se spojují šperky a rozptylují se, když vzlétnete nebo si dáte náramek.

Jak se čistí

Je důležité si uvědomit, že brusiva by se neměla používat k čištění zlacených výrobků. Nejlepší je odstranit prach a jemné nečistoty z těchto výrobků měkkým bavlněným materiálem, například vatou namočenou ve vinném alkoholu.

Vaječné bílky jsou považovány za aktivní účinnou látku pro čištění výrobků stříkaných drahými kovy, musí být pečlivě vyleštěny flanelem.

K čištění můžete také použít ocet.

Je nutné jej dát na výrobek a nechat po dobu 5 minut, pak je nutné jej opláchnout vodou a nechat uschnout sám.

Navzdory různorodosti metod byste však neměli čistit náramky Nomination sami. Nejlepším řešením by bylo vzít výrobek do specializované dílny nebo se obrátit na oficiálního zástupce, pokud se záruka na výrobce vztahuje i na vaše šperky.

Recenze

Mnoho uživatelů si všimne, že hlavním pozitivním rysem náramku je, že můžete neustále měnit jeho velikost.

Jiní mají rádi skutečnost, že můžete získat odkazy v paměti důležitých událostí, které se v životě vyskytly.Pokud cestujete často, pak v každé zemi, na památku vaší dovolené, můžete si koupit odkaz s tématickým obrázkem.

Fanoušci těchto výrobků věnují pozornost velkému počtu oficiálních butiků, v důsledku čehož je velmi obtížné narazit na nekvalitní falešný výrobek.

Také odkazy na Nominace náramek jsou považovány za dobrý dárek pro každou příležitost.

Vzácné dodávky do Ruska však mohou poškodit dojem. Ne všechno a ne vždy najdete v obchodě na skladě. Podle ruských celních zákonů se dodávky uskutečňují pouze čtyřikrát ročně.

Pokud ve vašem městě není žádný butik nebo oficiální zástupce, můžete vždy zajistit doručení prostřednictvím internetu. Dodávka je prováděna jak ruskou poštou, tak EMS.

14 foto
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky