Tiffany & Co náramek

Tiffany & Co náramek

Z různých dekorací, některé vyniknou zejména. Nejsou to jen doplňky, ale symboly krásného života, o kterém téměř každá dívka a žena sní. Do této kategorie patří také náramky Tiffany & Co. V tomto článku se dozvíte o historii a vlastnostech této značky a pochopíte, proč je tato společnost tak populární.

Trochu historie legendární společnosti

Historie značky Tiffany & Co je velmi dlouhá. Během své existence se značka stala jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších po celém světě. Uvidíme, jak to všechno začalo.

Společnost začala svou činnost v roce 1837.

Značka byla pojmenována jménem jednoho z jejích tvůrců. První obchod, který prodával tento produkt byl na Manhattanu. Postupem času se však prodejní místa objevovala po celé Americe a pak v Evropě.

Když se produkty společnosti začaly prodávat po celém světě, tvůrci se rozhodli zaregistrovat i jejich firemní barvu. Tentýž slavný tyrkysový odstín, který je korporátní barvou značky, je nyní oficiálně nazýván „Tiffany“.

Společnost se také vyznačuje tím, že na rozdíl od mnoha luxusních společností, Tiffany & Co používá stříbro vytvořit šperky. Doplňují své šperky o vysoce kvalitní polodrahokamové vložky, perly a dokonce i diamanty.

Značka byla původně umístěna jako ne levná, ale velmi vysoká kvalita. Stanovili standardy a vždy se s nimi setkali. Od prvních dnů své existence, navzdory obtížím, které v té době byly, prodávali své šperky za pevnou cenu a pouze za hotovost. Od roku 1851 pro výrobu svých šperkových výrobků společnost používá výhradně stříbro nejvyššího standardu.

Dnes má značka stále dobrou pověst a obrovské množství ocenění za kvalitu výrobků.

Proto, nákup šperků z Tiffany & Co, můžete si být jisti, že to bude dobrá investice.

První šperky a další roztomilé maličkosti od dětí Tiffany & Co v Americe se dostanou do dětství. Samozřejmě to nejsou nejdražší doplňky, ale první dar tohoto druhu by měl být pro dítě opravdu smysluplný. Po představení takovéto dekorace dítěti začnete v něm kultivovat chuť na krásu od dětství.

Představuje klenoty na ruce

Hlavním rysem náramků z této značky, uhodli jste, je jejich bezvadná kvalita. Všechny dekorace, které jsou v jejich sbírkách, vypadají elegantně a na ženské straně vypadají velmi dobře. Takové příslušenství je ideální pro lidi různého věku a společenského postavení. Ano, můžete je kombinovat s obchodním oblečením as něčím sofistikovanějším a večerním.

Modely a odrůdy

Dnes existuje velké množství náramků z Tiffany & Co pro každý vkus. Může to být buď tenká červená nit zdobená stříbrnými přívěšky, nebo tvrdý náramek, který je zdoben kuličkami nebo čistými perlami. Podívejme se na několik populárních možností šperků, kterým byste měli věnovat pozornost.

10 foto

"Tiffany T"

Jedná se o minimalistickou linii, která vypadá esteticky a elegantně. To bylo zahájeno tvůrci značky v roce 1995. Motivem pro něj byla slavná socha Atlasu, která namísto zeměkoule drží hodinky na ramenou, na ciferníku, na kterém jsou zobrazeny římské číslice.V této soše hodně symbolismu, navzdory nejjednodušší inkarnaci.

Dekorace z této linie byly vytvořeny na stejném principu. Ukázalo se, že jsou stručné, jednoduché a navrženy tak, aby zdůrazňovaly vaši krásu, a nevedly k tomu, že byste pozornost odvrátili od sebe.

"Klíče"

Jak již název napovídá, náramky z této řady jsou doplněny přívěsky v podobě malých stříbrných klíčů. Každý z nich má originální design a vypadá velmi elegantně a krásně. Tento šperk bude skvělý dárek pro vaši druhou polovinu, kterou jste skutečně připraveni dát klíč k vašemu srdci.

Se srdcem

Krásné náramky se srdíčky jsou vhodné pro romanticky smýšlející dívky. Vypadají elegantně a jemně. Můžete si vybrat dekorace s průhledným drahým kamenem a černou nebo barevnou. Velikost zavěšení je také odlišná, což je velmi výhodné. Pro majitele tenkých zápěstí, například, je lepší koupit šperky s malým přívěskem, který bude vypadat vhodnější na křehkou ruku.

S korálky

Nejznámějším náramkem s takovým dekorem je "Return to Tiffany" z korálků. Kombinace stříbra s takovými detaily vypadá zajímavě a ekologicky. Myšlenka na vytvoření tohoto náramku vznikla po tom, co se klíčový prsten se stejným designem stal populárním mezi zákazníky z celého světa. Náramek vznikl v roce 1969. Pro něj zvedl korálky o průměru osmi milimetrů, těsně k sobě. Doplňte tento náramek přívěskem.

"Nekonečno"

Rozpoznatelné po celém světě a šperky z této sbírky. Jsou doplněny ikonou nekonečna ze stejného stříbra jako základ náramku. Toto znamení je vybráno z nějakého důvodu. Symbolizuje kontinuitu vitální energie. Pro někoho se to může stát symbolem nekonečné lásky nebo víry v něco krásného.

Jak můžete vidět, ze sortimentu této značky si můžete vybrat jak lakonický jemný náramek, tak mohutný perlový náramek. Zaměřte se na svůj vlastní vkus a jak příslušenství vypadá na zápěstí.

Jak odlišit od padělků

Vzhledem k tomu, Tiffany je světově proslulá a velmi žádaná společnost, existuje mnoho, kteří chtějí vydělat na této popularitě. Chcete-li koupit skutečný náramek, ne Tiffany styl tágo, postupujte podle níže uvedených tipů. Za prvé, nezapomeňte, že originál nemůže být levný. Náklady na šperky z této značky jsou vždy stejné, takže pokud narazíte na nabídku za poloviční cenu, pak je lepší odmítnout takový „nákup“.

Výrazným znakem značky je také skutečnost, že všechny jejich šperky se prodávají v značkových krabicích. Tyto balíčky slavné tyrkysové barvy jsou povinnou součástí každého nákupu. Skutečné náramky z této značky nelze prodávat v běžných pytlích nebo v levných krabicích.

Kromě toho, všechny dekorace mají osobní certifikát. Pouze on vám dává záruku, že vybrané příslušenství není falešné. Pokud si nekupujete šperky v internetovém obchodě, musí být sériové číslo příslušenství s vámi vloženo do speciální databáze. Po tomto postupu obdržíte nejen své šperky, ale také právo pravidelně přivést náramek k čištění nebo opravě. Také na výzdobě musí být jasné razítko označující vzorek.

Kvalita může být také určena vzhledem.

Tvůrci velmi pečlivě kontrolují sílu a vzhled svých výrobků. Proto nemohou být žádné nepřesné adheze a více mezer. Všechny nestandardní produkty, které společnost prostě neumožňuje k prodeji. Jsou zničeny, ale nespadají na všechny druhy prodeje.

Dodržováním těchto pravidel a pečlivým zvážením zakoupeného zboží se můžete chránit před podvody a získat originální dekorace.

9 foto

Jak si vybrat

Výběr náramku je otázkou chuti. Měli byste se zaměřit nejen na to, které šperky jsou nejvíce žádané, ale na to, zda zapadají do vašeho stylu a vyhovují vám.

Čím tenší je zápěstí, tím snadnější a rafinovanější by měl být náramek.

A naopak, pokud máte širokou kost, pak tenký doplněk na ní bude vypadat neatraktivní. Pokud si koupíte náramek, který plánujete nosit denně, pak by měl být jeho design kombinován s vaším stylem. Náročná a nákladně vyhlížející dekorace je lepší nechat na večerní šaty.

Pokud si vyberete příslušenství jako dárek, pak se řiďte stejnými principy a zhodnoťte, zda náramek zapadá do nového majitele a zapadá do jeho stylu. Koneckonců, i drahý šperk může sbírat prach na polici po dlouhou dobu, pokud by se mu to nelíbilo, nebo ne.

Co na sebe

Náramky z této známé značky jsou téměř univerzální. Jsou vhodné pro každého a jsou kombinovány s každodenním oblečením a šaty, které se nestydí chodit po červeném koberci. Ujistěte se, že zvolené příslušenství je kombinováno s outfitem a vyhovuje vám.

Pro některé, Tiffany & Co náramky jsou skutečný luxus, zatímco jiní snadno koupit takové příslušenství pro sebe a své blízké.

Ale hlavní věc není, kolik peněz jste ochotni utratit za nákup šperků, ale kolik vám to bude vyhovovat. Vyberte si náramek, který zdůrazní váš individuální styl a všechny výhody vzhledu, a taková dekorace vás potěší.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky