Náramek "had"

Snake náramek

Velkolepé dekorace mohou dramaticky změnit jakýkoliv obraz. Tyto doplňky zahrnují masivní náušnice a přívěsky a samozřejmě náramky. Jak si vybrat náramek ve formě hada a jaké jsou jeho vlastnosti, se dozvíte z tohoto článku.

Vlastnosti příslušenství

Náramek "Snake" je dnes prezentován v mnoha verzích. To může být masivní a široký doplněk vyrobený ve formě hada, ovinutý kolem ruky nebo proutí dekorace v podobě hada.

Také zde jsou masivnější nebo elegantní šperky. Náramek může být tenký a sotva znatelný, což je vhodné pro dívky s tenkými rukama. A pro majitele plnějších rukou hodí široké příslušenství nebo náramky, vyrobené ve formě hada, několikrát omotané kolem zápěstí.

Náramky ze zlata nebo stříbra jsou často doplněny drahokamy nebo polodrahokamy. Místo očí se obvykle vkládají dva kameny. Takováto dekorace bude samozřejmě poměrně drahá. Dříve mohlo takové příslušenství dovolit pouze zástupce šlechty. Teď se málo změnilo, protože ne každý je ochoten utratit pár set dolarů za zdobení.

S kovovým příslušenstvím je vše velmi jednoduché.

Mohou být vyrobeny ze šperků nebo běžných kovů. Ale můžete si vyrobit měkké tkané náramky sami. K jejich vytvoření se používají kožené stuhy, tkaničky, nitě, nitě apod. Jejich tkaní není obtížné, takže i tenhle teenager se s tímto úkolem vyrovná. Existuje několik technik tkaní, pomocí kterých můžete vytvářet různé a odlišné od sebe náramky.

Také dávejte pozor na příslušenství, ve kterém je had kousání sebe ocasem. Toto je známý symbol nekonečna. Toto příslušenství se nachází v mnoha sbírkách známých šperkařských domů a je velmi oblíbené.

To znamená

Náramek vyrobený ve formě hada není jen ozdoba. Zpočátku dávali hluboký význam. Vzhledem k tomu, že tato zvířata žijí téměř ve všech koutech planety, příslušenství s jejich obrazy také nosili zástupci různých kultur.

Zpočátku nebyl náramek se symbolem hada jen ozdobou. Ti, kdo to nosili, věřili, že toto příslušenství může chránit, přinášet štěstí a dávat moudrost. Had sám od starověku je považován za symbol moudrosti. To je ostražitý brankář tajemství, který se neustále mění ve světě.

Obyvatelé Afriky ve starověku nazývali hadem královská zvířata a spojovali je s věčným životem. Na východě, protože sezónní změna kůže, had byl nazýván symbolem obnovy. Starověcí Řekové a Slované vnímali toto zvíře jako symbol moudrosti. A v Indii ženy a dívky v plodném věku používaly tento symbol k otěhotnění.

Kromě použití samotného symbolu hada hrála důležitou roli to, jaké materiály byly použity k vytvoření příslušenství. Nejstarší "had" náramky byly vyrobeny ze zlata. Tato výzdoba byla zachycena i v mnoha obrazech autorů renesance a středověku.

Pro staré Slovany, zlaté náramky, vyrobené ve tvaru těla hada, byly silné amulety.

Ale dovolit takové drahé šperky nemohly všichni. Proto byly také vytvořeny levnější analogy. Včetně mědi, bronzu nebo dokonce tkaných z kusů kůže.

Stříbro, mimochodem, v mnoha případech byl považován za cennější kov než zlato. Byl to symbol rafinovanosti a kultivovanosti. Proto byly velmi cenné i ozdoby z tohoto materiálu ve formě hadů.

Co na sebe

Takže, se kterým můžete kombinovat šperky, z velké části závisí na vlastnostech příslušenství. Nejjednodušší proutěné šperky lze nosit s ležérní oblečení.

V tomto ohledu jsou šperky z drahých kovů, zejména stříbra, rozmarnější. Takové šperky vypadají jako nejušlechtilejší, takže je nosí s džíny a tenisky, samozřejmě, nestojí za to. Stříbrný náramek je nejlepší pro večerní nošení. To bude nejlépe v souladu s šaty tmavých sytých barev.

Pamatujte také, že stříbrné had náramky by neměly být kombinovány s jinými doplňky. To je věřil, že had rád je hlavní ve všem, dokonce v jednoduchých večerních šatech, tak to nepřijímá žádnou soutěž. Je tedy nejlepší, když je to jediná dekorace v celém obrazu.

Velkolepé dekorace, vytvořené ve formě hada, způsobují rozdílné postoje dívek po celém světě.

Někdo v zásadě nemá tato zvířata ráda, a proto nechtějí nosit vhodné doplňky, a někdo si stále ještě klade do výzdoby této formy hluboký význam. Ale pokud máte rádi masivní kovové náramky nebo symbol samotného hada, pak můžete bezpečně koupit nebo vytvořit takové příslušenství vlastníma rukama. Konec konců, stejně jako před mnoha tisíci lety, je had symbolem, který neztratil popularitu. Takže s tímto náramkem budete vypadat stylově bez ohledu na vlastnosti šatů.

9 foto
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky