Náramek stříbrný Pandora

Náramek stříbrný Pandora

Milovníci krásy, stylu a šarmu jsou již dlouho převedeni do stavu "oblíbených" originálních náramků Pandora, z nichž jedna může nahradit šperkovnici a šperky. Takový náramek nejenže zkrášlí ruku, dává obecnému stylu dotek elegantní a sofistikované, ale slouží také jako amulet, osobní deník a vytváří platformu pro realizaci tvůrčích schopností. To vše je možné díky modulárnímu montážnímu systému.

Souhrn značek

Pandora - dům módy z Dánska s 35-letou historií, jejíž produkty jsou v poptávce mezi uživateli z celého světa.. Všechno to začalo otevřením malého klenotnictví páru Eniwoldsen v centru Kodaně v roce 1982. V současné době má Pandora tým profesionálů, kteří nabízejí krásnou polovinu vysoce kvalitních ručně vyrobených šperků a poměrně nízkou cenu.

Vlastnosti

Stříbrné náramky jsou nejoblíbenější mezi ženami různého věku a společenského postavení, protože každý majitel tohoto produktu má šanci realizovat své designové schopnosti a vytvořit individuální a jedinečný, s osobním historickým dekorem. Faktem je, že pro hlavní dar musí žena nebo dcera koupit pouze stříbrnou základnu pro budoucí náramek v podobě ráfku nebo řetězu se sponou.

Takovou základnu lze nosit jako samostatnou výzdobu, ale výrobci Pandory ji ozdobí různými klipy, kouzly, sponami a korálky z drahého dřeva, drahých a polodrahých kovů a skla Murano.

Pro spolehlivé upevnění přídavných prvků se používají speciální zátky. Můžete vytvořit donekonečna, dokud náramek nenajde ten individuální pohled, který se vejde do vnitřního stavu a potěší i ty nejmilejší módy.

Od tradice k modernosti

Když se podíváte na stříbrný náramek Pandora, můžete vidět historické spojení s šperky, které měli naši předci. Jiný jeskynník si všiml spojení medu s vázaným kartáčem a obdržení menších zranění tohoto kloubu. Ale lidé se vždy snaží mít krásné předměty a oblečení.

Myšlenka dávat individuální náramky individuální charakteristiky, se připojovat k nim různé přívěsky, podle kterého gods měl rozlišovat lidi, přišel k mysli obyvatele starověkého Egypta.

Podobně se choval v římské říši. Biografie některých rytířů v Evropě mohla být určena obrazy na přívěšcích. V dobách hippies bylo módní nosit korálky na kožených tkaničkách, ale brzy se v Dánsku nabídly rafinovanější možnosti se stříbrnou základnou. Od té doby, Pandora náramky získávají na popularitě a jsou ideální pro téměř všechny styly v módním průmyslu.

Rozumný úspěch

Po povrchním seznámení se získá dojem stříbrného náramku Pandora jako obyčejného designéra, jehož analog může být zakoupen v obchodě s hračkami nebo pro výrobky z jehel. Tento populární výrobek však získal uznání od uživatelů po celém světě. Součásti úspěchu výrobku jsou poměrně jednoduché:

 • ručně vyráběné řemeslníky, který je neustále oceňován;
 • používání přírodních a bezpečných zdravotnických materiálů, které prošly kontrolou kvality;
 • absolutní exkluzivita a jedinečnost jakéhokoliv dalšího prvku (korálky, přívěsky, klipy). Na světě nejsou žádné naprosto identické prvky.
 • Propracovanost v zdobení předmětů, které jsou vyloženy stříbrem, zlatem, perlami, kameny, perlou. Používá se také honování, rytí, palby a oxidace.
 • vysoce kvalitní výrobu všech hlavních a doplňkových prvků.
 • Náramek je pohodlný a praktický: je lehce natažený, má malou hmotnost, nevyžaduje zvláštní péči, může být navlhčen vodou a sušen na slunci.

Originální dárek

Stříbrné náramky Pandora může sloužit jako nádherný dárek, který je prezentován bez zvláštní příležitosti a může doplnit důležité události v životě:

 • takový dárek od rodičů s korálky, symbolizující rodinnou krbu a rodičovskou lásku, potěší každou mladou ženu módy na její narozeniny;
 • tím, že mladý muž zdobí náramek v jasných barvách vášně nebo v jemných tónech romantiky, udělá originální uznání v pocitech;
 • muž, který poděkoval své ženě za jedinečně navržený náramek pro zprávy o nadcházejícím doplňování v rodině, dostane mnoho poděkování a uznání;
 • pro dívku, nečekané překvapení v podobě výrobků z módního domu Pandora bude dávat poplatek za dobrou náladu a zábavné zábavy na dlouhou dobu.

Jak se nosí

Náramky Silver Pandora jsou ideální pro mnoho příležitostí v životě a různých stylech oblečení. Zde jsou některé doporučené návrhy pro každodenní nošení:

 • 1-3 míče, které jsou ideální pro nejpřísnější oblečení v kancelářských zařízeních.
 • Několik korálků, které harmonicky zapadnou do večerních šatů, doplní luxusní vzhled při návštěvě divadla.
 • Návštěva ve večerním klubu vám umožní ztělesnit nejdivočejší fantazie ve vašem náramku a kombinovat nesourodé prvky.
 • Módní ženy s plnými zápěstí se nedoporučují tenké nebo příliš široké vzory, protože vizuálně dělají ruce ještě silnější.
 • Tenké ženské zápěstí by se neměly nosit příliš objemné vzory, ale každá tloušťka je perfektní.

Tajemství a magie

Po získání základny se doporučuje zakoupit si další položky, které chcete vytvořit svým vlastním mistrovským dílem. V obchodě můžete konzultovat s prodávajícím při výběru určitých postav: objasnit jejich význam, rozluštit nebo seznámit se s příběhem. A je možné dát každému prvku svůj zvláštní význam a tajemství, jehož význam nebude každému znám.

Doma potřebujete rozšířit všechny atributy před sebou, prozkoumat je, poznávat každou kuličku odděleně, sledovat hru světla a stínů a cítit, že jejich vnitřní energie zbyla z práce neznámého klenotníka.

Poté by měly být všechny další prvky kombinovány a zavěšeny na stříbrném podkladu, aby se do procesu vložila jejich energie a teplo tak, aby se tento náramek mohl stát jakýmsi šarmem a přilákat hodně štěstí a vše nejlepší.

13 foto
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky