Hermes Náramky

Hermes Náramky

Snad by bylo obtížné najít lepší synonymum pro slovo „luxus“ než název značky Hermes. Ceny za tašky této značky jsou srovnatelné s náklady na byty v provincii. Vysoká cena však skrývá nepřekonatelnou kvalitu. Příslušenství v podobě Hermesových náramků dodá obrazu elegantní a solidní.

Od týmu k parfému

Historie módního domu Hermes začíná na počátku devatenáctého století ve Francii, kdy Thierry Erme založil svou vlastní smutnou dílnu v Paříži. Jména jsou více originální než jeho vlastní jméno, nevynalezl. V sortimentu jeho dílny byly sáně a můstky z kůže. Je zajímavé, že Tieri Erme okamžitě umístil své výrobky jako „luxus“: jeho jedinými klienty byli zástupci nejvyšší aristokracie.

Vedení případu v budoucnu převzali synové Tieri. Rozšířili okruh a publikum zákazníků. Hermes sedla, sáně a tašky pro vybavení koně měli jejich loajální obdivovatele mezi ruskou šlechtu.

Začátkem dvacátého století se pod touto značkou začala vyrábět cestovní tašky, rukavice, opasky a další doplňky. Všechny se vyznačovaly krásnou kůží, ručně vyráběným a značkovým stehem, který stále zdobí výrobky značky Hermes.

Pak vyšly slavné hedvábné šátky (čtverce), oblečení a parfémová linka.

Hermes náramky jsou nadčasové kultovní doplňky. V řádku značky je:

 • Smalt (kov + smalt).
 • Lakované (lakované dřevo).
 • Kožené náramky.

Jsou ideální pro vytváření obchodních, večerních, příležitostných obrázků a samozřejmě zdůrazňují dokonalou chuť a vysoký status jejich milenky / majitele.

Modely

 • Nejslavnější Hermes je H-náramek.. Jedná se o doplněk, který vypadá jednoduše, ale velmi elegantně, s cvaknutím ve tvaru písmene H. To může být úzké - v tomto případě stylisté doporučují nosit několik kusů na zápěstí, vybírat je podle barvy. Velmi oblíbené jsou i široké modely H, které zdůrazňují krásu křehkých tenkých rukou.
 • Hermes smalt náramky Jsou převážně vyrobeny z palladiového kovu a zdobeny smaltem.

Smalt H-náramky často monofonní. Počet barev je pro mysl prostě nepochopitelný. Kupující na místě nejprve vybere celkové barevné schéma požadovaného náramku (např. Červené odstíny, šedo-modrá, ocel, atd.) A pak mu nabídne výběr velkého množství odstínů.

Kromě toho si můžete vybrat barvu "stříbro", "zlato" a "růžové zlato" (více tlumené, uklidňující odstín zlata) a šířku příslušenství.

 • "Zavěšené náramky" nebo "zavěšené náramky."- další známý model. Oni jsou také vyrobeni z kovu a zdobený smaltem, ale místo dopisu H, oni mají poněkud masivní závěs. Tento náramek má také mnoho různých potisků a odstínů, může mít různou velikost, šířku a barvu kovového podkladu.
 • "Vytištěno" - Potištěné náramkykteré nemají spony. Jedná se o jednodílné kovové příslušenství se smaltovanou výzdobou. Mezi tisky - geometrické vzory, květinový ornament, prosté náramky s názvem značky nebo její symbolika (tým), zvířecí tisky.
 • Náramky "perfektní zápas" (perfektní pár) - také pevný model bez viditelného zipu. Zpravidla se jedná o lakonické monofonní kovové příslušenství, zdobené texturní kůží různých barev. Vypadá neuvěřitelně stylově a draho. Lze nosit sólo nebo v kombinaci s jinými modely.
 • Pokud jsou náramky ze smaltu nebo kůže poctou klasikům, pak příslušenství z lakovaného dřeva pomůže vytvořit jasný a dynamický obraz mládeže. Široký a silný, úzký double nebo texturní - lineup je malý, ale velmi nezapomenutelný.Jejich cena je o něco nižší než smaltované nebo kožené doplňky, ale opravdoví znalci módy je jistě ocení.
 • Kožené náramky Hermes vždy připomínal historii značky - stejně jako v koňském postroji se zde kombinují jen nádherné kůže a kov - nic zbytečného. Každý si může vybrat kožené doplňky z hlediska nálady a stylu: v sortimentu jsou široké a úzké modely, tkané a hladké, a samozřejmě ve velmi odlišných odstínech.
 • Samostatně by mělo být řečeno o modelech "kultovní" - to znamená, že jsou určeny konkrétním jednotlivcům. Mezi nejzajímavější patří tenký náramek Hapi (úzký kožený řemínek s jednoduchou přezkou, který je několikrát ovinut kolem ramene) a kožené pásky Kelly různých šířek s originální masivní přezkou.
 • Pro muže, poměrně široký sortiment příslušenství na ruce - smalt a kůže. H-náramky jsou k dispozici v mono-květiny: pro muže jsou k dispozici přísné bílé, několik odstínů modré a hnědé, červené a žluté. Kožené doplňky s kovovými přezkami jsou vhodné pro mladé módy a pro úctyhodné muže věku.

Náklady na Hermes náramky, samozřejmě, je velmi vysoká. Na webu si můžete zakoupit repliky - různé kvality a ceny. Mezi nimi jsou velmi cenné kopie. Aby však tato věc skutečně „zahřála duši“, stojí za to koupit alespoň jeden originál - to bude přechod na všechny, dokonce i ty nejnáročnější události.

Spolupráce Apple

Ve spolupráci s tech obří Apple, Hermes spustila řadu hodinek Apple hodinky Hermes - Doplněk je více módní na to myslet.

V řadě 3 tanga: Double Tour - hladké tangakteré se obepíná kolem zápěstí dvakrát, Simple Tour - zcela jednoduchý pásek s originální přezkou, připomínající upevnění na koňském postroji a Machette - náramek, skládající se ze dvou popruhů se dvěma sponami. Všechny z nich lze snadno měnit (univerzální montáž). Můžete si vybrat z několika barev. Je pozoruhodné, že mezi originálními barvami Hermes není bílý pásek.

Pro sport je k dispozici exkluzivní sportovní pásek Hermes. Apple v tradiční oranžové barvě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky