Flash disk náramek

Flash disk náramek

V naší moderní době lze ve všem, co nás obklopuje, vidět kreativní přístup k tvorbě věcí: oblečení, auta, budovy, telefony, počítače a jejich příslušenství. Kreativní vlna se dotkla takového nezbytného gadgetu, jako je USB disk pro ukládání různých digitálních informací. Designéři různých značek vyrábějí flash disky různých tvarů, barev a doplňují různé funkce.

Na spotřebitelském trhu můžete toto paměťové médium vidět ve formě potravin, zvířat, lidí, otvíračů a zapalovačů.

8 foto

Tento článek se zaměřuje na flash náramek - stylové a módní zařízení, které nejenže doplní obraz moderního člověka, ale také poskytne flash disk ve správný čas a nenechá se ztratit, jak se často stává.

Vlastnosti

Náramek flash disku má základnu z tvrdé gumy nebo jiného flexibilního materiálu. Nabízí bohatou barevnou paletu tohoto „USB šperku“ a rozmanitost vzhledu: tlustý, tenký, ve formě hada nebo náramkových hodinek, tkaný pro elegantní ženské ruce nebo brutální jednodílné náramky pro mužský obraz.

Takový pohon je připevněn k zápěstí ve formě konvenčního náramku, který je k sobě připojen pomocí zástrčky pro vstup do USB portu na jedné straně a krytu na druhé straně.

Tento flash disk bude vždy po ruce a v případě potřeby můžete náramek během několika sekund odstranit a použít jako běžný nosič informací.

Tyto flash karty mají v současné době objem od 1 do 128 GB. Flexibilní materiál moderních náramků, na rozdíl od prvních modelů, může být zdoben kresbami, nápisy nebo logy. Výkres je aplikován různými inovativními postupy: celobarevným sítotiskem, laserovým rytím, polštářovým tiskem nebo tepelným přenosem.

Silikon

Náramkové zábleskové jednotky vyrobené ze silně zbarveného silikonu mají zvláštní zájem jak u dospělých, tak u dětí. Jsou poměrně lehké a měkké, pohodlně sedí na vaší ruce, vypadají stylově a módně, umožňují rychlé použití flash karty ve správný okamžik, aniž byste museli hledat drahocenný čas.

Silikonové flash karty ve formě náramku jsou populární, když:

  • Je nutné provést určitou PR kampaň nebo reklamní kampaň. Mnohé organizace nabízejí, aby na tyto náramky byly umístěny oficiální loga společnosti (jako reklama), které nebudou vymazány a nevymizí ani při nepřetržitém používání.
  • Vyžaduje zvláštní dárek pro studenta střední školy nebo studenta.který nejenže aktivně využívá zařízení pro ukládání informací, ale chce vypadat stylově a módně.
  • Rozptýlení - váš problém. Náramek bude vždy viditelný, což znamená, že nebudete ztrácet čas hledáním, což je v naší době tak málo.

Přehled nejoblíbenějších modelů

Moderní spotřebitelský trh nabízí širokou škálu flash disků v podobě náramku. Zvažte nejoblíbenější.

Firma CDLabs nabízí uživatelům náramky s vestavěnými flash disky různých barev, designu a objemu (od 64Mb do 64Gb). Realizuje výrobu přístrojů na půdorysech zhotovených klienty samostatně nebo společně s projektanty firmy.

Flash náramky jsou nabízeny, zdobené různými kameny, sklem nebo ve formě funkčních hodinek s LED podsvícením. Taková zařízení mohou být distribuována všem zaměstnancům stejné společnosti jako suvenýry, aby se tým shromáždil a celková nálada na nadcházející práci. Také produkty této společnosti jsou aktivně prezentovány účastníkům různých seminářů a konferencí, na kterých jsou distribuovány flash disky, které již mají informace o výsledcích jednání.Zařízení s předtištěným firemním logem je na rozdíl od otravných brožur a letáků vynikajícím zdrojem reklamních informací.

Společnost "Rublest" nabízí flash náramky různých velikostí (pro děti, teenagery i dospělé) různých velikostí (od 2 do 128 GB) a design - pro použití velkých log a dlouhých nápisů, kroucení náramků, které dokonale zapadají na jakoukoliv velikost ruky a elegantní půlkruhový pro použití malých obrázků.

"FlashImperium" nabízí nosiče ve formě náramku z 12 různých provedení a obrovskou paletu odstínů. Tato řada může uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů, což jim dává nejen pohodlné zařízení, ale také světlou módní dekoraci a dlouhou dobu dobrou náladu.

Jak to udělat sami

Toto módní zařízení lze vyrobit nezávisle doma. Bude spolehlivě sloužit jako tvůrce, nebo bude tvořit praktický, ale kreativní dárek z módního směru „ruční výroba“.

Než začnete vytvářet náramek flash disk, musíte připravit potřebné nástroje a materiály:

  • Několik různých barev nití. Nejlepší možností je vzít tři jasné barvy odpovídající délce 12-15 metrů.
  • Pružná, ale trvanlivá lepenka
  • Dva typy pásky (transparentní a průmyslové) \ t
  • Lepidlo ("Moment", "Superglue", ohřívač, atd.)
  • Pohodlné nůžky
  • Pravítko
  • Malý flash disk, například USB flash disk Verbatim TUFF 'N' TINY.

Nejdříve je třeba změřit délku zápěstí a vyříznout dvojitý proužek lepenky rovný výsledné délce plus 1 cm, přilepit okraje proužků, ponechat dvě strany neporušené: na jedné straně je třeba vložit a přilepit USB flash disk, na druhé straně - kryt. Pro pevnost je lepší tento polotovar zabalit vrstvou průmyslové lepicí pásky. Poté se kartonový polotovar postupně a opatrně zabalí barevnými nitěmi. Na horní straně nitě můžete přidat korálky, korálky nebo zábavné přívěsky tak, aby flash disk nosil exkluzivní styl a vyjadřoval vnitřní stav uživatele. Po ukončení navíjení se závitem jedné barvy je třeba jeho konec upevnit průhlednou páskou a začít navíjet jinou barvou. Po úplném navinutí přilepte nit a vychutnejte si výsledek.

9 foto

V dalším videu - způsob tvorby náramku pro flash disk vlastními rukama.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky