Náramek Bvlgari

Náramek Bvlgari

Každá holka miluje šperky, a to není překvapující, protože fair sex vždy táhne k něčemu brilantní a krásné. Pak se dozvíte o nádherných uměleckých dílech - náramcích slavné italské značky Bvlgarikterý je celosvětově ceněn pro svou kvalitu a nepřekonatelný design každého výrobku.

O značce

Značka BvlgariKaždá dáma, která má rád luxusní a exkluzivní šperky, kosmetiku a další atributy krásy a luxusu, je pravděpodobně známá.

Italská společnost se objevila v roce 1884, byl otevřen první butik S. Bulgaris - řecký klenotník. Od té doby se malý podnik rozrostl na obrovskou značku, kterou si vybírají známé celebrity, politici a mnoho bohatých jednotlivců po celém světě.

Kromě šperků, Bvlgari také vlastní řetěz luxusních hotelů, které jsou stejně oblíbené jako šperky.

Bvlgari je dotek vynikajícímu. Všechny šperky jsou něco zvláštního a nadpozemského, což je důvod, proč si značka tuto popularitu zachovala od prvních dnů svého založení.

Sbírky

Sortiment značky má dosud dostatečný počet náramků, mezi kterými můžete najít přesně to, co vyžaduje ženská duše. Bvlgari náramky - to je skutečné šperky umění, ze kterého je prostě nemožné strhnout oči.

Kolekce šperků "Serpenti " vám umožní cestovat zpět do mytologických světů starověkého Řecka a Říma. Hadí ztělesňuje moudrost a vitalitu a byla to ona, kdo byl vybrán jako symbol této sbírky. V této sbírce najdete:

 • Luxusní růžový zlatý náramek s diamanty v klasickém řezu. Vyznačuje se zvláštní přitažlivostí a hypnotickou brilancí a rozhodně nenechá svou milenku bez pozornosti.
 • Náramek z bílého a žlutého zlata s diamanty "Marquis" v klasickém střihu, stejně jako rubíny a diamantové pavé. Tento náramek vám umožní cítit svého majitele skutečnou královnou.
 • Bílý zlatý náramek s efektními smaragdy a diamantem pavé.

Kolekce značekSen Divy"odráží v sobě veškeré kouzlo skutečné italské ženy, její krásu a eleganci. Inspiruje se obrazy těch nejznámějších prima donnas a design šperků připomíná římské mozaiky." V kolekci značek na Vás čekají následující šperky:

 • Slave - růžový zlatý náramek s perleťovými prvky a kulatými diamanty, stejně jako diamantové pavé.
 • Bílý zlatý náramek se smaragdovými korálky, safír, kulaté diamanty v klasickém střihu a brilantní pavé.
 • Bílý zlatý náramek s hruškovitými rubíny, diamanty v klasickém střihu a diamantové pavé.

Šperky z této kolekce mají okouzlující a kouzelné kouzlo, které oslavují krásu Itálie a jejích žen.

Náramek ze sbírky "Fiore Di Bvlgari"s květinovými motivy bude skvělým doplňkem jakýchkoli večerních šatů. Dekorace z této kolekce značky nás inspirují vzpomínkami na dětství, polní květiny, svobodu a přirozenost." Náramek z této kolekce je vyroben z růžového zlata s vložkami z akvamarínu, tanzanitu, turmalínu, ametystu, smaragdu a samozřejmě diamantové dlažby. Tento šperk je opravdovým mistrovským dílem, ze kterého si sotva vezmete oči.

Šperky

Designové šperky italské značky se vyznačují geometrickou čistotou, jsou vyrobeny v minimalistickém stylu, ale zároveň pomáhají odhalit veškerou eleganci a ženskost jejího majitele.

KolekceB.Zero1"inspirovaný jednou z nejkrásnějších památek - Colosseum, dekorace spojují vynikající symboliku věčnosti - kruh a moderní motivy." V této kolekci naleznete následující náramky:

 • Růžové, žluté nebo bílé zlato s diamantem pavé.
 • Náramek prsten s černou keramikou.
 • Náramek z růžového zlata s bílou keramikou.
 • Manžety náramky.
 • Hard možnosti s diamantem vydláždit.
 • Flexibilní možnosti s dekorativními prvky.

Co na sebe

Docela nejednoznačná otázka - s čím a kdy nosíme takové nádherné šperky jako náramky. Zvláště šperky z této značky. Náramky Bvlgari jsou masivní a dokonce těžké na první pohled dekorace. Představují hojné množství drahokamů a polodrahokamů a různé detaily, které budou bezpochyby dokonale kombinovány s jakýmikoli večerními šaty a šaty. Takové náramky mohou být bezpečně vybrány například pro ples.

Pokud jde o možnosti pro každý den, které lze nosit do práce, do kanceláře, na setkání s přáteli, atd., Zde je nejlepší zvolit možnosti ze sbírky "B.Zero1", nerozlišené pestrými kameny. Jsou vyráběny v duchu minimalismu a do obrazu vkládají jen potřebné poznámky, přesněji je doplňují." jen vyzvednout možnosti pro šperky ze stejného kovu, takže budou vypadat harmoničtěji.

Stanovisko odborníků

Samozřejmě, že cena šperků je poměrně vysoká, protože to není běžné šperky. Chcete-li se dotknout skutečného italského luxusu, budete muset zaplatit poměrně velké množství. Ale produkt určitě stojí za to, protože nejčastěji se takové šperky stávají rodinným dědictvím a přecházejí z generace na generaci.

Samozřejmě, že je lepší si vybrat originál, a ne kopii, protože v čase, podčeleď ještě nepřinese vám pocity, že skutečný kus šperky dá.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky