Brigitte Bottier Lak na nehty

Brigitte Bottier Lak na nehty

Krásný, originální, stylový, odolný a má léčivý účinek. To vše - Brigitte Bottier lak na nehty od výrobce Eurotrade.

Dekorativní nátěr, který léčí

Brigitte Bottier - jedna z nejznámějších značek dekorativní kosmetiky, včetně laku na nehty, vyrobené mezinárodní společností Eurotrade.

Na ruském trhu jsou produkty této značky známy již od konce minulého století. Vlasti značky laku je Francie - trendsetter průmyslu nehtů.

Tajemstvím úspěchu kompozic pro barvení, ochranu a ošetřování nehtů této značky je optimální kombinace ceny a kvality, neustále aktualizovaná paleta a pravidelně aktualizovaný sortiment.

Vlastnosti a výhody

Lucky Brigitte Bottier je praktický, elegantní a schopný uspokojit všechny nejnáročnější potřeby žen.

Profesionální řada dekorativních nátěrů vybavených unikátním kartáčem, navrženým a vyrobeným italskými experty. Vyrábí se ručně z přírodního vlákna a má mírně zaoblený tvar. Díky svému tvaru a složení je kartáč snadno a extrémně přesný. Jeho optimální šířka je zárukou úplného a rovnoměrného barvení celé nehtové desky bez „překračování obrysů“.

Největší výhodou výrobků Brigitte Bottier je jeho absolutní bezpečnost. Většina z nich je vyráběna podle moderního systému „5 free“, což znamená, že neobsahuje takové škodlivé látky jako:

 • formaldehyd;
 • formaldehydové pryskyřice;
 • toluen (methylbenzen);
 • dibutylftalát;
 • kafr.

Všechny tyto látky jsou toxické a škodlivé pro lidské zdraví.

Mezi další výhody produktů z kolekce značky patří:

 • sytost barev který umožňuje aplikovat pouze jednu vrstvu;
 • vytrvalost - nepoškozené ani při častém kontaktu s vodou a saponáty (např. při mytí nádobí);
 • trvanlivost - udržuje na nehtech nejméně týden;
 • bezkonkurenční brilanci který časem nezaschne.

Díky tomu se snadno nanášejí laky, které se neroztáhnou a nevaří, a snadno se odstraňují i ​​běžnými odstraňovači laků na nehty.

Různé barvy a odstíny

Barevná paleta Brigitte Bottier dokáže zachytit představivost. Vše je zde: od jemných, sotva znatelných nahých odstínů až po nejjasnější kyselé.

Zároveň je téměř celá paleta prezentována v různých verzích - se všemi druhy speciálních efektů.

Taková odrůda vám umožní experimentovat a vytvořit nejneobvyklejší a originální designové možnosti pro vaši manikúru.

Sortiment

Značkové výrobky nemají jen široký, ale nejširší sortiment. V arzenálu značky lze nalézt jako kompozice na bázi tradiční nitrocelulózy a na bázi vody. Ten umožňuje vstoupit do složení různých vitaminových doplňků, rostlinných výtažků a přírodních olejů, které posilují nehtovou destičku a bojují proti její křehkosti a dalším nedostatkům.

Velká pozornost je věnována vývojářům značky a neustálému zlepšování gelových laků.

V nejbohatší sbírce dekorativních lakových nátěrů jsou prezentovány jak nestárnoucí klasika, tak nejmodernější trendy moderní doby.

Profesionální klasická kolekce obsahuje pokyny "Gel Formula" a "2 Step Gel Formula." Laky těchto řad mají zvýšenou sytost a hustotu, vytvářejí ochrannou vrstvu na povrchu nehtu, která si zachovává svůj reprezentativní vzhled 2-3 krát delší než jejich protějšky. Zároveň se velmi snadno aplikují a rychle schnou.

Linka "Profesionální nehty Gel Formula" - jedná se o 59 odstínů laků s účinkem gelového potahu, což umožňuje vytvořit manikúru doma, která se neliší od profesionálního salonu. A to vše za pouhé 3 minuty.

Inovativní speciálně vyvinutá gelová formulace jim dodává další stabilitu. V tomto případě se nemusí sušit v ultrafialové lampě a odstraňovat poměrně běžné prostředky, které nepoškozují nehtovou destičku.

Linka "2-stupňový Gel Salon Formula" - jeden z posledních vývojů společnosti. Hlavním rysem tohoto pokrytí je, že plní dvě funkce najednou, a to jak základní, tak barevné.

 • První část je chemická sloučenina napomáhá zlepšovat "přilnavost" barvící kompozice s keratinem nehtu a současně brání pronikání pigmentů barviva do struktury nehtu.
 • Druhou částí je vzorec pro urychlené sušení, což také přispívá k tomu, že lak denně tuhne pod vlivem slunce.

Brigitte Bottier kolekce matných laků je reprezentována vládci:

 • "Pastel" - jemné odstíny této linie vypadají skvěle jak na dlouhých, tak i na krátkých nehtech, perfektně se hodí a doplňují módní pastelové barvy v oblečení.
 • "Satin Chic" (saténová elegance) - jedna z nejnovějších linií, kombinující temnotu a hluboký bohatý lesk. Sortiment zahrnuje modré, mořské, víno, švestkové tóny a achromatické barvy.

Řada Brigitte Bottier se navíc nachází v řadě:

 • "Neon Dance" - "blikající" a zářící ultrafialovým zářením. Efektivně se podívejte na klubové nebo disco osvětlení. Pro ještě větší nasycení nanesení laku řady může být použito neprůhledné bílé základny. A zvýšit neonový efekt jejich uložení v několika vrstvách.
 • "Zrcadlo" - se zrcadlovým efektem. Ultra lesklý, snadno se nanáší a rychle schne. To pomáhá, aby se manikúra úžasně krásná a dává další kouzlo jeho majiteli.
 • "Jogurt" ("jogurt") - díky malým rozstřikům flitrů připomíná kovový efekt, ale zároveň má mírně drsnou původní texturu.
 • "Sladká glazura" ("sladká glazura") - Další řada pastelových odstínů, krása a originalita, která dává mikroskopické jiskry. Pomáhá také dát příjemnou texturu písku.
 • "Mušle" ("shell") - gelový lak, který byl přidán ke složení drobných slídových inkluzí, které se třpytily ve světle a způsobují, že barvy se hrají s dalšími barvami.
 • "Jersey" - druh pískového povlaku, doplněný barevnými částicemi a drobnými třpytkami, vytvářející fascinující hru světla (jako na dresové tkanině). Paleta je prezentována v jemných pastelových odstínech. Aby se dosáhlo maximálního účinku, měla by se lahvička před zahájením procedury protřepat a na kartáč by se mělo aplikovat velmi malé množství kompozice.
 • "Star Shine" ("hvězdný lesk") - neztrácí svou relevanci s jiskrami. Řadě dominují studené odstíny.
 • "Silky Way" ("Silk Road") - jedna z nejnovějších kolekcí trendů. Po zaschnutí barvy a textury se podobá nejdražšímu a měkkému hedvábí. Nanáší se ve dvou vrstvách bez použití vrchního nátěru.
 • "Francouzská revoluce" - 12 barevných odstínů pro manikúru. Láhve této linky jsou vybaveny tenkým kartáčem, který umožňuje aplikovat vzory a kresby.
 • "Nude" - vládce nejpřirozenějších práškových odstínů, které manikúru šlechtické rafinovanosti.
 • "Shell Nails" - kombinuje všechny nejlepší kvality gelů a laků. Takové prostředky jsou rychle aplikovány, neztrácejí svůj vzhled po celou dobu nošení, prakticky nejsou citlivé na různé druhy škod. Mají klasický lesk a neuvěřitelně bohatou barvu. Současně mohou na nehtech vydržet až 3 týdny, bez ohledu na „extrémní“ podmínky.
 • "Vánoční kouzlo" ("Vánoční kouzlo"). Byl vytvořen speciálně pro nový rok a Vánoce.Kromě samotných svátků je kolekce pozoruhodná svým jasem, krásou a magickým leskem, připomínajícími šumivé prskavky nebo barevné lesklé vánoční ozdoby. Nepochybně dodá slavnostní náladu nejen svému majiteli, ale i lidem kolem ní.

Kromě těchto sbírek má značka Brigitte Bottier řadu různých nástrojů pro vytváření originálních a módních efektů:

 • Holografický efekt (holografický efekt). Transparentní základna s nejmenšími holografickými pigmenty. Kompozice může být použita jako samostatný povlak nebo nanesena na jakýkoliv barevný substrát.
 • 3D objektiv s akrylovým polymerem nejenže chrání hřebíky před negativními vnějšími vlivy, chrání barvu laku před změnou, ale také dodává hřebíkovému plechu větší objem, efekt „mokrého lesku“ zvyšuje barevnou hloubku.

Recenze

Brigitte Bottier lak a gelové laky mají mnoho příznivců v mnoha zemích světa. Jsou stále populárnější mezi dámami Ruska a zemí SNS. A "armáda" fanoušků je doplňována každý den.

Většina žen, které nemají čas nebo příležitost pravidelně navštěvovat nehtové salony říkají, že s laky z této značky, domácí manikúra vypadá o nic horší než profesionální, který se provádí v salonu.

Současně pro nátěr nevyžaduje žádné speciální znalosti a zkušenosti - i nováček zvládne. Vzhledem k poměrně silné struktuře laku a plochému, lehce zaoblenému kartáčku jsou nehtové desky zcela a rovnoměrně zbarveny z první vrstvy, což urychluje proces nanášení.

Také fanoušci a ženy módy, kteří poprvé vyzkoušeli gelové laky známé značky, označují jejich úžasnou pevnost. Dokonce ani každodenní domácí práce ve formě mytí nádobí, loupání zeleniny a ovoce, mytí a jiných věcí nemohou poškodit lakování laku. Není poškrábaný, neodlupuje se, neodštípne a nebrusí na špičkách nehtů a ani po dvou týdnech nevypadá, jako by byla manikúra právě vyrobena.

V tomto případě ani dvojitá nebo trojitá vrstva nevytváří nehtové desky těžší a nemá na ně žádný negativní vliv. A dokonce i naopak, zachází s nimi, o čemž svědčí nadšené recenze žen s problematickými nehty.

Poznamenejme, že s pravidelným používáním značkových výrobků, jejich nehty již nejsou odlupující se, přestávky, stávají se mnohem silnějšími a dokonce začaly růst rychleji.

Podívejte se na video recenzi laku na nehty Brigitte Bottier № 01 "Zrcadlo".

Ve videu je názor na laky na nehty Brigitte Botier.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky