Cosmo Gel Polský

Cosmo Gel Polský

Mnoho žen dnes nepoužívá tradiční nehty na manikúru, ale další jedinečný nástroj. Cosmo Gel Polish má oproti běžným barvivům několik nečekaných výhod. Proto stojí za to tento úžasný výrobek a jeho vlastnosti zvážit podrobněji.

Vlastnosti a výhody

Fondy Cosmo obsahují jak složky běžných laků - barvící pigmenty, tak změkčovadla, která rychle schnou a nemají ostrý nepříjemný zápach. Vzorec, obohacený vitamíny, vyživuje tkáně a nehty zůstávají zdravé a silné po dlouhou dobu.

Společnost CosmoLac byla založena relativně nedávno, je jí pouze 4 roky. Během této doby se výrobci podařilo vytvořit jedinečnou řadu produktů pro prodloužení péče a nehtů. V sortimentu desítek výrobků bude každá žena schopna najít barevnou paletu podle svého vkusu.

Laky pro manikúru od ruské firmy Cosmo vyrábí evropská technologie s použitím nejosvědčenějších komponent. Jsou naprosto neškodné a při správném použití dávají zaručený výsledek. Výhody produktů CosmoLac jsou následující:

 • velký sortiment kosmetika, bohatý výběr odstínů;
 • hustá konzistencekterý je aplikován bez problémů;
 • pohodlné a elegantní flakonchiki;
 • laky gely rychle schnou a soběstačně;
 • k dispozici za cenu.

Cena jedné láhve v průměru je 100-120 rublů, což je mnohem levnější než mnoho zahraničních analogů. Proto je možné experimentovat s barvami.

Odrůdy

Společnost "CosmoLac" představuje více než 10 řádků gelových laků pro každou příležitost. Všechny jsou baleny v krásných a pohodlných lahvičkách po 7,5 ml. Venku je základní barva, návod k použití a složení. Oblíbené jsou tyto sbírky laků:

 • "Východní Francie" má paletu elegantních a sofistikovaných odstínů pro nejnáročnější ženy. To jsou Poklady Louvru, Amelie, Moulin Rouge, Versailles, Chateau Margaux a dalších pěkných barev.
 • "Night London" doplní obraz atmosféry dobré staré Británie. Mezi tyto sbírky patří laky "Piccadilly", "viktoriánský styl", "Blackjack" a další.
 • Řada laků "Chic Party" Prezentován speciálně pro milovníky šokujícího a vzdorného obrazu. To jsou nejjasnější barvy: "Káva Malibu", "Karaoke", "Tanec na stole", "Mokachino", "Světlo reflektorů", "Horká čokoláda" a "Šampaňské šplouchá".
 • Kolekce "První smysl" s laky "Lovely Pearl", "Paradise Kiss", "Honeymoon", "Heart to pieces" a "Bed of roses" přidají do obrazu dívky romance.
 • "Brazilská vášeň" - Jedná se o řadu laků CosmoLac s nejslavnějšími a veselejšími barvami, které dodávají karnevalovou atmosféru. Jsou prezentovány jak monotónní, tak světlé flitry.
 • Kolekce "Země vycházejícího slunce" mluví sám za sebe. Jedná se o rafinované orientální motivy: "Rice sake", "Butterfly křídla", "Classic Kabuki", "Kiss of Geisha", "Kvetoucí Sakura" a další barvy s japonskou příchutí.
 • Série "Jižní pól" jen namočená v atmosféře ledové čerstvosti. Představuje nejčistší a brilantní odstíny - od chladného měsíce až po silnou fialovou. Zajímavé budou následující typy: "Comet trace", "Moon silver", "Diamond frost", "Northern lights", "Cold skies" a "Iceberg Heart".
 • Série "Karibské ostrovy" s exotickými barvami "Hvězda večera", "Olivové háje", "Pobočka Mirtova", "Koktejl s mátou", "Aquamarine" a "Sea Cool" dodá do obrazu každé ženy jasné jižní barvy
 • Něco podobné předchozí sérii a sbírka "Hot Cuba", připomínající také exotické karibské moře.Ženy mohou mít rád jeho teplé barvy, takový jako korálový útes, horká latina, Cabaret Tropicana, černá káva, Havana karneval, pěna strana a mořské tyrkysové. Pro fanoušky této série existují další exotické odstíny laků.
 • Kolekce CosmoLac Couture Fashion Week symbolizuje nejslavnější módní metropole po celém světě. Zde jsou prezentovány takové odstíny jako "Elegant Milan", "Romantická Paříž", "Brash New York", "Star Los Angeles" a další centra přitažlivosti módních couturiers.
 • Řada "Inspired by Monet" věnuje se zejména znalcům malby. Obsahuje tak působivé barvy jako Moonwalk, Sky of Rouen, Royal Blue, Crystal Slipper a další.

Existují i ​​další stejně zajímavé sbírky gelových leštidel. CosmoLackteré potěší mnoho žen. Aby se usnadnila navigace v desítkách různých odstínů, mají jedinečná čísla, takže je jednodušší je najít v katalozích, odpovídající číslo barvy je na lahvi s lakem.

Jak používat

Než aplikujete, nechte si nehty vyrovnat a vyleštit nehtovým pilníkem a tlačníkem, zbavit prachu a vyčistit konečky prstů. Poté se aplikuje základní nátěr, který lze použít jako nástroj od stejného výrobce. "Cosmo Acid Free". Je prostý kyselin a je dobrý, protože nedráždí jemnou pokožku na dně nehtové destičky a nemá žádné cizí pachy. Primer CosmoLac v lahvích o objemu 7,5 ml.

Po nanesení základu se nehty suší LED lampou nebo ultrafialovým přístrojem po dobu uvedenou na lahvi. Poté se aplikuje podklad a povrch, po každém postupu je nutné povrch opět osušit. Tenký kartáč s pohodlnou rukojetí, která plní funkci víka, nezpůsobí problémy při malování. Její klky jsou měkké a elastické.

Gel lesk Cosmo je schopen udržet až 2 týdny s pevností, nedeformovat se a udržet si svěží vzhled. Zvláštnost gelové složky spočívá v tom, že se rozšiřuje růstem nehtu, a proto se předem neodlupuje. Je chráněn před vlhkostí a slunečním zářením.

Video instrukce pro aplikaci gelového polštáře Cosmo viz níže.

Recenze

Ženy ocenily novou značku. Gel leštění Cosmo stal se populární, protože různé barvy, rozumná cena a spolehlivost.

Mnozí lidé měli rádi, že při aplikaci nezpůsobují problémy, kosmetické procedury jsou snadné a rychlé.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky