Charme gelový lesk

Charme gelový lesk

Po dlouhou dobu, aby se zachovala krása a dobře upravený vzhled lakovaných nehtů, není těžké. Charme gel polish umožňuje vytvořit krásnou manikúru s odolností až několik týdnů.

Vlastnosti

Produkty Charme jsou vyráběny v Koreji. V Rusku si získala velkou popularitu díky cenovému rozpočtu a dobré kvalitě.

Klasické modely Charme "Pro Line" baleno v elegantních červených lahvích s černou čepicí a zlatým písmem. Tepelně účinné gelové laky a série chameleonů jsou v černých lahvích a holografické laky jsou ve zlatě. Objem každého produktu je 10 ml.

Gel Polish má pohodlný měkký kartáč střední velikosti s kulatým střihem. Tento formulář umožňuje rychle a snadno aplikovat jednotnou vrstvu.

Lak se perfektně hodí na nehtovou desku. To přispívá ke konzistenci střední hustoty a hustoty, která se nerozšiřuje v procesu aplikace. Pro hustý nátěr je dostatek 2 vrstev prostředků. Některé barvy však vypadají skvěle, i když jsou aplikovány v jedné vrstvě.

  • Výrobek je téměř bez zápachu. což je velké plus, zejména pro lidi, kteří jsou citliví na syntetické vůně.
  • Paleta barev a efektů je úžasná. Jasný a zdrženlivý, bohatý a delikátní - řada obsahuje možnosti pro nejnáročnější chuť.
  • Schválen je také gumový základ a vrchní nátěr firmy zákazníka. Všechny výrobky značky jsou dokonale aplikovány, dodávají elegantní lesk, aniž by tvořily lepivou vrstvu.
  • Trvanlivost manikúry s gelovým lakem této společnosti je až 3 týdny. Povlak není vymazáván, nevytváří štěpky a praskliny, po čase je snadno odstranitelný.

Mnoho profesionálů a prostě milovníci odolné manikúry po celém světě si vybírají Charme gel leštidla.

Aplikační proces

  • Začínáme je důležité pro přípravu nehtů.. Kůžičku je nutné zpracovat, vyříznout lesklou vrstvu přírodního nehtu pomocí speciálního pilníku na nehty, otřít povrch odmašťovacím roztokem.
  • Dále naneste základní nátěr.. Je to základ, který spojuje nehty. Tento povlak tvoří film, který vyplňuje trhliny a třísky a vytváří dokonale hladkou vrstvu.

Ne každý se může pochlubit krásně tvarovanými nehty. Často s nedostatkem vitamínů se nohy zlomí nebo se rozpadnou. Zde tento kosmetický přípravek přichází na záchranu. Šetří také při deformaci nehtové desky.

  • Základní vrstva musí být vysušena v UV lampě (asi 2 minuty) nebo v LED kontrolce (30-60 sekund).
  • Poté naneste první vrstvu gelového leštidla a "zapečetěte" do lampy (také 2 minuty v UV lampě nebo 30-60 sekund v LED lampě). Poté musíte druhou vrstvu aplikovat a osušit.
  • Pokud máte v plánu "Cat oko", musíte si vzít magnet a přivést ji na hřebík správným směrem. Dále následuje upevnění v lampě (po dobu 2 minut).
  • Poslední etapa - aplikace povrchové úpravy. To také "těsnění" 2 minuty nebo 60 sekund v závislosti na typu lampy.

Paleta

Bohatá paleta gelů Charme obsahuje asi 300 odstínů.

Klasické barvy

Klasická paleta obsahuje širokou škálu možností nátěru - od pastelových až po světlé a nasycené. Každá barva je reprezentována různými odstíny a tóny. Také v kolekci jsou glazované gely s jemným třpytivým třpytem, ​​ideální pro slavnostní manikúru.

"Chameleon"

Charme gel leštidla s chameleonovým efektem jsou módním řešením. Velkolepý barevný přechod a zářící jiskry fascinují a přitahují oko.

Zvláštností těchto gelových leštidel je, že jsou transparentní základnou s duhovými částicemi. Účinek chameleonu se projevuje pouze při nanášení laku na barevný podklad.

Nejokázalejší přeliv barev s perleťovým zářením se získá na černém podkladu a dalších tmavých barvách. Navíc s denním světlem a umělým osvětlením vypadá jinak. Na lehkém substrátu dává „chameleon“ méně výrazný, ale neméně krásný, tajemný záblesk.

Termo laky

Gelové laky s termo-efektem se na trhu objevily už dávno, ale už si získaly lásku mnoha dívek. Jedná se o nátěr, který mění barvu při změně teploty. Okolí bude ohromeno, když se vaše nehty z bledě purpurové promění v bohatou kaštanovou s mírným ochlazením.

Sada barevných řešení. Můžete si vybrat jak hladký gradient, tak ostrou změnu odstínu nátěru.

"Efekt oka kočky"

Nejoblíbenějším efektem moderních módy je kočičí oko. Elegantní zvýraznění manikúry, vytvořené pomocí magnetu, dodává eleganci každému obrazu. Zvláště výhodný je tento efekt na tmavých odstínech nátěru.

Samostatná série značky - kombinace efektů "chameleon" a "kočičí oko" v jednom manikúru.

Barva, která vybledne ze světlého, světlého odstínu na bohatou a tmavou, zdobenou spoustou šumivých částic a "kočičím" pohledem, vytváří skutečné mistrovské dílo.

S takovými nehty nemůžete jít bez povšimnutí v žádné společnosti.

„Chrome“

Delikátní a zároveň přísné odstíny ze sbírky "Chrome"Vypadají drahé a velkolepé. Jsou povinni si připnout své odstíny kovového prášku, který je součástí prostředků."

Před použitím gelového laku "Chrome Effect" musíte lahvičku protřepat, abyste vytvořili jednotnou barvu.

"Cracking"

Prostřednictvím tohoto nástroje lze získat originální manikúru s efektem „prasklého“ gelu.

Aplikační postup zde je poněkud odlišný od klasické trvalé manikúry. Kromě základního nátěru, sušené ve speciální lampě, musíte použít nátěr "Základní efekt praskání", Také v UV lampě (2 minuty) nebo v LED lampě (30-60 sekund). Teprve poté byste měli aplikovat lešticí gel bez odstranění lepivé vrstvy.

Je důležité nechat lak na čerstvém vzduchu 2-3 minuty. Hustší jeho vrstva, čím objemnější jsou „trhliny“ a naopak, účinek na tenkou vrstvu laku bude menší. Pak je barevný nátěr upevněn ve lampě stejně jako podklad.

"Hologram"

Holografický blikající efekt s krásnými barevnými odstíny nezanechá lhostejnou ženu módy.

Použití tohoto nástroje má také své vlastní nuance. Po základní vrstvě se nanese první vrstva gelového leštidla. Vysychá asi 2-3 minuty ve vzduchu. Poté následuje polymerace v UV lampě (2 minuty) nebo v LED lampě (45-60 sekund). Pak se druhá vrstva aplikuje a fixuje stejným způsobem.

Když je mokrý, lesklý gel vypadá jako brilantní povrch. Jak však ve vzduchu schne, projevuje se holografický efekt.

"Crystal"

Glam odolná manikúra s velkými jiskrami vám umožní vytvořit transparentní gelový lesk “Crystal"V závislosti na přání si můžete zvolit jakoukoliv barvu podkladu. V lampě vysychá gelový gel."

Recenze

Ženy nadšeně hovoří o gelových leštidlech Charme.

Vyznačují dokonalou konzistenci výrobků, které leží lehce a hladce. Příjemný je také pohodlný kartáč usnadňující kreslení gelového laku. Rozložení prostředků na povrchu nehtu a sušení trvá velmi málo času a výsledek je působivý svou trvanlivostí a nádherným vzhledem.

Dívky obdivují bohatou škálu barev a efektů značky. Obzvláště oblíbené jsou termo laky, kočičí oko a kolekce chameleonů.

Odolnost gelových laků Charme, soudě podle recenzí, je také ve výšce. Od okamžiku aplikace po odstranění manikúry vypadá povlak perfektně, nevytváří třísky a neodlupuje se.

Potěší zákazníky a rozumnou cenu finančních prostředků.

Přehled gelových laků Charme - ve videu.

Jediný mínus, který byl zaznamenán - různá hustota některých odstínů. Jednotlivé barvy musí být aplikovány v několika vrstvách, aby se dosáhlo hustého jednotného tónu. To zvyšuje čas strávený manikúrou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky