Manikúra s šedým lakem

Manikúra s šedým lakem

Existuje názor, že šedá barva (v tomto případě základní tón), včetně laku s takovým odstínem, je velmi nudná a smutná, že nehty by měly být jasné a veselé, jinak nezajímavá šedá myš.

Je jasné, že světlá barva vypadá atraktivně, stejně jako správné oblečení nebo světlý make-up. Ale kolik příležitostí krásně kombinovat šedé odstíny - mnoho lidí o tom ani neví.

Pozornost by měla být věnována jedné nuance - šedý lak vypadá na pozadí teplého oblečení nejvýhodnější. Z toho vyplývá závěr, že pro design v odstínech šedé čekat na pozdní podzim, a pak můžete experimentovat s ním až do časného jara.

Posledních několik sezón, stylisté a návrháři poznamenali, že šedá barva již není považována za něco druhořadého a pozornost módy se výrazně zvýšila. Dokonce i vůdce mezi všemi šedými tóny byl identifikován, který je pojmenovaný jeden z nejpopulárnějších v aktuálním roce - to je nazýváno “kůže žraloka” a zvažoval inteligentní.

Tento stav donutil profesionální manikúru k tomu, aby se vážně zapojili do vývoje myšlenek pro návrh nehtové desky se šedou barvou, v důsledku čehož se její obrovské možnosti pro tuto aplikaci otevřely.

Barevné prvky

Smícháním dvou barev achromatické přírody (černé a bílé) se nám podařilo získat hlavní barvu. Ukázalo se, že je to stejné achromatické a naprosto nepřitahovalo žádné sympatie od umělců, designérů a dalších designérů.

Vždy se věřilo, že pokud se žena rozhodne pro své šedé odstíny v oblečení, je to nezajímavá osoba - nekomunikující a nudná. Ale lidé ve světlých šatech byli vždy posuzováni jako sebejistí, hrdí a věděli, jak správně komunikovat. Ukázalo se však, že je to hodně šarmu a odstínů šedé, což je odlišuje na prvním místě, takže to jsou poznámky moudrosti a inteligence.

Když musíte zvolit jeden nebo jiný gelový lak hlavního tónu, pochopíte, kolik z nich je a jak se liší. Dívky se světlou pletí mají více světle šedý tón a dívky s tmavou pletí jsou tmavě šedé.

Možné kombinace

Designéři nazývají základní tón „přátelský“ pro svou schopnost organického smíchání se zcela odlišnými odstíny. Šedá laková manikúra je perfektní kombinací pro pastelové odstíny. Neméně harmonicky se však bude kombinovat s:

 • modrá;
 • bílá;
 • tmavě modrá;
 • růžová;
 • žlutá hořčice;
 • smaragdové barvy.

Tvar a délka nehtů

Podle odborníků bude šedá manikúra nejpřínosnější při pohledu na průměrnou délku nehtové desky. Pokud jsou dostatečně dlouhé, je lepší dát přednost jasnějšímu tónu, jinak bude manikúra vypadat zbytečně odvážně. Módní ženy s krátkými nehty jsou však naprosto přípustné natírat je v nejtemnějších odstínech šedé barvy a to bude vypadat zevně organicky.

Druhy

Jednoduché možnosti jsou určeny pro dívky, které ještě neměly mnoho zkušeností se všemi nuancemi práce s nehtovou deskou, a proto jsou tyto práce snadné a proveditelné. To jsou metody, které pomohly stříbrnošedému nátěru dosáhnout velkých výšek a patřit mezi první žebříčky manikúry.

Ombre

Mnoho dívek se líbil design s hladkým přechodem z jedné barvy do druhé, takže tato technika neztratila svou popularitu pro několik sezón.Většinou se jednalo o milovníky horizontální ombre techniky, kdy se okraj nehtu ukáže být tmavší. Vizuálně takové barvení prodlužuje nehtovou destičku.

Tam je touha experimentovat s různými odstíny na jejich vlastní měsíčky, a tam je tolik, že to je téměř nemožné, můžete najít následující cestu ven: zakryjte každý z měsíčku v jasnějším tónu. K tomu stačí připravit tolik laků, kolik prstů se rozhodnete pokrýt různými tóny - pět nebo deset.

Udělejte ombre se základním šedým lakem pomůže video níže.

Francouzština

Francouzština se také nazývá „designerův úsměv“ a experimenty s šedým gelovým polštářem jsou zde docela vhodné. Na své měkké šedé základně umožní „přátelský“ tón téměř jakoukoliv barvu, aby ozdobil špičku nehtové desky, i když pro ni nejvhodnější:

 • černá
 • bílá;
 • růžová;
 • zelená
 • žlutá
 • modrá;
 • stříbřitý stříbřitý odstín.

Reverzní francouzština nebo, jak se také nazývá, "měsíční" manikúra je stejná šedá základna a skvělý doplněk (stříbro nebo zlato).

Matte

Takové konstrukční práce mohou snadno nahradit obvyklý lesk. Ale to neznamená, že nyní musíte koupit šedý matný gel polský. Vše se ukáže být mnohem jednodušší - a to je další nuance, o které mnozí fashionisté nevědí, ale efekt je zajímavý a nečekaný. Je nutné aplikovat požadovaný odstín laku z vaší sbírky a navrch - povrchovou úpravu, ale ne obyčejnou a speciální - matnou. Výsledkem je zcela jiný efekt - neobvyklý a zajímavý.

Jak dokládají recenze některých dívek, inteligentní sametová samolepka je doma mnohem snazší. Dívky doporučují dát svůj oblíbený šedý lak na nehtovou desku a pak je drží nad parou. Je to samozřejmě horké, ale krása vyžaduje oběť - to ví každý!

Výkresy

Výkresy vypadají perfektně na šedém neutrálním základě. Zde je důležité dodržovat pravidla kontrastu, to znamená, že pokud má být obraz tmavý, měl by být umístěn na základě jasnějšího tónu, pokud má být obraz světlý - má místo na tmavém šedém pozadí.

A můžete nakreslit cokoliv - je tu opravdu dost fantazie. Nehty - ne papír, ale také všechno, jak se říká, vydrží - a všechny druhy vzorů s monogramy a květinami, a dokonce i zvířata mohou být zobrazeny, pokud, samozřejmě, talent umožňuje.

S kamínky

Když se plánuje jakákoliv slavnostní událost, přítomnost šumivých kamenů nebude v designu nehtů zbytečná. A s neutrálním základem se absolutně nebojíte přehřátí designu, i když jsou kameny přítomny ve velkém množství. Velkorysost výzdoby bude úspěšně vyhlazena neutrální šedou barvou a nebude se mluvit o špatném vkusu.

S nástupem každé nové sezóny nabízejí designéři stále více nových možností se šedým gelem. A pokud s takovým monochromatickým nátěrem nehty vždy vypadají jednoduše a zároveň stylově, možnosti designu založené na hřišti jsou něco vynikajícího! Co stojí za to, například, růžové craquelure na šedém základě, a čas na práci nejde moc, ale pro každodenní nošení - to je velmi praktická možnost.

Možnosti návrhu

V poslední době existuje několik nových produktů s hlavním designem, které stojí za to mluvit zvlášť.

Stříbrný šedý odstín

Odborníci v oblasti manikúry považují tento vývoj za nejpopulárnější v poslední době. Tam je dokonce tendence chválit stříbrné kovové, a to nejen v nehty, ale také v šatech. Nejvhodnější definice taka jsou luxusní a drahé, ale v žádném případě nudné!

Obal v tmavých barvách hlavní barvy

S mokrým asfaltem, dotekem, který je co nejčernější, dívky, které jsou stále velmi mladé, aby zakrývaly měsíčky nebo ty, kteří mají rádi takový hudební směr jako hard rock.Starší dámy jsou v tmavých odstínech šedé, jako něco mimo rozsah, a dokonce i velmi tmavé. Ačkoliv takový design má také pozitivní aspekty - vizuálně vytváří nehtovou desku déle a všechny chyby na povrchu spolehlivě masky.

Šedo-modré řešení

Vzhledem k tomu, že šedé oči s modrými jsou krásnější než šedé, manikúra ze směsi primárních a modrých barev se ukazuje být měkčí a veselejší než čistě šedá. Nechceš se od něj odtrhnout, tak příjemná je jeho kouřově modrá ušlechtilá krása. Vypadá dobře s oblečením v chladných odstínech.

Světle šedá

Tato barva na nehtové desce vypadá elegantně - je to skutečný konkurent sněhově bílého odstínu. Pouze zde před zakrytím nehtové plotny by se mělo postupovat podle všech pravidel, jinak by jakákoliv vada nebo nepravidelnost okamžitě upoutala oko a zničila celkový dojem. Nanášejte laky v několika vrstvách - takže nejsou viditelné šmouhy.

Rozteč se smaragdem

V tomto designu se setkali dva nejtypičtější, podle odborníků, odstín pro manikúru. Existují různé kombinace, strie, doplňky v podobě kamínky. Šedá s smaragdem je nádherná na dlouhých ostrých nehtech, které s takovým povlakem vypadají poněkud měkce a vůbec ne odvážně.

S olivami

Takový design nebude patrný a bude vybrán těmi dámami, které by nechtěly přitahovat k sobě nepřiměřenou pozornost. I když, pokud je amatér, pak takový stylový zádrž je velmi „chutný“!

S šeříkem

Tento trendový mix se nejlépe hodí jako matná verze. Každá žena v její sbírce by měla mít tento neuvěřitelný tón krásy. To je případ, kdy byste měli dbát na radu a hledat takový lak na specializovaných prodejnách, protože je nepravděpodobné, že by bylo dosaženo požadovaného výsledku jednoduchým smícháním.

S levandulí

Tato kombinace je neuvěřitelně jemná a měkká. To je nejvšestrannější ze všech kombinací s hlavním tónem. Tento nátěr je vhodný jak pro teplé zimní oblečení, tak pro lehké letní oblečení. Není divu, že mnoho módních domů tak často používají na svých přehlídkách levandulové a fialové odstíny. Ale v každém případě by se měl odstín manikúry alespoň mírně lišit od šatů.

Několik úspěšnějších kombinací s hlavním tónem:

 1. Originální šedý kryt v kombinaci se žlutou a hořčičnou.
 2. Statečné ženy mohou doporučit kontrast červené a šedé.
 3. Stylová veselá růžová barva potahu v kombinaci s tichou hlavní, je odborníky jednoznačně uznána jako nejúspěšnější otevření roku. Barvy jsou pro sebe perfektní.
 4. Šedá manikúra s modrým názvem klidný a stylový, bez kontraindikací.
 5. Pokud má být dekora ve formě monogramů nebo vzorů, doporučuje se pro podklad použít šedobílý povlak.
 6. Černý a bílý a šedý povlak byl také nazýván šťastným nálezem.
 7. Pouze hlavní a černá vypadá dobře v odstupňovaném designu.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky