Luxusní gel na nehty

Luxusní gel na nehty

Gel polský získává stále více fanoušků: manikúra vypadá svěží po dobu 2 týdnů nebo více, v závislosti na přirozeném růstu nehtové desky a kůžičky. Výrobci gelových leštidel se v každém směru snaží překvapit novým produktovým vzorcem nebo barevným schématem, které usnadní práci manikérky v salonu krásy nebo doma. Kromě toho dnes existuje mnoho bezohledných značek s nízkými kvalitními laky, mezi nimiž se potýkají problémy s častými třískami, krátkým povlakem a ztrátou lesku, oparem s dalšími „překvapeními“, což odradí zákazníky od setkání s mistrem.

Na rozdíl od fanoušků šelaku jsou také ti, kteří jsou nespokojeni s jeho prohlášenou „prací“: gelová struktura potahu je obtížné odstranit, kazí nehetovou desku a má nepříjemný zápach během procesu aplikace, který se pravděpodobně ukáže jako zdraví škodlivý. Lešticí gely Luxio slibují dlouhodobě odolný nátěr s lesklým leskem, jednotnou texturou a bohatými barvami. Navíc složení produktu vede k jeho častému používání.

Silné stránky společnosti

Koncem roku 2014 vstoupil nový hráč na ruský trh gel-lacquer - kanadská značka Akzentz s produktem Luxio - 100% gel pro vytvoření dokonalého povlaku. I dnes zůstává populárním novým produktem s výraznými rysy, které z něj činí to nejlepší:

 • Luxio je 100% gel s pigmenty různých odstínů. pro vytvoření odolné manikúry v ateliéru nehtové služby nebo doma. Je známo, že klasická gelová leštění je hybrid dvou produktů s dalšími složkami, jako je rozpouštědlo a kyselina mravenčí, které významně kazí povrch nehtové destičky;
 • Důležitou výhodou značky Luxio je trvanlivý nátěr po dobu 2 týdnů nebo déle, není možné si představit čipy a praskliny, bez ohledu na typ ženské aktivity;
 • Řada gelů Luxio nabízí širokou škálu pastelových a jasných barev, včetně lesklých a průsvitných laků;
 • Vyznačují se sytostí a jasem, lesklým leskem a jednotnou texturou;
 • Značka Luxio patří do luxusní kategorie mezi podobné výrobky pro nehty, vzhledem k tomu, že jeho hodnota je stanovena o něco vyšší než norma;
 • Jeho aplikace je určena stejnou třístupňovou technologií. jako obyčejný gelový lesk není o tom nic složitého;
 • Pomocí laku na nehty Luxio můžete vytvořit hustý a pravidelný tvar nehtové desky. díky bohaté gelové struktuře produktu;
 • Luxio gel se odstraňuje klasickou metodou. pomocí fólie, speciálních tekutých a bavlněných podložek nebo pomocí řezání přístrojem (pokud je tato metoda nejvhodnější);
 • Kromě dekorativní funkce, Gelový lak Luxio má schopnost chránit nehtovou desku před poškozením a posílit ji v průběhu nošení nátěru;
 • Gel neobsahuje žádná rozpouštědla a pojivo, ale je zde malé procento esenciálního oleje a rostlinných extraktů pro posílení desky a péči o ni. Pečující složky neovlivňují kvalitu povlaku a jeho brilanci, pouze doplňují základní gelovou formulaci;
 • Výrobek nehty nehraje a nezpůsobuje jejich křehkost;
 • Luxio gel je bez zápachu při aplikaci nebo sušení v UV lampě a výparech.

Přednosti značky Luxio gel polish jsou zřejmé: nátěr nepoškozuje nehtovou desku, a to ani při běžném používání, což poskytuje dodatečnou péči během doby nošení.Velký výběr odstínů vám umožní zvolit klasické barvy, jako je nasycená červená nebo béžová, dávat přednost stylovým novinkám - smaragdové, vínové, citronové, nebo je kombinovat.

Důležitým kritériem, proč si moderní ženy vybírají povlak Luxio, je bezpečnost výrobku pro zdraví: při aplikaci gel nevyvolává zápach a výpary.

Kromě toho Luxio gel na nehtech trvá déle než 14 dní bez trhlin a třísek, pokud je pozorována technologie aplikovaná na nehtovou desku.

Barevná paleta

Luxio Gel má širokou paletu - 115 odstínů různé povahy: od klasických až po odvážné, od nahých až po extrémně světlé. V řadě barev značky jsou klasické barvy jako červená, béžová a jejich deriváty, navíc jsou zde kolekce barevných odstínů gelu Luxio, které jsou časově shodné s nástupem nového roku nebo prezentací světových oděvních sbírek. V linii jaro / léto 2014 jsou prezentovány světlé a pastelové odstíny od tmavě modré, fialové, barvy zralé trávy až po modrou, broskev, citron, levanduli, bílé průsvitné odstíny. V zimní sbírce téhož roku jsou sytější a tmavší barvy: magické fialové, perlové, vínové a třpytivé - laky se stříbrným a zlatým třpytem.

Mezi nejnovější inovace patří barvy „champagne“, „mirage“, „granát“ s okouzlujícím třpytem, ​​hladké lesklé povlaky smaragdových, granátových a levandulových květů. Světlé nové položky, jako je modrá a modrá, šedá a špinavá zelená, fuchsie a růžová Barbie jsou uznávány jako odstíny 2016. Měkké barvy lešticího gelu Luxio ve sbírkách roku 2016 jsou reprezentovány jemným šedým odstínem, narůžovělou perlou, béžovou barvou s teplým subtónem a průsvitnou bílou barvou.

Klasické odstíny gelů pro dokonalý povlak Luxio jsou zastoupeny gradientovým sortimentem, to znamená, že barvy jednoho odstínu mají různou úroveň sytosti, což umožňuje jejich vzájemné spojení do jednoho nehtového designu. Od zelené lípy až po tmavě zelenou, od broskví až po fuchsii, od šarlatové po vínovou - všechny odstíny gelů Luxio jsou dokonale sladěny se současnými trendy a požadavky na styl.

V řadě luxusních nátěrů Luxio se neustále objevují noví hráči: v každé sezóně vydává značka 10 nebo více aktuálních nových produktů.

Barevná paleta gelu Luxio pro nehty je tak široká, že umožňuje pracovat výhradně s ní bez značek třetích stran. Samotná barva zůstane nasycena na nehtu, pokud se aplikuje ve 2 vrstvách (můžete přidat i třetí vrstvu).

Složení

Značka Luxio nail se prosadila jako nejlepší na moderním trhu a složení produktu se stalo nejvýznamnějším ukazatelem tohoto řešení. Lucky Luxio je 100% gel pro získání trvanlivého, dlouhotrvajícího povlaku s hustou texturou. Výrobce zaručuje, že povlak zůstane ve své původní podobě po dobu 14 dnů nebo déle bez trhlin, odřezků a škrábanců.

Mezi složkami gelů na nehty Luxio není žádné rozpouštědlo, které činí směs nerovnoměrnou a vyžaduje stálé třepání před aplikací, kazí nehtovou destičku v procesu nošení a odstraňování. Při použití tohoto výrobku necítíte podobné možnosti, což naznačuje vysokou kvalitu gelu Luxio a jejich bezpečnost. Mezi složkami gelů není žádný formaldehyd - potenciálně nebezpečné alergeny, které nepříznivě ovlivňují sliznice v těle. Toluen chybí v seznamu složek - je to z toho, že je zodpovědný za silný zápach a toxický výtok během odpařování.

Doba použitelnosti

Značka Lucky Canadian Luxio má standardní skladovatelnost: gel je uložen v uzavřené nádobě po dobu 2 let od data výroby. Po spuštění průvodce s gelem je doba použitelnosti výrobku zúžena na 1 rok, ale zkušení mistři na tuto skutečnost často nevěnují pozornost a produkt dále používají.

V kosmetických salonech s velkým tokem zákazníků, laky značky Luxio často nezůstávají tak dlouho, odlétají jako horké koláče a nejdou nad rámec jejich trvanlivosti.

Jak se přihlásit

Povlak Luxio má klasický třístupňový model a vyžaduje povinné sušení v UV nebo LED lampě. Promluvme si o tom, jak vytvořit odolnou lesklou manikúru s povlakem Luxio.

 • Nejprve je třeba připravit nehtovou desku pro aplikaci základny a gelového leštění: tvar nehtu, vyjměte kůžičku a ošetřete povrch buffem, abyste lépe uchopili gel;
 • Další, co potřebujete povrch nehtů odmastěte speciální kapalinou - klinsser nebo odmašťovadlo z produktové řady pro manikúru Luxio nebo vyberte vysoce kvalitní analog;
 • Použití primeru je čistě individuální krok. Zkušení mistři jej často používají ke zpracování nehtové desky, začátečníci a domácí mistři je často opomíjejí;
 • První kryt - použití základny Luxio a její sušení v lampě od 30 sekund do několika minut v závislosti na výkonu;
 • Doporučuje se aplikovat barvu gelu ve dvou vrstvách: To vám umožní získat bohatý tón a vytvořit klasickou nahou manikúru. Výrobce doporučuje nechat nehty ihned po nanesení laku, tj. Jeden po druhém. Tato technologie se často používá v manikúrach a méně často doma;
 • Nezapomeňte zaznamenat výsledek nahoru Luxio, bude chránit povrch nehtové destičky před štěpením a poškrábáním, navíc dodá sytost barev a lesklý lesk (nebo matnou povrchovou úpravu s použitím speciálního lesklého povrchu);
 • Doporučuje se dokončit každý krok zakrytí nehtové desky utěsněním špičky nehtu - otřete zadek jeho konce štětcem nebo nakreslete polosuchý štětec podél kontury tak, aby byl povlak po dlouhou dobu zachován;
 • Poslední fáze - odstranění lepivé vrstvy z povrchu nehtu s pomocí Luxio klinzeru nebo jiného vysoce kvalitního analogu.

Použití laku Luxio se neliší od standardního třístupňového postupu. Výrobce doporučuje použít všechny tři produkty stejné značky Luxio + odmašťovadlo stejné značky, aby bylo dosaženo dokonalého výsledku. Stejně jako ostatní laky se doporučuje použít gel Luxio ve dvou nebo dokonce třech vrstvách, aby se získal bohatý odstín.

Mistři doporučují vytvořit manikúru ve stylu Nude pomocí 3 vrstev díky skutečnosti, že se často lehké odstíny „ztratí“ na nehtové desce a vypadají transparentně.

Recenze

Recenze mistrů o gelových lacích Luxio někdy nejednoznačné. Někdo miluje tento produkt a snaží se pracovat výhradně s ním, zatímco jiní obcházejí 100% gelovou stranu kvůli jeho vysokým nákladům a nuancím v práci.

Negativní recenze jsou založeny na vysokých nákladech na produkt, což je zejména zaznamenáno u domácích i nezkušených mistrů. Kromě toho, k vytvoření vysoce kvalitních nátěrů, výrobce doporučuje používat základny, laky a top značky Luxio a ne kombinovat je s jinými low-cost a dokonce i drahé nástroje. V podmínkách kosmetického salonu lze toto pravidlo dodržet, ale doma je to obtížnější. Masters volání Luxio gelový lak obtížně použitelný: má hustou hustou konzistenci a leží na povrchu nehtové desky v tlusté vrstvě, tato skutečnost neznamená vždy mistrovi možnost pracovat přes oblast pod kůžičku nebo okraj nehtu, aniž by se lak dostal na kůži.

Kromě toho si všimnou, že gelový lak nelze použít po ošetření nehtů teplou vodou pro napařování, pouze s hardwarovou manikúrou nebo použitím speciálního dehydratátoru a základního nátěru (pro odstranění přebytečné vlhkosti z nehtové desky).

Luxio gelový lak je velmi rozmarný, když se aplikuje na konec nehtu, aby ho bylo možno pájet, musíte slapit zadek štětcem.

Tyto nevýhody gel Luxio se mohou zdát absurdní pro některé mistry a docela vhodné - pro ostatní. Můžete si zvyknout na hustotu nátěru, jak poznamenali mistři nehtové služby, a dokonce i na přítomnost zápachu. Mimochodem, o výhodách luxusních glazovaných glazur Luxio - nedají se cítit nedokonale.

Gel-gelový polštář Luxio je také amatérský a spíše ho ocení zákazníci. Jeden má rád hustou strukturu nehtu, jiní toto odpuzuje a vyzývá k klasickému hybridnímu složení.

Pozitivní recenze produktů značky Luxio často označují složení barevných gelů - neobsahují škodlivé složky a často se k názvu hlavního laku přidává předpona „bio“. Zákazníkům také doporučují laky tohoto výrobce v případě, že je nehtová destička příliš tenká nebo náchylná k křehkosti a delaminaci, protože geliový lak Luxio má tendenci k jeho posilování a péči. Zkušení mistři se naučili pracovat se skladbami značky Luxio spolu se zbytkem, větším rozpočtem nebo známými značkami gelů. Přitahují je zejména nepřítomnost ostrého zápachu, protože musíte pracovat celý den a podle toho dýchat tyto výpary.

Obecně platí, že gelové leštění reagují pozitivně díky kvalitě kompozice s dlouhou životností. Skutečnost, že po odstranění nehtů zůstane v počátečním stavu, vybízí zákazníky a řemeslníky, aby si vybrali pokrytí z kanadské značky luxusního segmentu a využívali ji výhradně. Při častém používání gelových leštidel a zejména odstraňování nátěru je nehet vystaven destruktivním účinkům, ale Luxio gel vám umožní vyhnout se této situaci a zaslouží si uznání od mistrů a jejich klientů.

Luxio gelový lak na nehty - ve videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky