Proč gel na nehty puchýře?

Proč gel na nehty puchýře?

Moderní technologie vám umožní vytvořit manikúru, nejodolnější vůči mechanickému poškození. Proces lakování gelovým lakem umožňuje udržet trvanlivost a trvanlivost barvy od dvou do tří týdnů. Pro delší použití bude nutná korekce.

Začátečníci často čelí problémům při tvorbě puchýřků na nehtech. Někdy se tento nepříjemný moment může stát s profesionály. Podívejme se na důvody vzniku bublin.

Chyby při aplikaci

Pečlivě si přečtěte pokyny pro každý nástroj a dodržujte tato pravidla.

 1. Nejčastěji se objevují závady, pokud jsou činidla během aplikace nesprávně zpracována.. Jedním z důvodů je třepání lahvičky před aplikací. Někteří provádějí takový postup analogicky s obvyklým lakem. Z toho je narušena rovnoměrná konzistence a do kapaliny vstupují vzduchové bubliny, které se objevují po vysušení. Bude správné držet bublinu na teplém místě nebo v rukou, dokud se kompozice nestane jednotnou.
 2. Zvláštní pozornost věnujte odmašťování nehtových destiček, zbytky smetany a dalších složek narušují rovnoměrný povlak základny. Když uschne, taková místa jsou vyhozena nahoru. Základ musí být vysoce kvalitní, protože chrání nehty před účinky škodlivých složek ve složení laků.
 3. Každý mistr ví, že dvě vrstvy laku jsou dostatečné pro sytost barev.. Některé dívky si myslí, že čím více vrstev, tím lépe. To není zcela pravda. Je známo, že čím rychleji nátěr schne, tím déle vydrží. Vícevrstvý design vypadá neslušně a má všechny možnosti puchýřů během finálního sušení nebo pádu v prvním týdnu nošení.
 4. Při použití nehtů nehrozí riziko, že budete pokazit manikúru, pokud mají nehtové destičky kapičky vlhkosti. Aby se takovým nedorozuměním zabránilo, stojí za to použít speciální látku - základní nátěr, který povrch spolehlivě odmastí. Ujistěte se, že všechny existující komponenty jsou v zapečetěných obalech, protože dojde k poškození malé kapky vody a laku.
 5. Hřebíky nezakrývejte ihned po sprchování, koupeli, sauně nebo bazénu.. Nehtové desky absorbují velké množství vody, které ani nátěr nemůže vytlačit. Tento gel netrvá dlouho a v prvním týdnu nabobtná.
 6. Pro kvalitní provedení práce a hodný konečný výsledek stojí za to použít základ, lak, základní nátěr a jiných součástí stejného výrobce. Nástroje od různých výrobců nemusí být vzájemně kompatibilní. Neměli byste kupovat levné kopie, jejich kvalita je sporná a může vést k nestabilitě.
 7. Udržujte všechny komponenty v pořádku. Na sklenicích by se nemělo dostat přímé sluneční světlo, místnost by měla být v pohodě.

Pod vlivem ultrafialových paprsků začíná klesat kvalita laku a v teple rychle schne. Takový nástroj netrvá dlouho.

Chyby sušení

Sušení musí být prováděno stejně opatrně. Existuje řada pravidel, která musí být dodržena, aby byl proces správný.

 1. Nefoukejte nehty nebo jakýkoli jiný zdroj horkého vzduchu, uchovávejte jej pod studenou vodou, houpejte rukama. Složení gelového leštění není pro takové zpracování určeno a jeho struktura bude zničena působením teplotního rozdílu.
 2. Při poruše lampy se mohou objevit bubliny.. Snažte se nahradit zdroj ultrafialového záření.
 3. Po závěrečné proceduře potřebuje manikúra další hodinu pro úplné vysušení., protože hluboké vrstvy jsou stále měkké.V této době se vyvarujte kávy a čaje, horký šálek může způsobit porušení integrity v důsledku teplotních změn. Nesmíte se dostat do kontaktu s vodou a jinými chemikáliemi: nádobí nemyjte, vlasy nevyfoukejte, nevytvářejte styling.
 4. Pomocí rychlého sušení zkontrolujte, zda je vhodný pro jiné komponenty.. Nepoužívejte odrůdy určené pro rychlé schnutí běžného laku.
 5. Vždy používejte fixátor. Musí být stejného výrobce jako ostatní komponenty nebo kompatibilní s těmito komponenty. Po aplikaci bude povrch lesklý a vydrží déle.

Jak udržet pokrytí po dlouhou dobu?

Po transformaci špiček prstů chceme, aby tato krása zůstala co nejdéle ve své původní podobě. Toho lze snadno dosáhnout dodržováním některých pokynů.

 1. Minimalizujte kontakt s chemikáliemi. Dělejte domácí práce s gumovými rukavicemi. To bude chránit nejen váš lak, ale také kůži pera před negativními účinky syntetických detergentů.
 2. V prvních dnech se snažte upustit od výletů do sauny, bazénu, aquaparku, jinak ovlivní sílu gelu.
 3. Nepoužívejte gelový leštidlo, pokud jsou nehty poškozené, křehké a vyžadují zvláštní péči.. Nejprve je obnovte do zdravého stavu a poté pokračujte v experimentech.
 4. Proveďte včasnou opravu. OhPomůže zachovat estetický vzhled a chrání nehtové desky před náhodným zraněním.
 5. Nenoste srst déle než dva měsíce.. Po této době si udělejte pauzu, aby nehty mohly relaxovat a zlepšovat své zdraví. Během této doby, dělat koupele, masky s oleji a další užitečné postupy.

Jak tento problém vyřešit?

Velmi často se zaregistrujeme na manikúru před důležitou událostí.

Pokud se projeví defekty a čas na opakování všeho je bolestně chybí, Můžete se uchýlit k některým trikům.

 1. Nejlevnější způsob, jak ozdobit nehty speciálními nálepkamia kamínky, korálky nebo jiné podobné doplňky. Přidají chuť a skryjí malé vady. To bude vypadat velkolepé 3D nášivka ve formě květin nebo motýlů, v závislosti na zdrojové barvě.
 2. Reliéf bude obtížnější.které pomohou maskovat problémové oblasti.
 3. Můžete použít speciální nástroje které umožňují odstranit bubliny bez odstranění celého laku. Jejich princip činnosti spočívá v rozpuštění horní poškozené vrstvy a vyrovnání následných nižších vrstev. Takové korektory mohou být zakoupeny ve specializovaných prodejnách, na základě doporučení prodejních asistentů.

Vlastnosti samo-depozice

Některé holčičky nejsou schopny držet po dlouhou dobu kvůli konstrukčním vlastnostem nehtových destiček.

V tomto případě byste se měli snažit pečlivě vyleštit povrch desek speciálním pilníkem na nehty. Správná příprava na aplikaci téměř vždy zaručuje výsledek bez závad.

 1. Nákup výrobku od nového výrobce, ujistěte se, že test na jeho trvanlivost, rychlost sušení a další důležité body. Po prozkoumání všech vlastností laku se můžete vyhnout nepříjemným chybám, jako jsou nadýmání, praskliny a malé bubliny.
 2. Vedení pokrytí doma, vždy uchovávejte přísady čerstvé, skladujte je na správném místě, vyhněte se kontaktu s vodou až do úplného vyschnutí.
 3. Aplikace by měla být co nejtenčí., pevně zatlačte kartáč na nehtovou desku. Ujistěte se, že kartáč není příliš těsný. Nikdy opláchněte vodou.
 4. Nepoužívejte přípravky, které vypršela.. Mohou mít normální tloušťku a dobře padnou, ale účinek jejich aplikace bude menší. Navíc se zvyšuje riziko poškození nehtů jednotlivých komponent laku.

Techniky pro nanášení laku - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky