Manikúra s červeným lakem

Manikúra s červeným lakem

Ruce dávají ženě, jak se říká, „s hlavou“ - o tom, jak dobře se upravují prsty, o úspěchu obrazu obecně ao míře sebevědomí. Manikúra s červeným lakem nepochybně přitáhne pozornost ostatních, ale aby byl účinek 100%, musí být nátěr dokonale proveden.

Vlastnosti

Žena s šarlatovými nehty nenechá nikoho lhostejného. Červený lak je odvaha, sexualita, sebedůvěra, touha být v centru pozornosti. A ačkoli manikúra této barvy je samozřejmě klasikou, je těžké ji porovnat s „malými černými šaty“, které vyhovují „hodování a míru“. Červené nehty jsou dobré, když jsou relevantní.

Existuje konceptetiketa na manikúru»: Jaké barvy a délky nehtů jsou v dané situaci relevantní.

Červená se nejlépe nosí při zvláštních příležitostech.

Jasné šarlatové nehty by bezpochyby byly vhodné na večírku, koktejlu, diskotéce. Slavnostní večerní akce je také výbornou příležitostí k získání červené láhve z poličky. Pokud máte datum, musíte se rozhodnout o náladě. Pro ty, jejichž vztahy jsou ve fázi „candy-kytice“ (jít do kina, chodit po nábřeží, romantický večer na ochozu), je lepší zvolit jemnější odstín: růžový, béžový. Ale pro zápalný večer „s pokračováním“ můžete tvořit nehty zářivě červenou barvou.

Můžete jít s jasnými nehty na dovolenouzejména pokud je cesta aktivní a zábavná. Ti, kteří chtějí osamělost a klid, klidnou dovolenou s rodinou, jdou na detox, je lepší zvolit skromnější barvu. V každém případě je pro svátky lepší použít gelový lak.

Ze všech těchto důvodů si můžete vybrat a volit s designem nehtů: například na jednom (obvykle prstenci) prstu. Docela přípustné jsou kresby, kamínky, aplikace a ozdoby v jiných technikách.

Zda nosit tuto nehtovou barvu v kanceláři je bodem. Hodně záleží na individuálním stylu a vlastnostech oblékání v podniku. Pokud není šarlatový lak zakázán, můžete si ho dovolit odnést do kanceláře, ale nejlepší je použít průměrnou délku přírodního nehtu. Win-win - burgundské lak na nehty manikúra.

Když jsme přišli na to, zda by byla vhodná světlá manikúra, je třeba ji kvalifikovaně vyrobit. Červená nebude tolerovat chyby! OhObecná pravidla pro nanášení laku na nehty pro všechny jsou dobře známá. Vlastnosti použití šarlatového laku:

 • Vyžaduje dokonale upravenou pokožku rukou. Světlý lak přitáhne pozornost ostatních do rukou. Každý škrábanec a každý otřep bude viditelný. Chcete-li se starat o pokožku rukou, než budete dělat takovou manikúru, budete potřebovat alespoň týden.
 • Kromě dobře upravené kůže, Ruce a prsty by měly být samy o sobě krásné. Nemá smysl upozorňovat na ruce, pokud nejsou nejlepší částí těla.
 • Pokrytí by mělo být dokonalé: čipy, škrábance, promáčknutí budou velmi jasně viditelné. Pokud je nátěr na jednom z nehtů poškozen, musí být znovu natřen!
 • Odborníci doporučují nákup červeného laku od dobrého výrobcetak, že je to kvalitativní výrobek s pohodlným kartáčkem.
 • Specialisté na etiketu věří, že s červenou manikúru nemůžete nosit spoustu prstenů. Jeden je dost - nejskromnější z vaší sbírky nebo angažmá.

Mnoho žen dnes preferuje použití gelových leštidel: jsou velmi vytrvalé a mají „objem“, vypadají lépe na rukou. Vzhledem k tomu, že po dlouhou dobu nevypadáte jako červené nehty, nemá smysl používat takový lesklý gel. Bude to dost a obvyklá, ale dobrá kvalita. Po párty nebo rande, to může být snadno vzlétnout, aby šel do práce ráno.

Myšlenky designu

Nejnovější trendy v manikúre - rozhodně pro všechny odstíny červené. Scarlet, víno, švestka, malinové odstíny jsou populární.

Pokud se vám podařilo najít dobrý odstín červené, můžete zejména ne oklamat design a dělat obvyklé lesklé monochromatický nátěr. Tato volba je vhodná pro ženy všech věkových kategorií a pro většinu situací, kdy je obecně vhodný červený lak.

 • Novinka v poslední sezóně - matný povrch - zůstává relevantní i dnes.. Jako by to bylo v případě pripylenny, taková manikúra vypadá draho a přidává obraz přísnosti (dobrá volba pro kancelář!). Tam jsou domácí způsoby, jak udělat matný povrch, například držet stále ještě sušené nehty na pánvi vroucí vody nebo přidat trochu kukuřičného škrobu do láhve. Je však lepší experimentovat a kupovat matný lak.

Některé společnosti mají speciální vrchní nátěr, který "matně" lesklý lak a zároveň opravuje všechny vrstvy.

 • Matný lak vypadá dobře sóloale na základě toho můžete fantazírovat. Například vytvořte vzor stejného odstínu lesku: pruhy, hrášek, geometrický vzor, ​​květy.
 • Velmi módní design, připomínající "francouzsky": Matný povrch nehtu stejného odstínu je lesklý hrot.
 • Měsíční manikúra vypadá dobře s červenou. Tento termín se vztahuje na podlahu, kde je měsíc akcentován - bílý polokruh na základně nehtu. Můžete si vzít dva různé odstíny červené, a můžete hrát v kontrastu, nastínění měsíc s bílou, černou, hnědou, nebo jiné vhodné barvy. Půlkruh nesmí být zcela vyplněn, ale pouze označen pruhem. V každém případě bude tato možnost jasná, zábavná a zajímavá.
 • Můžete kombinovat matnou a měsíční manikúru v jednom. Někteří designéři dokonce směle kombinují měsíc a francouzštinu, přičemž zdůrazňují jak díru, tak špičku nehtu.

Jiné verze manikúry měsíce - když je na díře nakreslena, není půlkruh, ale „úsměv“. Kromě toho lze základnu nehtu odlišit trojúhelníkovým vzorem.

 • Pro párty nebo jiné zábavné akce můžete malovat jasně červený lak. Jedná se o speciální prášky, které při tření do nehtů vytvářejí lesk a hru.

Na vrstvě glazury, sušené pod lampou, se hojně nanášejí speciální třpytky, které se třepou do nehtů rukama (zatímco horní vrstva je stále lepkavá). Čím menší jiskry, tím efektivnější bude výsledek. Vmíchané do prachu, třepané na 2 vrstvách, vytvářejí plně zrcadlový povlak. A pokud zakryjete nehty lesklým povrchem, výsledek převýší všechna očekávání.

V provokativním a odvážném obrazu lze tento design nehtů doplnit lakovými botami nebo kabelkou a, samozřejmě, červené rty budou věrným společníkem lesklých nehtů (i když to již není „povinný“ požadavek).

 • Objemová manikúra vypadá velmi zajímavě a stylově. Z různých důvodů může být jeho: legrační nehty - "jahody", lesklé berušky, matná manikúra s "pleteným" nebo "prošívaným" vzorem (velmi "teplá", zimní verze), objemný květinový vzor, ​​monogram. Je důležité pamatovat na smysl pro poměr: 10 nehtů se stejným objemovým vzorem nevypadá vždy dobře. Nejlepší je, když jsou tímto způsobem vybrány 1 nebo 2 prsty a zbytek má jednotný povlak.
 • Dalším trendem, který nevyjde z módy, je ombre povlak. V odstínech červené vypadá velmi krásně. Také, jako ve vlasech, ombra znamená hladký přechod z jedné barvy do druhé. Tento přechod se může "stát" na konci nehtu nebo na jeho základně - obě možnosti vypadají stejně dobře. To dává obraz tajemství, tajemství. Nesporným favoritem je červeno-černý nebo červenohnědý ombre.
 • Design se vzorem - také hodná volba, zejména proto, že mistři nail art nepřestávají vymýšlet něco nového. Geometrie, body, květiny - win-win možnosti pro dovolenou nebo zábavný večer.
 • Pruhy - vertikální nebo horizontální, nakreslený kontrastním lakem, může vizuálně zlepšit tvar nehtů.
 • Design s ražbou (při kreslení se zvláštním razítkem) pomůže vytvořit profesionální manikúru doma.
 • Trendy manikúry jako „Negative Space“ a „frame“ budou dobře kombinovány s červenou barvou. Ten zahrnuje vymezení celého nehtu na obvodu kontrastním lakem (vizuálně tato technika zkracuje nehty, takže je lepší to udělat na dlouhých talířích) a „negativní prostor“ znamená „opuštění“ odkrytých průhledných ploch na nehtu. Deska je zpočátku natřena čirým lakem a na ni jsou položeny pruhy, trojúhelníky nebo jiné vzory v červené barvě.

Barvy

Pojem "červená" není omezen na standardní šarlatovou barvu. V řadě výrobců kosmetiky pro nehty je počet odstínů červené vždy velmi velký.

Pro ty, kteří chtějí, aby monochromatické pokrytí pro kancelář, stojí za to zvážit typ vzhledu a barvy pleti. Blondýnky a dívky s fair-skinem jsou nejvhodnější pro lososový odstín. Tmavě červená, rudá, temně rudá. Majitelé světle béžové kůže budou perfektní oranžově červené nebo odstín okrové. Klasická hluboká a jasná šarlatová může být nošena všemi.

Správná kombinace barev v manikúru vytvoří harmonický design, který vytvoří skvělou náladu a ostatní si budou pamatovat.

 • Červená s černou - klasická kombinace, což umožňuje vytvořit jasný a dramatický design. V takových tónech je dokonalý přísný nehty s pruhy, "francouzsky", geometrický vzor, ​​ombre. Černá a červená manikúra, samozřejmě, pro zvláštní příležitosti.. Tyto barvy musí být duplikovány v oblečení, obuvi nebo doplňcích.
 • Kombinace šarlatové a bílé - zábavné, snadné, dívčí. Na základě těchto tónů vznikají jemné a naivní vzory - puntíky, květiny, měsíční manikúra. Tato kombinace je často přijímána nevěstou.
 • Pokud chcete "snížit" stupeň jasu a učinit design lehkým a vtipným, můžete kombinovat šarlatovou s růžovou. Někdy si dokonce vyzvednou několik odstínů, které zjevně „snižují“ jas na nic. Důležité pravidlo: růžová by neměla být panenka. V ideálním případě, pokud je ze stejné gamma jako hlavní barva, je jednoduše světlejší o 2-3 tóny.
 • Pokud přidáte modrou barvu, získáte velmi jasnou a honosnou kombinaci.. Aby nebylo vypadat bez chuti, musíte si pečlivě promyslet design. Na základě těchto dvou barev si můžete udělat dobrý manikúra- „praskání“ (bohužel, posledních několik sezón není v módě) nebo nádherné nehty v námořnickém stylu, přidávajíc bílou. Pro tématické strany, aby design la americká nebo britská vlajka. Můžete udělat a ruské, nicméně, význam takové manikúra může způsobit otázky.
 • Červené a béžové jsou dobře kombinované. Vypadá to velmi dobře solidní šarlatový design s béžovým nehtem na prstenci. Další možností je pro kanceláře prudes: Nahá manikúra s červeným pruhem na prstenci nebo typu francouzštiny.

Koloristé doporučují kombinovat šarlatové se smaragdovými, tyrkysovými, jasně žlutými, hnědými květy, aby se vytvořily světlé a unbanální měsíčky.

Dekor

Použití různých dekorů v manikúru je populární, nicméně, více a více často stylisté říkají, že v tomto problému nesmírně důležitý smysl pro poměr. Zvláště pokud jde o design s převahou červených odstínů.

Všechny návrhy s dekorem budou vhodné pouze pro večírky, svátky, svatby, diskotéky a jiné "jednorázové" akce.

 • Glitter design bude vypadat dobře., pokud se otírá nebo malé množství lesku na špičkách nehtu. Dobrá volba je jeden lesklý hřebík na ruce. Pokud chcete, aby všech 10 prstů zářilo, je lepší to udělat na přírodních nehtech střední délky a už nepřidávat žádné efekty.
 • Design se zlatem vypadá drahý a šokující. To může být linie "úsměv", díra na nehty, proužek, monogram. Zlaté třpytky nebo prášek se aplikují v husté, rovnoměrné vrstvě.V této kombinaci bude dobrý způsob, jak ozdobit.
 • Tmavě červený lak je dobře doplněn stříbrnými šperky - kamínky, jiskry, prášek. Je třeba poznamenat, že použití drahokamů by mělo být také dávkováno - obvykle jsou opatřeny otvory prstencových prstů nebo špičky nehtu. Dobrá volba je svislý pruh drahokamů na prostředních nebo prstencových prstech.
 • Mladé dívky jsou perfektní mikroblaster - zakrývají celý hřebík nebo rozkládají nějaký druh vzoru. Také vytvořit zábavný design fit fimo - připraven miniaturní postavy, které jsou připojeny přímo na nehty. Nejčastěji Fimo líčí kousky ovoce nebo zeleniny, legrační obličeje, karikatury, květiny a hmyz. Fimo-design se drží nejvíce na umělých nehtech.

Fimo je k dispozici ve formě trubekkterý master před použitím nezávisle odřízne. Upravením tloušťky řezu tak můžete vytvořit trojrozměrný nebo plochý obraz. Perfektní design pro dovolenou nebo plážový večírek!

 • Chcete-li vytvořit luxusní, královské a "drahé" manikúru fit "tekuté kameny." To je samozřejmě manikúra typu salon, jen ti nejzkušenější mistři. Vzorek je nakreslen gelovými leštidly, polymerizován pod UV lampou, pak je k nehtu připevněna fólie, která je po určité době odtržena s trhnutím a zanechává krásnou značku. Objemové "tekuté kameny" jsou kresleny speciálním složením, které je pak skryto pod horní základnou, jako by bylo pod sklem.

Tekuté kameny nezatěžují manikúru vůbec a na rozdíl od kamínků jsou odolné.

 • V červených odstínech bude dobře vypadat kombinace s bílým „kamenem“nebo můžete simulovat rubín na nehtech jiné barvy.
 • Pro domácí nehty je design jezdce ideální. Jedna nebo více samolepek se vzory aplikovanými na předem natřené základní barvy nehtů. Po nanesení fixačního přípravku dobře vysušte.
 • Jednou z novinek sezóny je výzdoba hejna nebo sametové měsíčky. Na pevných červených nehtech bude vypadat velmi elegantní! Po nanesení laku na nehty se nastříká speciální neht, který přilne k měkkému a příjemnému povrchu.
 • Ozdobte šarlatovou manikúru může být krajka - černá nebo bílá. Vypadá to skvěle na hřebík prstence. Kousek krajky je nakrájen na tvar nehtu, nalepen nahoře a zapečetěn vrcholem. Můžete simulovat krajkový vzor s nálepkou nebo stopkou. Takový vzor je vhodný pro přidání oblázky nebo drahokamu.
 • V módě vrací nail piercing. Stříbrná nebo zlatá drobná ozdoba na řetízku 2-3 článků a je položena na hřebík, ve kterém je předem vyvrtána malá díra. Tato volba je určena pouze pro umělé nehty.

Počet možností dekorů je tak obrovský, že je prostě nemožné vypsat všechny možnosti v jednom článku. Možná vám něco originálního řekne vaše vlastní představivost nebo zkušený mistr.

Nové položky

Soudě podle novinek, které nás letos představí designérům nehtů, hlavním trendem je vzájemně kombinovat různé techniky.

 • Dramatické červeno-černé kombinace jsou v módě. Černý může být vyroben ombre u základny měsíčku, dát geometrický vzor nebo "sprej" hromadné květiny.
 • Krásná barva "francouzsky" s twistNa prstenci prstu se zamění barva nehtu a úsměvu.
 • To, co kombinuje tuto verzi manikúry, je jasné: Tohle jsou černé šaty nebo oblek. Tato manikúra, stejně jako dobrá kabelka nebo boty, budou schopny diverzifikovat matnou černou barvu oděvu, aniž by překročily limity přípustné.
 • Kombinace červené a bílé nikdy nevyjde z módy. V tomto manikúru jsou dva skutečné trendy najednou: objemné, jako by se jednalo o kresbu a jemný doplněk s kamínky:
 • Zajímavá kombinace světlého laku, technologie "Negative Space""a objem umělecké malby. Mimochodem, asymetrie je čím dál běžnější dnes: na jedné straně jsou dva hřebíky a jeden na druhém."
 • Velmi elegantní a drahá "večerní" kombinace matných a lesklých povlaků. "Matné" prsty jsou zdobeny vzorem kamínků, které tvoří půlkruhovou linii. Kombinace barev - třešeň a stříbro - vypadá bohémsky.

Pokud nevíte, co si vybrat: francouzská manikúra nebo měsíc, udělejte je současně. Kombinace červené a béžové bude vypadat velmi omezeně. Kamínky - podle přání.

 • Více "dravá" verze měsíční manikúry - půlkruhy se promění v ostré trojúhelníky, které vizuálně táhnou nehty. Pro kombinaci s černou je vybrán tmavý odstín červené.
 • Ačkoli geometrické, ale jemnéTakový vzor se získá kombinací tří různých odstínů. V základně - matně světle růžové, jsou strany desky pokryté šarlatovými a třešňovými květy. Prsty vypadají elegantní, světlé, ale bez nadměrného dramatu.
 • Design s velurovým práškovým kropením není vhodný pro každý den, ale vypadá to ohromující - žádné jiné ozdoby nehtů nejsou potřeba. Zde byste měli hrát na texturu: na obrázku musí být něco sametového - ideálně šarlatové boty.

V dalším videu - manikúra krok za krokem: červený polštářek z francouzského gelu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky