Faberlic laky na nehty

Faberlic laky na nehty

Lak na nehty. Kolik v dnešních podmínkách hospodářské soutěže na trhu různých typů. V této oblasti jsou dobře zasloužení titáni. Jedním z nich jsou laky Faberlic. Odlišují se od všech ostatních a jsou reprezentovány jen obrovským množstvím nepředstavitelných odstínů a všech druhů reliéfních nátěrů. Nákupem produktů této společnosti nikdy nebudete litovat svého výběru.

Vlastnosti a výhody

Mezi jinými značkami, Faberlic vyniká svou velmi širokou řadou nátěrů pro naše nehty různých barev a vlastností. Tato značka drží značku a cena vždy odpovídá kvalitě. Barvy jsou vždy jasné a nasycené. Takže chci zkusit něco víc. Také Tam jsou laky s inteligentní barvou (CC laky), které mají několik výhod: \ t

 • Držte nejméně 7 dní;
 • Aplikace je možná bez podkladu;
 • Sušení není nutné;
 • Stačí jedna vrstva.

Složení

Kompozice obsahuje řadu prvků, které pomáhají udržet lesk déle a přispívají k dlouhodobému zachování barvy na povrchu. Kompletní kompozice zahrnuje butylacetát, ethylacetát, nitrocelulózu, kyselinu adipovou / neopentylglykol / anhydrid kyseliny trimelitové, kopolymer, dipropylenglykol dibenzoát, isopropylalkohol, stearalkonium bentonit, kopolymer akrylátů. Poměrně malý seznam prvků pro produkt, jako je povlak, který dopadá na jemnou pokožku pokožky. Všichni jsme zvyklí na to, že ve skladbě musí být nějaký nepředstavitelný počet komponent, ale není jich tolik. To snižuje pravděpodobnost podráždění ze skutečnosti, že látky obsažené v laku způsobují alergie nebo jiné podobné tělesné reakce.

Značkové linky

Kromě takzvané “inteligentní barvy”, tam jsou takové laky jako “Mirage”, “Candy nehty”, a “tajemství stylu”. Všechny se liší nejen barvami, ale i vlastnostmi, každý může být vhodný pro konkrétní situaci. Konzultanti mohou dát spoustu rad, na které z nich je nejlepší si vybrat. Podívejme se však na ty nejoblíbenější v pořadí.

Ve videu níže, recenze CC 9 v 1 lak na nehty od Faberlic.

Lucky z řady "Mirage" mají speciální speciální efekty, které jsou vytvářeny malými záplatami. Svým měsíčkům dávají objem a tajemství. Kromě toho, vytvoření obrazu nevyžaduje nic kromě sklenice s lakem. Jsou prezentovány barvy jako Tea Rose, Sweet Papaya, krémová zmrzlina a další. Pouze 14 odstínů.

Autorská prezentace řady "Candy Nails" vytváří efekt exkluzivity, jako by to bylo jen pro vás a je to jen pro vás. Krémová textura zjednodušuje aplikaci a činí z ní radost. Zdokonalení tohoto laku je vhodné pro ty, kteří mají rádi jemné a teplé odstíny.

"Tajemství stylu" se nachází v horní cenové kategorii, ale nachází se tam vpravo. Jeho nejhlubší barvy nezanechají lhostejné ani ty nejnáročnější ženy. Paleta se skládá z 10 barev a každá z nich je neuvěřitelně krásná. Zvláště výrazné jsou tóny „Lilac Dawn“ a „Brilliant Diamond“ a „Crimson Dress“ je bezpochyby klasikou, ale do které se vdechlo něco nového.

Paleta

Rozumíme si podrobněji o všech odstínech laků z Faberlicu, protože je jich tolik, že je vůbec těžké se zmást. Řekneme o hlavních, a tedy nejoblíbenějších barvách.

Sandy - Jedná se o speciální typ laku, který má jedinečnou strukturu a reliéf. Podle jména je jistě jasné, že hřebíky pokryté takovým nástrojem vypadají jako poseté tisíci zrna písku.

Také tento typ není omezen pouze na monotónní a monotónní krytí.Pro vytvoření individuálních vzorů a výkresů můžete použít pískové laky různých odstínů.

Hue 7407 je v řadě "Best Screenplay". Toto je vaše tajná zbraň, bojujte s touto barvou, její sytostí, hloubkou. Technologie, která se používá k jeho vytvoření, poskytuje ideální rozložení po celém povrchu nehtové desky. Pro prodloužení životnosti laku nahoře můžete použít speciální ochranný povlak od firmy Faberlic. Přidá ještě lesk a lesk.

„Vanilková obloha“ není jen barvou, která dodává našim nehtům lehkost a lehkost. Toto zbarvení také dává naší manikúru účinek prodloužení a zjemnění. Vanilka je z nejrůznějších typů, ale tady je to nepředstavitelné a nepopsatelné slovo. Můžeme říci, že pro všechno je to jiné a zvláštní. Toho je dosaženo tím, že kreslí celou bohatou paletu z šálku horké vanilkové cappuccino nebo mraky při západu slunce pozdě večer, plynule se mění v noc.

"Angel Wing" rozhodně ospravedlňuje jeho jméno pro něco oslnivě bílého a vzdušného. Taková věc by měla být ve sbírce každé dámy. V závislosti na přirozeném jasu nehtů se hustota barev dosahuje po nanesení 2-3 vrstev. Pro milovníky francouzské manikúry se nepochybně stane favoritem všech ostatních. A to je nejzajímavější volba pro speciální akce, ať už je to nějaká dovolená nebo dokonce svatba.

A to není úplný seznam palety, která je na stránkách katalogů této značky. Zahrnuje různé barvy a odstíny pro všechny příležitosti.

Recenze

Mezi velké množství recenzí o Faberlic, většina být nadšený a pochvalný. Ženy obdivují vytrvalost, sytost, jednoduchost, snadné používání těchto krásných a pestrobarevných sklenic. Vyznačují se také relativně nízkou cenou. Vše dohromady vytváří exkluzivitu a nenapodobitelnost, kterou mají všechny prezentované nátěry bez výjimky.

Pojďme tedy shrnout všechny pozitivní a negativní stránky. První věc, kterou chci říct o věcech, které potěší každého. A to:

 • Když by měl být lak lesklý, je to opravdu. A když je řečeno, že je matný, pak je to vždy ve skutečnosti.
 • Snadnost, s jakou se aplikuje, prostě odfoukne všechny. K tomu, každý jar má pohodlný kartáč se zaobleným tipem se dostat na nejvíce nepřístupných místech.
 • Schopnost aplikovat ji bez předchozího nanesení základu na nehet. Tato vlastnost umožňuje použití laku pro ty, kteří jsou neustále ve spěchu a někde ve spěchu.
 • Rychlost sušení také zkracuje postup nanášení. Není třeba kupovat speciální lampy pro sušení, proces sušení je přirozený.
 • Trvanlivost laku, který může trvat několik týdnů. A v případě použití speciálních přípravků obsahujících gel může dosahovat až jednoho měsíce, během něhož nebude patrný ani sebemenší štěpení na vaší manikúru.
 • Krásná a stylová láhev, které vyniknou ve vaší velké sbírce.

To je nepochybně jen zlomek všech pozitivních aspektů, které může Faberlic mít. Všechno ostatní najdete jen nákupem a vyzkoušením.

Ve videu níže - recenze lak na nehty "Tajemství stylu."

V lacích tohoto výrobce je několik minusů:

 • Milovníci kuchyně a práce s rukama si stěžují na nedostatek stability. Ale to je přirozené, protože povlak nemá magické vlastnosti. Pokud máte manikúru, pak prosím laskavě omezte mechanický účinek na nehty. Spustit svou krásu a nechat ostatní, aby si to naplno.
 • Některé ženy si všimly, že po šesti měsících po zakoupení lak začíná zahušťovat. Na tom není nic špatného. Stačí jej zředit přidáním kapky odstraňovače laků na nehty.A to nejlepší řešení by nebylo ponechat na velmi dlouhou dobu, abyste si mohli dopřát skvělou barvu tak často, jak je to jen možné.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky