Gel Polský My Nail

Gel Polský My Nail

Existuje mnoho různých názorů na to, co muži v první řadě věnují pozornost při pohledu na ženy. Někdo se zaměřuje na integritu obrazu, někdo se zajímá o oči, ne za nic, že ​​se jim říká zrcadlo duše, někdo má rád hedvábné vlasy, jiní si všimnou úsměvu, nádherné busty, dlouhých nohou atd. Existuje však poměrně málo zástupců silnějšího pohlaví, které přitahují ženské ruce, jejich sofistikovanost a ženskost. Krásná manikúra je schopna zdůraznit atraktivitu nehtů.

V dnešní době získávají polštáře na gelu vysokou popularitu.

Dostatečně široký sortiment a rozmanitost značek vám umožní vybrat si prostředky v závislosti na osobních preferencích a finančních možnostech. Výhody gelových laků v jejich trvanlivosti, sytosti a jasu barev. Gel Polish je nejlepší volba pro krásnou manikúru po dobu 3-4 týdnů.

Vlastnosti a výhody

V roce 2003 byl svět módního průmyslu doplněn o další společnost, která si vybrala gelové laky jako prioritu své činnosti. Při výrobě různých inovativních technik a moderních technologií.

Všechny vyráběné výrobky plně odpovídají požadavkům a standardům kvality Evropské unie.

Mezi hlavní výhody značky lak na nehty My Nail patří:

 • vynikající kvalita;
 • snadnost aplikace a odstranění;
 • nepřítomnost různých závad (puchýřů, trhlin, šíření a delaminace) během používání;
 • trvanlivost a jas barev;
 • kompatibilita se základnami a usměrňovači jiných značek;
 • široká škála barev;
 • hypoalergenní a nepříjemný štiplavý zápach;
 • při správném použití je vysoce odolný vůči fyzickému a chemickému namáhání.

Jak si vybrat

Bohužel, v poslední době je vysoká pravděpodobnost nákupu falešných výrobků známých populárních značek. To je problém všech značek, které jsou mezi spotřebiteli populární a žádané. Například, pokud podlehnete nutkání koupit levnou gelovou polštářku na jednom z čínských trhů běžných mezi současníky, neměli byste si stěžovat na špatnou kvalitu zboží. Často tyto stránky prodávají padělky, které nejenže zklamaní během používání, ale také mohou být nebezpečné pro zdraví. Silný a nepříjemný zápach může vyvolat záchvaty astmatu nebo alergické reakce. Astmatici a lidé, kteří jsou náchylní k různým alergiím, musí být co nejopatrnější a nejšetrnější s použitím levných kosmetických přípravků.

Pokud mluvíme o kvalitě, pak s použitím levného falešného laku, nebudete schopni udělat krásnou manikúru.

Obvykle se laky šíří, padá nerovnoměrně, zanechává ošklivé a příliš nápadné pruhy, rozvrstvené, odlupované a bublající.

Je lepší zakoupit kosmetiku pro nehty značky My Nail ve specializovaných místech, kde na žádost spotřebitele mohou obchodní poradci poskytnout certifikáty kvality pro kosmetiku, kterou prodávají. Oficiální prodejní kanceláře - záruka vynikající kvality zboží nabízeného kupujícím.

Aplikace

Ideální manikúra není jen krásný lak na nehty, který stačí vybrat a jemně aplikovat na nehty, je to velmi jemný proces, který se skládá z několika fází.

 1. Prvním krokem je odstranění povlaku, který byl předtím na nehtech nebo jeho zbytcích. Poté se kutikula odstraní, tvaruje (ostrá, oválná, pravoúhlá nebo jiná varianta), nehty se vyleští jemnou metodou, odmastí a dezinfikují.
 2. Druhá fáze nebo první vrstva je základna nebo základna. Aplikujte výhradně na čisté a suché nehty.V opačném případě nerovný povrch nehtu, zbytky laku, kapky vody / kapaliny neumožní aplikovat gelový lak s rovnou a čistou vrstvou. Často se používá transparentní barevný základ, někdy se může použít bílý, je to právě tato metoda, která bude zdůrazňovat a zvýrazňovat hlavní barvy. Všechny tyto možnosti jsou v rozsahu My Nail. Hlavním cílem základny je chránit nehet před přímým kontaktem s gelem nebo dokonce obvyklým lakem. Poté nechte nehty důkladně vyschnout pomocí LED lampy (stačí 30 sekund) nebo lampy s UV zářením (potrvá asi 1,5-2 minuty).
 3. Třetí etapa - použití gelu polštář. V průměru se lak na nehty aplikuje ve 2-3 vrstvách. Počet vrstev závisí na požadovaném výsledku: pokud chcete jasnou a bohatou manikúru, pak je lepší natřít nehty třikrát, pro uvolněnější tón - stačí dvakrát. Každá vrstva se navíc opatrně suší pod lampou.
 4. Čtvrtá etapa, nebo konsolidace - použití fixátoru, který se děje jak s lepivou vrstvou, tak bez ní. V prvním provedení, po vysušení, budete muset otřít nehtovou desku speciální kapalinou, která odstraní lepkavost, ale neovlivní samotný fixátor.

Je to jedna věc, aby se manikúra, ale gelový lak není tak snadné odstranit.

Pokud je pro běžné laky stačí otřít nehty s odstraňovačem laku na nehty, pak je zde trochu jiný postup. Gelová polská značka My Nail se čistí speciálním nástrojem. Je nutné ji položit na kus bavlny nebo bavlněné podložky, zabalit každý hřebík a přikrýt fólií. Nechte asi 10-15 minut. Zbytky laku lze snadno odstranit tyčinkou nebo houbičkou z pomerančovníku. Poté se nehtová deska vyleští, aby se odstranily nepravidelnosti a povrchové vady.

Více o gelovém laku na nehty se dozvíte z následujícího videa.

Přehled kolekce

Americká značka My Nail nabízí neuvěřitelně bohatý sortiment gelových povlaků současníkům. Paleta barev, které společnost vyrábí, se vyznačuje různými barvami a různými variacemi laků:

 • módní možnosti, známé jako "Kočičí oko";
 • hluboké odstíny modrozelených tónů (bez použití lesků a lesku);
 • holografické barvy, které mohou měnit barvu v závislosti na úhlu pohledu;
 • teplé pastelové barvy;
 • bohaté odstíny s velkým nebo malým třpytem;
 • konstantní klasika (bílá, černá, všechny druhy červených tónů);
 • syté barvy (většinou tmavé) s třpytem;
 • velkolepé fialově fialové odstíny bez jakýchkoli dalších účinků;
 • klidné měkké tóny od světle růžové až tmavě hnědé;
 • romantické odstíny klasické francouzské manikúry;
 • těžké tóny s kovovými odstíny;
 • neuvěřitelně jasné neonové barvy.

Recenze

Navzdory skutečnosti, že obvykle každá kosmetika má jak své obdivovatele, tak negativně smýšlející spotřebitele, mají gelové laky značky My Nail ve většině případů pozitivní hodnocení. Uživatelé nejprve oslavují neuvěřitelně bohatou a pestrou paletu barev - dnes se vyrábí více než sto různých barev.

Pohodlné lahve s 9 a 15 ml měkkým širokým kartáčem, středně hustá textura - to vše přispívá k rychlé aplikaci laku na povrch nehtu.

Také dívky mluví pozitivně o odporu laku této značky. Při použití správné technologie nanášení gel polský a péče o ruce produkt může pojmout v průměru 3-4 týdny.

My Nail gel leštidla plně splňují kritérium "cena-kvalita", protože za velmi rozumnou cenu si můžete koupit vynikající kvalitu výrobků slavné americké značky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky