Manikúra s hnědým lakem

Manikúra s hnědým lakem

Manikúra s hnědým lakem dokonale ladí s podzimní krajinou. Podzim má pouze dva populární tóny - je žlutý a hnědý. Tyto tóny jsou vždy klidné a ne hlasité. Existuje mnoho odstínů kávy, stejně jako odstíny čokoládové barvy.

Vlastnosti

Výběr nehtového designu s hnědým gelovým polštářem, to nejlepší pro kombinaci bude žlutý tón, černý a zlatý. V současné době jsou módní trendy takové, že nápady s hnědými nehty se stávají hlavním tématem při výběru jejich designu.

To je dáno především tím, že po několik sezón v řadě není nutností manikúry a pedikúry jednoduché monotónní barvení měsíčku, ale kombinace různých barev nebo nátěru se vzorem. To je případ, kdy je hnědý lakový gel nejvhodnější pro všechny konstrukční práce.

Je zajímavé, že hnědé odstíny se staly populárními ne tak dávno, a po dlouhou dobu byly přičítány těm, které nemohou být žádným způsobem spojeny s manikúrou. A tma barvy není nic společného s tím, že mnohem tmavší černá, tmavá švestka nebo barva shnilé třešně jsou docela populární nail designy pro módní ženy z konce 90. let.

Hnědá paleta barev se dlouho nezajímala v kosmetické produkci výroby laků, ale všechno se změnilo, když se ukázalo, že služební bunda je na vrcholu popularity.

Francouzská manikúra je pozoruhodná svou demokracií a přesností, dýchá ducha aristokracie, lehkosti a nenápadnosti.. Díky francouzské módě jsem si musel vzpomenout na krásné hnědé tóny kaštanu, příjemný teplý skořicový tón, atraktivní odstín měděné vanilky, karamelu a mléčné čokolády. Tyto odstíny nejsou o nic horší než bezbarvé s bílou barvou schopnou ozdobit dámské prsty jakéhokoliv tvaru a po celé délce nehtových destiček.

A ukázalo se, že hnědá manikúra má významnou a velmi důležitou výhodu - dodává nehtům jakéhokoliv tvaru a délky určitý šarm a eleganci.

Navíc, hnědá stupnice v designu nehtů se ukázala být nepostradatelným pro spravedlivý sex, jehož aktivity znamenají oblékání v pracovní chartě týmu.

A to je snadno vysvětleno neutralitou jakéhokoliv čokoládového tónu - tento design nemá žádné rušivé a hlučné poznámky, takže se vám podaří získat obchodní a harmonický obraz.

Paleta

Teplé písečné hnědé tóny pomůže vytvořit solidní a obchodní image ženy. Lak lze aplikovat rovnoměrně na všechny nehty a můžete je střídavě - lehčí a tmavší. Taková manikúra dnes v trendu a její význam je zaručen, že zůstane na úrovni několika dalších sezón.

Pokud jde o sezónu u hnědých laků, mistři návrháři mají tendenci radit chladnému období, přičemž zdůrazňují, že hnědou barvu lze použít jak pro každodenní manikúru, tak pro speciální příležitosti.

Pokud bylo rozhodnuto použít čokoládové tóny hnědé jako základ, na kterém bude vytvořeno umění nail art, pak tento návrh zahrnuje provedení výkresů na nehtové desce. Toto může být design jednoho bezejmenného prstu nebo vyrovnat médium, a zbytek by byl vhodný k pokrytí s nádechem kaštanu.

Nejlehčí ze všech hnědých palet, béžové barvy- je to vždy šlechta, něžnost pastelových tónů, určité zjemnění a rafinovanost. Takový odstín nebude nikdy chytlavý a vypadá velmi přirozeně, ale protože rukojeti s béžovým designem na nehtech vždy vypadají velmi dobře. Kromě toho je vynikající základnou pro skromný ornament a pro složitý vzor.

S béžovým lakem vždy vyhrajete, a to není nutně nudná monotónnost - pokud chcete, přidejte ji zlatem, kameny nebo kombinací s jinými odstíny.

Design nápady pro práci s nejjasnější odstíny hnědé - béžový tón tolik, že jejich rozmanitost je snadné se ztratit. Ale mezi nimi samozřejmě existují i ​​ti, kteří mají největší prevalenci.

Neutralita béžového odstínu nevylučuje potřebu šikovného zacházení s ním. Nevědět určité nuance, bude velmi obtížné provést manikúru správně a krásně. Takovou barvu si zpravidla vybírají holčičky jemně a klidně a v jejich rukou vypadá takový design drahý a velkolepý.

V tomto případě je důležité k dokonalosti v provádění manikúry. Kůžička musí být řádně zpracována a nehtová deska je bez jakýchkoliv nesrovnalostí, jinak budou všechny chyby patrné. Největší přesnost bude vyžadovat práci s monotónním povlakem.

S krátkými nehty bude béžový tón vypadat lépe na čtvercovém nebo čtvercovém tvaru s mírně zaoblenými rohy (nazývá se měkkým čtvercem). Rozmanitost béžových odstínů je velká, takže si můžete vybrat z:

  • krém;
  • arašídy;
  • mléčná káva;
  • práškové
  • vanilka.

Experiment je co

Pro milovníky nejjasnějších hnědých odstínů, kteří mají důležité setkání, firemní večírek nebo jinou významnou událost, se může oblíbená barva se zlatými třpytkami nebo zlatem stát skutečnou šik. S ním můžete dokonce nárokovat titul královny míče. Pouze zde je důležitý bod - Zlato by nemělo být příliš mnoho, jen tak, aby ho lehce ozdobilo hlavním nátěrem.

Zlato lze použít například pro stylovou bundu, pro pruhy, pro kresby. Zlato bude ladně ladit pouze na jednom hřebíku v kombinaci s ostatními, které jsou pokryty pouze hlavní barvou.

Hnědá barva manikúry - to je to, co je vhodné pro experimenty v designu nehtů dívek, které hledají stylový a neobvyklý způsob, zde budou mít mnoho různých možností dekorů, díky kterým jejich obraz pokaždé získá nějaké nové poznámky.

Pokud nejste profesionální manikérka, ale chtěli byste se nějak vyrovnat s nudnou monofonní barvou, můžete k ní přidat akrylové doteky a profesionálové se s tímto úkolem mohou snadno vyrovnat pomocí gelových leštidel.

Zvláště zajímavé jsou takové odstíny hnědého laku, jako je hustý karamel a mléčná čokoláda - měsíčky, natřené v této barvě, jsou magicky schopny dát svému majiteli klid a teplo.

Pokud hovoříme o stylové hnědé manikúru, jedná se o design nehtů s teplými odstíny hnědé - nažloutlé nebo načervenalé. Je také výborným základem pro akrylové kreslení, dostupné i pro začínající manikérku, kterou lze vyrobit i doma. Tento základ je vhodný i pro gelové leštění, které mistři provádějí neobvyklé a stylové návrhy.

Světle hnědý lak Rovněž krásně dokáže ozdobit nehty jakéhokoliv tvaru a délky. Svědčí o tom četné recenze moderních módy, kteří ho takhle milovali.

Neutralita jakéhokoliv světelného tónu je dobrá, protože nejsou žádné problémy s kombinací. Béžové tóny pro měsíčky - to je pevnost a klid jeho majitele.

Teplo nebo chlad hnědá barva zcela závisí na tom, která barva převažuje - červená nebo žlutá.

Celá paleta světle hnědých odstínů na několik sezón neztrácí popularitu pro nehty různých tvarů a délek. Lehké čokoládově-karamelové tóny jsou také považovány za neutrální a vhodné pro všechny nehty.

Hnědá béžová pokusí se o jakoukoli sebeúctu, která sleduje módní trendy, protože to jsou odstíny, které poskytují majiteli klid a solidnost.

Rozpuštěná čokoláda v nehtovém umění je teplý odstínto nevyžaduje žádné dodatky - na nehty, to vypadá prostě úžasné a je zcela soběstačné.

Někdy se manikérky uchylují k zajímavému řešení, volí dva různé hnědé tóny pro práci, a tak střídají měsíčky. Ukazuje se to docela neobvyklé a působivé.

"Snake Eyes"

Jedná se o nejpůsobivější design s použitím hnědého laku.. Hřebíky jsou pokryty obvyklou technologií světle hnědého gelového leštění a pak pracují pouze se dvěma nehty.

  1. Imitovat plazovou kůži na prostředních a prstencových prstech potřebují černou fólii pro craquelure. Vytiskne se na lepivé vrstvě barvy, dotýká se nehtu malými kousky fólie - takto se získají trhliny, které napodobují vzor hadí kůže. Další - vrchní vrstva, sušení lampou a odstranění lepivé vrstvy.
  2. Pak se odebere fólie pro přenos lepidla. a uprostřed nehtu je místo ve tvaru oválu (budoucí hadí oko). Když se lepidlo stane transparentním, aplikuje se na skvrnu zelená fólie s holografií. Mělo by se přitlačit na nehet a pak se odtrhnout. Na zeleném pozadí budoucího oka se pak ve středu kreslí žlutá vodorovná čára žlutou akrylovou barvou (pozadí žáka).
  3. Další fází je serpentine žák sám. - Jedná se o černý vertikální tukový proužek s ostrými hranami (zploštělý kosočtverec), vyrobený s akrylovou barvou na žlutou. Oční kontura je nyní kreslena černou gelovou polštářkou kolem zelené (oko je vizuálně konvexní). Všechno toto umělecké dílo nyní musí být sušeno ve lampě.
  4. Dále potřebujete speciální "Base Coat" pro tvorbu oční bulvy. Kompozice se aplikuje na oko tlustou vrstvou, díky konvexnímu obrysu černého gelového polštářového základu nepřesahuje rámec. Další - minuta sušení ve lampě. Pak můžete také přidat kapku do samého středu, takže objem oka se zvýší. Potom znovu osušte.
  5. Na závěr, bílý gel lak na konturu malé bílé tečky jsou odloženy, začínají od vnějšího okraje oka a nepatrně nedosahují vnitřního okraje, takže oko se stává výraznějším. Po vysušení se ve lampě odstraní lepivá vrstva a nanese se olej z kůžičky. Hadí oko je připraveno.

Jak udělat "Snake Eye", viz video níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky