Membránové kombinézy pro děti

Membránové kombinézy pro děti

V zimním oblečení vždy uvádět spoustu požadavků, a pokud je také určen pro děti, počet kritérií, které musí splnit, okamžitě zvyšuje několikrát. Dospělý si s největší pravděpodobností vybere sestupný kabát, kožich, park, kožich nebo teplou bundu pro oteplování v zimě, ale dítě je zvláštní tvor.

Oblečení pro nejmenší by se mělo zahřívat, ne však přispívat k přehřívání, chránit celé tělo před chladem a zároveň nedržet pohyby. Kombinace je ideální pro všechny výše uvedené potřeby. V poslední době začali rodiče pro své děti získávat speciální typ kombinézy - membrány. Proč

Co to znamená

Membrány zvané kombinézy, vytvořené speciální technologií, která je založena na principu vrstvení. Mezi oběma vrstvami tkaniny nebo spíše vnějším pláštěm kombinézy a obložením přiléhajícím k tělu je tedy položen speciální film - membrána. Tato fólie má retikulární strukturu, která umožňuje na jedné straně odstranit přebytečnou vlhkost zpod tkaniny a na druhé straně - aby se zabránilo pronikání vlhkosti pod tkaninou zvenčí.

Je zajímavé, že schopnost vodotěsnosti a odstranění vlhkosti z tkanin může být odlišná. Tato schopnost se měří v mm / m. sq. tkanina a je vždy uvedena na štítku. Nejspolehlivější jsou kombinézy s indikátory 7000/7000, 10000/10000 a 15000/15000. Nosit je v každodenním životě je nepraktické, protože takové zatížení na oděvu se ukládá pouze v období nadměrné aktivity. Výrobci dětského oblečení nejčastěji používají membránu s vlastnostmi od 1000 do 5000 a to je dost.

Vlastnosti a výhody technologie

Membránová technologie poskytuje komfortní mikroklima pod oblečením za všech podmínek a to je její hlavní výhodou. V membránové kombinéze, dítě může běžet, skákat, poletovat ve sněhu a stříkat kolem v kalužích bez pocitu teplotního nepohodlí. Takové kombinézy jsou také neobvykle praktické, protože nečistoty a slush odpuzují od povrchu látky i vody. Ale i přes všechny výhody této technologie, stojí za to připomenout, že membránové oblečení je ideální pro děti, které se již aktivně pohybují. Děti do dvou let v této kombinéze nebudou příliš pohodlné a vlastnosti látky prostě nebudou potřeba.

Módní styly a modely

Moderní designéři projevují kreativitu nejen v procesu vytváření oděvů pro dospělé, ale i v dětském oblečení. Je pravda, že ve druhém případě berou v úvahu i praktické vlastnosti oděvu. Především jsou zohledňovány věkové charakteristiky dítěte, protože pokud kombinézy pro mladší děti by neměly obsahovat drobné detaily dekoru, pak je pro starší děti přípustné.

Rovněž se bere v úvahu sezónnost oděvu, protože pokud je vhodné, aby na jedno období bylo vhodné mít uniformní a maximálně zahřáté kombinézy, pak je pro druhé vhodnější zvolit samostatné a ne příliš teplé. Se všemi vlastnostmi našich výrobců se podařilo diverzifikovat nabídku dětských kombinéz až na několik titulů.

Zima

Tyto modely kombinézy jsou obvykle doplněny kožešinovým lemem. To může být přirozené nebo umělé. Koženkové ponožky a rukavice, které odpovídají barvě výrobku, jsou přidány k modelům pro ty nejmenší.Dobrá volba pro zimní období bude kombinéza - transformátor, protože se rychle nosí a tělo co nejvíce uzavírá. Pro starší děti jsou vhodné samostatné kombinézy v zimním provedení.

Kombinézy Bib

Jedná se o model sestávající výhradně z kalhotek s náprsníkem na popruzích. Je ideální, pokud má dítě teplou bundu, stejně jako demi sezónu. Tyto typy kombinézy jsou velmi pohodlné, protože v případě potřeby odstranit bundu nemusí úplně "odkrýt" dítě. Ano, a můžete kombinovat takový model s různými typy oblečení a pro dívky je tento ukazatel velmi důležitý.

Fused

Ideální pro dlouhé procházky a aktivní procházky. Taková kombinéza je dobrá, protože ji můžete rychle dát na dítě a v procesu aktivního pohybu se určité části těla nestají holé. Jedná se o jednodílnou kombinézu, kterou odborníci doporučují pro děti od dvou let.

Na fleece

Takovou kombinézu lze nazvat co nejpohodlnější, protože kromě vlastností samotné membrány tento model také obohacuje jedinečné vlastnosti rouna. Ale stojí za to zvážit, že by mělo být vybráno pouze tehdy, pokud je dítě nadměrně aktivní v zimě. To je způsobeno tím, že rouno má vynikající schopnost ohřívání a také neumožňuje studený vzduch.

Vodotěsné

Musíte chodit s dítětem za každého počasí, a to i v období těžkého bahna a lehkého deště. Vodotěsné kombinézy jsou ideální pro takové situace, protože jsou vyvinuty s použitím unikátní technologie. Pogumovaný povlak vám umožňuje odpuzovat i silnou vlhkost z povrchu kombinézy, čímž zanechává tělo dítěte v teple.

Barvy

Ale s dekorativním vybavením dětských oděvních návrhářů nikdy neměli žádné problémy. Obvykle nepoužívají k dekoraci oblečení malé dekorativní prvky, ale experimentují s barvami na maximum. Kombinace několika jasných tónů tvoří veselý a veselý oděv. Montérky jsou zdobeny výtisky, kreslenými postavičkami a pohádkovými postavami. Pro nejmenší jsou běžně používány pastelové barvy.

Jak si vybrat

Membránové kombinézy by měly být vybírány pouze v těch případech, kdy vaše dítě ráda zchladne. S takovým modelem oblečení nebudete muset zbytečně tlumit dítě, přeměnit ho na „mohutného sněhuláka“, ale pokud má vaše dítě klidnou dispozici, je lepší zvolit model kombinézy s jednoduchou izolací. Pamatujte, že když si koupíte membránové kombinézy, budete se muset starat o nákup termálního prádla.

Co se nosí pod

Termoprádlo je nejlepším párem pro membránové kombinézy v mrazivém počasí. Faktem je, že termoprádlo kombinuje optimální množství syntetických nečistot a přírodních materiálů, což přispívá k lepšímu odstranění vlhkosti zpod oděvu. Tenké fleece oblečení je lepší nosit v kombinéze při teplotě ne nižší než 10 C. Pokud je venku venku chladnější, je lepší nahradit fleece vlnou. Ale s mírným mrazem budou membránové kombinézy dobře chráněny před chladem, ve spolupráci s punčochami a tenkou blůzou.

Novinky značky

Mnozí spotřebitelé si již dlouho všimli, že kvalita oděvů závisí do značné míry na výrobci. V případě dětských membránových kombinéz je lepší věnovat pozornost produktům finských firem. Oni jsou vždy drahé, ale kvalita, soudě podle zpětné vazby od členů fóra, je vynikající. Méně levné výrobky z jiných zemí producentů jsou však také značně žádoucí. Jaké jsou vlastnosti kombinéz z různých firem?

Kalborn

Výrobky od tohoto čínského výrobce jsou překvapeni dobrou kvalitou krejčovství. Propracovaný střih, odolné kování, kvalitní materiál, trvanlivost, estetická přitažlivost a poměrně atraktivní cena jsou hlavními rysy kombinézy této společnosti.

Norfin

Lotyšská společnost, osvědčená jako svědomitý výrobce oblečení pro sport a práci. Dětské kombinézy se v nedávné době objevily v sortimentu společnosti, ale již získaly souhlas spotřebitelů. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s přihlédnutím i k nejnevýznamnějším požadavkům.

Crocid

Značka, která již 16 let podporuje značku nejlepšího výrobce dětského oblečení. Montérky od tohoto výrobce přitahují především design a rozmanitost modelu. Ale praktické vlastnosti výrobků jsou velmi dobré, o čemž svědčí recenze milionů spotřebitelů.

Valianly

Společnost, která se etablovala jako špičkový výrobce svrchních oděvů a především pro sport. Dětské kombinézy této značky se liší kvalitou, odolností proti opotřebení, estetickou krásou a praktičností.

Lassie

Finský výrobce dětského oblečení, právem uznaný za jednoho z nejlepších na světě. Membránové kombinézy této značky kombinují vlastnosti, které oceňují děti a jejich rodiče. Vynikající vnější vlastnosti a mimořádná síla jsou kombinovány velmi dobrým, i když nákladným produktem.

Minymo

Značka, která může soutěžit dobře s chválenými finskými Reima, Icepeak, Kerry a Lassie. Spotřebitelé si všimnou především vynikajících vnějších vlastností kombinézy tohoto výrobce. Spotřebitelé však příznivě ocení i pevnost materiálů.

Krásné dítě

Čínský výrobce oděvu membrány. V modelovém sortimentu jsou také fleece kombinézy a liší se ve velmi dobré kvalitě. Designové vlastnosti oblečení této značky také potěšují spotřebitele.

Stylové obrázky

Nejen dospělí, ale i děti chtějí vypadat dobře. To je důvod, proč módní návrháři neustále vytvářet módní návrhář oblečení a zdůraznit trendy modely věcí každou sezónu. Můžete také experimentovat s dětskou membránovou kombinézou, kterou doplníte stylovým oblečením a vytvoříte stylové obrazy.

Pro chlapce

Chlapec si může vybrat kombinézu v chladných a diskrétních barvách - tmavě modré, zelené, tyrkysové, fialové a tak dále. Výtisky mohou být auta nebo kreslené postavičky. Tento obrázek je v souladu s tmavě barevnou čelenkou, botami, palčáky a šátkem.

Pro dívku

Dívčí obrázky mohou být živější. Je lepší zvolit kombinézu ve veselých barvách - růžová, světle zelená, fialová, žlutá, oranžová, červená a tak dále. Můžete dát přednost modelům s jemnými tisky ve formě motýlů a květin, stejně jako princezny a další pohádkové postavy. Pro doplnění kombinézy mohou být stejné prvky šatníku, které se používají v obraze pro chlapce, ale v jasnějším barevném schématu.

Recenze

Ve většině fór jsou recenze, že membránové kombinézy plně odpovídají uvedeným požadavkům na praktičnost a trvanlivost. Mnozí spotřebitelé však tvrdí, že tento oděv je vynikající pouze v případě, že je o něj pečlivě postaráno - umýt jej bez odstřeďování a v delikátním režimu, a také v mycím procesu nepoužívat mýdlo a změkčovadla tkanin. Nejlepší prací prášek bude obvyklý prášek, který se obvykle umyje jiné dětské oblečení. Suché oblečení by mělo být pouze v horizontální poloze a žehlení je přísně zakázáno.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky