Finské kombinézy pro děti na zimu - přehled nejlepších výrobců

Finské kombinézy pro děti na zimu - přehled nejlepších výrobců

Co o tom pečují rodiče, když přijdou první mrazivé dny? Samozřejmě, maximální zvětrávání jejich dětí. Dnes není nedostatek dětského svrchního oděvu, ale to neznamená, že celý trh je ideální pro děti.

Oblečení pro nejmenší by mělo splňovat různé požadavky a dodržovat všechna pravidla a předpisy v jeho tvorbě, ne všechny moderní výrobce. Nepřekonatelná pověst na našem trhu dnes získala finské dětské oblečení a to je z mnoha důvodů.

Vlastnosti a výhody

Skutečností je, že oblečení od finských firem je maximálně přizpůsobeno dětem a modely jsou vždy rozděleny podle věkových kategorií. Pro novorozence jsou k dispozici kombinézy - transformátory, které umožňují ohřívat dítě v rekordním čase. Neomezují pohyby dítěte, nejsou doplňovány zbytečnými a nebezpečnými prvky kování, ale ohřívají ho na maximum.

Pro děti, které téměř dosáhly věku jednoho roku, jsou vytvořeny modely kombinéz s plstěnými botami. To je způsobeno tím, že dítě v tomto věku již začíná dělat první kroky, takže boty se pro něj stávají nutností. Pro děti do 5 let jsou vytvořeny jednodílné kombinézy, protože tento konkrétní model je pro ně nejvhodnější. Během této doby je dítě maximálně aktivní a jednodílná kombinéza se cítíte pohodlně i při aktivních pohybech.

U starších dětí jsou kombinézy vyráběny odděleně. Skládají se z vysokých kalhot s nastavitelnými popruhy a elastickým a prodlouženým sakem s kapucí. Na některé modely jsou navíc upevněny izolované rukavice a ponožky. Takový model kombinézy je v první řadě dobrý, protože dítě si to může praktikovat.

Downy

Finové vědí, co by mělo být opravdu teplé oblečení, protože vytvářejí modely kombinézy i pro děti z drsných severních oblastí. Obvykle, kromě hlavní izolace, jsou tyto modely doplněny kvalitní fleecovou podšívkou a tato kombinace umožňuje necítit chlad i při -30 ° C. Naše zimy se neliší nadměrné závažnosti, takže nejlepší oblečení pro dítě bude obvyklé dolů kombinézu.

Jako ohřívač pro tyto kombinézy přirozené dolů a peří vodního ptactva jsou používány. Takové plnivo umožňuje oděvu kombinovat současně dvě důležité vlastnosti - lehkost a vynikající tepelné vlastnosti. Tyto kombinézy lze nazvat nejpřirozenější, ale nejsou vhodné pro všechny děti, protože mohou vyvolat alergické reakce. Dobrá alternativa k dolů kombinéza může být kombinéza s polstrováním polyester.

Přehled značek

Finští výrobci berou při tvorbě kombinézy v úvahu nejen věkové charakteristiky dětí. Vzhledem k tomu, že v modelové řadě značek je oblečení pro chlapce a dívky, je třeba vzít v úvahu preference dětí různých pohlaví. Dívky-vyrobené kombinézy výrobci, aby více živé a barevné, zdobené hmotou jemných tisků, stuhy a luky. Kombinézy pro chlapce jsou vytvořeny v přísnějších barvách, a jako dekorace použité obrazy kreslených postaviček a strojů. Zajímavostí je, že vnější a praktické vlastnosti finské kombinézy mohou záviset na samotné značce a je jich dost.

Kerry

Kerry kombinézy jsou dobré, protože jsou praktické. Neznačkující a zároveň barevné odstíny umožňují uspokojit požadavky dětí a jejich rodičů.Membránová tkanina a příslušenství nepřekonatelné kvality, spojující dohromady, tvoří luxusní typy dětského oblečení. Zajímavé je, že vzory a další vlastnosti šití v kombinéze jsou vždy stejné, což znamená, že jsou časově testovány.

Reyma

Společnost Reima Group používá jednu jednoduchou, ale účinnou technologii pro šití kombinézy - vrstvení. Kombinace několika typů tkanin s různými texturami najednou, kombinézy se stávají vhodnými pro jakékoliv období, i když je zimní, i když je mezisezónní.

Huppa

A tento výrobce používá pro šití overaly několik vrstev membránové tkaniny, která má efekt Soft Shell. Tato technologie vám umožní nosit kombinézu v extrémně nízkých teplotách naší zeměpisné šířky (-20) bez pocitu nepohodlí.

Lassie

Značka Lassie je dceřinou společností velké skupiny Reima, a proto používá stejnou technologii při šití dětského oblečení. Charakteristickými rysy výrobků Lassie jsou relativně nízké náklady, které stále neovlivňují jeho kvalitu. Produktová řada společnosti zahrnuje čtyři řady dětských kombinéz. První z nich jsou vyrobeny z nepromokavých tkanin, druhé jsou vyrobeny z ultrazvuku, třetí jsou vyrobeny z inovativních, UV odolných a čtvrté z pogumované tkaniny.

Didriksons

Tato značka se specializuje na výrobu oděvů nejen pro děti, ale i pro dospělé. Používá se při výrobě kombinézy s membránami, které mohou udržet teplo i v extrémním chladu, ale nepřispívají k přehřívání, protože odstraňují přebytečnou vlhkost.

Nels

Firma zabývající se výrobou kombinézy na přírodní izolaci dolů. Je zajímavé, že výplň je balena v modelech kombinézy této firmy velmi těsně, proto jsou izolační vlastnosti modelů od firmy úžasné. Vnější část oděvu je potažena inovativní vodou odpuzující tkaninou na bázi polyuretanu, která činí model kombinézy neobvykle praktickým.

Icepeak

Tato značka vyvíjí kombinézy pro nejmenší, a proto vytváří každý model s přísným dodržováním bezpečnostních norem. Kovové kování a absence zbytečných dekorativních prvků, měkkost a hypoalergenní izolace a příjemná struktura vnějšího pláště jsou hlavními rysy kombinézy této značky.

Srovnávací analýza ve formě tablet

Vzhledem k rozdílům v charakteristikách kombinézy od každé jednotlivé značky bych rád porovnal vlastnosti tohoto typu oděvu a pro přehlednost zobrazil výsledky srovnání ve formě desky.

Značky

Pros

Nevýhody

Cena

Design

Kvalita

Výplň

Kerry

Nízká hmotnost, vynikající ochrana proti větru

Vysoká cena, vizuální objem

6000 -8000 tisíc rublů.

Jasný, s použitím velkého množství odstínů

Dobře

Isosoft (Kerryfill)

Reima

V sortimentu jsou demi-season modely

Široký krk, stejnoměrnost krejčovství

2900 - 7000 rub.

Jasný, používající reflexní detaily.

Dobře

Vata (polyester)

Huppa

Snadné, teplé, neomezuje pohyby.

Ošklivá srst a nepraktická kapuce

3000 - 5000 rub.

Většinou sportovní

Dobře

Odpálení

Lassie

Dobře promyšlený střih

Malý rozsah barev

2900-7000

Světlé, se spoustou vzorů

Dobře

Vata (polyester)

Nels

Lehké, teplé, pohodlné, krásné

Vysoká cena, kolena se rychle opotřebovávají

7 -13

tisíc rublů

S reflexními detaily

Dobře

Přirozené (dolů 80%, peří 20%)

Icepeak

Teplý, jasný, praktický.

Není dobře promyšlený střih

3-6 tisíc rublů

Atraktivní

Dobře

Umělé

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky