Zimní kombinézy pro novorozence

Zimní kombinézy pro novorozence

S narozením dlouho očekávaného dítěte, vedle radosti, rodiče čelí mnoha příjemným potížím. Pokud se dítě narodilo v chladném období, měli byste se starat o oblečení na zimu. Kromě krásného vzhledu musí být v první řadě teplé a kvalitní.

Vlastnosti a výhody

Dnes je řada kombinéz pro novorozence velmi velká. Postupem času stále více rodičů dává přednost kombinéze, protože dítě rychle vyrůstá z obvyklých „obálek“. A změna musí vyzvednout něco jiného a je to velmi drahé.

 • Pro nejmenší výrobce si vybrali skvělou možnost obálka kombinézy. Tento model je vybaven knoflíky nebo zipem, který usnadňuje výrobu kombinézy z obálky a naopak.

Často kombinézy doplněné botičkami a palčáky. To ochrání malé nohy a ruce před chladem.

 • Tam je také univerzální možnost, která může být nošena na podzim av zimě. Je to asi kombinézy s odnímatelnou podšívkou na ovčí kůži.

V podstatě všechny kombinézy pro novorozence fúzovaly. To je velká výhoda, chrání dítě před pronikáním studeného vzduchu.

Chcete-li získat kombinézu nebo jen dostat s "obálkou", je určitě obchod každého. Ale pro pohodlí samotných rodičů a pohodlí dítěte je lepší tuto položku dětského šatníku ignorovat, protože takový výrobek má několik výhod:

 • kombinézy se rychle zapínají a vypínají, během této doby se dítě přehřívá.
 • přítomnost odměrného krytu zachrání dítě před chladem a větrem.
 • kombinézu lze použít po dlouhou dobu, kdy dítě vyrůstá, stačí vyměnit botičky za běžnou obuv.

Módní styly a modely

Dnes v každém obchodě s oděvy pro děti nebo v internetovém obchodě najdete kombinézu pro novorozence. Liší se svým složením, designem a samozřejmě stylem.

Transformátor

Tento typ kombinézy je praktickou a praktickou volbou pro dětské oblečení. Funkčnost spočívá v tom, že takový výrobek může být používán jako „obálka“ i jako kombinéza s „nohama“.

Jde o šité zipy, které vám umožní přeměnit kombinézu. Takový výrobek může trvat dlouho - až 6-9 měsíců.

Při vybití

Pro tento účel by nejlepší možností byla obálková kombinéza. Je určena pouze pro novorozence. Tento model je speciální formou kombinézy. Velmi výhodná volba pro nejmenší, která se vyznačuje přítomností rukávů a kapucí, ale nedostatkem kalhot. Můžete si vyzvednout jak zimní, tak demi sezónu. Životnost takového výrobku je až 3-5 měsíců.

Kombinéza trojitá

Tento model potěší svou všestranností a dlouhou životností. Sada se skládá ze tří částí: bundy, kalhotových kombinéz a „obálky“. S pomocí hadů můžete rozepnout spodní část obálky, čímž získáte běžnou bundu. A protože tam jsou kalhoty můžete použít produkt dále, jako oblek. V závislosti na růstu dítěte lze tento výrobek použít až 3 roky!

Pro autosedačku

Taková kombinéza je určena pro děti, které se používají v autosedačkách. Vhodné pro takový model kočárek. Charakteristickým rysem je dostupný slot v oblasti slabin. Je vyroben speciálně pro možnost upevnění dítěte bez odstranění svrchního oděvu. Tento model je vhodný pro děti do jednoho roku.

S hranou

Tyto kombinézy jsou vybaveny měkkou kožešinovou podšívkou a krásným lemováním kapuce. Tento oblek bude nenahraditelný v tvrdých mrazech.Ano, a vypadá to velmi elegantně. Jediná věc, která vás může napadnout, zda si koupíte takovou kombinézu, nebo ne, je její nízká cena.

Bezbožný

Takový oblek znamená imitaci nohou, to znamená, že nejsou zavřené nohy. Často v sadě jsou botičky. V jejich nepřítomnosti stojí za to se postarat o alternativní možnost, aby nohy dítěte nezmrzly.

Barvy

Vstoupit do dětských oděvů jen "spustit mi oči." Množství různých oblečení pro děti nenechá nikoho lhostejného. Pokud jde o rozsah barev, existuje možnost pro každého.

Není žádným tajemstvím, že věci dětí se vyznačují množstvím jasných barev a rozmanitostí tisků. Stejný trend je zachován s ohledem na kombinézu. Barvy mohou být všechny druhy. Jako obvykle, dívky jsou obvykle zvedl růžové odstíny, chlapci - modrá. Tato tradice se postupně stává minulostí. Dnes si rodiče kupují oblečení, které se řídí výhradně vlastní chutí a módními trendy.

Mělo by být řečeno odděleně o bílé kombinéze. Vypadají velmi pěkně a jemně. Jedinou nevýhodou bílé je její dispozice se znečištěním. Ale volba stále zůstává pro maminky a tatínky.

Materiály

Při výběru oblečení pro sebe preferují dospělí přirozené materiály. Ale pokud jde o novorozence, není možné se k této volbě přistupovat jednoznačně. Je lepší podrobně studovat všechna klady a zápory určitého výplně.

Na ovčí kůži

Tento materiál je výborným teplem i při silných mrazech. Ale pokud jde o novorozence - je to spíše mínus než plus. Jde o to, že dětský mechanismus přenosu tepla ještě není plně vytvořen. Ve velmi teplém oblečení se dítě může přehřát. Pokud zimy ve vaší oblasti nejsou příliš závažné, je lepší takový materiál nevybírat.

Downy

Je známo, že příroda má dobrou tepelnou izolaci a ochranu proti vlhkosti. Tento materiál má však jednu hlavní nevýhodu. Přírodní chmýří je téměř jedničkou v žebříčku alergenů.

Fleece

Je známo, že fleece je syntetický materiál. To však nemá vliv na jeho pozitivní vlastnosti. Fleece je měkké a udržuje teplo dobře. Kromě toho se vyznačuje dobrou odolností proti opotřebení, praktičností (nebude sedět při mytí), odstraněním přebytečné vlhkosti a hlavním materiálem je hypoalergenní.

Holofiber

Taková výplň bude vynikající volbou pro neklidné děti. Je lehká, udržuje teplo dobře, absorbuje vlhkost a nezpůsobuje alergie.

Sintepon

Hlavní výhodou svrchního oděvu na polstrování je jeho přijatelná cena. Toto plnivo v silných mrazech však bude k ničemu. Věci na syntetickém winterizer udržují teplotu na -10 stupňů.

Thinsulate

Tento materiál je ideální pro zimní mrazy. Jeho výhodou je, že je schopna udržet teplo i v mokrém stavu. Jednou z nevýhod je poměrně vysoká cena.

Jak si vybrat

Výběr kombinézy pro dítě by měl být osloven s veškerou péčí. První věc je prozkoumat design. Jak již bylo zmíněno, novorozený model je nejvhodnější pro to, aby se mohl přeměnit na „obálku“. Pro starší děti je lepší zvolit oblek skládající se z kalhot s popruhy a sako.

Pokud jde o armatury, upřednostňují se modely se zipy. Nýty a suchý zip jsou také dobré, ale je tu jedna námitka - vyrůstat, dítě se může začít vrátit zpět.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat velikosti. Pokud je nákup montérek naplánován na listopad, pak nejlepší volbou by byla velikost 10-12 centimetrů nad výšku dítěte. Koneckonců, děti rostou velmi rychle a skutečnost, že na začátku zimy je skvělá, nakonec to může být trochu

Při výběru obleku pro nenarozené dítě stojí za to zvážit skutečnost, že růst novorozenců je obvykle 48-56 centimetrů. Není možné předem určit růst, takže je lepší koupit obálku.Pokud se dítě narodí v prosinci, bude výrobek s velikostí 68 nejlepší volbou, v únoru 62 bude stačit.

Kolik je

Cenová politika dětského oblečení, stejně jako oblečení pro dospělé, je velmi různorodá. Role hraje kvalita výplně, výrobce a prvky povrchové úpravy.

 • Pokud vaše volba padla na univerzální možnost, například holofiber / fleece / membrána - taková sada bude stát asi 7000 rublů.
 • Méně teplý oblek, jako je sintepon / bavlna / bologna, bude stát asi 2000 rublů.

Hodnocení modelů značek

Kerry

 1. Finská společnost "Kerry" poskytuje spotřebitelům řadu vysoce kvalitních výrobků za poměrně přijatelné ceny v poměru "cena / kvalita". Mezi výhody patří:
 2. Barevné barvy výrobků, které osloví děti i dospělé.
 3. Použití látky Active a polyester, tyto materiály spolehlivě chrání dítě před chladem.
 4. Produkty společnosti jsou vysoce kvalitní krejčovství.
 5. Použití velmi tenké izolace činí výrobek světelným, aniž by to ovlivnilo kvalitu.
 6. Materiály obsažené ve směsi jsou vodotěsné.

Reima

Tato finská společnost zastupuje své výrobky již několik desetiletí. Společnost má pověst jednoho z nejlepších výrobců oděvů pro děti. Produkty se vyznačují následujícími vlastnostmi:

 1. Montérky dokonale udržují teplotu na -20 stupňů.
 2. Kování se vyznačuje kvalitou a spolehlivostí.
 3. Jako ohřívač slouží moderní syntetický materiál Wadding.
 4. Přípravek nezpůsobuje alergie.

Pilguni

Výroba - Polsko. Také výhodná volba, výhody v:

 1. Moderní materiály ISOSOFT, eko-fleece a přírodní ovčí vlna působí jako ohřívač.
 2. Design používá originální italské materiály.
 3. Veškerá výroba od začátku do konce je soustředěna na jednom místě - polském městě Bielsko-Biala.
 4. U většiny modelů je pouzdro na ovčí kůži, v případě silných mrazů.

Chicco

Produkty této italské společnosti si získaly důvěru a staly se známé po celém světě. Klíčové vlastnosti:

 1. Moderní design.
 2. Výrobek je díky použití vysoce kvalitních materiálů dobře chráněn před větrem. Zároveň je prodyšný.
 3. Použití ultratenkých výplní vám umožní vyrobit kombinézu velmi lehkou.
 4. Membránové tkaniny mají vlastnosti odpuzující vodu.

Mothercare

Neméně známá a populární společnost. Výrobce - Velká Británie. Hlavní výhody:

 1. Funkční, vysoce kvalitní příslušenství.
 2. Praktická tkanina, snadno omyvatelná, nedeformovaná.
 3. Kombinézy jsou vyrobeny z měkkých, jemných materiálů, které se vyznačují prodyšností.
 4. Jako podšívka se používá bavlněný velur a fleece.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky