Montérky z Lassie

Montérky z Lassie

Finské značky oblečení pro děti dnes ve vysoké úctě. Nejnovější izolace a pokročilé tkaniny, dobrá pověst a dobře známá značka rodiče utahují pásy a oblékají dítě v teplém novém oblečení. Značka Lassie by Reima zpřístupňuje finskou kvalitu.

Vlastnosti a výhody

Především je třeba říci, že finské společnosti Reima a Lassie jsou široce populární v rozloze naší vlasti. Jaké jsou rozdíly mezi nimi? Faktem je, že již v roce 1959, již tehdy známé, Reima překonala značku Lassie. Příjmení si zachovalo své jméno, ale všechny oděvy začaly být ušity ve stejných továrnách jako Reima. Hlavním rozdílem je demokratičtější hodnota Lassie.

Tato cenová politika nemá vliv na kvalitu, protože výhody kombinézy Lassie jsou nesporné:

  • hustá vodoodpudivá a vzduchotěsná horní tkanina;
  • široká škála barev a tisků;
  • správné přizpůsobení každého modelu;
  • pozornost k užitečným detailům: přítomnost dvojitého čelního skla, kapsy s chlopní;
  • použití ohřívačů evropské kvality.

Módní odrůdy

Společnost představuje velký výběr teplého oblečení pro batolata a starší děti. Takže, na prohlášení značky nabízí stylové obálky s rukávy. Dva zipy usnadňují proces oblékání drobků, vnitřní fleece povrch zajišťuje teplo a měkkost.

Transformační kombinézy jsou prezentovány pro nejmenší mody. Díky zipům jsou kalhoty přeměněny na spací pytel, což dětem umožňuje cítit se pohodlně při spaní na čerstvém vzduchu.

Pro děti do jednoho roku nebo starší, Lassie nabízí jednodílné kombinézy. Každý model má na zadní straně gumu, odnímatelnou kapuci, manžety, hole a další důležité detaily pro pohodlí dítěte. Tloušťka izolace se liší v závislosti na sezónnosti sbírek.

Populární a samostatné kombinézy. Jejich velikost mřížky začíná velikostí 74 a končí 140. Bib a bunda poskytují pohodlí dítěti a schopnost snadno se svlékat v místnosti. Navíc, s takovým modelem, je snadné vyměnit kalhoty nebo bundu s větší velikostí v případě potřeby.

Stojí za to říct, že Lassie vyrábí také semi-overaly. Na rozdíl od mnoha značek je jejich model snadno rozpoznán absencí centrálního zipu od prsou po tříslo. Místo toho je po stranách přítomen blesk.

Stejně jako zimní kombinézy, modely pro mimosezóny jsou vyrobeny z membránové tkaniny, protože na podzim a na jaře, dítě potřebuje suchost s veselým skákáním přes kaluže, jako nikdy předtím. Mělo by být řečeno, že všechny švy jsou přelepené a spodní jsou také utěsněny. Izolace v demo sezónních kombinézách na podzim je 80 g / m2.

Pokud jste hledali kombinézu pro nejaktivnější fidget, věnujte pozornost modelům kategorie Lassietec. Tato vysoce odolná tkanina vydrží všechny zátěže a stoupání na nejvyšší svahy.

Přehled modelů

Montérky ze značky jsou vyrobeny z různých druhů tkanin.

Suprafill

Tato nepromokavá tkanina je vhodná pro celoroční nošení. Udržuje teplotu -25 ° C. Kromě toho jsou všechny švy na kombinéze této kategorie nahrané.

Pruhované a jednobarevné světlé a tmavé dno se staly módními barvami demi-sezónních kombinéz z této kategorie.

Zajímavé detaily zahrnují umístění blesku. Spolu s klasickým zipem ve středu je zip, který běží šikmo, od středu stehna. Takový prvek činí prsa zcela uzavřenou nejnovější tkáňovou technologií.

Lotta

Montérky v této kategorii se vyznačují kombinací materiálů.Vrchní vrstva je vyrobena z nepromokavého materiálu a spodní je vyrobena z odolného vodotěsného materiálu Suprafill.

V demo-sezóně kombinézy s takovým složením si můžete vychutnat jarní déšť a projít louže. Vnitřní dekorace je vyrobena z teplého fleece.

Tyvek

Materiál Tyvek je voděodolný a lehký. Je odolný a nepodléhá mechanickému namáhání. V takovýchto kombinézách můžete bezpečně dobýt vrcholy, protože horní část modelu si zachová svůj původní vzhled.

Oděvy

Kombinézy z oděvů Lassie jsou stylové modely, jejichž materiál nejen odpuzuje vodu, ale také chrání před nečistotami. Částice nečistot nepronikají samotnou tkaninou a snadné odření zajišťuje její reprezentativní vzhled.

Celkově

Celkové kombinézy jsou módní modely, jejichž horní tkanina je vyrobena ze 100% polyamidu s polyuretanovým povlakem. Modely mají vysokou odolnost vůči vodě a jsou vynikající volbou pro nestabilní off-season.

Lassie

Kombinézy v této kategorii jsou módní a zábavné. To však nebrání tomu, aby byly velmi funkční. Kombinéza tkanina odstraňuje vodu a nečistoty, dokonale chrání před větrem.

Stylové květinové tisky, roztomilé pandy, letouny a pruhy rozlišují kombinézu od jiných více upoutaných modelů.

Barvy a vzory

Každý rodič chce, aby jeho dítě vypadalo jako nejmódnější. Stylové barvy a tisky kombinéz Lassie pomáhají vyrovnat se s tímto úkolem.

Růžová

V růžové kombinéze trochu módy vždy vypadá obzvláště roztomilý. Květiny a vtipné tváře pandy zdobí tento bohatý odstín.

Pokud však chcete něco méně značky, obraťte své oči na modely s plynulým přechodem barev. Například, kombinéza s tmavými šeříky šikmými pruhy a dno v tomto tlumeném odstínu bude nejen vypadat dívčí, ale také se stane velmi praktickým bodem zimní skříň.

S medvědy

Pěkný obrázek pro děti byl tisk s medvědy. Obrysy tváře této měkké a načechrané šelmy jsou vyráběny na růžovém, šedém, modrém a dalším populárním pozadí.

S hvězdami

Montérky pro starší děti by měly mít diskrétní a zároveň jasný a individuální potisk. Hvězdy se staly dobrým rozhodnutím společnosti. Tisk je ve dvou odstínech v souladu s ostatními.

S raccoons

Mývalové s pruhovanými ocasy zdobí kombinézu pro miminka. Dítě v takovém modelu bude centrem univerzálního obdivu a emocí.

Fialová

Fialové kombinézy jsou tak populární jako vždy. Vypadají velmi šetrně, kombinují však praktičnost a zdrženlivost. V kombinaci s monotónním fialovým nátělníkem se objevuje módní potisk, který vyhrál nejen dětskou, ale i dospělou módu, buňku.

Šedá

Šedá kombinéza je vhodná jak pro chlapce, tak pro dívky. Toto zbarvení harmonicky nabývá na růžových a šedých kloboucích a vždy vypadá jasně svým vlastním způsobem.

Kolekce obsahuje světle šedé a sytě šedé odstíny s potiskem v podobě pand a raccoons.

Modrá

Modrá kombinéza - výběr rodičů rodičů. Stojí za to říct, že to bude vypadat stylově v této barvě. Modrý tón doplňují pandy a různobarevná velká písmena.

Modrá

Kombinace s modrým top a černým dnem jsou mezi kluky populární. Barvy pro chlapce zdobí bojová letadla, skandinávská ozdoba a pruhy. Omezení s barevnou sytostí - takže byste měli označit podobnou kombinézu.

S pandy

Legrační pandy se usadily na různých kombinézách různých sezónností a stínu. Tento nenápadný vzor je harmonický v kombinéze pro děti.

Lišky

Červené lišky v zimním lese se staly módním potiskem ve sbírce společnosti. Velikost lišek je malá a kombinézy z toho vypadají stručně a jednoduše, to však neztrácí svou něhu a přitažlivost.

Zelená

Nejoblíbenější barva ve stylu unisex je zelená.Světle zelená nebo bohatá, olivová nebo khaki - existuje mnoho možností. Vícebarevné malé horizontální pruhy se staly jasným designem.

Žlutá

Další populární unisex odstín je žlutý. Ředí se světle šedými a černými vložkami, vypadá jasně a vesele.

Se srdíčky

Multi-barevné srdce jsou pokryty ve světlé a světlé růžové kombinézy pro dívky z Lassie.

Světle zelená

Směs žluté a zelené vytváří bohatý odstín. Dítě v této kombinéze vyčnívá z davu.

Černá

Pro chlapce, kteří si váží zdrženlivosti v oblečení od dětství, představila společnost černé kombinézy. Díky geometrickým potiskům na vložkách samozřejmě vypadá naprosto nevyvrtaně.

Materiály

Tkaniny pro výrobu kombinézy jsou používány pokročilé.

Fleece

Syntetický materiál, připomínající vlnu ve svých vlastnostech, se používá pro výrobu poddevy. Kombinézy fleece jsou střední vrstvou mezi ložním prádlem a membránou, dávají pocit tepla a pohodlí, dokonale odstraňují vlhkost a zanechávají tělo suché.

Membrána

V poslední době byla membránová tkáň známa výhradně sportovcům. Dnes však s jistotou zaujala vedoucí postavení na trhu s dětským svrchním oděvem. Tento unikátní nátěr odpuzuje vodu a nečistoty, nedovolí proudění studeného větru. Kromě toho vše membrána dýchá, což umožňuje dětem cítit maximální pohodlí při nošení.

Jak si vybrat

Vyberte si kombinézu pro dítě, a to zejména pro novorozence, to je důležité s úzkostí a přesností. Stále nemůže říct, že je horký nebo studený, ale nepříjemné pocity se mohou cítit velmi špatně. Tak, aby se chodba nezměnila na mučení, věnujte pozornost následujícím kritériím.

Teplotní podmínky

Při nákupu jarní kombinézy ze společnosti stojí za to připomenout, že v ní není izolace. Tento model není vhodný pro chladné počasí, ale chrání pouze před větrem a špínou.

Maximální teplota pro zimní kombinézy -30 stupňů. Stojí však za zmínku, že v tomto případě je třeba pod kombinézami nosit termoprádlo a kombinézu z rouna.

Do 0 stupňů se předpokládá, že bude nosit membránové kombinézy bez dalšího poddeva, stojí však za to připomenout, že principem membrány je, že se tělo ohřívá aktivními pohyby. Pokud tedy dítě leží v kočárku, doporučuje se zvolit kombinézu s nejvyšším stupněm oteplování.

Tabulka velikostí

Značka proti nákupu růstových obleků “. To je vysvětleno nepříjemností nošení a rychlého opotřebení tkaniny v záhybech.

Svrchní oděv od značky již položil několik centimetrů ve správné velikosti, takže se nemůžete bát, že na konci sezóny se stane malým a bude muset koupit nový.

Užitečné podrobnosti

To, co se v důsledku toho může jevit jako nevýznamný prvek, je velmi užitečná věc. Věnujte pozornost například ochranné barvě kombinézy. Mnoho modelů značky má to jak uvnitř, tak venku. Současně zima nevypadá pod zip.

Vyberte si modely s uzavíratelnými kapsami. Mohou to být blesky nebo ventily. Nejcennější poklady a poklady zůstanou na místě i při aktivních pohybech neklidných.

Recenze

Jak již bylo zmíněno, značka Lassie je v Rusku velmi populární. Není divu, že existuje velké množství recenzí o společnosti.

Spokojení uživatelé se radují z tepelných vlastností kombinézy s vizuální jemností. Pro některé to připomíná plášť, který zázračně udržuje teplo. První cesty na procházku jsou doprovázeny pochybnostmi rodičů o tom, ale když se dítě oteplí a spokojené, radost mladých matek nemá žádné limity.

Praktičtí rodiče poznamenávají, že kombinézy jsou demokratické ve srovnání s příslušnými značkami Reima a dalšími finskými značkami. Nicméně, takový rozpočet, podle některých uživatelů, ovlivní ne dost široký barevný gamut.V jiných záležitostech je zde kvalita skutečně finština.

Kombinézy pro novorozence a děti do jednoho roku dělají rodiče šťastnými s lehkostí. To je vhodné pro děti spát a sledovat svět z kočárku. Významnou chybou v modelech pro nejmenší modely jsou tlačítka pro vytváření uzavřených nohou, které neznamenají přítomnost teplých bot. Všimnou si, že ve chvílích aktivity děti tlačí a rozepínají knoflíky, zatímco nohy jsou ponechány samy s chladným počasím.

Rodiče milují Lassie pro schopnost dítěte cítit se snadno a pohodlně iv zimě, aniž by si oblékli vícevrstvé oblečení.

Stylové obrázky

V kombinéze značky baby je vždy v centru pozornosti.

Pro chlapce

Samostatná kombinéza s modrou bundou a tmavě modrými kalhotami perfektně sedí na postavě dítěte, což mu dává svobodu pohybu. Tisk "medvědi" přidává model přitažlivosti dětí.

Kombinéza s geometrickým vícebarevným potiskem osloví mladé módy. Spodní noha, vyrobená v černém, poskytuje praktičnost.

Modře zbarvená kombinéza s gumou v pase vypadá velmi elegantně. Pohodlné kapsy na zip drží obsah neporušený.

Pro dívku

Dvoubarevná šedá kombinéza pro dívku je zdobena nenápadným potiskem v podobě listů a květů. Růžové prvky na obrázku činí model jemným a přitažlivým pro malé krásy.

Růžová kombinéza s potiskem "sněhových vloček" vypadá jasně. Kresba v různých barvách činí model zajímavým a originálním.

Měkká růžová kombinéza s liškami ukrytými za vánočním stromkem je vyrobena s jemnou chutí a důrazem na detail. Boční zip umožňuje zcela eliminovat možný zásah větru.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky