Transformace kombinézy

Transformace kombinézy

Mezi mladými maminkami jsou velmi populární kombinézy pro novorozence. Tento typ oblečení je velmi pohodlný, praktický a dobře chrání děti před zimou. Kombinéza transformátor je dobrý, že kombinuje najednou top a romper oblek. Kromě toho je tato výbava často doplněna odnímatelnými ponožkami.

Díky pohodlnému kusovému řezu se kombinéza nesklouzne a nevystavuje pokožku dítěte v nesprávném okamžiku. V takových šatech se dítě bude cítit pohodlně kdykoliv. Pojďme se podívat na výhody, které mají transformátorové kombinézy a jak vybrat správný model pro vaše dítě.

Vlastnosti a výhody

Ve srovnání s jinými věcmi pro miminka má transformační kombinézu mnoho výhod. Hlavní je možnost, pokud je to nutné, zastavit oblečení z obleku na obálku, ve které můžete nosit dítě v náručí.

Další výhodou je přítomnost pohodlných spojovacích prostředků. Neutírají kůži, ale v případě potřeby umožňují rychle svlékat dítě. Zimní modely kombinézy jsou doplněny obložením na kvalitní izolaci. Izolace pro dítě udržuje teplo, ale nebrání tělu v dýchání, takže dítě se při změně počasí nepotí. Zvláště dobré modely s odnímatelnou podšívkou, díky které je oblek vhodný pro nošení v každém ročním období.

Důležitá je také přítomnost kapuce. Chrání před větrem a chladem za špatného počasí. Běžné obálky, i zahřáté, jsou vytvořeny bez kapuce.

Módní styly a modely

S odnímatelnou kožešinou

Převratná kombinéza s kvalitní, odnímatelnou kožešinou bude pro novorozence výhodnou akvizicí. Srst, zdobení kapuce nebo brána vás zahřejí v chladném období. A s náhlým oteplováním nebo s příchodem jara se můžete tohoto zbytečného ozdobného prvku snadno zbavit.

3 v 1

Další praktickou možností je kombinéza se třemi v jednom. Kombinuje bundu, izolované podbradník a odnímatelnou tašku na nohy. Nebojte se, že vítr vnikne do křižovatky jednotlivých částí kombinézy - jsou pokryty hustým větrným ventilem.

Při vybití

Pro dobu vybíjení stojí za to se postarat o nákup kombinézy, která je ideální pro počasí. Jelikož se jedná o první výstup dítěte do „velkého světa“, musí být zcela chráněn před povětrnostními vlivy a sluncem.

Pro těhotné ženy

Montérky jsou vytvořeny nejen pro miminka, ale i pro jejich matky. Během těhotenství věnujte pozornost kombinéze s pletenou vložkou v břiše, která se dobře táhne. Může se nosit až do narození.

Demi-season

Polomasové kombinézy, stejně jako zimní, jsou navíc dodávány s izolací. Tyto modely však musí nutně projít vzduchem. Jaro a podzim jsou období, kdy je počasí poměrně nestabilní a dítě by se nemělo cítit nepříjemně s prudkým oteplováním.

Modely s polořadovkou jsou zpravidla dodávány s odnímatelnou podšívkou. To je přesně to, co umožňuje přeměnu z útulné zimy na lehkou pružinu.

Barvy

Barevná kombinéza pro novorozence je zpravidla klidná a příjemná pro oči. Nejoblíbenější barvy jsou béžová, růžová, modrá a světle zelená. Takové oblečení nezpůsobí v dětech negativní emoce. Vytvářejí se však jasnější modely, které povznášejí náladu svým vzhledem.

K dispozici jsou také kombinézy s roztomilými potisky. Vzory, které zdobí dětský oděv, by neměly být příliš světlé nebo velké.

Materiály

Jak již bylo zmíněno, zimní a demi-sezónní kombinézy jsou vždy doplněny teplou podšívkou, která pomáhá teplejšímu oblečení.

Na syntetickém winterizeru

Nejběžnější a poměrně levnou variantou je kombinéza na polstrovaném polyesteru. Syntetické plnivo není tak dlouhé a neohřívá se tak dobře. Ale je to dost levné.

Na tinsuleyte

Další verze syntetické izolace - tinsuleyt. Tento výplň je mnohem teplejší a lepší, ale jeho cena je vyšší.

Na ovčí kůži

Pokud se ale bojíte, že vaše dítě bude alergické na syntetické plnivo, je lepší zvolit něco přirozenějšího. Například kombinézu na ovčí kůži. Ukazuje se, že je velmi hustá a teplá.

Na chmýří

Doporučujeme také věnovat pozornost svetrům z lehké husí kůže. Jsou velmi teplé a vhodné pro procházky v chladném období. Ale právě u baby goose se může objevit alergická reakce, takže před nákupem stojí za to zkontrolovat, jak se dítě cítí v kombinéze s takovou izolací.

Jak si vybrat

Vyberte si kombinézu pro děti, zejména do jednoho roku, stojí za to velmi pečlivě. V první řadě je třeba věnovat pozornost materiálu, ze kterého jsou kombinézy vyrobeny. Pro novorozence je lepší vzít dražší, ale vysoce kvalitní model. Koneckonců, výrobek z nekvalitního materiálu z dítěte může být alergický. Totéž platí pro výplň.

Opatrně vyberte velikost kombinézy. Mějte měření koupit oblečení, které vyhovuje vašemu dítěti. Ale pamatujte, že dětské oblečení by nemělo sedět flush. Kombinézy by měly být mírně volné, aby nebránily pohybu dítěte. Aby transformační kombinézy sloužily vám více než jednu sezónu, vyberte si oblečení o velikosti nebo dvě.

Vezměte prosím na vědomí, že existují různé možnosti spojovacích prvků. Nejpohodlnější je považována za kombinézu se zipem. Lze jej rychle rozepnout a zapnout. Ale pro nejmenší si můžete koupit kombinézu s knoflíky nebo suchým zipem.

Kolik je

Náklady na kombinézu se liší v závislosti na značce a výrobních materiálech. Vyberte si dobrou kombinézu, ne šetří peníze za kvalitní výrobek. Ale neztrácejte své peníze. Děti vyrůstají velmi rychle, takže nemá smysl kupovat příliš drahý výrobek, který bude muset být vyhozen na příští sezónu.

Přehled značek

Chcete-li přesně získat kvalitní produkt za své peníze, vyberte si pro své dítě transformační kombinézu od osvědčené značky.

Pilguni

Montérky polské značky Pilguni jsou vytvořeny na jihu země. Proces šití kombinézy pečlivě sledován. K jejich vytvoření se používají vysoce kvalitní materiály, které u dětí nezpůsobují alergickou reakci. Montérky Pilguni vypadají jasně a přitažlivě a povrch je měkký na dotek.

Batika

Kombinézy značky Batik mají dobrou pověst mezi kupujícími. Vodotěsný materiál dobře chrání při chůzi na sněhu nebo v dešti. Výhodou této kombinézy je přítomnost reflexních prvků. Kromě toho, kostýmy této značky se vyznačují bohatými barvami.

Arctilin

Modely od Arctiline jsou lemovány přírodní husí kůží. Poskytuje vysokou tepelnou izolaci. Tento typ transformačních kombinéz zároveň dobře dýchá a nevytváří v oděvu tzv. Skleníkový efekt.

Designéři značky Arctiline stylově vyrábějí své kombinézy pomocí moderních dekorativních prvků, různých výšivek a aplikací.

Yegorka

Další ruskou značkou je Egorka. Kombinézy, převaděče z této kvality společnosti, ale mohou být zakoupeny za dostupnou cenu.

Picolino

Také věnujte pozornost výrobkům značky Picolino. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které chrání před vlhkostí a nečistotami.Procházky v takových montérkách proto budou pro vaše dítě skutečným potěšením.

Malý chlapec

Oblečení této značky jsou navrženy designéry tak, aby se dítě cítilo pohodlně, a to jak ve stavu klidu, tak v době aktivních her. Vzhled těchto kombinéz je vždy v souladu s módními trendy a materiálem výroby - vysokými standardy kvality.

Rusko

Značka Russland je také známá výrobou vysoce kvalitních produktů v individuálním stylu. Elegantní kombinézy transformátorů této značky osloví jak maminky, tak děti.

Choupette

Název francouzské značky Choupette se překládá jako "zelí". Ale v transformačních kombinézách vyráběných touto značkou bude vaše dítě spolehlivě chráněno před zimou a nebudete muset doplnit jeho oblečení jinými prvky, které změní novorozence na malé zelí.

Huppa

Další značkou, kterou stojí za zmínku, je Huppa. Produkty této značky jsou vytvořeny ve Finsku. Kvalitní výrobky z Huppy se zamilovaly do maminek po celém světě. Proto byste měli věnovat pozornost těmto pohodlným a stylovým outfitům, jejichž kvalitu potvrzuje velký počet kupujících.

Analýza produkujících zemí

Rusko

Montérky z ruských značek jsou vytvořeny s ohledem na všechny vlastnosti počasí v naší zemi. Tvůrci se snaží, aby byly teplé a odolné vůči silným mrazům.

Bělorusko

Produkty běloruských výrobců se liší vysokou kvalitou a přijatelnými náklady. Běloruské oblečení je známé svou kvalitou, takže tyto transformující kombinézy budou vydržet tak dlouho, jak jen to bude možné, při zachování atraktivního vzhledu.

Stylové obrázky

Tradiční barva oblečení pro novorozence je modrá. Okouzlující transformující kombinézy bohaté modré barvy s bílou chlupatou srstí na kapuci a obrazem medvídka na hrudi budou pro vaše dítě ideální volbou.

Ale pro holčičku si můžete vyzvednout lehčí oblečení. Transformační kombinézy s elegantní kapucí a roztomilý luk pod krkem jsou ideální pro dívku, která se právě připravuje na první kroky v tomto velkém životě.

Další pozoruhodná kombinéza je také vyrobena ve světlé barvě. Lesklá béžová tkanina ochrání dítě před deštěm, zahřívá se kapuce s načechranou kožešinovou ozdobou a aplikace na hrudi dodá spolu s přitažlivostí. V takových montérkách bude vaše dítě vypadat jako skutečná princezna.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky