Kombinéza z Montclair

Kombinéza z Montclair

Zima je doba, kdy se všichni chtějí dívat méně stylově než kdykoli v roce. Navíc bych chtěl ukázat také velkolepé a módní svrchní oděvy. V naší době se to stalo docela snadné. Zimní oblečení, kromě jeho tepla a pohodlí, je pozoruhodné jeho zvláštní milostí a originalitou.

Jedním z těchto řešení mohou být zimní kombinézy značky Moncler.

Francouzská značka se dlouhodobě etablovala jako výrobce kvalitního a teplého oblečení, které zároveň vypadá velmi stylově.

Muži i ženy si mohou sami vybrat vhodný model.

Rozhodli jsme se podrobně říct o takových kombinézách. Konkrétně, jak si vybrat správnou barvu, kterou preferujete, jak se nosí.

Vlastnosti a výhody

Značka Moncler je široce známá pro výrobu spodních bund, včetně kombinéz, které jsou zaměřeny především na sportovní styl.

Značka začala vyrábět svrchní oděvy v roce 1952, pak to bylo pracovní oblečení pro zaměstnance továren, kteří pracovali v drsných podmínkách. Značka pochází z místa, kde byla společnost založena - francouzská obec Monestier de Clermont.

Kromě spodních bund se značka na počátku své dlouhé historie specializovala také na prodej sportovních oděvů, které byly využívány především pro alpské lyžování. Později značka postupně rozšiřovala svou výrobu, vyráběla stany, pláštěnky a spací pytle a další vybavení potřebné pro francouzská vojska.

Jednoho dne alpský šampion v lyžování Lionel Terrey si všiml Monclerových bund a pak se obrátil na společnost s návrhem na výrobu kombinéz, rukavic a dalšího specializovaného sportovního oblečení.

Lionel Terrey se tak stal technickým poradcem společnosti. Tato spolupráce měla dopad na podnikání.

Po přezkoumání historie lze konstatovat, že cílem společnosti bylo vždy zahřívat, udržovat pohodlí a trvanlivost výrobků v náročných povětrnostních podmínkách. Dlouhá historie umožnila společnosti naučit se vyrábět oděvy s ohledem na extrémně nízké teploty.

Montérky nevyžadují žádnou zvláštní péči. Po promytí barva neztrácí sytost a výplň se nevalí.

Řádky

Oblečení Moncler má několik oděvních řad pro celou rodinu.

Žena

Dámská oděvní řada Moncler je obzvláště různorodá. Jedná se o všechny druhy kabátů, bund a dlouhých bund. Dokonce i nejnáročnější módy budou moci najít model, který jí vyhovuje. Zaměříme se na všechny známé kombinézy.

Dámské kombinézy značky jsou zvláště praktické a odolné proti chladu. Bezpochyby můžete nosit až -25 stupňů. Kromě toho, že kombinézy jsou velmi teplé, má důležitou vlastnost pro dívky - vypadá stylově a atraktivně.

Výrobce vyrábí svrchní oděvy a navzdory skutečnosti, že mají objemnou podšívku, to neznamená, že postava je masivní. Moncler používá ve výrobě pouze vysoce kvalitní materiály a nejnovější technologie.

Ochrana tepla se dosahuje použitím silikonové podšívky, která ovlivňuje atraktivní siluetu kombinézy. Kromě silikonové izolace kombinuje termální podložku Slimtex 200.

Značky neustále doplňují kombinézy s nějakým druhem dekorativních prvků, aby byly dámské kombinézy ještě originálnější. Jedná se o nestandardní barevná řešení, výtisky, obložení kožešin. Jedná se hlavně o lišku nebo lišku, která zdobí kapuci. Příležitostně může být snadno rozepnut.

Další důležitý detail, který kombinéza je snadno odstranit.K tomu je vybaven několika zipy umístěnými podél kombinézy.

Pro děti

Oblečení pro děti je prezentováno pro chlapce i dívky. Navíc je rozdělena do čtyř věkových kategorií. Jedná se o různé bundy, dlouhé bundy a kombinézy.

Pro děti to bude možná nejúspěšnější nákup. Děti přece jen potřebují oblečení, které kombinuje odolnost vůči nízkým teplotám a zároveň je praktické.

V podstatě jsou všechny výrobky vyrobeny s vnitřní teplou podšívkou, často na husí kůži. Povinným doplňkem je kapuce, zdobená kožešinou, například svěží mývalí srst.

Muži

Pánská řada svrchních oděvů Moncler je reprezentována řadou bund. Jedná se o pohodlné modely pro běžné oříznutí, protáhlé modely pro chladné počasí a moderní modely s prošívanými modely.

Značka má také spoustu možností pro mládež s bundami s gumičkami, tzv. Bundami bombardérů.

Modely pánské bundy jsou zdobené kožešinou, náplastemi, kapsy, ramenními popruhy, asymetrickými zipy atd.

Kolekce značek jsou univerzální. Muži každého věku najdou vhodný model pro sebe. Ať už sportovní nebo diskrétní přísný.

Módní styly a modely

Nejklasičtějším modelem je kombinéza s dlouhým rukávem. Je doplněna objemnou teplou kapucí s kožešinovým lemem. Vizitkou takového modelu je zip ve středu a pás v linii pasu. Díky této kombinaci jsou značky na celém světě rozpoznatelné.

Jiná varianta kombinézy je jeho lehká verze, když dlouhé rukávy nahradí popruhy. Zpravidla se tyto kombinézy nosí přes svetr a nahoře je na sobě bunda. Toto řešení je vhodné, protože, jak je to možné, můžete sundat svrchní oděvy a zůstat v montérkách, které vám budou sloužit stejně jako oblečení.

Velká popularita má samostatnou kombinézu skládající se z bundy a prošívaných kalhot. Silikonová podšívka se používá v celém výrobku, což činí kostým velmi pohodlným a teplým.

Ideální sada pro děti: kombinéza s nastavitelnými popruhy a sako. Délka spodní bundy se liší od středu stehna a níže. Všechny díly lze navíc nosit samostatně.

K dispozici je také další set pro děti. Liší se tím, že základna je zcela konzistentní. V takovém obleku Vaše dítě nezmrzne. To je zvláště výhodné, protože má ponožky šité do kombinézy sám.

Další populární a populární značka kombinézy je možnost lyžování. Jedná se o kompletní sadu, může být s kapucí nebo se stojáčkem. Je doplněn zvláště teplou podšívkou a samotným materiálem.

Výplň

Výrobce používá ve svých výrobcích několik typů plniv a někdy i jejich kombinaci.

Jeden z výplní je husa dolů nebo labuť. Po mytí se nesvají. Dokonale zvládají svůj úkol - uchování tepla.

Peří je další typ výplně. Přírodní materiály umožňují udržet teplo a propustit vzduch.

Kromě výplně je teplo zajištěno: silikonovou podšívkou, značkovou izolací a podšívkou z vysoce kvalitního nylonu.

Barvy

Barevná řešení pro kombinézu. Zde najdete klasické a klidné barvy, stručné světlo nebo extravagantní světlé.

Snad nejoblíbenější jsou červené a modré varianty. Faktem je, že se jedná o nejvšestrannější barvy. Budou vhodné jak ve městě, tak na cestě. Černá vytvoří diskrétnější vzhled a červená přitáhne pozornost.

Další možností by byla černá kombinéza, to je možnost unisex. Nebudete se muset obávat výběru správné boty nebo klobouku.

Pro ty, kteří chtějí vypadat velkolepé kombinézy v bílé barvě. To vytvoří smysl pro oslavu a osvěžení obrazu.Nicméně, to stojí za to být opatrní s takovým světlým odstínem, výrobek bude vyžadovat více než jedno mytí nebo jít do čistírny.

Ti, kteří preferují světlé šťavnaté odstíny, doporučujeme několik možností.

Růžová je volba pro dívky, které preferují okouzlující styl. V takových kombinézách budete vypadat ženský a jemný.

Fialová je jasná, odvážná volba, která okamžitě přitáhne pozornost. V chladném počasí se okamžitě rozveselíte sami a ostatní.

Modrá je vždy velmi vážená. Hodí se pro blondýnky a brunetky, hlavní je vybrat si vlastní odstín.

Mužské modely jsou navrženy především v uklidňujících barvách. Mezi nimi: černá, šedá, tmavě modrá, červená, khaki, olivová, hnědá a další.

Dívky mají velmi ráda kombinézu, zdobenou květinovým potiskem. Tisk je v podstatě umístěn na sako nebo boční švy na kalhotách. Tento detail vznáší duchy a činí obraz dívky hravou.

Jak si vybrat

Při výběru obleku věnujte pozornost materiálu. To by měla být vysoce kvalitní mrazuvzdorná tkanina. Chrání před větrem a odpuzuje vodu.

První věc, kterou musíte udělat, je rozhodnout, který model dáváte přednost. Bude to model s dlouhými nebo krátkými rukávy, kapucí nebo stojáčkem.

Další - rozhodnout o velikosti. Značka má standardní sortiment. Podle názoru většiny spotřebitelů je však výrobek mírně „poddimenzovaný“. Různé modely vyžadují povinnou montáž.

Obvykle má rozsah velikostí čtyři stupnice: vlastní, USA, Francie a Itálie.

Mnoho kupujících se bojí koupit padělek.

Na originálním výrobku je vždy logo značky Moncler - náplast na levém rameni. K dispozici je také označení na zip a opasku. Jedná se o nedílnou součást původního výrobku.

Samozřejmě stojí za zmínku, že kombinézy by měly mít i švy, na srsti nemohou být žádné vady.

Kolik je

Kombinézy mají poměrně vysokou cenu. To je odůvodněno použitými materiály, technologií a nejvyšší kvalitou.

Původní výrobek může stát více než sto tisíc rublů. Cena se liší v závislosti na modelu, délce a dekoru.

Nejoptimáln ě jším zp ů sobem je nákup zboží na prodej, který se koná pravidelně dvakrát ro č n ě.

Recenze

Šťastní majitelé a majitelé oblečení Moncler jedním hlasem zdůrazňují pohodlí a praktičnost výrobků. Kromě těchto důležitých vlastností vypadají velmi stylově a efektně.

Snadno se pohybují a absolutně nedrží pohyby. Vysoce kvalitní technologie se cítí, kombinézy překvapivě lehké a měkké.

Samozřejmě, že tyto kombinézy jsou vysoké náklady, ale nezapomeňte, že nejste nákup na jednu sezónu. Taková věc navíc dlouhodobě neztrácí svůj význam.

Stylové obrázky

Klasický model v modré barvě. Vynikající možnost chůze s kapucí.

Červená kombinéza Moncler s černým lakem. Vhodné pro odvážné dívky.

Moncler Kids Samostatná kombinéza ve stříbrné barvě.

Bílá Moncler kombinéza pro dívky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky