Montérky z Pilguni

Montérky z Pilguni

Vlastnosti a výhody polských značkových výrobků

Pokud pečlivě a pečlivě přistupujete k volbě zimního oblečení pro vaše dítě a nevíte, co si vybrat z velkého množství oděvů od různých výrobců, doporučujeme Vám, abyste se rozhodli pro kombinézy Pilguni (Pilguni). Montérky Pilguni jsou skutečným nalezištěm pro děti a jejich rodiče. Jsou nejen vynikající kvality, jsou praktické a pohodlné, ale také velmi krásné. Montérky jsou vyráběny v Polsku, výrobce věnuje zvláštní pozornost výběru kvalitních tkanin a šije je podle speciálních vzorů, které dávají pohodlí a pohodlí oděvu.

Montérky Pilguni se pohodlně nosí av případě znečištění snadno čistí nebo umývají. Oblečení má vždy svou původní podobu, a to i po mnoha praních. Montérky Pilguni jsou vyrobeny z vysoce kvalitních hypoalergenních materiálů, výrobce používá inovativní metody při výrobě izolací a vytváření vodoodpudivých vlastností horních materiálů.

Varianty modelů

Montérky Pilguni lze rozdělit do několika typů: běžné kombinézy a kombinézy transformátorů. Při výrobě používají přírodní ovčí podšívky nebo ohřívač Izosoft. Také pro mimosezónní období je možné použít svrchní oděvy bez podšívky, pouze na izolaci Isosoft, a to bude o něco menší než na studenou zimu.

Pro starší děti, Pilguni je nabídl soubor polořadovka-overaly s popruhy a bundy, stejně jako dětské kabáty. V takových oděvech se používá podšívka z ovčí kůže a okraj na kapuce, určený pouze na zimu. Během sezóny budou velmi žakárové.

Isosoft

Izolace Izosoft (Izozoft) je v současné době jednou z nejlepších izolací při výrobě dětského oblečení. Díky speciálnímu tepelně potištěnému povrchu má Izozoft zvláštní jedinečnost. Jedná se o novou generaci izolace. Materiál obsahuje mikroskopické buňky, které se udržují v teple a nenechávají v chladném vzduchu. Tato výrazná vlastnost nemá vliv na hmotnost matky, je lehká, trvanlivá a zároveň měkká. IsoSoft neztrácí svůj tvar a je po mnoha pracích dokonale obnoven. Tato izolace nebrání pohybu dítěte, což je také jedna z významných výhod.

Isosoft je hypoalergenní a neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky, může být použit při teplotách do minus 25 stupňů. IsoSoft nahrazuje čtyři vrstvy běžného polstrovacího polyesteru, má vynikající odolnost proti opotřebení. S takovou izolací si můžete být jisti, že dítě bude během chůze vždy v teple a pohodlí, a to i při silných mrazech.

Obálka

Obálka nebo, jak se dá nazvat, transformující kombinézy. Používá se pro děti od prvních dnů života. Nákup transformační kombinézy, můžete ušetřit impozantní množství pro nákup několika typů zimní oblečení. Transformace kombinézy vypadají jako normální kombinézy, vybavené postranními zipy, což usnadňuje oblékání a svlékání dítěte. Taková kombinéza je užitečná, pokud se vaše dítě již učí chodit.

Pokud je dítě stále v kočárku, pak se tyto transformující kombinézy snadno promění v útulnou obálku.K tomu je třeba oddělit botičky od kombinézy, zipy a další tlačítka vám umožní připojit nohavice nohou, čímž se změní na obálku, zatímco spodní část obálky se také nakloní dovnitř a upevní, což vytváří ještě spolehlivější ochranu před chladem a větrem.

Tyto transformující kombinézy mají vynikající ovčí podšívku, je měkká a velmi teplá, nedrží pohyby dítěte. Ovčí kůže umožní, aby se dítě dobře zahřálo, i když se nepohybuje a leží v kočárku. Kromě ovčí kůže jsou k dispozici kombinézy s izolací Izosoft. Tato izolace bude o něco hustší než ovčí kůže, takže při výběru se řídí podle počasí, kdy a kde budete chodit se svým dítětem.

Barvy a design

Při výrobě kombinézy přemýšlí výrobce nad všemi nejmenšími detaily - jak a na jaké úrovni umístit kapsy, které se mají používat, někde vhodné blesky, někde tlačítka. To vše musí být vzato v úvahu při navrhování nových modelů, aby se nejmenší nejen cítili pohodlně, ale také aby je rodiče mohli pohodlně nosit. Prezentované barvy jsou nejrozmanitější, takže světlé dětské kombinézy přitahují pozornost nejen dětí, ale i dospělých.

Ptáci

Firma Pilguni používá na oblečení vyšívání, to nejsou běžné výtisky, které mohou být časem vymazány, a kvalitní vyšívání je částečně prováděno ručně. Pro děti vyšívající roztomilá zvířata a ptáky, které vaše dítě bude milovat. Sbírka ptačích kombinéz je reprezentována velkým výběrem různých barev, hlavní rozdíl od ostatních je v tom, že je výšivka ve formě dvou ptáků - chlapce a dívky. Část výšivky je vyrobena ručně, kontrastující s barvou kombinézy.

S krystaly Swarovski

Výrobou kombinézy byla zahájena samostatná řada oděvů s pastami Swarovski. Vyšívané zajíčky, medvědi, srdce zdobené kamínky vypadají velmi pěkně. To dává výrobku určité kouzlo, brilanci a krásné obrázky velmi přitahují malé děti.

S růžemi

Nový design tkanin byl vynalezen výrobcem pro malé módy. Výrobce používal kvalitní tkaniny s jasnými růžemi. Tkanina je velmi krásná a světlá, různé odstíny růží jsou prezentovány: lila, růžové, modré, červenohnědé tóny. Jako by právě opustili hlavní pódium země. Tkanina má vynikající vodoodpudivost, udržuje teplo, umožňuje dítěti volně se pohybovat.

Recenze

To nejlepší ze všech kombinéz je řečeno skutečnými kupci, kteří si tyto oblečení dokázali vyzkoušet za všech podmínek. Za prvé, kupující poukazují na vynikající kvalitu výrobku, v procesu nošení, kamínky neodletují, blesk se nerozbije. Samostatnou výhodou je, že kombinézy jsou velmi teplé, v zimě někdy nepoužívají další ovčí podšívku. Při běhu se dítě nepotí, což hovoří o vynikající kvalitě materiálu a izolaci. Díky přítomnosti zipů je kombinéza, stejně jako obálka, pohodlná na odkládání a odkládání. Nošení a nošení dobře, rychle schne. Dítě v této kombinéze se cítí dobře. Stojí za to poslechnout si názor skutečných kupců, vybrat si kvalitní oblečení pro vaše dítě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky