Montérky z Cool Zone

Montérky z Cool Zone

Kombinézy jsou skvělou volbou pro oblečení pro ty, kteří milují teplo a pohodlí, a nelíbí se jim pocit sněhu za zády. Kromě toho je ideální volbou pro milovníky zimních sportů. Jeho integrovaný střih umožňuje pohodlnou jízdu a nezamrzání ani při velmi nízkých teplotách.

O značce

Činnost společnosti Cool Zone začala v roce 2011.

 • V současné době společnost vyrábí dámské, pánské, teenagery a dětské snowboardové obleky.
 • Společnost také vyvíjí lyžařské obleky, mikiny a všechny druhy příslušenství pro lyžování.
 • Kromě toho se společnost zabývá vydáváním kombinézy nejen pro snowboarding, ale i pro snowkiting.

Vlastnosti a výhody produktů

Pro výrobu kombinézy používá značka pouze membránové tkaniny. Dodavatelem tkanin je známá korejská firma Mikwang, která je známa nejen v Rusku, ale iv Americe a Evropě.

Membrána, kterou společnost používá, se skládá ze dvou částí: mikroporézní a neporézní. Taková membrána má několik výhod oproti jiným materiálům:

 • je měkký a příjemný na dotek;
 • snadné;
 • vodotěsné;
 • propustná pro páry;
 • má větší odolnost proti vlhkosti.

Jednou z výhod takové tkaniny je také její zvýšená odolnost proti opotřebení a samozřejmě pevnost.

K výše uvedenému můžete přidat skutečnost, že společnost Cool Zone ve svých produktech používá světoznámé příslušenství japonské firmy YKK. Tato společnost je známa tím, že se zabývá vývojem příslušenství, které zažívá během provozu velké zatížení. Značka Lightning YKK vydrží odolnost až 50 kg. Centrální zámek je navíc vybaven třemi jezdci, což značně zjednodušuje život fanouškům snowkitingu, navíc je blesk odolný vůči vlhkosti.

Společnost Cool Zone vyvinula také příslušenství pro snowboardové obleky. Příslušenství (manžety, loga, stahováky) jsou vyrobeny ze silikonu nebo tkaniny. Všechny výrobky jsou označeny společností Cool Zone, která je vyrobena na zakázku.

Montérky z Cool Zone mají možnost nastavit šířku nohy, zastrčit nohu a upevnit ji. Speciální kombinézy na kolena umožňují volný pohyb.

Další výhodou výrobků je, že jsou na nich nalepeny všechny švy. Na kalhotách a rukávech kombinézy je speciální ventilační systém.

Přehled modelů pro děti a ženy

 • Snowboardové obleky pro ženy a děti společnosti Cool Zone je většina z nich jasných barev. Dámské kombinézy jsou standardní jednobarevné a neobvyklé - vtipné trikolor. U výrobků, jako jsou barvy žluté, růžové, převažuje modrá. Hlavním rysem dámských a dětských modelů je barevná úprava zámků na kapsách a kolenou. Pánské snowboardové obleky jsou prezentovány v klidnějších barvách: černá, šedá, hnědá a modrá. Ale jsou tam veselejší barvy: žlutá, zelená, oranžová.
 • Lyžařské obleky pro děti a ženy, stejně jako snowboard šitý v jasných, kyselých barvách. U všech modelů je k dispozici kapuce, jejíž výšku lze nastavit. Kromě toho, stejně jako u dámských a dětských, a u mužských modelů je na rukávu kapsa na skipas. Všechny modely jsou vybaveny kruhovým bleskem pro různé potřeby.
 • Pro snowkiting Obleky v barvách se neliší od snowboardingu a lyžařských obleků. U takových výrobků je ventilace na rukávech.

Testování

Zde jsou některé odhady těch lidí, kteří již testovali kombinézu z Cool Zone za podmínek obvyklé ruské zimy. První věc, kterou si všimnou, je odpovídající cena a design modelů.Hlavní nevýhodou výrobku je skutečnost, že zip není přilepený, ale šitý. To zase vede k mokrému obleku. Ale lidé, kteří již zažili kombinézu, říkají, že ve vlhkém nebo zasněženém počasí zůstane úplně suchý.

Hlavní zip se zavírá na magnety, i když u starších modelů byl uzavřen suchým zipem. Montérky se zahřívají fleecem, někteří lidé se jim nemusí líbit, protože s intenzivním bruslením se stává horkým. Také jsem si všiml velmi pohodlný a volný řez. Potahování membrán při testování se ukázalo jako velmi dobré. Na vrcholcích svahů z ní vycházela pára, což znamená díry nátěrových hmot.

Větrání v montérkách funguje velmi dobře, ale protože se zahřívají, zahřívá se v teplém počasí. Velmi dobré a správné umístění kapes na výrobku: dva těsně nad pásem, dva těsně pod ním, jeden uvnitř a kapsa na skipas, která je umístěna na vnější straně levého rukávu. Testery si stěžují na nepřítomnost dlouhých jazýčků na zipech pro snadné otevírání s rukavicemi a velkými kapsami pro umístění klobouků a rukavic. Pro ty, kteří milují snowkite, se jim bude líbit skutečnost, že v montérkách je hlavní zip tvořen třemi běžci, je snazší držet se pásu s upevněním

Větrání v montérkách funguje velmi dobře, ale protože se zahřívají, zahřívá se v teplém počasí. Velmi dobré a správné umístění kapes na výrobku: dva těsně nad pásem, dva těsně pod ním, jeden uvnitř a kapsa na skipas, která je umístěna na vnější straně levého rukávu. Testery si stěžují na nepřítomnost dlouhých jazýčků na zipech pro snadné otevírání s rukavicemi a velkými kapsami pro umístění klobouků a rukavic. Pro ty, kteří milují snowkite, stejně jako skutečnost, že v montérkách je hlavní zip tvořen třemi běžci, je snazší přilnout k pásu s upevněním.

Byli jsme spokojeni s testery a karabinami pro klíče v předních kapsách a s tím, že kapotu lze upevnit knoflíkem tak, aby sníh nespadl a také upravil hloubku (velikostí přilby nebo jen na hlavě). A vzadu jsou nohy ve spodní části upevněny knoflíky tak, aby se nepřetahovaly po zemi. Na rukávech velmi dobré sněhové manžety.

Recenze

Skutečné recenze šťastných majitelů produktu lépe pro jakoukoli reklamu budou popisovat jeho vlastnosti a výhody nebo nevýhody. Kupující, kteří již zakoupili kombinézu z Cool Zone, se sbíhají ve vynikajícím hodnocení tohoto výrobku. Především majitelé montérek zaznamenávají příjemnou cenu a vynikající kvalitu šicího zboží. Také si všimnou, že některé modely, izolované fleecem, což je velmi užitečné pro chladnou a zasněženou zimu.

Fanoušci extrémních sportů také poznamenávají, že kombinézy z Cool Zone si zachovávají dokonalé mikroklima za všech povětrnostních podmínek, snadno se sundají a oblékají, velmi pohodlně a rychle transformují. Potěší lidi a světlé, veselé barvy kombinéz.

Stylové obrázky

Bez ohledu na to, jak zvláštní to zní, můžete vypadat stylově a módně v snowboardingu a alpských lyžařských oblecích! Zde je několik tipů, jak vypadat krásně v kombinéze, hlavní věc není být plachý a kombinovat několik barev ve vašem luku, je žádoucí, aby byly jasné.

 1. Kombinéza spárovaná s jasným pleteným šátkem bude vypadat velmi stylově, můžete přidat luk se sluchátky s kožešinou, aby odpovídaly barvě šálu. Můžete také nosit bílou kombinézu v kombinaci s černými rukavicemi a černou čelenkou.
 2. Na vrcholu popularity vyhovuje kostkovaným a pruhovaným potiskem. Ale především by měla věnovat pozornost kostýmům v etnickém tisku.
 3. Kombinace lesklých tkanin (stříbro, zlato) je dokonale kombinovaná s jasným pleteným kloboukem, jasnými brýlemi a rukavicemi.
 4. Chcete-li vypadat velmi něžně a ženský, můžete nosit růžové kombinézu a bílé rukavice.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky