Módní a teplé semi-kombinézy - který z nich je lepší?

Módní a teplé semi-kombinézy - který z nich je lepší?

Překvapivě, mnoho lidí věří, že semi-overaly jsou výhradně sportovní oblečení. Již před několika lety zničili návrháři tento stereotyp. Děti si bez ní nepředstavují svou zimu a dámy tam chodí do práce, jen když si s sebou vezmou uniformu.

Nyní tento výrobek nevypadá tak masivně jako dříve a módní barvy a kombinace potěší jen oko. Někdy, aby si nestěžovali na chladnou chladnou sezónu, stojí za to se zahřát.

Vlastnosti a výhody

Polomaky jsou jednodílné kalhoty a top bez rukávů. Hlavní částí tohoto výrobku jsou široké pásy s nastavitelnou výškou. Perfektně fixují plné uchycení věci a umožní vám vyhnout se foukání. Kromě toho tato možnost opravdu rád těhotné dívky. Budoucí maminky ocení možnost přizpůsobit popruhy velikosti břicha.

V teplých polomaskách je zadní strana vždy zavřená, což znamená, že vítr nebo sníh se nedotýkají pasu. Toto je hlavní kritérium, které dělá kupní dno a horní část samostatně.

Pokud jde o kalhoty, ve většině případů, teplé modely jsou vybaveny vnitřní manžety v blízkosti kotníků. Umožňují naplnit tkaninu v botách tak, aby se vás blizzardy a závěje nebály. Zejména tento okamžik je důležitý pro děti, které nemohou být odděleny od her ve sněhu.

Je třeba říci o tom, že tento šatníkový detail je ušitý z nejlepších materiálů. Jsou vzduchotěsné a neuvěřitelně odolné vůči teplu. Největší důstojnost však zahrnuje nepropustnost těchto výrobků. Jejich materiál dokonale absorbuje vlhkost, takže aktivní odpočinek nepřinese žádné nepohodlí.

K plusu lze přičítat možnost volby. Nyní existuje množství stylů, materiálů a značek. Každá z nich se liší v některých výhodách, na nichž závisí cena zboží. Můžete snadno vybrat položku, která je vám k dispozici.

Modely

Teplé semi-overaly mají vždy dlouhé kalhoty, ale mohou se lišit v úplnosti, tvaru a izolaci.

Co se týče vrcholu, má rozdíly ve stylu. Nejoblíbenějším modelem je malý vrch, který je podepřen popruhy. Někdy se duplikuje a zavírá, což často uzavírá strany. Ne méně často výrobky s vestou, která je považována za nejvíce tepelně odolnou.

V poslední době jsou velmi oblíbené semi-overaly transformátory. Mohou oddělit rukávy nebo zcela horní část. V dětských formách lze takový oblek snadno převést na obálku.

Další velmi běžné jednodílné soupravy, které se skládají z naší hlavní postavy a bundy stejného designu. Jsou kombinovány v barvě, kvalitě a některých specifických detailech. Podobné modely lze nalézt v každém sportovním obchodě, protože jsou nejvíce žádané.

Bereme v úvahu sezónu

Polokošele jsou zimní a jsou zde demi sezóny. Ten, samozřejmě, méně hustá podložka a ne tak trvanlivý obličejový materiál. Nejvhodnější jsou však modelové transformátory, ve kterých je odnímatelná izolace. Snadno se rozepne a zima se změní na demi-sezónu.

U běžných podzimních výrobků používají výrobci nejčastěji fleece. Jedná se o velmi měkký materiál, který nedrží pohyby dítěte. Kromě toho je tato tkanina známá svou vynikající schopností udržet teplo.

Co se týče zimních možností, je pro ně lepší dát přednost novým technologiím. Zvládají nižší teploty a nevypadají těžkopádně. Některá topidla jsou schopna pracovat lépe s aktivními pohyby. Tyto produkty by však měly být vybrány pro sport.

Pokud nedůvěřujete modernímu vývoji, pak můžete věnovat pozornost chmýří nebo syntetickému zimovišti. Tento materiál je považován za syntetický a ne nejteplejší, ale hodí se pro začátek zimy. Pooh je poněkud dražší, ale to je díky jeho výhodám. Za prvé, je to přírodní materiál, a za druhé, ohřívá svého majitele lépe než mnoho, dokonce i v extrémním chladu.

Pokud máte omezený rozpočet, je lepší dát přednost možnosti transformace.

Jak si vybrat

Pokud si zvolíte kombinézu pro dítě, pak se musíte zaměřit na velikost, ale na velikost. Mějte na paměti, že děti rostou rychle, takže výrobek by měl být o 3-5 cm větší než norma. Kromě toho, různé svetry, punčochy a ponožky také zabírají nějaký prostor, což znamená, že tato velikost by neměla způsobit nepohodlí.

Pro kojence jsou semi-kombinézy s bundami nebo obálkami. Vždy mají spoustu různých tlačítek a uzávěrů, které vám umožní správně opravit a zavřít citlivá místa. Věnujte pozornost těmto nuancím, protože jednoduchost oblékání je také velmi důležitá.

Vždy zkontrolujte kvalitu švů a složení výrobku. Konzultant se může mýlit a výrobce by neměl lhát.

Pokud si koupíte semi-overaly pro sebe, pak se vyhněte montáži. Někdy se velikost nemusí shodovat s velikostí pasu. Často ve výloze nebo v internetovém obchodě vypadá věc velmi dobře, ale ve skutečnosti všechno vypadá jinak. Nejčastěji je fit příliš vysoká a kalhoty jsou velmi široké.

Nezapomeňte, že pro tyto produkty existují módní trendy. Týkají se nejen stylů, ale i barev. Nyní populární monochromatické polo-overaly ztlumené odstíny.

Je třeba mít na paměti, že masivní kalhoty nejsou zcela kombinovány s klasickým oblečením. Při nákupu tohoto oblečení musíte pochopit, co s ním nosit. Ano, kompletní sada s bundou je dražší, ale bude to vypadat mnohem zajímavěji.

Koupit takové oblečení je pouze v důvěryhodných obchodech. Diligentní výrobci používají nejen kvalitní materiály, ale také kvalitní barviva, která nezpůsobí alergie. Na tomto produktu je lepší nešetřit, proto pečlivě vyberte oddělení.

Přehled značek

Tim Tim

Známý obchod s dětským zbožím se proslavil svými unikátními technologiemi a kvalitními materiály. Jejich kombinézy nejsou šité jehlami, protože výrobci věří, že voda může proniknout otvory děr. Všechny výrobky mají lepené švy, které jsou neuvěřitelně trvanlivé a spolehlivé.

Kalhoty mají napínací smyčku pro nohy a manžety, které navíc chrání proti vnikání vlhkosti nebo foukání. Na montérkách jsou reflexní části, které zjišťují, že je dítě na ulici bezpečné.

Všechny materiály nové generace jsou schopny odolat nejnižším teplotám. Značnou výhodou je skutečnost, že jakákoliv kontaminace z tkaniny může být odstraněna vlhkým hadříkem, aniž by se musela prát.

Stojí za to říct, že ceny jsou poměrně dostupné a modely jsou potěšeny barvami a neobvyklými tisky.

Oldoši

Jedná se o dětský oděv, který je jedním z nejpopulárnějších na ruském trhu. Tato značka má vlastní výrobu tkanin a doplňků. Existuje již více než 13 let. "Oldos" se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem zboží pro děti a má také internetový obchod.

Modely jsou vyvíjeny s přihlédnutím k anatomii dětí, což dává dítěti svobodu pohybu. Spousta modelů se štíhlým pasem, který chrání před foukáním.V dolní části kalhot jsou manžety na elastických pásech a na bocích jsou prvky odrážející světlo.

Stojí za to říct, že existuje spousta jasných modelů, ale bez jakýchkoliv výkresů. Všechny semi-overaly mají spíše hustou a uzavřenou špičku. Sbírky jsou rozděleny na aktivní a jednoduché. První možnost je vhodnější pro sportovní akce a druhá pro každodenní nošení.

Gusti

Jedná se o internetový obchod teplých dětských oděvů z Kanady. Pro izolaci se používá moderní technologie, která dokonale udržuje teplo. Tkaniny jsou velmi odolné a nenáročné na péči. Pro svrchní oděvy používejte hadry, které nepropouštějí nečistoty a vlhkost.

Na kolenou kalhot, téměř všechny modely mají další tcks. Umožňují dítěti být aktivní bez pocitu nepohodlí.

Značka má tři sbírky: Boutique, x-treme a zingaro. Poslední dva typy mají poměrně jednoduchý design a jsou považovány za cenově dostupnější. Kolekce „Boutique“ je považována za jasnější a modernější, ale samozřejmě je také dražší.

Babygo

Jedná se o známou ruskou společnost, která má velmi dobrou poptávku na trhu. Značka vyrábí dětské výrobky, které jsou vyráběny v Číně.

Jejich semi-overaly se liší v tom, že pro výstelku se používá přírodní výplň ve formě dolů. To podtrhuje mnoho mumií, protože většina z nich považuje tento materiál za nejspolehlivější a teplejší.

Všechny produkty se mohou pochlubit zajímavým a stylovým designem. Dokonce i výrobky pro nejmenší mají módní barvy a originální tisky.

Je třeba říci, že mnoho z nich přitahuje vynikající hodnota za peníze. Náklady na výrobky jsou opravdu nízké, ale někteří si stěžují, že se věci rychle špiní a neumývají dobře doma. Některé děti mohou být navíc alergické na chmýří.

Nordik

Jedná se o výrobce dětského oblečení, který se zabývá velkoobchodním prodejem. Společnost existuje více než 10 let a je v poměrně dobré poptávce. Lidé je milují pro své kvalitní materiály a vynikající vlastnosti.

Ve sbírkách jsou nejen zimní polo overaly, ale i demi sezóny. Jsou izolovány fleecem a stejně jako ostatní modely se mohou pochlubit upevněním elastických pásek na dně nohou.

Chtěl bych říci, že celá kolekce je poněkud ponurá a zboží nemá žádné vzory ani kresby. Nicméně, barevné možnosti jsou stále tam, ale odstíny samotné jsou docela tlumené.

Na internetových stránkách jsou ceny uváděny pouze pro velkoobchodníky, protože zboží se neprodává v maloobchodě. Snad ve vašem městě najdete výrobky této značky.

Playtoday

Společnost existuje více než 12 let na trhu a je poměrně známá mezi mnoha mumiemi, protože „PlayToday“ vyrábí dětské výrobky.

Stojí za to říci, že v kolekci je mnoho světlých a originálních semi-overalů, které bude mít každé dítě rád. Kromě toho existují nejen zimní, ale také demi-season modely pro děti všech věkových kategorií.

Materiály jsou ošetřeny speciální impregnací, která dobře odpuzuje kapalinu. V horní části kalhot mají boční pletené vložky, které umožňují pohodlné uchycení kalhot k tělu. Pružné popruhy lze nastavit a spodní část kalhot je vybavena manžetami. Mimochodem, na některých modelech níže jsou zipy, které jsou vytvořeny pro pohodlí boty.

Ceny za semi-overaly jsou poměrně dostupné, i když ne nejlevnější.

Ledotte

V Rusku je tato značka oficiálně prodávána v „Dětském světě“. Můžete často narazit na prodej, i když jejich polo-kombinézy tak mají poměrně přijatelnou cenu.

Většina produktů jsou prosté barvy, ale často jsou přítomny světlé barvy. Svrchní oděvy jsou izolovány chmýřím, které je považováno za jeden z nejspolehlivějších materiálů. Rychle schne, jako ta věc sama.

Pokud se domníváte, recenze, produkty této značky jsou velmi kvalitní a snadné.

Icepeak

Tato značka vyrábí funkční sportovní oblečení pro dospělé i děti. Pro výrobce je velmi důležitým bodem dodržování módních trendů.

Při šití montérek se používají nejmodernější technologie. Všechny ohřívače jsou syntetické, ale to jen zvyšuje důvěryhodnost značky.

Produkty vypadají neuvěřitelně lakonicky a stylově. Spousta jasných barev, ale žádné výtisky nebo aplikace. Je třeba říci, že minimalismus je nyní v módě.

Nastavitelné popruhy jsou vyrobeny z elastické tkaniny a na kalhotách jsou manžety a elastické pásky na opasku.

Ceny semi-overalů jsou poměrně vysoké. Nicméně, materiály, které chrání proti větru, vlhkosti a chladu, si to zaslouží.

Boom

Před několika lety Orby vytvořil tuto značku, která se stala neuvěřitelně úspěšnou. Dětské sbírky produkuje 4krát ročně. Mají nejoriginálnější design a kvalitní materiály.

Pro většinu výrobků slouží eko-sintepon jako izolace. Všechny modely mají vzduchotěsnou tkaninu, která také odpuzuje vlhkost. Je považován za velmi praktický a odolný.

Téměř všechny styly se mohou pochlubit krásnou uzavřenou zádí, což umožňuje zachránit dítě před foukáním. Na pás je dodatečný pás, který vám umožní dosáhnout lepšího přizpůsobení věci.

Pokud jde o ceny, zboží má vyšší než průměrnou hodnotu.

Borelli

Tvůrcem značky je slavný Ital, který vždycky snil o otevření obchodu pro děti. Pro přizpůsobení výrobce používá materiály a příslušenství nejvyšší kvality.

Všechny kombinézy mají vysoký hřbet a nastavitelné popruhy. Tkaniny ošetřené speciální vodou odpuzující směsí. Vyznačují se vysokou pevností a odolností proti opotřebení.

Všechny barvy jsou tmavé a modely se od sebe liší. Pokud jde o ceny, jsou poměrně vysoké.

Lemming

Tato společnost se zabývá výrobou oděvů pro děti. Především se může pochlubit nejen světlými a originálními modely, ale i velmi kvalitními materiály.

Výrobky z "Lemmingu" dýchají, nepouštějí vlhkost a chrání před větrem. Jsou vytvořeny pro děti, které jsou neustále v pohybu. Proto jsou styly vybaveny přídavnými kolíky, které poskytují pohodlí.

Ve sbírce je mnoho nejen barevných modelů, ale i základních, které jsou považovány za praktičtější. Mimochodem, ceny jsou nízké, což by mělo potěšit mnoho mumií.

Stylové obrázky

Pro ženy

  • Dívka má velké semi-overaly s upevňovacím pásem. Jasně modrý odstín výrazně osvěžuje lady.
  • Skvělý příklad praktického matně šedého výrobku. Celý obraz je vybrán ve stejném rozsahu, který vypadá velmi harmonicky.
  • Tento model má teplejší a spolehlivější vestu místo vrcholu. Červený odstín vypadá velmi jasně, takže stylové uggs tmavého odstínu nepřerušují.

pro děti

  • Světle fialová kombinéza se chladně odráží s kloboukem. Na šedivém a ponurém dni se tyto odstíny rozveselí.
  • Dobrým příkladem výrobku bez vrcholu. Toto dělá obraz dospělý, a světlá mikina přitahuje více pozornosti.
  • Na miminko je krásná kombinéza, která má velmi příjemnou a praktickou barvu. Roztomilý luk dělá obraz něžný a dojemný.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky