Kombinované kombinézy

Kombinované kombinézy

Pečující rodiče obvykle zásobují celý arzenál dětského oblečení. K dispozici jsou oblečení pro domácí ponožky a spaní, pro každodenní procházky a slavnostní události, ale zvláštní pozornost je vždy věnována sezónnosti oblečení.

V průměrném dětském šatníku najdete lehké jarní a letní oblečení, zahřátý podzim a teplou zimu. V poslední době se však v módních sbírkách stále častěji objevují modely oblečení s ne zcela jasným názvem - „demi-season“. A obvykle se jedná o svrchní oděvy - bundy, boty, kombinézy, ale jak se liší od jiných typů oděvů, ne každý ví.

Co to je?

Demi-season se nazývá oblečení, které se snadno přizpůsobí jakémukoliv počasí. Jedná se o jakýsi outfit - transformátor, který je ve smontovaném provedení ideální pro mrazivé období a s nástupem teplých dnů se rychle přemění v praktický a snadnější outfit. Jak?

S pomocí jedinečných, ale jednoduchých konstrukčních řešení - odnímatelných rukávů, obložení, lemu, kapuce, kožešinového obložení. Jeden model oblečení se tak stává univerzálním nejen svými tepelnými vlastnostmi, ale i vnějšími, což znamená, že se může nosit téměř po celý rok.

Vlastnosti a výhody

Hlavní výhodou demi sezóny oblečení je, že vám umožní výrazně ušetřit na pořízení věcí. Namísto teplého saka, kožichů, parků, pláštěnky a lehkých větrovek získáte pouze jeden model demi sezóny a teplý po celý rok, nebo i několik let. Nejpraktičtější v tomto ohledu jsou kombinézy, protože se skládají okamžitě z kalhot a bundy, což znamená, že můžete ušetřit i na teplých kalhotách.

Ano, pro děti je kombinéza vhodnějším druhem oblečení, protože i při nadměrné aktivitě nedrží pohyby a zároveň uzavře maximální plochy těla před větrem. Mnozí spotřebitelé si všimnou praktičnosti demi sezóny oblečení, protože je vyroben z materiálů odpuzujících vodu, a to vám umožní používat jej v nestabilní off-season bez strachu.

Jaro-podzim

Jelikož období podzimu a jara nás často „potěší“ oblačným a vlhkým počasím, oblečení musí být vybíráno speciálním nátěrem. Polomasové kombinézy jsou obvykle šity z polyamidu, polyesteru nebo nylonu a tento materiál zajišťuje sucho za každého počasí. Také modely demi-sezónních kombinéz jsou doplněny kapucí, ke které můžete v chladnějším období upevnit kožešinu. Tepláky pro mimosezóny jsou obvykle inovativní materiály, které váží velmi málo, ale poskytují spolehlivou ochranu před chladem a větrem.

Při jaké teplotě nosit

Demi-season kombinéza dokonale chrání tělo před chladem a přehřátím, ale pouze v případě, že venkovní teplota není příliš nízká a není příliš vysoká. Optimální teplotní rozsah pro takové šaty se pohybuje od -5 do + 10 stupňů. Je jasné, že kombinézu je třeba doplnit dalšími prvky oděvu, které také hrají svou roli oteplování. Nezapomeňte, že teplotní indikátory nejsou ovlivněny poryvy větru, takže v chladnějším počasí pod oblekem je lepší nosit teplý svetr a punčochové kalhoty.

Až do kolik stupňů

Když teplotní indikátory překračují přípustnou mezní hodnotu, dojde k záchraně membránových kombinéz nebo unisexových kombinéz.První verzi oblečení lze nosit na dítě, když teplota klesne na -20 stupňů, a druhá - když se zvedne na +15. Stojí za to zvážit, že membránové kombinézy jsou obvykle doplněny tepelným spodním prádlem nebo vlněným oblečením, které může záviset na aktivitě dítěte. Kombesy bez podšívky mohou být doplněny libovolnými sezónními předměty.

Módní trendy

Moderní designéři při vytváření kombinéz berou v úvahu nejen jejich praktické vlastnosti. Neméně důležité jsou vnější charakteristiky a ukazatele komfortu pro dětské oblečení. Díky tomu se modelová řada převodů nyní rozšířila na nebývalé rozměry. Nejoblíbenější jsou tyto modely kombinézy.

Oblek s přezkami

Tento model kombinézy se skládá výhradně z kalhot s podbradím na popruzích, což umožňuje experimentovat s obrazem co nejvíce. Takový oblek může být doplněn o bundy různých délek, nošené s halenkami, stejně jako trička, obecně ideální pro mimosezóny. Je lepší zvolit takový model, který již vyrostl u dětí.

Při vybití

Je to kombinéza pro novorozence, je to obálka s rukávy. Tato verze kombinézy je ideální pro nejmenší, protože na jedné straně je vynikající pro oteplování, ale na druhé straně nebrání pohybu. To je v obálce, že dítě se bude cítit co nejvíce chráněné.

Pro děti

Pro děti, které už vyrostly, vhodnější modely kombinézy. Jsou v dokonalé harmonii s aktivitou dětí, protože chrání maximální plochy těla před chladem. Ano, oblékání rodičů do aktivních dětí je mnohem snazší.

Pro ženy

Za zmínku stojí, že modely demi-sezónních kombinéz jsou přítomny nejen v dětských sbírkách. Dámské kombinézy jsou uznávány jako opravdový módní hit na jaře 2016, ale na podzim jsou také módní na nošení. Nejmodernější model je model polopásu z džínoviny. Je v dokonalé harmonii s džínové větrovky a krátkými koženými bundami.

Jak si vybrat

Při výběru kombinézy byste se měli zaměřit na věk dítěte a při výběru modelu pro dospělé - podle osobních preferencí a stylu:

1. Pro děti do jednoho roku budou připraveny modely kombinovaných kombinéz, které jsou vybaveny pevnými zipy a doplněny teplými botičkami v podobě bot a palčáků. Je dobré, když je model dodatečně vybaven utahovacími lany na kapotě.

2. Pro děti od roku do pěti let je lepší zvolit jednodílný model kombinézy s gumičkami na rukávech a kalhotách. V tomto oblečení bude dítě chráněno před zimou. Můžete si vybrat samostatný model kombinézy, ale ujistěte se, že délka bundy byla dostatečně velká a brána dobře zakrývala krk.

3. Pro děti starší než pět let bude nejlepší volbou pouze samostatný oblek. V tomto věku se dítě stává samostatnějším, zdrženlivějším, takže si můžete vybrat vážnější oblečení.

Pamatujte si, že kombinézy pro dívky jsou lepší pro výběr v jasnějším barevném měřítku, zatímco je žádoucí, aby chlapci dostali modely ve vyhrazených a tmavých barvách.

Ale dospělí při výběru mimo sezónu kombinézu je třeba mít na paměti, že demi-sezóna je pouze model kombinézy, doplněný kalhotami. Kombinace se sukní je lepší zvolit pouze v letním období.

Přehled značek

Již dlouho je známo, že prvním kritériem, podle kterého lze posuzovat kvalitu oblečení, je značka. Světově proslulé ochranné známky nikdy neriskují svou vlastní pověst kvůli zisku, ale vytvářejí modely věcí, které potěší sílu a krásu. Při volbě kombinézy pro dospělé byste měli věnovat pozornost produktům firmy Urban Bliss, Isabel Garcia, Befree, Pepe Jeans, Vittoria Vicci. Ale nejlepší výrobci baby kombezov vždy zvažovali sami.

Finština

Kerry, Reima, Lassie, Didriksons, Nels, Icepeak, Huppa - pokud vidíte jeden z těchto nápisů na štítku, vezměte si je bez zaváhání.Finští výrobci mají vynikající pověst na globálním trhu pro dětské kombinézy a z dobrého důvodu. Využívají pouze vysoce kvalitní materiály a vysoce kvalitní ohřívače při šití, vyrábějí modely kombinací s vynikajícími vlastnostmi jak externími, tak praktickými.

Co na sebe

Tato otázka by měla být přijata ne méně vážně než volba kombinézy, a to zejména pokud jste oblékání dítěte. Při výběru harmonických kombinací s kombinézami je třeba dbát především na pohodlí Vašeho dítěte a pak na jeho vzhled.

Demi-season kombinéza je nejlepší kombinovat s oblečením na fleece, pokud se chystáte uvolnit dítě venku v chladném a větrném počasí. Na jedné straně tento materiál nedovolí tělu přehřát a na druhé straně ho ochrání před mrazivým větrem, čímž se udržuje jeho optimální teplota.

V teplejším počasí je kombinéza vhodnější doplnit bavlněné oblečení, protože dokonale absorbuje vlhkost a nedovolí přehřátí a v kombinaci s kombinézou se dobře zahřeje.

Stylové ženské obrázky

Ale pro jednotlivce, kteří už dávno opustili dětství, při výběru harmonických kombinací s kombinézami, je lepší se zaměřit na módní trendy. Letošní top módní kombinace vám umožní zůstat v trendu:

1. Celková džínová podprsenka, bílý nebo černý rolák, tenisky nebo tenisky jsou nejlepší kombinací pro příležitostný vzhled.

2. Kalhotový náprsník, bílá halenka, bunda a pumpy - čerpadla jsou kombinací win-win pro obchodní a diskrétní vzhled.

3. Kožená nebo pletená kombinéza, pletený svetr a boty jsou volbou pro mimořádné lidi, kteří rádi šokují veřejnost.

4. Kombinéza ve stylu 70. let je dokonalým doplňkem pro svetr, bundu a bodce.

Nezapomeňte, že žádný harmonický obraz není možný bez stylového příslušenství. taška přes rameno nebo spojka dokonale zapadne do jakéhokoliv obrazu, ale šperky je lepší zvolit masivní. To může být náramky a přívěsky z kovu nebo korálky, stejně jako stručné sady šperků z drahých kovů. Jakýkoliv model dámského kombinézu dobře ladí s pásem, takže tento doplněk můžete libovolně doplnit. Můžete experimentovat s šířkou pásu, vzhledem k tomu, že tenčí verze je vhodná pro křehké osoby a široké - pro dámy v těle.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky