Montérky z Krokida

Montérky z Krokida

Při výběru oblečení pro dítě se rodiče obávají jeho přirozenosti, krásy a dostupné ceny, protože děti vyrůstají tak rychle. Domácí firma Crockid splňuje všechny požadavky a nabízí široký sortiment oblečení pro každou sezónu.

Vlastnosti a výhody

Crockid začal svou existenci v roce 2000. Taková dlouhá doba života společnosti prochází pod heslem dobré kvality a vysoké dostupnosti díky přítomnosti 50 firemních prodejen a velkého množství prodejců.

Značka vyrábí oblečení nejvyšší kvality a dodržuje princip celkového vzhledu, jinými slovy pro zimní kombinézu, můžete si vybrat fleece poddeva a klobouk v jedné barvě a se stejným potiskem. Souhlasím, je to velmi pohodlné, a co je nejdůležitější - stylový.

Další výhodou společnosti je široký věkový segment dětí, kterým je sbírka určena. Existují tedy tři poddruhy:

  • pro novorozence;
  • pro děti ve školkách;
  • pro žáky.
Crockid nabízí stylové oblečení pro děti od 0 do 12 let. Zkoušeli jste tuto značku jednou, můžete jí zůstat věrní po mnoho let, protože každý rok vznikají nové kolekce s originálním stylem a potiskem.
Když už mluvíme o vlastnostech společnosti, stojí za zmínku složení tkanin. Neformální oblečení je vyrobeno výhradně z přírodních materiálů, jako je bavlna. V zimě i mimo sezónu jsou k dispozici nejmodernější a nejmodernější tkaniny a izolace.

Charakteristiky

Každodenní kombinézy od narození do jednoho roku se provádějí v přírodních materiálech, to může být bavlna, riban, zápatí knoflíkové dírky. Každý z modelů má módní barvy a bezpečné kování. Takže některé kombinézy jsou zapínány knoflíky, jiné - se zipem s ochranným páskem proti něžnosti jemné kůže drobků.

Spolu s přírodními materiály jsou pro děti od narození do 2 let prezentovány modely kombinézy.

Ve většině případů získal jako falešné oblečení pro zimní membránový oblek, mají vysoký hrdlo a centrální zip.

Pro děti od 0 do 12 let, Crockid představuje širokou škálu zimních a demi-sezónních kombinéz. Pro děti jsou zde převlékací kombinézy, které jsou přeměněny ze spacího pytle na model s nohama. Pro starší děti jsou kombinézy prezentovány ve formě souprav s poloprůchodky a sakem, stejně jako kombinovanými styly.

Módní styly a modely

Crockid kombinézy modely potěší zákazníky s řadou možností a širokou škálu materiálů.

Demi-season

Offseason je téměř vždy chladné období, protože tělo nemá čas se přizpůsobit změně počasí a oblečení. Aby se takovým problémům zabránilo, je důležité zvolit kombinézu, která nebude horká ani studená.
Crocid našel perfektní kombinaci v kombinéze na jaře a na podzim - membrána a izolace nové generace Fellex® 100g / m2 spolehlivě chrání dítě. Navíc, polyester a membrána používané v modelech mají vysokou odolnost proti větru a vodě, což je velmi důležité pro milovníky kaluží. Kombinézy značky Demi mají pásky na kalhotách a elastické pásky na manžetách a nohách, aby se zabránilo vniknutí vody.
Dalším typem kombinézy pro demi sezónu jsou kombinézy na jaro. Jelikož je jaro známé teplým slunečním svitem, kombinézy pro tuto dobu nemají izolaci, díky čemuž je světlo lehké a zároveň chrání před větrem a vodou.

Polobotky

Polokošile z Crocidu se liší v látkách a sezónnosti. Tak, zimní a demi-season modely jsou vyrobeny z nepromokavé tkaniny, mají nastavitelné popruhy a elastické v linii pasu, takže model elegantní a dobře sedí na obrázku.
Podbradník pro děti určený pro letní sezónu. Prezentovány v podobě sandpits a modely s širokými popruhy, zavřete zadní části dítěte, takže váš pobyt venku a doma pohodlně.

Jasné

Montérky od narození do dvou let jsou prezentovány v semi-overalech. Světlé modely karoserie a pískoviště v podobě šortek, triček a šatů jsou zdobeny stylovými potisky a módními barvami. Obsahuje modely a pohodlné kapsy pro ukládání nejdražších pokladů.

Větrovka

Montérkové kombinézy z Krokidu jsou reprezentovány membránovými soupravami a tavenými modely. Izolace a fleece vrstva větrovky neznamená. Model se doporučuje nosit při teplotách od +15 ° C do +17 ° C.

Zima

Zimní kombinézy Crocid se liší vizuální jemností a zároveň vynikajícími tepelnými vlastnostmi, tloušťka izolace v nich dosahuje 300 gramů. Většina modelů používá membránu, která může zůstat čistá i bez pravidelného praní.

Barvy a vzory

Každá matka chce vidět své dítě stylové. S potiskem Krokida je to snadné

S tučňáky

Roztomilý tučňáci útulné usadil na zimní a demi-season modely kombinézy. Černé s bílými tummies, dokonce osvěžují tmavý model, takže kombinézu funnier a více dojemné.

S auty

Tisk „auta“ zdobí kombinézu v různých ročních obdobích. Pro kojence jsou bavlněné kombinézy doplněny miniaturními pastelovými odstíny, protože pouze klidné barvy mohou poskytnout drobný spánek. Na modelech svrchních oděvů se používají bílé, žluté a modré tóny.

S liškami

Krokid není v žádném případě horší než finský design. Vytiskněte potvrzení „lišek“. Roztomilá zvířata skrývá za stromem zdobí stylové kombinézy pro dívky.

S ptáky

Další dívka tisk je malé kulaté ptáky v různých odstínech. Jsou organicky umístěny na bílých, růžových a šedých modelech.

S medvědy

Společnost Krokid v tisku „medvěda“ zprostředkovala obraz milovaného dětského hrdiny Umky. Bílé naivní drobky jsou vhodné v modelech pro dívky a chlapce.

Modrá

Modrá paleta společnosti je různorodá. Zde můžete vidět tmavě modrý odstín, sytě modrou a barvy blízké modrému tónu.
Stejně harmonická modrá vypadá jako u monochromatických modelů, u modelů s potiskem "letadel", "aut" a dalších.

Žlutá

Žlutá barva Crocid je doplněna květy různých tvarů, stejně jako pestrobarevnými kruhy. Nejběžnějším společníkem byla šedá barva.

Růžová

Růžový odstín - tradiční volba pro dívku. Pink od firmy má všestrannost a tóny jdou od světle růžové až fuchsie.

S jeleny

V zimní sbírce se neobejdou bez symbolických znaků. Obrazy jelena, stejně jako věční služebníci Santa Clausa, organicky zapadají do modrých a růžových modelů.

Materiály

Při výrobě oděvů pro děti, Krokid šikovně využívá nové technologie syntetických materiálů a také nezapomíná na přírodní a hypoalergenní látky.

Pletené

Pletené kombinézy jsou pro děti nepostradatelné. Dávat to na drobek v kočárku v pozdním jaře nebo počátkem podzimu, nemůžete mít strach, že dítě bude zima, protože vlna byla vždy nejlepší ochránce před chladem. Kromě toho, pletené kombinézy mohou být nošeny pod vnějším oděvem, protože vlna bude dobrá při odstraňování vlhkosti, i když se dítě potí.

Firma používá při výrobě kombinézy vlny a umělé vlny. Akryl poskytuje odolné a živé výtisky na modelech.

Downy

Husa dolů je jedním z nejteplejších přírodních výplní.Pokud dítě nemá alergii na tento typ izolace, můžete bezpečně vyzvednout kombinézu Crokid a nebojte se silných mrazů při teplotě -30 stupňů. Ve složení kombinézy, 80% je dán dolů, a 20% je dáván k peří.

Fleece

Kombinézy fleece dnes představují silné a spolehlivé spojenectví s membránovými zimními modely. Jejich syntetická struktura má speciální vlákna, ve kterých je teplo zadržováno a skrze něž přichází vlhkost. Tělo dítěte v něm zůstává suché, což znamená, že byste se neměli bát o to, že dítě bude horké v obchodě a venku bude studené.

Jak si vybrat

Výběr kombinézy je klíčovým krokem, protože na ní závisí nejen pohodlí dítěte, ale i jeho zdraví. Zvláště pokud mluvíme o zimních a demi-sezonních modelech.

Rozměry

Stejně jako všichni přední výrobci dětského oblečení, i Crocid činí dvojrozměrnou tabulku. Například, výběr modelu pro dárek a neznají přesné parametry dítěte, můžete se zaměřit na věk dítěte, takže oblek dítěte je 68-74 cm po dobu 6-9 měsíců, pokud je známa přesná výška, otázka velikosti zůstává pro rodiče. Například při volbě zimní kombinézy pro dítě o rozměrech 86 cm si můžete vybrat velikost mřížky 80-86 nebo 86-92 cm, v prvním případě bude model sedět velmi úhledně, ale bez zásoby, ve druhém - volně, ale dítě může s jistotou nosit kombinézu celou sezónu

Krokid nedoporučuje vyzvednout model podstatně více, než je nutné, protože dítě bude prostě nepříjemné a kombinéza bude sedět pytlovitá a neestetická.

Teplotní podmínky

Výběr demi sezóny kombinézu, věnujte pozornost přítomnosti nebo nepřítomnosti izolace. Neizolované modely mají být nošeny od +15 stupňů, nicméně s háčkem bude takový model pohodlný při +8 stupních.

Přítomnost izolace dává teplejší modely, ale její tloušťka může být odlišná. Například 80 gramů izolace Fellex bude chránit před nepříznivým počasím od 0 do +10, zatímco s háčkem bude teplo v něm a při -5 °.

Fellex 100 a 120 gramů, i bez poddevy lze nasadit při -5 °. Mezivrstva způsobí, že model bude teplejší, a bude možné jej nosit i při -10 stupních.

Vrstva izolace 220, 300 gramů je zimní model. Při 0 a tenké halence je již možné oblékat dítě. Dítě nezmrzne ani v silných mrazech, ale neměli bychom zapomenout na termoprádlo a fleecovou mezivrstvu.

Barvy

Krokid pracuje na principu úplného vzhledu a navrhuje sestavit kompletní sadu v jedné barvě. Každá z barev je navíc kombinována, což vám umožňuje vybrat si modely různých provedení. Pouze vy a dítě si můžete vybrat, protože pro něj není větší radost než cítit úctu k sobě a vědět, že ho poslouchají. Ukažte své dítě skutečné barvy a tisky, a pak koupil kombinézu se stane favoritem v jeho šatníku.

Recenze

Crocid se stal oblíbenou domácí společností pro maminky a tatínky. Mnozí z nich si všimnou nebývalé podobnosti v kvalitních a stylových provedeních s finskými protějšky, avšak cena kombinézy Crokid je mnohem cenově dostupnější.

Rodiče jsou spokojeni s tepelnými vlastnostmi modelu, stejně jako s kvalitou tkaniny, která nevyžaduje stálé praní. Nicméně, to je poznamenal, a okraje tisků, tak lehké kombinézy, představoval Crocid v hojnosti, ačkoli spokojený s přitažlivostí, ale přesto přinést nějaké problémy s pravidelným čištěním.

Společnost má také pravidelné fanoušky, kteří si každý rok kupují nové modely kombinéz. Kvalita, cena a design jsou spojeny dohromady, podplácení rodičů a dětí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky