Zimní kombinézy pro chlapce

Zimní kombinézy pro chlapce

Není to tak dávno, co naše babičky neslyšely o zimních kombinézách. Bez ohledu na pohlaví dítěte, on byl zabalený v mouton kožichu, dal na cítil boty, dal do saní a byl jistý, že dítě bylo teplé a pohodlné. Ano, dítě bylo teplé. Ale je to pohodlné? Moderní výrobci dětského svrchního oblečení přišli s další možností.

Vlastnosti a výhody

Kombinéza s jistotou sedí na podstavci populárního svrchního oblečení pro děti od narození do 12 let. Co je to tajemství?

Výhody zimní kombinézy: \ t

 • vynikající tepelná kvalita - moderní ohřívače a látky umožňují pokožce dýchat a zároveň vytvářet optimální teplotu uvnitř;
 • lehkost;
 • všestrannost - kombinézy dnes mají schopnost měnit a měnit své funkce v závislosti na věku dítěte;
 • ochrana před chladem a větrem celého těla - kombinéza obepíná ruce a nohy dítěte teplem, což neumožňuje ukládat další oblečení;
 • estetika - kombinézy předních značek jsou velmi atraktivní. Dítě v modelech vypadá stylově a módně.

Když už mluvíme o kombinéze pro chlapce a dívky, existují některé funkce. Hlavní je zbarvení. Kombinézy pro chlapce se liší v tmavším barevném měřítku, pro dívky - lehké a světlé. Kombinézy pro chlapce se vyznačují jednodušším fit, zatímco modely pro holčičky jsou vybaveny popruhy, pásy a stahovací šňůrky v pase. Kombinézy pro chlapce od 3 let jsou šity širší linií ramen.

Při jaké teplotě nosit

Bez ohledu na to, jak dobrá je kombinéza, nosit ji ve správné teplotě, protože pocení dítě má každou šanci chytit nachlazení.

Od 0 -2 stupňů, odborníci doporučují oblékat dítě v zimní kombinéze. Toto pravidlo platí zejména pro novorozence spící během chůze. Nehýbají se, a proto by měli být teplejší. Ale ani se zapojit do transformace dítěte "v zelí." Košile, ponožky a skluz je vše, co je potřeba pro tuto teplotu pro novorozence. Doporučuje se vzít s sebou deku nebo přikrývku a v případě potřeby dítě přikrýt.

Po dosažení 1 roku se děti začnou aktivně pohybovat. A pokud vrstva výplně v zimní kombinéze dosáhne 330 gramů, nespěchejte ho obléknout do tohoto teplého a dokonce horkého roucha při nulové teplotě. Stejné pravidlo platí pro kombinézu na ovčí kůži.

Pokud teplota mimo okno klesla na značku -5 a nižší, výrobci svrchních oděvů směle doporučují, abyste na své dítě nosili zimní oblečení. Většina zimních kombinéz je určena pro teploty do -30 stupňů. Je nepravděpodobné, že by se nějaká matka dohodla, že půjde na procházku v zimě s dítětem, ale případy jsou jiné a někdy budete muset podnikat naléhavě. Pokud je to přesně váš případ, odborníci vám doporučují nosit termoprádlo a fleece kombinézu k dítěti pod kombinézu.

Odrůdy

Existují různé modely kombinézy, z nichž každá má své fanoušky.

Kombinézy Bib

Zimní kombinézy pro chlapce představují teplé kalhoty s prsou na ramenních popruzích. Nosit tento model má být s zimní bundu.

Výrobci začínají dimenzionální síť semi-overalů pro děti od 2 let. Tato možnost je zvláště vhodná, pokud bunda z předchozí sezóny zůstala ve správný čas, ale kalhoty se staly příliš malé.

Popruhy jsou upevněny, což umožňuje jejich prodloužení v závislosti na výšce dítěte.Kalhoty mohou být díky končetinám také kratší nebo delší. Na centrální části od prsou k slabinám prochází zip, což umožňuje dítěti, aby si obléklo a odstranilo polokošele nezávisle. V dolní části kalhot jsou elastické a pletené manžety, které zabraňují pronikání sněhu.

Transformátory pro novorozence

Transformátory pro novorozence jsou dnes velmi populárním produktem, protože plní několik funkcí najednou:

 • spací pytel;
 • kombinéza se zavřenýma nohama, která vám umožní nosit boty;
 • kombinéza s otevřenýma nohama pro starší děti se schopností nosit teplé boty.

Takové multifunkčnosti je dosaženo díky velkému počtu zipů. Projíždějí na každé noze, pod a v tříselné zóně, umožňují měnit kompletní sadu kombinéz.

Tam jsou také možnosti pro transformátory, kde bunda je upevněna na zip a bunda, která, v případě potřeby, lze snadno odstranit, takže prsa pokryté teplými kalhotami. Zvláště tato možnost je relevantní při návštěvě kliniky.

Pro novorozence je izolace ve většině případů přírodní ovčí kůže.

Fused

Kombinovaná kombinéza je oblíbená pro děti od narození do 12 let. Jedná se o jediný design, rukávy a nohavice. Jaké jsou jeho výhody?

Za prvé, rodiče jsou přesvědčeni, že zadní strana dítěte je bezpečně zavřená. Za druhé je rychlejší nošení. Zatřetí, jeho náklady jsou demokratičtější, protože multifunkčnost v nich není vlastní.

Jednodílná kombinéza pro novorozence a děti do 1 roku věku má dva paralelní zipy a centrální vložku. Tato konfigurace vám umožní pohodlně upevnit kombinézu, aniž by se obávala svírání sad, a dokonce i ve snu, dítě v takových šatech položí hlavu na měkkou, teplou tkaninu, a ne na zip.

Kombinézy pro děti jsou starší mají centrální zip, dosahující až k třísle. Upevňovací prvek je uzavřen ochranným textilním proužkem pro ochranu před větrem a chladem.

Oddělené

Samostatné kombinézy mají semi-overaly a bundu. Rozměrová mřížka podobných modelů začíná u dětí starších než 1 rok.

Výhody samostatné kombinézy:

 • elegantní a atraktivní vzhled;
 • možnost nahrazení jednoho z prvků obleku, který se stal malým;
 • dodatečná ochrana prsou díky dvěma vrstvám oděvu;
 • schopnost sundat sako, zanechávat teplé kalhoty;
 • možnost vlastního oblékání.

Tato možnost je ve vyšší cenové kategorii, nicméně mnoho matek si všimne její velké praktičnosti.

Módní styly a modely

Módní trendy pronikly do dětského oblečení. Dnes jsou zimní kombinézy nejen teplé, ale i velmi atraktivní.

Pro novorozence

Módní model pro novorozence transformuje kombinézu. Doplňují je kožešinové botičky a rukavice. Kombinézy bez selhání mají kapuci.

Dalším zajímavým stylem byla samostatná kombinéza pro novorozence. Namísto semi-overalů však můžete vidět pásek na popruzích. Ze spodní části bundy prochází zip, což vám umožní vytvořit jednotnou kombinézu.

Po dobu 6 měsíců, 1, 2, 3 a 4 let

Děti od 6 měsíců se vyznačují aktivitou, proto jsou kombinézy vybírány s ohledem na zvláštnosti tohoto věku.

Populární kombinézy pro chlapce se dvěma zipy, dosahujícími až do středu kalhot. Takový detail pomáhá matkám snadno obléknout dítě, protože děti jsou po dobu 6 měsíců stále těžké zatlačit nohy do nohavic.

Samostatné kombinézy z tohoto věku začínají dobývat pohodlí. Mnoho matek si všimne, že je pro dítě pohodlnější sedět v tomto stylovém modelu, protože nic netáhne za krk.

Kombinézy od 1 do 4 let jsou oblíbené u modelů se stahovací šňůrkou. To poskytuje modelu elegantní vzhled a je výhodnější pro činnost dítěte.

6 let

Pro chlapce předškolního věku mají kombinézy stylový design.Nejoblíbenějším modelem jsou tedy dvoubarevné kombinézy. Horní část z nich má zajímavý potisk, spodní je monofonní.

Populární jsou i oddělené kombinézy. Centrální část semi-overalů v nich však již může být vyrobena s absencí prsou a centrálního zipu.

Barvy

Stalo se tak, že zimní kombinézy pro novorozence jsou oblíbené v modrých a růžových odstínech. Modrá, samozřejmě, je vlastní kombinéze pro chlapce.

Stylové zbarvení na zimu v této sezóně se stalo modrým a šedým. Kombinace barev se mohou lišit. Například, modrá bunda s šedými semi-overaly nebo jednodílná kombinéza s modrým top a šedým dnem.

Pro milovníky jasných barev, návrháři produkují žluté kombinézy s tmavě modrou a zelenou barvou s černou.

Často se v montérkách používají zajímavé tisky. Nejoblíbenější pro chlapce jsou:

 • Skandinávský tisk;
 • geometrické vzory;
 • kreslené postavičky.

Ohřívače

Důležitým aspektem při výběru kombinézy je její výplň.

Na ovčí kůži

Kombinace ovčí kůže jsou velmi populární mezi dětmi do jednoho roku. To je způsobeno hypoalergenními materiály a nepřekonatelnými tepelnými vlastnostmi.

Bohužel, v kombinéze s plným ovčí kůže, je těžké pro dítě chodit starší.

Na chmýří

Alternativou těžké ovčí kůže je lehká, téměř beztučná chmýří. Má teplo a trvanlivost. Chmýří však může způsobit alergie.

Syntetický

Syntetická plniva jsou častým výběrem rodičů dětí po roce. Mají:

 • lehkost;
 • dobré tepelné vlastnosti;
 • jemnost.

Poslední bod se týká takových nových ohřívačů jako termofit, tinsuleyt nebo úkryt.

Dnes je nižší kvalita sintepon. Výrobky z něj rychle ztrácejí svůj reprezentativní vzhled a nejsou určeny pro těžké zimy.

Jak si vybrat

Prvním důležitým krokem při výběru dobré zimní kombinézy pro chlapce je jeho velikost. Moderní výrobci často dělají to dvojitý, například, velikost 86-92, vhodný pro dítě a výška 86 cm a výška 92. Nicméně, v prvním případě, kombinézy budou mít jistou rezervu a budou muset ohnout rukávy a kalhoty, v druhé - overaly budou sedět více \ t úhledně, ale pro příští sezónu to může být malé.

Vrstva zimní izolace se pohybuje od 220 gramů do 330 gramů. Stojí za to říct, že se jedná o velmi významný rozdíl. Pokud je vaše dítě aktivní, neměli byste si zvolit nejteplejší možnost, protože dítě může být horké. Pokud dítě rád jezdí na saních, váhá na nohou, zvolte teplejší model.

Pro dítě, samooblékání, přítomnost pohodlných zipů a knoflíků - záruka pohodlí. Měly by se držet pevně, ale při stisknutí dětských úchytů by měly být otevřené. Zvláště důležitá je zde montáž.

Vrchní tkanina pro kombinézu také potřebuje pozornost. Pro kluka, který chodí na hřišti, udělá jen vodotěsná tkanina. K dnešnímu dni se výběr mnoha matek stal membránou.

Detaily, jako jsou manžety a elastické pásky na rukávech a kalhotách, jsou schopny zabránit pronikání sněhu. Podívejte se na malé věci, protože pomáhají udržet vaše dítě v teple a zdraví.

A samozřejmě, poslouchejte své dítě. Děti od dvou let již mají vlastní chuťové preference, pokud jde o barevný gamut a jsou bezohledné, když jim rodiče dávají právo na výběr.

Hodnocení modelů značek

Výrobci dětského svrchního oblečení hodně. Nicméně, některé z nich jsou známé pro vynikající kvalitu a získali dobrou pověst na trhu výrobků pro děti.

Kerry

Finská značka Kerry je populární v mnoha evropských zemích. Specialisté společnosti vytvořili unikátní výplň Kerry (Kerry) Active, která odpuzuje vlhkost a nebojí se nárazů větru.

Zimní kombinézy z Kerry se liší v sytosti zbarvení.Pro chlapce zde můžete vidět vícebarevné geometrické tisky.

Reima

Finskou kvalitu reprezentuje další značka. Velká pozornost je věnována tepelným vlastnostem a nedůležité detaily. Každá kombinéza ze společnosti má například reflexní pruhy, pohodlné kapsy na knoflíky a manžety.

Deux par deux

Další populární značkou byla kanadská společnost Deux par Deux. Zajímá se o teplo a pohodlí dětí od narození do 14 let. Dětská kombinéza se zamyslel do nejmenšího detailu. Dodává se pohodlná čepice, dickey a šátek na mnoha modelech. Zajímavé a otisky modelů, které lze jen těžko nazývat dětinskými. Jemný pocit chuti je čten v každé kombinéze značky.

Columbia (Columbia)

Americká značka Columbia našla své fanoušky nejen tváří v tvář dětem, ale i lidem dospělých. Najděte si značku v maloobchodních prodejnách pro děti - vzácnost, nicméně internetový prostor je ochoten otevřít širokou škálu produktů.

Mnoho modelů kombinézy z Columbie má přírodní výplň, vhodné pro drsné zimy.

Lassie (Lassie)

A opět získala popularitu finská značka Lassie. Montérky firmy jsou promyšleny do nejmenších detailů, interiér má fleecovou podšívku.

Výrobci Lassie používají nejpokročilejší izolaci, takže typ kombinézy zůstane čistý a ne objemný, zatímco jsou určeny pro teploty do -30.

Kiko

Domácí výrobce Kiko vytváří oblečení, které zohledňuje ruské klima. Mnoho modelů kombinézy má dodatečnou vrstvu izolace ve formě vycpaných obložení. Hlavní izolace se používá tinsuleyt.

Kromě vynikajících tepelných vlastností se kombinézy Kiko vyznačují jasnými barvami.

Crockid

Ruský výrobce Crockid vyrábí svrchní oděvy v kvalitě, srovnává s finskými značkami. Náklady na kombinézu značek jsou však cenově dostupnější.

Silný

Kanadská firma Gusti je velkým výrobcem svrchních oděvů pro kojence. Zimní kombinézy značky se vyznačují jemností a dobrými tepelnými vlastnostmi.

Doporučený rozsah teplot od 0 do -30.

Barkito

Ruská oděvní značka je rozpočet kombinézy pro děti. Tkaniny pro šití se používají vzduchotěsné a vodotěsné. Barvy kombinézy jsou pěkné a odpovídají všem módním trendům.

REIKE

Oblečení finských designérů splňuje všechny požadavky moderních rodičů. Nové modely topných těles a tkanin jsou přítomny v modelech kombinéz. Jak si mnoho uživatelů všimlo, kombinézy REIKE nejsou určeny k silnému mrazu.

Stylové obrázky

Kombinézy v bohaté modré barvě s náplastmi a manžetami v ceně. Kování je prezentováno ve formě tlačítek.

Černá kombinéza s červenými akcenty je doplněna praktickými reflektory. V tomto modelu bude dítě vždy pozorováno.

Samostatnou skandinávskou tiskovou kombinézu tvoří trend minulé sezóny.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky