Kombinéza od Lenne

Kombinéza od Lenne

Lenne je estonská společnost, která vyrábí svrchní oděvy pro děti. Hlavním sortimentem firmy jsou kombinézy, které jsou vyráběny dvakrát ročně s novými kolekcemi. Montérky jsou velmi vhodné pro malé děti, když je třeba rychle nasadit a svléknout dítě, protože dítě může začít být rozmarné.

A dokonce i dospělí děti takové věci pomáhají rychle se oblékat, například ve školce, chodit na procházku. Výhodou na ulici je možnost aktivnějších akcí, nemožnost vniknutí sněhu dovnitř při odvalování ze skluzavek, plstění ve sněhu. To znamená, že kombinéza je vhodnější pro procházky na čerstvém vzduchu, pak se dítě bude cítit nejpohodlněji v ní.

Vynikající kvalita výrobků, použití nových high-tech materiálů, krásné a světlé design pomoci produkty, které mají být ve velké poptávce mezi zákazníky.

Větruvzdorné, vodotěsné, prodyšné materiály jako Active a Active Plus se používají k výrobě svrchních oděvů.

Zimní kolekce zahrnují izolaci Isofix, která vám neumožňuje zamrznout v chladném počasí, zatímco díky své lehkosti neomezuje pohyby, umožňuje dětem pohybovat se aktivně a nemusí pod sebou nosit spoustu teplého oblečení, protože je v teple. Prodyšná tkanina neumožňuje dítěti potit se, a to i při velké mobilitě. Pokud jsou kombinézy špinavé venku, lze je snadno čistit vlhkou houbou nebo dokonce nasměrovat proud vody na znečištěný povrch, zatímco vnitřek zůstává suchý vodotěsnou tkaninou.

Aby nedocházelo k otírání při výrobě, používají se v místech zvýšeného opotřebení zesílené tkaniny.

Pro praní nepotřebujte speciální nástroje pro membránové věci. Suší oblečení dostatečně rychle.

Řádky

Široká škála modelů vám umožní najít každé dítě vhodné pro věkové a designové kombinézy.

Pro nejmenší je lepší kupovat modely s největším množstvím izolace, protože se stále ještě trochu pohybují, mohou sedět ve sněhu nebo se vůbec nepohybují, ale leží pouze na vozíku. Proto by mělo být oblečení velmi teplé. Váha výrobku hraje také velkou roli, zapalovač, tím lépe pro dítě. Oblečení Lenne splňuje tento požadavek.

Starší děti jsou již aktivní na ulici. Chtějí se cítit více svobodně, hodně se pohybují, takže se snižuje množství izolace, takže děti nejsou horké.

Zimní kolekce 2016-2017 Lenne je prezentován v jasném designu, vynikající kvalitě a potěší spotřebitele svými různými modely.

Pro děti

Pro novorozence ze zimních modelů je k dispozici obálka a kombinéza.

Obálka BLISS v jednobarevném měřítku, pro obě pohlaví, izolace Isosoft 250gr, se dvěma dlouhými zipy, na rukojeti jsou manžety, nejsou tam žádné palčáky, jen zabalte rukávy dovnitř. Na výrobku jsou štěrbiny pro bezpečnostní pás a výšivky v podobě medvěda na hrudi. Rozsah velikostí je vhodný pro předčasně narozené děti, počínaje velikostí 50 až 62. Teplotní rozsah od 0 do -25.

Díky snadné přeměně obálky na kombinézu lze kombinující kombinézu TERRY použít pro dvě sezóny, nejprve pro novorozence a pro příští rok pro malé dítě. Tam jsou manžety na pažích a nohách, izolace Isosoft 250g, dva dlouhé zipy. Barevný potisk vhodný pro chlapce i dívky. Velikosti od 56 do 74. Teplotní rozsah od 0 do -25.

Pro děti, kolekce zimních kombinéz BENNY, CAT, TEDDY.

Modely jsou velmi teplé, izolace Isosoft 250g, 330g, dva zipy po celé délce výrobku umožňují rychlé a snadné nasazení a svlékání dítěte, manžety na pažích a nohách.Barvy modelů v jednom barevném měřítku nebo tištěné jsou vynikající pro obě pohlaví. Velikosti jsou od 62 do 80.

Pro děti, které již dobře vědí, představily zimní modely PLAY, FUN, PERRIOT

Tyto modely mají izolaci v 330g, jeden zip uprostřed kolena. Rozsah teplot od 0 do -30.

PLAY - pro chlapce, barevný potisk a pevné dno, umělá srst na kapuce není odnímatelná, velikosti od 74 do 98.

FUN - pro dívky, potisk nahoru a pevné dno, umělá srst na kapuce není odnímatelná, velikosti od 74 do 92.

TEDDY - pro dívky a chlapce, tištěné barvy, velikost od 74 do 92.

Pro děti

U dospělých dětí se aktivita zvyšuje ještě více, a proto jsou modely svrchních oděvů prezentovány s nižším obsahem izolace (Isosoft 180 gr), ale overaly zůstávají teplé a kvalitní. Rozsah teplot od 0 do -20.

Pro modelky pro holky a chlapce HAPPY a HARDY. Kombinuje světlé barvy. Velikosti od 86 do 134.

Model HAPPY s umělou kožešinou na kapuce, který je odnímatelný, kapuce taky. Pas s utyazhka, na rukojeti manžety.

Model HARDY bez srsti, s náplastnými kapsami.

Samostatně pro dívky je několik nových modelů: LIANA, ROSIE. Barvy výrobků jsou částečně monochromatické, částečně s potiskem. Velikosti od 86 do 134. Kožešina na kapuci se uvolňuje, v pase je guma.

Odrůdy

Modely Lenne jsou prezentovány v zimních kombinézách, demi sezónách a kombinéze pro děti. Pokud nemáte rádi kombinézu nebo je vhodnější použít bundu samostatně, můžete si koupit polokošele.

Pro menší, je lepší vzít model se zvýšenou izolací, například semi-overaly pro děti NEVI. Dodává se s izolací 180 gr. U starších dětí jsou modely dodávány se 150 gramy. Isosoft. Barvy semi-overaly monochromatické barvy, ovládané více tmavé, a fit chlapci a dívky. Široká rozměrová mřížka předpokládá možnost použití pro děti od roku do mladšího než školní věk.

Ve spodní části semi-overalů jsou gumové popruhy, takže můžete upevnit nohu na botě a zabránit vniknutí sněhu do bot. Popruhy jsou nastavitelné, což umožňuje jejich upevnění přesně podle růstu dítěte pro pohodlné nošení.

V klasických modelech JACK a POTTER ve spodní části nohavic je zip pro snadnější nošení na boty.

V demi sezóně modely představovaly široký rozsah. Tyto kombinézy dokonale chrání před větrem a deštěm. Barevné schéma je velmi jasné a zábavné, potěší mladé dandy. Izolace ve 45 gramech bude mít na ulici kombinézu od +5 do +15 stupňů. Gumové pásy ve spodní části nedovolí odření nohou.

Barvy

Modely kombinézy jsou prezentovány v různých barvách. Můžete si vybrat pro každý vkus.

  • jednobarevné barvy jsou vhodné pro milovníky klidných barev a neutrální barvy, jako je žlutá, bílá, budou vhodné pro děti bez ohledu na pohlaví, například je výhodné tyto modely užívat v případě dětí různých pohlaví;
  • modely s potiskem jsou originální a potěší oko legračními zvířaty - medvědy, králíčky a další;
  • pro milovníky jasných barev potěší demi-season modely pro své bohaté odstíny, kombinující několik barev, které vypadají skvěle dohromady.
  • v modelech pro dívky se používají různé odstíny růžové: tmavé, světlé, nasycené;
  • u chlapců se upřednostňuje modrá, ale také v různých variantách.

Jak si vybrat

Při nákupu kombinézy je důležité určit správnou velikost tak, aby dítě bylo v ní pohodlné. Nekupujte příliš velké. Musíte znát přesný růst a věnovat pozornost pleti dítěte, zejména při objednávce poštou, bez možnosti vyzkoušet si požadovaný model v obchodě. Pro plnohodnotné děti je lepší vzít věc větší o velikost a pro tenké - přesně ve velikosti.

Modely Lenne přicházejí s +6 pro děti od nuly do dvou let, takže je lepší vzít si kombinézy ve velikosti. Ale pokud chcete, aby to dítě nosilo pro druhou sezónu, pak si ho vezměte s rezervou.Ale pamatujte, že děti rostou mnohem rychleji než starší děti. V tomto případě je lepší, aby novorozenci brali jednu velikost, protože za prvních šest měsíců dítě roste velmi rychle.

Po dvou letech růst není tak rychlý, ale modely kombinézy jsou vyrobeny se stejným +6 a to musí být vzato v úvahu při nákupu výrobku. Vezměte si velikost normální stavby dítěte a velikost větší, když je velká.

Nejlepší možností by bylo vyzkoušet si model s dítětem, aby nedošlo ke ztrátě.

Recenze

Abychom pochopili kvalitu této nebo té věci, je lepší získat názor přímých spotřebitelů. Koneckonců, výrobce nebude uvádět minusy svých výrobků, ale bude psát pouze o pozitivních vlastnostech, a dokonce i některé společnosti je mohou ozdobit, aby získaly svůj vlastní prospěch. Proto je důležité znát recenze obyčejných lidí, kteří si některé věci koupili.

V tomto případě jsou zajímavé recenze rodičů o koupi kombinézy značky Lenne. Zde se názory mnoha shodly na vynikající kvalitě výrobků. Jejich krásný vzhled, krejčovství, bez vyčnívajících nití nebo závad. Obrovské plus v zimě modely, které jsou opravdu teplé. Nemusíte nosit příliš mnoho teplého oblečení, dítě není oblečené jako zelí, v takových kombinézách je lehké a teplé. Může se aktivně pohybovat, aniž by se potil. Montérky zůstávají suché i za mokra a žvýkačky na nohou neumožňují zvedání nohou.

Snadné odstranění nečistot vlhkým hadříkem pomáhá rychle přivést oděv do normálního vzhledu, což je při nošení oděvu v deštivém počasí tak důležité. A také šetří peníze za mytí a elektřinu při praní v pračce. Oblečení rychle uschne a po umytí neztratí svůj vzhled.

Pevnost materiálu umožňuje nosit ne jednu sezónu, ale několik, pokud dítě nevyrostlo. Popularita značky a vynikající kvalita věcí usnadňují prodej modelu, když se stává malým.

Stylové obrázky

Díky jasným barvám, originálním potiskům, měnícím se designům, modely Lenne pomohou vašemu dítěti stylově a vyniknout mezi svými vrstevníky. Kombinézy je třeba doplnit pouze vhodnou čepičkou na sezónu a rukavicemi na rukou, pak bude vaše dítě neodolatelné, takže s oblékáním do svrchních oděvů nebudou žádné problémy. Děti mají na sobě světlé a stylové věci.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky