Montérky z Arctiline

Montérky z Arctiline

Montérky jsou již dlouho uznávány jako ideální volba pro dětské oblečení v chladném období. A všechno proto rychle se nosí, nebrání pohybu, chrání před větrem maximální počet oblastí těla a dokonale zahřívají, aniž by vytvářely skleníkový efekt. Protože toto, mnoho moderních výrobců dětského oděvu zahrnulo kombinézy v jejich vlastní produktové řadě.

Postavení nejlepších výrobců dětských overalů je již dlouho oceňováno finskými značkami, ale ruští výrobci nejsou daleko za zahraničními a dokonce je v některých kritériích překonávají. V tomto článku bych rád hovořil o produktech jedné z těchto značek, konkrétně společnosti Arctiline.

Vlastnosti a výhody

Kolekce značky Arctiline představují kombinézy určené pro podzimní a zimní období a cílovou skupinou firmy jsou děti od narození do patnácti let. V procesu šití výrobci používají jak přírodní materiály, tak umělé, ale i ti, kteří patří do druhé kategorie, jsou vysoce kvalitní a plně vyhovují globálním hygienickým požadavkům.

Zvláštní pozornost je věnována praktickým vlastnostem materiálů. Speciální impregnace, s nimiž jsou tkaniny zpracovávány pro krejčovství, z nich činí vodovzdorné, odolné vůči nečistotám a olejům, stejně jako neuvěřitelně odolné proti opotřebení. Kvalitní dekorativní výrobek je také na vrcholu. V sortimentu jsou oba modely jasných barev a pastelových barev. Jako dekorační prvky se používají nejen různé vzory, ale také výšivky, stejně jako pruhy, což dělá každý jednotlivý model jedinečným.

Charakteristickým znakem a hlavní výhodou kombinézy Arctiline jsou jejich jedinečné detaily - pásy. Tyto silikonové pásky jsou osobním inovačním vývojem firmy, určeným k dodatečnému oteplování kombinéz. Stejné stuhy jsou upevněny uvnitř kalhot v oblasti, kde jsou boty spojeny, a tak zabraňují tomu, aby se chladný vzduch dostal pod nohy během aktivního pohybu dítěte.

Tento předmět je pod oděvem zcela neviditelný, ale dokonale plní svou funkci a navíc nezpůsobuje alergie.. Hlavní izolační prvek kombinézy Arctiline je však výplň.

Downy

Jako ohřívač používají výrobci Arctiline inovativní materiály zvané Thinsulate a Selter Kids. Ale nejteplejší jsou kombinézy, zahřáté přírodní husa dolů a peří. Při šití zimní modely dětských kombinéz výrobců dodržují optimální poměr dolů a peří.

Je prokázáno, že nejlepší tepelná izolace se současným odpařováním přebytečné vlhkosti je dosažena, když chmýří pod podšívkou obsahuje alespoň 80% vzhledem k celkové hmotnosti izolace, takže je to právě tento indikátor, který výrobci dodržují.

S vycpávkami

V modelovém sortimentu firmy naleznete speciální modely zimní kombinézy - s kožichem. Tento unikátní doplněk dělá kombinézu téměř univerzální a velmi praktickou v péči. V mimosezónním období, kdy není vyžadováno speciální oteplování, můžete odstranit kožešinovou podšívku a dítě se bude cítit pohodlně v kombinéze, a to i při teplotě +15 ° C.

Totéž platí pro rysy péče. Každý ví, že přirozená izolace reaguje špatně na vlhkost a postupně ztrácí své vlastnosti.Odstraněním obložení před praním se můžete chránit před těmito negativními účinky.

Módní styly a modely

Ozdobné prvky kombinézy Arctiline nejsou omezeny pouze na jednu paletu barev a potisků. V charakteristice šití, výrobci také často ukazují představivost. Hlavní Klíčovým rysem společnosti je vizuální adaptace kombinézy pro jakýkoliv charakter karikatury nebo víly.. Nejoblíbenější modely kombinéz jsou následující:

Teddy

Hlavním rysem modelu je kožešinová hrana z ovčí kůže na kapuce a odnímatelná podšívka ze stejného materiálu. Model fúzoval na pevném hada, což vám umožnilo rychle dát dítě. Přidává se s teplými bootees, které jsou upevněny na kombinézu pomocí tlačítek. Model takové kombinace ve formě transformátoru se snadno reinkarnuje z normálních tavených kombinéz do obálky pro novorozence.

Leela

Pěkný malý model kombinézy, určený k nošení v období podzimu a zimy. Kapuce kombinézy je zdobena okrajem mýval a je doplněna pruhy ve tvaru uší. K jednotce jsou připevněny teplé boty a palčáky, které jsou pomocí knoflíků připevněny k nohám a rukávům. Univerzální pastelový odstín umožňuje nosit model pro chlapce i dívky.

Rogersi

Model kombinézy doplněný podšívkou z umělé kožešiny je určen k nošení v období podzimu a zimy. Model je zdoben roztomilým obrazem kresleného králíka a na kapotě je náplast, která napodobuje králičí uši. Třmen na kapuci nebo manžety rukávů v tomto modelu není, ale noha a rukávy přicházejí s klopou. Barevné schéma tohoto modelu kombeza je poměrně rozsáhlé.

Ollie

Kombinézy, pransformer na izolaci dolů, zdobené kožešinovým lemem v oblasti kapuce. Model je doplněn teplými botičkami a palčáky. Dekorativní doplňky v podobě uší jsou rozepnuté, stejně jako izolace na prsou. Model je dodáván v bílé a různé prošívané struktuře.

Rocky

Slip-on model kombinézy s pásem. Okraj kožešinového mývala na kapuce je odnímatelný a jako ohřívač působí přirozeně dolů a peří. Charakteristickým rysem modelu jsou reflexní části na rukávech a nohách. Boty a palčáky modelu kombinézy nejsou doplněny, ale pokud je to žádoucí, lze je snadno přeměnit v pytel. Navržena taková kombinéza pro období podzim-zima.

Umka

Tato verze kombinované kombinézy je určena pro dívku, protože je vytvořena v měkké růžové barvě. Kukla je ozdobena okrajem mývala, který může být v případě potřeby rozepnut a v soupravě s kombinovaným oblekem jsou izolované botičky.

Inovativní tinsuit slouží jako ohřívač pro tento model komba, ale podšívka přírodního dolů a peří může být také připevněna k modelu, protože přichází v sadě.

Lizzy

Tato kombinéza přitahuje spotřebitele ne zcela standardní odstín - šampaňské. Miniaturní medvědí uši a okraj zdobí kapotu modelu a obraz černých sněhových vloček a roztomilých sněhuláků působí jako tisk. Součástí obleku jsou miniaturní izolované botičky, které jsou připevněny k noze. Tento model patří transformátorům a snadno se převádí z kombinované kombinace do obálky.

Barvy

Posuzovat modely obleků od Arctiline, můžeme říci, že pestrá škála produktů společnosti je pestrái Kromě tradičních pastelových a jasných gamutů pro dětské oblečení nejsou v sortimentu standardní modely - fialová, olivová, bažina.

Nejoblíbenější a dodnes zůstávají růžové a modré kombinézy, ale maminky, které chtějí, aby se dítě z davu vybíralo modely v jiných barvách - čokoláda, písek. Odborníci nazývají nejmódnější odstíny zimy 2017, jako jsou:

Modrá

A není nutné volit takový oblek výhradně pro chlapce.Indigo kombinézy budou vypadat dobře na dívkách, zvláště pokud jsou doplněny kontrastními jemnými vzory. Pokud chcete, můžete si vybrat kombinaci a jiný odstín, ale z modrého barevného schématu - tyrkysové, máta, azurové, nebeské.

Bílá

Věci této barvy nelze nazvat praktickým, ale v případě arktilinových komba se tato nevýhoda stává nepostřehnutelnou. Vodoodpudivé vlastnosti tkaniny přispívají k méně rychlé kontaminaci produktu, navíc se tato kombinéza snadno čistí improvizovanými prostředky. Ano, a vaše dítě bude vypadat skvěle v tomto modelu, takže se nebojte koupit právě takový model.

Recenze

O vlastnostech kombinézy z Arctiline můžete hodně mluvit, ale měli byste věřit pouze recenzím členů fóra, kteří se již podařilo získat určitý model oblečení této značky a hodnotit jej „v akci“. Podle většiny odpovědí to můžeme říci Kombinézy Arctiline si opravdu zaslouží být koupeny.. Spotřebitelé označují jejich praktičnost a odolnost proti opotřebení a jejich hlavní výhodou je jejich tepelná kvalita s relativní lehkostí.

Někteří spotřebitelé však zjistili nedostatky v produktech Arctiline. Všimněte si, že na mnoha modelech kombezů nedrží tlačítka a tlačítka pro zapínání bot a palčáků s časem. Ale tyto "mínus" nelze označit za významné, vzhledem k tomu, že kombinézy se po mytí dokonale projevují: nevyblednou, nezachovávají si svůj tvar a zůstávají stejně teplé.

Stylové obrázky

Jakýkoliv typ svrchního oděvu by měl být doplněn o další šatní skříň a kombinéza není výjimkou. Nejlepší doplněk dětských kombinéz v zimní sezóně bude oblek na fleece a klobouky. V teplejším období, můžete pryč bavlněné halenky, punčocháče nebo kalhoty.

Pokud se dítě již naučilo chodit, bude se muset starat o kvalitní obuv. Je lepší, pokud je ortopedická, kožená a má přirozenou izolaci. Nezapomeňte, že pro více dospělé děti jsou vhodné modely kombinézy oddělené, které lze kombinovat s dalšími prvky oblečení pro sezónu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky