Indické šampony na vlasy

Indické šampony na vlasy

Mnoho žen ve snaze o krásu a mládež si vybralo indickou kosmetiku. Předpokládá se, že při jeho tvorbě se používají ajurvédské výrobky, které se skládají z přírodních složek: aroma oleje, minerálních doplňků a rostlin, které rostou hlavně v Indii.

Vyrobte výrobky podle staré technologie, která byla testována po mnoho staletí. Například krásné vlasy indických žen mohou být záviděníhodné. Složení jejich šamponů je mýdlová matice a palmová dlaň, která vlasy posiluje a čistí před nečistotami a prachem.

Vlastnosti

Všechny šampony z indických značek obsahují pouze přírodní složky, které nejsou zdraví škodlivé a neobsahují škodlivé látky. Na moderním trhu najdete v této zemi spoustu pracích prostředků a všechny zůstávají populární v Rusku. Ale jsou tam šampony, které jsou považovány za nejlepší a nejúčinnější prostředek. Jsou velmi žádané mezi ženskou populací.

"Lady Henna" - suchý šampon, který se skládá pouze z přírodních surovin, jako jsou mýdlové ořechy. To může nejen čistit pokožku hlavy a skalp z nečistot, ale také zacházet s nimi pro ztráty a řídnutí. Nástroj se používá k odstranění svědění, loupání a lupů. Vhodné pro všechny typy vlasů i pro děti.

K dispozici v sáčcích po 100 g. V balení po 12 kusech.

Cena - 300 str.

"Veda Vedica" - prášek na mytí vlasů, skládající se z léčivých bylin: citron, akácie, bazalka, mandarinka a embulka. Díky tomu má léčivý účinek. Prášek vyživuje pokožku hlavy, urychluje růst vlasů a dodává kudrlinkám objem.

Cena - 350 str.

"Khadi" - šampon se skládá z bílkovin z prosa a mandlí, zinku a ceramidu. Obnovují strukturu poškozených vlasů, zbavují je lupů a nadměrného tuku, zklidňují citlivou pokožku a posilují kořeny. Linka Khadi má několik druhů šamponů: Rose, Amla, Neem, Hibiscus a Nutgrass.

Cena - 700 r za 210 ml.

"Vatica" - řada šamponů, která pomáhá řešit mnoho problémů s vlasy. Například Vatica Dabur na bázi česneku začíná proces regenerace buněk, který urychluje růst vlasů. Nástroj založený na kaktusech a rukolou zabraňuje vypadávání vlasů. Obecně platí, že všechny produkty této řady jsou zaměřeny na zlepšení struktury vlasů, urychlení jejich růstu a zbavení se svědění.

Cena - 300 r za 200 ml.

"Trichup" - nástroj, který zahrnuje aloe vera a hennu. Vyživují pokožku hlavy minerály a vitamíny a také obnovují její vodní rovnováhu. Šampon je určen k posílení kadeří, čistí je od nečistot, udržuje přirozenou vlhkost a zabraňuje vypadávání vlasů.

Cena - 500 r pro 200 ml.

"Comex" - šampon na bázi bylin. Posiluje a chrání vlasy před ztrátou a negativním působením slunečního záření. Nezpůsobuje alergické reakce a je naprosto neškodný. Vhodné pro všechny typy vlasů, dokonce i kudrnaté a nepoddajné kadeře.

Cena - 150 r na 100 ml.

"Sesa" je produkt, který se skládá z bílkovin, vitamínů a minerálů, které obnovují a chrání vlasovou strukturu před slunečním zářením a mrazivým větrem. Sesa zabraňuje tvorbě rozlomených konců a hojí bolavé kořeny. Pravidelné používání vám umožní posílit každé vlasy a aktivovat jejich kmenové buňky.

Cena - 600 r na 100 ml.

"Himalaya" - řada šamponů, skládající se ze 6 produktů. Každý z nich je určen k řešení problémů s vlasy. Prostředky "Color Protection" pečlivě pečují o barevné kadeře, vyživují je a hydratují."Hydratační a zklidňující" šampon je navržen tak, aby obnovil poškozené a náchylné k vypadávání vlasů. V sérii jsou také výrobky „Volume and Elasticita“, „Extra Moisturizing“ a „Daily Care“.

Cena - 400 r za 400 ml.

"Shikakay" - přírodní mýdlový šampon, který nezpůsobuje alergické reakce a je šetrný k životnímu prostředí. Obsahuje mýdlovou matici, která je známá svými léčivými vlastnostmi. Při pravidelném používání může přístroj zbavit člověka lupů, svědění a odlupování. Vlasy mají přirozený objem a zdravou barvu.

Cena - 600 r pro 85 g.

"BIOTIQUE Bio Kelp" - šampon na bázi mořských řas. Určeno pro vlasy náchylné k vypadávání vlasů. Léčivé složky vyživují pokožku hlavy, pronikají hluboko do vlasových folikulů. Bio Kelp stimuluje krevní oběh v hlavě, takže vlasy rostou rychleji a nevypadají.

Cena - 300 r za 120 ml.

Recenze

Indická kosmetika je díky své přirozenosti velmi populární po celém světě. Obsahuje pouze složky šetrné k životnímu prostředí, které nezpůsobují alergie a nemají škodlivý účinek na tělo.

Ženy indické šampony mluví o produktech pouze pozitivně, mluví o svých léčivých vlastnostech. Vlasy po umytí mají živý vzhled, lupy zmizí, svědění se zastaví. Ale ti, kteří dobře mluví o šamponech z Indie, varují, že k dosažení žádoucího výsledku je možné pouze při pravidelném používání. I když ceny produktů jsou poměrně vysoké, ale je to poměrně hospodárné a balení po 200 ml stačí na 2 měsíce používání.

Ve videu níže můžete sledovat dívčí recenze po použití šamponů z VATIKA.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky